7 چیزهایی که در مورد سهام خصوصی صنعت

در آخرین قسمت از علف های هرز , پادکست من نشستم با Emily Stewart, یک کسب و کار و سیاست, به گزارش خبرنگار, به بحث در مورد سهام خصوصی صنعت — یکی از قدرتمند ترین و حداقل درک تأثیرات معاصر اقتصاد آمریکا.

امیلی نوشته است در طول در مورد سهام خصوصی نقش در سال های اخیر ورشکستگی از عمده فروشان و خرده در مورد الیزابت وارن برنامه ریزی برای اصلاح و دوباره تنظیم میباشد. کسانی که زیادی بلند می خواند اگر شما می خواهید برای رفتن و البته قسمت خود را مملو از جزئیات است.

اما در اینجا هفت اصلی takeaways:

  • سهام خصوصی مدل کسب و کار ندارد فنی و یا حقوقی تعریف, اما آن را به طور معمول اشاره به اهرمی buyouts — یک شرکت سهام خصوصی ارائه می دهد به خرید یک کسب و کار با پول نقد که عمدتا قرض و بدهی که تعلق به کتاب به دست آورد شرکت به جای شرکت سهام خصوصی خود را.
  • چرا که شرکت های خریداری شده از طریق LBO روند در حال حاضر مدیون کسب و کار ذاتا می شود ریسک و شکننده تر از آن بود قبل از خرید — کوچک رکود ممکن است آنها را قادر به پوشش هزینه های بهره و نیروی آنها را به ورشکستگی.
  • در بهترین حالت آن سهام خصوصی جدید را فراهم می کند تزریق انرژی و پول و خارج از تخصص است که می تواند کمک به بهبود یک شرکت عملکرد عملیاتی و تنظیم صحنه برای گسترش.
  • در زمان های دیگر بدهی ناشی از LBO به سادگی باعث می شود آن را سخت تر برای جمع آوری سرمایه مورد نیاز برای سرمایه گذاری و ساخت آن را حتی سخت تر برای به دست آورد شرکت برای زنده ماندن و رشد در حال تغییر محیط کسب و کار.
  • گاهی خصوصی سهام معامله به پایان می رسد به دلیل سودآور این شرکت تبدیل به اطراف و بالا بفروشید و سپس به عنوان یک داستان موفقیت در ارائه عمومی اولیه. اما حتی یک سرمایه گذاری است که به پایان می رسد در ورشکستگی می تواند سودآور باشد چرا که این شرکت سهام خصوصی عصاره بودجه از طریق مدیریت هزینه ها و ویژه سود سهام.
  • تنها سرمایه گذاران معتبر (در واقع افراد ثروتمند و موسسات بزرگ) می توانید سرمایه گذاری در صندوق های سهام خصوصی است که اجازه می دهد تا آنها را (مانند صندوق های تامینی و دیگر عجیب و غریب, وسایل نقلیه سرمایه گذاری) به عمل بسیار به آرامی تنظیم محیط زیست است.
  • وجود زیادی سهام خصوصی صنعت را تحت تاثیر قرار کسب و کار کل جهان است. هر شرکت که مدیران نمی پایبند به فلسفه به حداکثر رساندن ارزش سهام بیش از هر دیگر علاقه (حس و اخلاق و تعهد به زمان و کارگران تعهد به یک جامعه خاص) خطرات بودن هدفمند برای یک اهرم خرید کردن که بازسازی این شرکت به حداکثر رساندن ارزش سهام. بنابراین هر شرکت است که می خواهد به ماندن مستقل بیشتر یا کمتر باید بازی توسط سهامداران ارزش قوانین — سهام خصوصی صنعت به عنوان بازوی اجرای بزرگتر فلسفه است.

گوش دادن به همه چیز!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی