7 آیات تکان دهنده از Netflix جدید جفری اپستاین مستند

این جفری اپستاین داستان تمام مظاهر یک شهوت پرست اخبار داستان: قدرت, ثروت, جنسی, سوء استفاده افراد مشهور و فساد است. اما حتی اگر ما می دانیم که بسیاری از جزئیات اپستاین سقوط از فضل اوج خود 2019 زندان خودکشی تحت شرایط مرموز ما می دانیم نسبتا کمی در مورد خود انسان. جدید Netflix سری محدود “Filthy Rich” تلاش برای ریختن به نور در عملکرد داخلی خوار سرمایه در حالی که همچنین تلاش برای به صدای خود را به بسیاری از قربانیان.

به کارگردانی فیلمساز لیزا برایانت “Filthy Rich” zigzags از طریق زمان (فکر می کنم “آخرین رقص”) به ارائه داستان اپستین افزایش قدرت در وال استریت و سیستم در محل است که اجازه داده او را به سوء استفاده از ده ها تن از زنان جوان در دهه های بدون جذب بسیار توجه کنید. در زیر برخی از تکان دهنده ترین و ویرانگر اتهامات از “کثیف غنی است.”

تبلیغات:

بیشتر بخوانید از سنگ نورد: “اولین بار” با John Malkovich

1) Epstein متکی در “جنسی هرمی” به منبع دختران 14.
سری متکی حساب از بسیاری از بازماندگان اپستین سوء استفاده از جمله کسانی که استخدام شدند به او ماساژ در پالم بیچ عمارت. یکی از قربانیان خود را هیلی رابسون توصیف حال استخدام با دختر دیگری که او از 16 به اپستاین ماساژ برای $200. پس از او رد او پیشرفت او می گوید: او پیشنهاد پول خود را به استخدام دختران برای آمدن به خانه خود را. تمام گفته او می گوید: او در مورد استخدام 24 دختران جوان است.

“کثیف غنی” نمایشنامه صوتی از پلیس بازجویی رابسون در مورد نقش او در گرداندن مراکز فساد قربانیان جدید برای اپستاین. “رفتار آنها با من مثل من مرد دست راست, اما آنچه در مورد این دختر که در استخدام من ؟ چه اتفاقی افتاده است ؟ چه در مورد دختر که با استخدام دختر که با استخدام من؟,” او می گوید. “من احساس می کنم مثل من بوده ام قرار دادن تقصیر خودم برای مدت طولانی, اما من نباید در مورد آن احساس گناه به خاطر من بود 16 و او را از بزرگسالان است.

تبلیغات:

بیشتر بخوانید از سنگ نورد: “پری میسون” می شود نگاه تازه در تریلر برای HBO سریال

2) از همان ابتدا اپستاین و کاردانی خود را Ghislaine ماکسول با استفاده از تاکتیک ارعاب به سکوت شاکیان.
در میان زنان اولین بار به بیرون آمدن در برابر اپستاین شد خواهر ماریا و آنی کشاورز که ادعا می کنند که آنها هر دو مورد آزار قرار گرفته توسط اپستین و ماکسول در سال 1996. در “Filthy Rich” زنان می گویند که آنها در زمان خود اتهامات به NYPD و FBI تنها برای آنها به جا دریافت کنید; آنها همچنین ادعا می کنند که آنها جلو آمد و به غرور نمایشگاه روزنامه نگار ویکی فورد با اتهامات آنها در سال 2003 تنها به برش از داستان در آخرین لحظه. (Maxwell را رد کرده است همه اتهامات علیه او.)

بخش نشان میدهد که اتهامات قطع شد از نهایی داستان به علت فشار از اپستاین و همچنین شوم تهدیدات مانند قطع گربه سر شدن سمت چپ و سپس-editor-in-chief Graydon کارتر خم شدن. (در بیانیه ای به تولید فیلم کارتر گفت: “خانم بخش گزارش در این جنبه از داستان او در آمد و به ما از رفتن به مطبوعات و به سادگی قانونی را برآورده نمی کنند آستانه.”)

تبلیغات:

ماریا کشاورز همچنین می گوید که برای سال بعد از او جلو آمد با او اتهامات علیه اپستین Ghislaine Maxwell به نام او به تهدید او. “او به من گفت که من نیاز به سازمان دیده بان پشت من که ‘من می دانم که شما می خواهم برای رفتن در حال اجرا در سمت غرب بزرگراه و که برای رفتن به یک مکان امن برای شما دیگر چرا که هستند بسیاری از راه برای مردن در سمت غرب بزرگراه'” کشاورز به یاد می آورد. این تماس ادامه داد: برای سال باعث او را به رفتن به مخفی شدن در کارولینای شمالی تپه ها و تغییر نام.

3) تاپیک جدید گزینش در مورد شاهزاده اندرو را به اتهام دخالت.
یکی از اپستین شاکیان ویرجینیا رابرتز Giuffre به مدت طولانی نگهداری می شود که او از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته توسط اپستین هموطن پرنس اندرو در لندن در سال 2001. Giuffre بازگو حادثه در “Filthy Rich” با بیان این اپستین کاردانی و ادعا procurer Ghislaine ماکسول به او گفت: “شما در حال رفتن به مجبور به انجام [شاهزاده اندرو] از آنچه شما انجام برای جفری” قبل از سوء استفاده.

تبلیغات:

“کثیف غنی” همچنین ویژگی های یک مصاحبه با سابق اپستاین کارمند استیو اسکالی که در قسمت تأیید میکند Giuffre حساب. “این احتمالا حدود سال 2004 که من دیدم شاهزاده اندرو” اسکالی می گوید. “او در استخر است. او در آن زمان ناشناخته دختر به من. او جوان بود. او نمی باید در هر بالا و در. آنها مشغول شد در عشقبازی. او گرفتن و سنگ زنی در برابر او.” اسکالی می گوید او بعد از شناسایی این زن جوان به عنوان Giuffre پس از دیدن یک عکس از او. کاخ باکینگهام و شاهزاده اندرو به مدت طولانی رد اتهامات.

بیشتر بخوانید از سنگ نورد: Bill Burr معاملات با مسائل و lamaze در کلاس های جدید “F است برای خانواده” تریلر

4) نیز وجود دارد اطلاعات جدید در مورد بیل کلینتون.
اگر چه هیلاری کلینتون تیم پس از عنوان انجمن اپستاین و کلینتون تا به حال یک رابطه کار قبل از Eptstein دستگیری در سال 2005 با سیاهههای مربوط به پرواز نشان کلینتون سفر در اپستاین خصوصی هواپیما در مجموع 26 بار. در یک مصاحبه اسکالی که مشغول به کار برای اپستاین از سال 1999 تا سال 2005 مدعی است که او را دیدم کلینتون در اپستاین خصوصی در جزیره کوچک سنت جیمز, همچنین شناخته شده به عنوان “پدوفیلیا جزیره است.”

تبلیغات:

“من تو را دیدم بیل کلینتون با جفری در اتاق نشیمن منطقه ایوان بود که جفری مورد علاقه نقطه” اسکالی گفت. “من تو را دیدم هیچ مهمانان دیگر وجود دارد که در آن زمان و در همه. من فقط فکر کردم, هی, وای, Jeffrey نشسته با بیل کلینتون.'” Giuffre نیز می گوید: او را دیدم کلینتون وجود دارد هر چند او هرگز او را دیدم چیزی نادرست. در بیانیه سخنگوی کلینتون گفت: “این یک دروغ بود اولین بار آن را گفته بود و این درست نیست امروز, مهم نیست که چگونه بسیاری از بار آن را تکرار.”

5) در فیلم را از سال 2016 رسوب اپستاین glib حتی از خود راضی در مورد اتهامات علیه او.
یکی از سرد ترین لحظات از “کثیف غنی” است که با دیدن یک cool-headed اپستاین رد پرسش های بی شماری از مقامات مجری قانون در طول یک سال 2016 رسوب دفاع از خود و حقوق اساسی که خواسته مستقیم سوالات خود را در مورد سوء استفاده جنسی از دختران جوان است. “من می خواهم برای پاسخ به این سوال” او chirps در بروکلین-inflected لهجه. “اما امروز من میخوام باید به دفاع از من ششم متمم حقوق من پنجم متمم حقوق.”

“آیا این درست است که شما مجبور ویرجینیا رابرتز به داشتن رابطه جنسی با تعداد زیادی از دوستان شماست ؟” رسمی می پرسد.

تبلیغات:

“شوخی می کنی ؟” او شاخه های عقب. تماشای فیلم از رسوب آن را آسان برای دیدن چگونه اعتماد به نفس و قاطعيت اپستاین است و چگونه است که ممکن است محافظ او را از وحشتناک اتهامات سوء استفاده برای مدت طولانی.

6) وجود دارد جدید علوفه برای اپستاین پردازان توطئه.
پس اپستین خودکشی با حلق آویز در تابستان گذشته بسیاری از مردم در رسانه های اجتماعی از سراسر طیف سیاسی معامله تئوری های توطئه ادعا که اپستاین گرفته نشده بود و زندگی خود را, اما به قتل رسید توسط متفقین از یکی از دوستان قدرتمند. این مجموعه را یک موضع قطعی در مورد این موضوع یا از راه, اما نقل قول آسیب شناس پزشکی قانونی دکتر سیریل Wecht (دیپلم از دکتر مایکل بادن استخدام توسط اپستین برادر برای انجام تحقیقات به مرگ او) گفته است که “هیچ مدرکی در همه” که اپستاین تا به حال شروع به پریدن کرد و یا پریدم از خواب. Wecht اشاره اپستاین تا به حال سه شکستگی: شاخ در hyoid bone و در دو طرف چپ و راست از غضروف تیروئید. “شما نمی توانید آن سه شکستگی با یک خودکشی, دار زدن از کسی که با تکیه به جلو” او می گوید و اضافه کرد او هرگز دیده می شود از جمله شکستگی در تاریخ خود را از انجام کالبد شکافی.

7) اپستین قربانیان ممکن است هرگز مشاهده کامل عدالت است.
پس اپستاین مرگ بسیاری از تعجب که آیا کسانی که به دنبال عدالت در برابر او تا به حال روز خود را در دادگاه و پرداخت غرامت مالی برای اقدامات خود را. “کثیف غنی” قالب غمگین شک در این چشم انداز اشاره کرد که از دو روز قبل از مرگ او منتقل تمامیت خود را $577 میلیون و مستغلات به جزایر ویرجین آمریکا ساخت آن را سخت تر برای قربانیان خود را به دنبال جبران. “به نظر من آن نوع از تأکید خود را evilness خود venality که او در واقع نشان داد هیچ ندامت” فاکس کسب و کار خبرنگار چارلی Gasparino می گوید: در این فیلم است. “او فکر نمی کنم او هر چیزی اشتباه است. این یک f**k شما به قربانیان.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>