Coronavirus شیوع محور در چین در حال تحول است در سرعت گیج کننده. در 24 ساعت گذشته به تنهایی روسیه و سنگاپور مهر و موم شده خود را به مرزهای چین و سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع بهداشت عمومی اورژانس. در همین حال دولت آمریکا اعلام کرد اولین مورد از فرد به فرد گسترش در خاک آمریکا صادر بالاترین سطح, سفر, مشاوره برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به چین گفت: “این امر قرنطینه 195 شهروندان تخلیه از ووهان چین برای 14 روز.

با این مورد از عوارض افزایش سریع و بیش از 9000 در تاریخ 31 ژانویه و در صورت ماسک پرواز کردن قفسه های فروشگاه آن را هیچ جای تعجب پرسش — و ترس — در حال چرخش در مورد 2019-nCoV به عنوان ویروس شناخته شده است.

برای بسیاری از مردم در ایالات متحده اگر چه واقعا وجود دارد هیچ دلیلی برای نگرانی. و در حالی که حس خطرات جدید و سریع-گسترش پاتوژن روی حیله و تزویر است کارشناسان بیماری های عفونی به ما کمک مرتب کردن آن است. در اینجا پاسخ خود را بیشتر سوال در مورد جدید کروناویروس و خطرات آن.

جهانی تصاویر گروه از طریق گتی

Coronaviruses ها خانواده بزرگی از ویروس ها که به طور معمول حمله به سیستم تنفسی است. نام آن از واژه لاتین coronaبه معنی تاج به دلیل تند و تیز حاشیه ای است که گرداگرد این ویروس ها. اکثر حیوانات آلوده مانند خفاش ها و پرندگان. تنها هفت نفر از جمله 2019-nCoV سارس و MERS شناخته شده برای آلوده کردن انسان است.

سارس است که به فکر تکامل از خفاش ها به گربه گربه ها به انسان در چین; MERS تکامل از خفاش ها به شتر به انسان در خاورمیانه است. هیچ کس نمی داند که در آن 2019-nCoV آمد از. در حال حاضر اعتقاد بر این است که جهش از حیوانات در ووهان, چین یک شهر از 11 میلیون دلار در اواخر سال گذشته. اما محققان هنوز در تلاش برای suss کردن دقیق آن ریشه است.

به عنوان علائم: دو نفر از هفت coronaviruses است که آلوده انسان سارس و MERS می تواند باعث ذات الریه شدید و حتی مرگ در 10 و بیش از 30 درصد از موارد بود. اما دیگران منجر به علائم خفیف مثل سرماخوردگی. در حال حاضر ما می دانیم 2019-nCoV می تواند کشتن — اما روشن نیست که چگونه اغلب و یا چگونه آن نرخ مرگ و میر در مقایسه با سارس و MERS.

با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری بسیاری از بیماران در حال حاضر با شروع تب و سرفه و تنگی نفس. اولیه گزارش منتشر شده در مجله لانستارائه شده حتی دقیق تر اطلاعات است. این نگاه در یک زیر مجموعه از اول 41 بيمار با تایید 2019-nCoV در ووهان. شايعترين علايم تب و سرفه و درد عضلانی و خستگی کمتر رایج شد و سردرد و اسهال و سرفه کردن مخاط و یا خون. همه ذات الریه و اختلالات ریه در سی تی اسکن. به شدت بيماری: 13 در بيماران مراجعه کننده به بخش ICU و شش درگذشت. ژانویه 22, ترین (68 درصد) از بیماران شده بود از بیمارستان مرخص.

اخیرا نیز وجود داشته اند گزارش از مردم با علائم خفیف مانند چهار مورد در جنوب آلمان است. همچنین شواهدی از موارد بدون علامت. این امکان وجود دارد که همانطور که ما یاد بگیرند که بیشتر 2019-nCoV را نگاه کنید بیشتر شبیه به آنفولانزا از مانند سارس. که به دلیل بیماری های عفونی به طور معمول نگاه شدید تر زمانی که آنها برای اولین بار کشف شده از این افراد در بیمارستان ها تمایل به sickest. و در حال حاضر این ویروس جدید به نظر می رسد کمتر کشنده تر از هر دو سارس و MERS.

ما هنوز نمی دانیم دقیقا چگونه 2019-nCoV گسترش می یابد اما ما یک مقدار زیادی از اطلاعات در مورد چگونه MERS سارس و دیگر ویروس های تنفسی حرکت از فرد به فرد. و این که به طور عمده از طریق قرار گرفتن در معرض قطرات از سرفه یا عطسه.

بنابراین زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه آنها اجازه اسپری و اگر این قطرات رسیدن به بینی و چشم و یا دهان از شخص دیگری, آنها عبور می تواند این ویروس گفت: Jennifer Nuzzo, یک بیماری عفونی و کارشناس ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. در موارد نادر, یک فرد ممکن است گرفتن یک بیماری تنفسی به طور غیر مستقیم “از طریق لمس کردن قطرات در سطوح و سپس دست زدن به مخاط غشاء” در چشم ها و بینی او اضافه شده است. به همین دلیل دست شستن مهم بهداشت عمومی اندازه گیری — در همه زمان ها و به خصوص در شیوع.

یک توریست با پوشیدن یک ماسک تنفسی در فواره در مرکز شهر رم در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 است. دولت ایتالیا اعلام وضعیت اضطراری برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید پس از دو مورد تایید شدند در رم.
فیلیپو مونتفورت/خبرگزاری گتی ایماژ

هر دو CDC و وزارت امور خارجه صادر شده خود را در بالاترین سطح, سفر, هشدار برای, چین, مشاوره آمریکایی ها برای جلوگیری از رفتن به چین برای لحظه ای. (این مشاوره به احتمال زیاد به تغییر به عنوان شیوع می یابد, پس نگه داشتن چک کردن آنها را.)

و این نه تنها به دلیل وجود یک خطر ابتلا به این ویروس جدید است. در حال حاضر متعدد شرکت های هواپیمایی لغو و یا پوسته پوسته شدن پروازها به مقصد چین در بخشی به دلیل کاهش تقاضا است. “من بیشتر نگران در مورد غیر قابل پیش بینی از [وقوع] پاسخ در این مرحله گفت:” Nuzzo. “این امر می تواند سرگرم کننده برای رفتن به چین و گیر وجود دارد به نحوی. و بازگشت شما به موضوع اضافی غربالگری.”

اما مردم نگران سفر باید به یاد داشته باشید که این مشاوره های تمرکز در چین جایی که این بیماری همه گیر است که در حال حاضر بازی.

از 9,776 موارد تایید شده در حال حاضر 9,658 یافت شده در سرزمین اصلی چین است. که 99 درصد است. و بیش از نیمی از کسانی که در هوبئی. “در معرض خطر ابتلا به این عفونت در خارج از هوبئی و واقعا در خارج از چین است قابل ملاحظه ای پایین” گفت: اسحاق Bogoch استاد در دانشگاه تورنتو است که به مطالعه چگونگی سفر هوایی را تحت تاثیر نوسانات شیوع بیماری — های جدید از جمله عفونت کروناویروس.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

افراد مبتلا به این ویروس شناسایی شده اند در کشورهای دیگر است که به دلیل این که اعلام وقوع بهداشت عمومی اورژانس. اما تا به امروز کسانی که به طور عمده شده است و مسافران از چین است. “ما می توانید تعداد افرادی که تا به حال هرگز در معرض هوبئی یا چین که آلوده به این ویروس در یک یا دو دست” Bogoch گفت. “بنابراین اگر مردم در حال سفر در [در هر نقطه خارج از چین] خود را در معرض خطر است و نزدیک به صفر درصد است.”

اگر چه شما باید برای سفر و, شما در حال نشسته در نزدیکی کسی که بیمار است ؟ Bogoch گفت که حتی نمی زمان به وحشت. “شده است وجود دارد برخی از کار به دنبال در معرض خطر ابتلا به بیماری های عفونی از طریق سفر هوایی. در معرض خطر ابتلا به یک عفونت تنفسی از طریق سفر هوایی است که هنوز هم فوق العاده کم است.”

خطر می کند و بالا برود اگر شما اتفاق می افتد به نشسته در دو متر از یک فرد مبتلا به یک عفونت دستگاه تنفسی است. اما حتی در آنجا ساده, نزدیکی لزوما به این معنا نیست شما هر چیزی را گرفتن. به جای آن بیشتر عفونی فرد است و دیگر شما نشستن در نزدیکی آنها بالاتر خطر خود را. اگر شما در نزدیکی فرد برای مدت طولانی و یا آنها را بسیار عفونی و کاهش خطر است.

مردم با پوشیدن ماسک های پزشکی به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus راه رفتن در اطراف نیویورک در تاریخ 30 ژانویه سال 2020 است.
Tayfun Coskun/Anadolu Agency via Getty Images

آمریکا در خطر است, در حال حاضر تلقی می شود کم است. و فقط در مورد هر متخصص بهداشت بورسی صحبت کرده است به گفت: هیچ شواهد خوبی برای حمایت از استفاده از ماسک صورت برای جلوگیری از بیماری در جمعیت عمومی است.

ماسک تنها مفید است اگر شما یک عفونت تنفسی در حال حاضر و می خواهید برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به دیگران و یا اگر شما در حال کار در یک بیمارستان و در تماس مستقیم با افرادی که دارای بیماری های تنفسی. (به علاوه وجود دارد که گزارش از اجرا بر روی ماسک و دیگر لوازم بهداشتی کارگران نیاز به ایمن ماندن.)

به همین دلیل CDC توصیه می کند در برابر استفاده از ماسک برای آمریکایی ها به طور منظم. “این ویروس گسترش نه در کل جامعه” نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی استدلال در یک نشست خبری در ژانویه 30. اما مردم احتکار آنها را به هر حال و به دلایل اشتباه.

بهترین کاری که می توانید انجام دهید برای جلوگیری از انواع بیماری گفت: r. schultze ، است “شستن دست های خود را پوشش خود سرفه از خودتان مراقبت کنید و در حفظ و هشدار به اطلاعاتی که ما ارائه.”

بهترین شواهد ما که این ویروس گسترش می تواند قبل از یک فرد دارای علائم همراه از آلمان است. وجود دارد چهار نفر شناخته شده به ویروس.

شیوع بیماری شناسایی شد در بایرن در ژانویه 27, هنگامی که یک تاجر آلمانی تشخیص داده شد. او تا به حال شده است در ملاقات با یکی از همکاران زن بود که در بازدید از شانگهای و تا به حال ویروس اما آن را نمی دانند. زن تنها شروع به احساس علائم مانند تب و سرفه — و پس از او سمت چپ آلمان و روز پس از جلسه با تاجر آلمانی. این نشان می دهد او ممکن است انتقال این ویروس به انسان قبل از دانستن او بیمار بود.

ژانویه 28, سه co-کارگران از تاجر بودند مبتلا به این ویروس با توجه به New England Journal of Medicine, گزارش مورد. یک تماس با این زن از شانگهای; دو نفر دیگر به نظر می رسد برای بدست ویروس از تاجر آلمانی. “واقعیت این است که افراد بدون علامت هستند و منابع بالقوه 2019-nCoV عفونت ممکن است حکم یک ارزیابی مجدد از انتقال نوسانات فعلی شیوع” نویسندگان این مطالعه نوشت.

اما آنها همچنین تاکید کرد چگونه خفیف این بیماری به نظر می رسد در میان آلمانی بیماران. و وجود دارد این سوال که چقدر از خطر بدون علامت گسترش واقعا به سلامت عمومی است. “حتی اگر شده اند وجود دارد موارد بدون علامت انتقال این عفونت آن خواهد شد به طور معمول در موارد نادر و با فقط در مورد هر دستگاه تنفسی عفونت شناخته شده برای بشر هستند نه افرادی که در حال رانندگی یک بیماری همه گیر” گفت: Bogoch.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus حق با چه کسی بهداشتی در شرایط اضطراری برنامه سر مایکل رایان در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از که کمیته اضطراری برای بحث در مورد اینکه آیا این کروناویروس جدید به منزله بین المللی بهداشت و درمان اضطراری در 30 ژانویه سال 2020 در ژنو است.
فابریس Coffrini/خبرگزاری گتی ایماژ

که اعلام یک “اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی” و یا PHEIC به این معنی نیست که ما رو به یک کشنده بیماری همه گیر.

به جای یک PHEIC یک ابزار سیاسی این سازمان می توانید استفاده کنید به منظور جلب توجه به یک بیماری جدی و تهدید. آن را به معنای تعامل با جامعه جهانی در هماهنگ شیوع پاسخ galvanize منابع به کشورهای راهنمایی در مورد چگونه به واکنش نشان می دهند و این بیماری از گسترش بیشتر در سراسر مرز.

آژانس مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus شد بسیار روشن است که آنها صدا زنگ به عنوان یک اقدام احتیاطی: آژانس نگران است در مورد آسیب های بالقوه این ویروس می تواند انجام دهد در کشورهای ضعیف تر سیستم های سلامت و از جامعه بین المللی برای کمک به. وی تاکید کرد که اکثریت قریب به اتفاق موارد هنوز هم در چین و چین نقل مکان کرد و به سرعت به شیوع بیماری تحت کنترل است.

اگر این بیماری همچنان به گسترش آن می تواند تبدیل به یک بیماری همه گیر و یا یک بیماری است که گسترش در سطح جهان با شیوع در کشورهای مختلف در سراسر جهان است. و این چیزی است که مقامات بهداشتی در آمریکا در سراسر جهان در حال آماده شدن برای. “ما در حال آماده سازی به عنوان اگر این است که بعد از همه گیر” CDC را r. schultze ، گفت: در 31 ژانویه ،

در حال حاضر CDC و WHO هنوز هم خواستار این شیوع. به زودی کارشناسان بهداشت و درمان ممکن است تعیین کند که به اندازه کافی وجود دارد موارد در چین به تماس با شیوع یک بیماری همه گیر.

به عنوان برای سوال از کوشندگی ما هنوز نمی دانند چگونه کشنده این بیماری است و یا چگونه به راحتی آن را گسترش می یابد. اگر شما زمان تعداد مرگ و میر و تقسیم آن بر تعداد موارد شناخته شده “مورد مرگ و میر 2 درصد — و آن را رفته پایین از 3 درصد در اوایل روز” گفت: دانشگاه هوارد Markel که مطالعات شیوع است. “و اگر آن را واقعا پایین ما احتمالا می گویند — مثل ما در مکزیک در سال 2009 با آنفولانزای خوکی — که آن را به چیزی بسیار مشابه اگر نه کمتر کشنده به طور منظم از آنفولانزای فصلی.”

بنابراین هنگامی که بیشتر از این خفیف یا بدون علامت موارد کشف این ویروس می تواند نگاه بسیار کمتر ترسناک است.

“ما [با] و تحمل زیادی از ویروس های تنفسی گفت:” Nuzzo, “که برخی از آنها حتی بیشتر از انتقال از برآورد مردم خود را برای این یکی — اما آنها را میدانم.” اگر جدید کروناویروس باد تا به دنبال کمتر شدید او افزود: “ما ممکن است در حال حرکت به دور از های حاوی ویروس را به عنوان یک هدف به یکی از به حداقل رساندن آن گسترش یافته است.”

دو زنان با پوشیدن ماسک در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 در نیوکاسل, انگلستان.
ایان فورسیت/گتی ایماژ

برخی از بهترین تحقیقات در این سوال می آید از Bogoch و همکاران خود را. آنها انجام داده ایم بزرگ مطالعات در چند هفته گذشته در شهرستانها بیشتر در معرض رمان coronavirus عفونت. چه بزرگ غذای آماده?

واقعا شرق آسیا و آسیای جنوب شرقی که بیشتر در معرض خطر است. محققان از دانشگاه آکسفورد دانشگاه تورنتو و لندن دانشکده طب گرمسیری و بهداشت — با استفاده از 2019 از داده های بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن برای پیدا کردن همه شهرهای چین است که دریافت حداقل 100,000 شرکت هواپیمایی مسافران از ووهان در طول ماه های فوریه تا آوریل.

سپس آنها را مدل سازی چگونه این بیماری می تواند از کسانی که در شهرستانها اگر آنها با تجربه محلی شیوع است. در اینجا 15 از 50 مقصد که ممکن است شیوع بیماری (همچنین توجه به IDVI — بیماری های عفونی آسیب پذیری Index — شماره. این یک اندازه گیری از یک کشور توانایی مدیریت یک بیماری عفونی. نمرات نزدیک به صفر معنی آنها کمتر آماده شده است.)

آکسفورد مجله طب مسافرتی

“به هیچ وجه کسی شگفت زده می شود اگر وجود دارد بیشتر موارد صادر شده به اروپا و آمریکا گفت:” Boloch. “اما مکان های که در حال رفتن به بیشترین حجم و تعداد عفونت های صادر شده خواهد بود به شرق آسیا و جنوب شرقی آسیا مراکز.”

چند راه وجود دارد این بیماری می تواند در نهایت به عنوان همکار من برایان رزنیک توضیح داد. شاید بهداشت عمومی اقدامات — شناسایی موارد سریع قرار دادن افراد آلوده در انزوا — متوقف خواهد شد گسترش این کوروناویروس. (که آنچه متوقف گسترش سارس در سال 2003.)

چون این یک بیماری زئونوز است که از یک حیوان پیدا کردن و از بین بردن آن منبع نیز کمک کند. یا شاید یک واکسن یا ضد ویروسی خواهد بود اختراع به سرعت برای کمک به محدود کردن یک اپیدمی گسترده تر (اما که می خواهم به احتمال زیاد در سال).

در نهایت وجود دارد امکان این ویروس به سادگی می میرند. “بیماری شیوع کمی مانند آتش سوزی” رزنیک نوشت. “ویروس شعله. افراد مستعد سوخت هستند. در نهایت آتش می سوزد و خود را اگر آن را اجرا می کند از کيندلينگ. شیوع ویروس به پایان خواهد رسید زمانی که آن متوقف می شود پیدا کردن افراد مستعد آلوده شود.” نیز وجود دارد امکان وقوع ندارد به عنوان Nuzzo گفت: Vox و این را به سادگی می شود یکی از بیماری های در گردش خون است که معمولا آلوده به انسان است. چگونه نگران کننده است که دوباره بستگی به شدت 2019nCoV معلوم می شود.


یک سارس-مانند ویروس به بیمار هزاران نفر در چین و ساخته شده راه خود را به ایالات متحده است. Vox را Julia Belluz توضیح می دهد که چه شناخته شده و چه در آینده.

مشترک شدن در امروز توضیح داد در هر کجا که شما خود را دریافت پادکست ها از جمله اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify, Stitcher و ART19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی