8 تلویزیونی کمدی به تماشای در حالی که شما در حال نگاه کردن به گوشی خود را

من آن را دریافت کنید. شما می خواهید به تماشای تلویزیون در حالی که شما هم در گوشی خود را. اگر تماشای تلویزیون یک حواس پرتی از [دست امواج در اطراف] همه از اینو به دنبال در تلفن شما نیز یک حواس پرتی از این پس هر دو در یک بار دو برابر حواس پرتی!

در زیر من لیست هشت کلاسیک تلویزیون کمدی که در حال مشاهده کامل که آیا شما کودک پوستر از غلظت و یا تماشای در حالی که شما در غیر این صورت پریشان. اگر شما نگاه کردن برای یک زن و شوهر ثانیه بین سطوح مورد علاقه خود را در بازی های تلفن همراه به عنوان شما ساخت تا شام و یا در حالی که شما در حال بازی یک بازی هیئت مدیره شما قطعا گرفتن یک شوخی بزرگ یا دو. و اگر شما در واقع نشستن وجود دارد و تمرکز شما را به برخی از بهترین کمدی متوسط را ارائه کرده است.

در اینجا سست معیارهای من استفاده می شود برای تدوین این لیست: من می خواستم این را نشان می دهد به حداقل 100 قسمت برای حداکثر “منطقه را با گوشی خود را از” زمان — و من می خواستم همه آنها را به بیشتر متکی بر مهارت کلامی از ویژوال طنز برای خنده. من nixed رعد و برق سریع نشان می دهد که با تعداد زیادی از شوخی (خداحافظ برای 30 سنگ و جامعه قهرمانان هر دو) و من اریب به دور از فوق العاده های اخیر نشان می دهد که شما احتمالا در حال حاضر می دانم که در مورد (مانند دفتر و پارک و تفریح) به نفع کلاسیک از تلویزیون در سراسر تاریخ است.

این نشان می دهد همه مطمئن شوید که برای لذت حتی زمانی که شما در حال ارسال پیامک با دوستان خود را در مورد چگونه به شما خسته هستند.

با هشت فصل و 249 قسمت Andy گریفیث نشان می دهد در اصل فرار از 1960 تا 1968 — و آن را ایده آل سیاه-و-سفید طنزهای اجتماعی-دورى عصر. مجموعه ای گرم و غریب burg Mayberry, North Carolina, مجموعه شرح خوش برخورد یک شهر کوچک کلانتر خود goofball معاون و خود را بی وقفه شیرین ، Andy Griffith Show‘ثانیه کندتر ممکن است آن را روی حیله و تزویر ماراتن در شرایط دیگر, اما آن را بسیار عالی پس زمینه مشاهده. و اگر شما اتفاق می افتد برای دیدن چند ثانیه از گفتن “Opie کفترباز” (که در آن جوان Opie تیلور کشته شدن یک پرنده مادر و پس از آن باید برای مراقبت از جوجه های خود را) شما باید برخی از بهترین نرخ طنزهای مسائل تا کنون تولید شده است. (در علاوه بر این به جریان در Netflix, The Andy Griffith Show در دسترس است در جریان خدمات Tubi است که به صورت رایگان با تبلیغات است.)

اگر شما به نحوی دیده نشده 11 فصل و 275(!) قسمت از سلامتیکه زد از سال 1982 تا 1993 در نظر گرفتن ساخت این پروژه بزرگ بعدی خود را. کاملا احتمالا بهترین طنزهای تا کنون تولید شده نشان می دهد قدرت در درخشان آن گفت و گو است. در ابتدا گفت و گو که عمدتا متمرکز بین سلامتی‘ هپبورن-و-تریسی-دوستداران سبک — سام مالون (Ted Danson) و اتاق های دایان (Shelley Long). اما آن را بعد از آن آمد به در بر گرفتن تمام خدمه در نوار سلامتی پس از مدت طولانی در سمت چپ نشان می دهد در پایان فصل پنج و پس از آن بیشتر شد از یک گروه کمدی. به سلامتی همچنین راه اندازی مشاغل واقعی که-که از طنزهای استعداد از جمله یک جوان وودی هارلسون و Kelsey Grammer — که به سلامتی شخصیت بعد چرخید به Frasierیکی دیگر از پس زمینه بسیار خوبی نشان می دهد. (در علاوه بر این به جریان در Netflix و Hulu به سلامتی در دسترس است در آمازون و فردا همه دسترسی است.)

پس از 14 فصل و قسمت 154 (و شمارش), it’s Always Sunny in Philadelphiaکه عرضه در سال 2005 است که طنزهای از scumbums در همه جا. از hijinks از مردمی در شاليزار میخانه در فیلادلفیا در یک بار در براندازی از طنزهای استعارههای که وجود داشته است از زمان بسیار قدیم و به طور فزاینده ای تلخ داستان در مورد آمریکایی ها در عشق با خود misanthropy. اما نیز وجود دارد بیشتر لمس ترحم در فصل بعد از شما ممکن است انتظار. (در واقع کل سری است که ارزش چسبیده و حتی از طریق آن خارج قسمت به طوری که یک بسیار رقص خاص توالی در یک بعد فصل بازدید به عنوان سخت به عنوان آن را باید.) It’s Always Sunny دیگری است که نشان می دهد مجموعه ای در یک نوار با فوق العاده گروه بازیگران است که در ادامه به انجام این کار بسیاری از دیگر چیزهای بزرگ — اما در این مورد که بازیگران را نگه می دارد به آینده را هر سال به قسمت های جدید.

قبل از اینکه شما شی من گوش کردن: بله Jane the Virgin است hyperserialized; بله, آن, آب نبات پوشش داده شده در جهان است که ارزش زیرپا توجه به طوری که برای جذب هر قاب; و بله, آن را یک ساعته dramedy و نه نیم ساعت طنزهای مثل بقیه نشان می دهد در این لیست است. اما در پنج فصل و 100 قسمت (که پخش بین 2014 و 2019), جین می گوید شدید شامل telenovela الهام گرفته از داستان در مورد یک زن جوان است که به طور تصادفی پس از لقاح و باردار می شود با کودک از یک مرد او را ملاقات هرگز. نشان می دهد می آید تا با حتی بیشتر غیر قابل باور داستان ایده از وجود دارد, اما به لطف چندین هوشمند سرایی دستگاه (یک راوی که شما را نگه می دارد تا به تاریخ با همه چیز, بنابراین بسیاری از طرح تاب است که شما به زودی متوجه بسیاری از آنها مهم نیست), Jane the Virgin خواهد اجازه دهید شما منطقه را بیش از حد شماره گیری در هر از چند گاهی به تماشای یکی از آن بسیاری از زحمت های قلبی در صحنه است.

ترین انیمیشن کمدی رانده شده توسط ویژوال شوخی تا حد زیادی گفت و گو — فکر می کنم از تمام کسانی که مسخره نشانه ها در پس زمینه از سیمپسونها و bob’s Burgers. و پادشاه از تپه است برخی از این شوخی در سراسر آن 13 فصل و قسمت 259 (که زد از سال 1997 تا 2010). اما آن پایین کلید داستان در مورد یک تگزاس با نپرداخته همسایه ها که فقط می خواهد برای بالا بردن پسرش حق بزرگ اندی گریفیث نمایش vibes با (کمی) بیشتر مدرن حساسیت. شاه تپه نیز یکی از معدود نشان می دهد در تلویزیون سابقه به قرمز-دولت امریکا حق گرفتن دلایل بسیاری از مردم عشق به زندگی وجود دارد و این دلایل بسیاری از نمی توانید صبر کنید به ترک. و آن دارای فهرستی از درجه یک شخصیت فراتر از آن مرکزی سه نفر از هنک پگی و بابی تپه.

بسیاری از نشان می دهد در این لیست در مورد افراد طبقه کارگر و کمدی است که هر دو یک طور متوسط پنبه حلاجی شده و تمایل به شرکت در حواس پرت shenanigans که با این وجود باقی می ماند ریشه در چیزی واقعی (یک.k.یک. طنزهای شیرین نقطه). و چند نشان می دهد شرکت در wackier shenanigans یا بهتر است ریشه در واقعیت از مالکوم در میانهکه زد برای هفت فصل و 151 قسمت از سال 2000 تا 2006. مالکوم (Frankie Muniz) است که راوی و وقتی که سریال شروع می شود او قرار داده شده در یک استعداد مدرسه برنامه ای است که به نظر می رسد مانند آن خواهد بود بلیط خود را از یقه آبی محیط که در آن خانواده وجود دارد. پدر و مادر خود را (Bryan Cranston and Jane Kaczmarek) دائما نازک کشیده و مالکوم را سه نفر دیگر از برادران را به خانه اش پر هرج و مرج یکی. اما برای مالکوم آینده تنها به دنبال روشن است. و در عین حال به عنوان سری قابل اجرا آن محبت برای همه شخصیت های آن رشد می کند به عنوان آن disenchantment برای مالکوم را stabs در تحرک رو به بالا رشد می کند در پشت سر هم. آن را جالب و پر رو سری و یکی از بهترین تا کنون ساخته شده در مورد کلاس در امریکا است.

نوآوری پیشگام توسط مری تایلر مور نشان می دهد (که زد برای هفت فصل و 168 قسمت بین 1970 و 1977) نمی خواهد به نظر می رسد به خصوص قابل توجه برای مخاطبان مدرن است. برای یک چیز, این ایده است که نشان می دهد می تواند بر اساس یک تعریف بیشتر کار خود را از هر عاشقانه اتصالات انقلابی بود در سال 1970 و … که حداقل تا حدودی کمتر انقلابی در سال 2020 است. اما تماشای مری ریچاردز (مور) و دوستان و همکاران نگاه کردن به یکدیگر به عنوان آنها اشتباه پر سر و صدا از طریق یک دهه باعث می شود برای یکی از گرم ترین و زیبا ترین دعوت از کمدی تا کنون ساخته شده و یکی از معدود باقی می ماند خوب برای هر یک از هفت فصل از آن پخش شده و با یک سری آخر آنقدر بزرگ است که آن را تبدیل به الگو برای هر طنزهای آخر رفتن به جلو.

مامانکه تا کنون اجرا برای هفت فصل و قسمت 152 از آن برای اولین بار در سال 2013 بسیار عالی نشان می دهد در مورد شکستن اغلب در هم تنیده چرخه فقر تروما و اعتیاد. که برای تلفن های موبایل و آن است — اما مادر نیز فوق العاده خنده دار یک بار از آن بازدید گشاد گشاد راه رفتن خود را (که مسلما طول می کشد در حالی که اگر شما فقط می خواهید به جست و خیز فصل اول, شما احتمالا می تواند). Anna Faris and Allison Janney بازی یک پدر و مادر که ستیز رابطه رانده است مسائل مربوط به اعتیاد آنها هر دو مبارزه با و به عنوان سری شروع می شود آنها در حال ساخت یک تلاش هماهنگ برای هوشیار ماندن با هم. طول می کشد کمی زمان برای مادر به کشف کردن آنچه با این نسخهها کار (مختلف دیگر اعضای جفت اعتیاد در گروه پشتیبانی) و آنچه را نمی کند (فارس شخصیت رستوران کار) اما حتی در بدترین حالت خود نشان می دهد ارائه می دهد یک نگاه امریکا به ندرت دیده می شود در تلویزیون دیگر. (مادر نیز موجود است در CBS همه دسترسی است.)


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>