9 نمودار نشان دادن آنچه coronavirus در حال انجام است به اقتصاد

Coronavirus بحران در ایالات متحده به سرعت فراتر رفت و بهداشت عمومی اورژانس برای تبدیل شدن به یک وخیم اقتصادی تهدید.

آن سخت است برای دیدن چرا. Coronavirus باعث شده است تا دولت ها به اصرار ساکنان به اقامت در خارج از فیزیکی و دفاتر کار از خانه اگر آنها می توانند جلوگیری از رستوران ها و دیگر فرد خدمات جمع آوری در گروه های 10 یا بیشتر و در غیر این صورت انتخاب را برای خاطر سلامت عمومی است که به طور چشمگیری کاهش فعالیت های اقتصادی.

اما وضعیت قلمزن از خاموش شدن ناگهانی تحریک می کند. علاوه بر تامین کارگران و محصولات کاهش تقاضا سقوط کرده است بیش از حد. مردم نیست هزینه های به اندازه کافی برای تحریک رشد اقتصادی در مناطق که در آن کشور به آن نیاز دارد در حال حاضر مانند یک یا ماسک تولید و یا نیروی انسانی تحویل مواد غذایی.

در نتیجه رکود اقتصادی و احتمالا تنها آغاز آن است. در حالی که فدرال رزرو و کنگره به اقدامات محرک اقتصادی می تواند کمک کوسن ضربه ای این است که به احتمال زیاد فقط شروع اقتصادی رنج coronavirus بحران را از بند باز کردن.

در اینجا نه نمودار نشان می دهد که چقدر شدید بحران اقتصادی پیش رو است.

کریستینا Animashaun/Vox

دولت فدرال شده است جمع آوری اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از مردم برای درخواست مزایای بیکاری از حداقل سال 1967. قبل از این ماه بدترین روز در تاریخ از این اطلاعات در تاریخ 18 سپتامبر سال 1982 زمانی که 680,000 مردم ادعا بیکاری است. هفته پایان مارس 28, 2009 نزدیک به شکوه که رکورد با 665,000 جدید ادعا می کند.

هفته پایان مارس 21 سال 2020 شکسته این پرونده, ارسال شماره پنج برابر بالاتر از هر در تاریخ داده: 3,283,000 جدید ادعا می کند. که حدود 3.3 میلیون نفر از کار.

سپس یک هفته بعد که به تعداد دو برابر شد دوباره: 6.648 میلیون ادعاهای جدید برای هفته پایان مارس 28. ما در حال دور خارج هیچ تجربه قبلی.

Rani ملا/Vox

در ماه مارس نرخ بیکاری به ضرب گلوله به 4.4 درصد از 3.5 درصد در ماه فوریه. که یک افزایش ناگهانی اما یکی است که ممکن است به نظر می رسد خیلی متوسط در مقایسه با آنچه که نرخ بیکاری داده است. چرا که به عنوان همکار من مت Yglesias توضیح می دهد, مطالعه خانواده اجرا شده توسط اداره آمار نیروی کار و سرشماری که در تولید نرخ بیکاری است که بر اساس حدود 12 روز از ماه است.

بنابراین در ماه گذشته بررسی های تحت پوشش این هفته حاوی مارس 12, در حال اجرا از دوشنبه, مارس 9 تا یکشنبه 15 مارس. که آخرین هفته قبل از اخراج های دسته جمعی آغاز هر تعداد مدعیان بیکاری داده و پس از برگهای عمده اقتصادی درد وارده ناشی از کوروناویروس.

برآورد “true” مارس نرخ بیکاری متفاوت است اما اقتصاددانان ویلیام راجرز دوم و اندرو Stettner برآورد بر اساس ادعای داده است که نرخ واقعی است 18.3 درصد است.

دو اقتصاددان دانشگاه مینه سوتا هارون Sojourner و ییل را در پل زرگری-Pinkham ساخته شده یک مدل برای پیش بینی نرخ بیکاری و کشف از طریق تحقیقات خود را این است که همبستگی بین Google جستجو برای “فایل بیکاری” و نهایی نرخ بیکاری داده است در زرگر-Pinkham کلمات “به شدت بالا است.”

دیلن متیوز/بورسی/داده ها از طریق گوگل

که باعث می شود گوگل روند داده ها به خصوص نگران کننده در حال حاضر به دلیل جستجو برای “فایل بیکاری” هستند به مراتب بالاتر از آنها در اعماق رکود اقتصادی ،

تعداد مدعیان بیکاری در لوئیزیانا از سال 2004 تا مارس 21 سال 2020 (نگاه کنید به خط پایان). توجه داشته باشید که آخرین نقطه داده است و حتی بالاتر است.
اشتغال و آموزش مدیریت

یک راه برای درک آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر با قیاس نیست و به قبل از رکود اقتصادی — هیچ کدام آمار این سخت این به طور ناگهانی — اما به یک فاجعه طبیعی است. در راه coronavirus یک فاجعه طبیعی بیش از حد و شما می توانید ببینید نحوهی اگر شما نگاه کنید به عنوان اقتصاددان جاستین Wolfers و خبرنگار Quoctrung Bui را در ارزشمند نیویورک تایمز قطعه در آنچه اتفاق افتاده است در لوئیزیانا.

در سال 2005 لوئیزیانا بود به طرز وحشیانه ای متاثر از طوفان کاترینا و پس از آن bungled فدرال پاسخ. طوفان جسمی تخریب بسیاری از کسب و کار و تعداد زیادی از مردم برای نقل مکان; در حدود 1.1 میلیون نفر سمت چپ لوئیزیانا پس از طوفان است. به خانواده ها تلاش برای بازیابی بیکاری ادعا می کند به ضرب گلوله به سطح رکورد ضربه اوج از 73,702 برای هفته پایان سپتامبر 17, 2005. که به مراتب بالاتر از رکود بزرگ اوج برای دولت رسیده در 20 سپتامبر 2008, از 28,080 معرفی جدید ادعا می کند حتی حسابداری برای از دست مردم به دلیل طوفان.

اما آن را به مراتب بالاتر از بیکاری و ارقام که لوئیزیانا ارسال شده پس از coronavirus آمار: 72,620 ادعاهای جدید برای هفته پایان مارس 21 سال 2020 است. هفته بعد این تعداد را حتی بالاتر: 97,830 ادعاهای جدید برای هفته پایان مارس 28. Coronavirus بحران گرفته است حتی بزرگتر نیش از لوئیزیانا بازار کار به عنوان کاترینا را در اوج آن است.

گاهی اوقات مستقیم اطلاعات بر روی یک مشکل مانند بیکاری می تواند دست کم گرفتن سهم مردم را تحت تاثیر قرار; بعد از همه, تمام, خانواده, خانواده ها و جوامع می تواند صدمه دیده است به شدت توسط یک فرد اخراج.

یک نظرسنجی جدید توسط مرکز تحقیقات پیو می شود در این پدیده هست:

مرکز تحقیقات پیو

به طور کامل یک سوم از آمریکایی ها باید کسی در خانواده خود که گذاشته شده یا از دست رفته پرداخت. اقتصادی و انسانی آسیب در اینجا فوق العاده گسترده و حتی بیشتر از نرخ بیکاری نشان می دهد.

میانگین صنعتی داو جونز است که گاهی اوقات استفاده می شود مختصر برای چگونه “اقتصاد” انجام شده است در ما. این یک عادت است که تنها به نظر می رسد وجود داشته باشد چرا که قیمت سهام تغییر چندین بار در هر ثانیه به این معنی داو جونز داده است که سریع تر به حرکت و به روز رسانی از گفتن بیکاری اعداد و هیجان انگیز تر به تماشای.

اما این یک عادت وحشتناک. مورد در نقطه: آنچه در نگاه داو آیا بعد وزارت کار اعلام کرد که 3.3 میلیون آمریکایی از دست داد در یک هفته. عینی است که اخبار باید کاملا ویرانگر ثبت نام برای اقتصاد و اگر داو شد یک راهنمای خوب برای چگونه اقتصاد را به انجام این امر منعکس کننده که. افسوس:

مالی گوگل

داو بسیج روز از برخی از بدترین اخبار اقتصادی در کشور ، وجود یک منطق به همین دلیل آن بود که آن را ممکن است در واکنش به کنگره عبور محرک اقدامات — اما این افزایش هنوز هم نمی نشان می دهد که اقتصاد در حال بهبود است. آن را فقط به معنی دلالان در برخی از بسته نرم افزاری از سهام خوش بینانه تر از قبل از آنها بودند. نه مارس 26 اولین بار این اتفاق افتاد و دو روز قبل از داو تا به حال بزرگترین تک روز پس از به دست آوردن … 1933. که نمی نشان می دهد که اقتصاد انجام شد بزرگ در سال 1933 و آن را پیشنهاد نمی کند که امروز هر دو.

داو یک کهنه به سختی وزن متوسط 30 شرکت بزرگ (و نه لزوما بزرگترین شرکت) و شما باید با توجه به آن پرداخت. در واقع شما حتی نمی باید با توجه به پرداخت خوبی ساخته سهام شاخص مانند S&P 500 اگر منافع خود را در چگونه اقتصاد به عنوان یک کل و نه فقط در بازار سهام انجام شده است.

خروج از بازار در حال ظهور اقتصاد در سال 2020 و در طول بحران مالی جهانی.
جاناتان Fortun / IIF

Coronavirus رکود نیست شروع در ما و آن را نمی خواهد در اینجا به پایان. یکی از قابل توجه ترین ویژگی های این بحران دنبال در نمودار فوق از موسسه مالی بین المللی را Jonathan Fortun است عظیم و فوری خروج از سرمایه گذاری در “بازار در حال ظهور” اقتصاد مانند چین و هند و آفریقای جنوبی و دیگران.

خروج بسیار شدید تر و خیلی بیشتر به سرعت گام از یکی که به دنبال 2008 بحران مالی جهانی. چین و هند و بسیاری دیگر در حال ظهور در بازار کشور جان سالم به در 2008-2009 تصادف باشه اجتناب از افتادن به رکود اقتصادی حتی زمانی که غنی کشور در مبارزه بودند. این بار به نظر می رسد به احتمال زیاد متفاوت نیست حداقل به خاطر همان اقدامات حفاظتی نگه داشتن آمریکایی ها گیر کرده در داخل و نه کار گرفته شده در بسیاری از کشورهای در حال ظهور در بازار کشور نیز هست.

نیویورک تایمز به تازگی زد غم انگیز یک قطعه به دنبال در New Delhi, ترکیه, Manila, ژوهانسبورگ, بوئنوس آیرس, جزئیات نصب فاجعه اقتصادی در هر محل. که تلفات انسانی از سرمایه های پرواز جدولها در بالا.

من نمی خواهد همه دل تنگی و عذاب در اینجا — بیشتر عذاب و دل تنگی مطمئن وجود دارد اما نقاط روشن. یکی پول نقد انتقال 1200 $در هر فرد بالغ و 500 دلار به ازای هر فرزند وابسته به تایید به عنوان بخشی از کنگره بسته محرک اقتصادی به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. در غیر معمول توسعه بیشتر بهره مندی از سیاست است که به فقرا و طبقه متوسط و دقیقا 0 درصد بهره مند خواهند شد ثروتمندترین آمریکایی ها با توجه به به طور گسترده ای مورد احترام و حزبی سیاست های مالیاتی مرکز:

سهم محرک پول دریافت شده توسط هر گروه درآمد در ایالات متحده است.
سیاست های مالیاتی مرکز

فقیرترین آمریکایی با درآمد خانوار زیر $25,300 را ببینید درآمد خود را افزایش 10.8 درصد به طور متوسط با توجه به چک. مردم بین $25,300 و $50,700 را ببینید درآمد تا 4.9 درصد است. مردم در بالا 5 درصد از توزیع, اما هیچ چیز در همه.

این جای تعجب مترقی اندازه گیری بیرون آمدن از یک جمهوری خواه سنا و یکی که کمک خواهد کرد که بسیاری از مردم در پرداخت هزینه اجاره و خرید مواد غذایی در حالی که آنها قفل شده است.

دیلن متیوز/بورسی/اطلاعات از طریق وزارت کار

حتی با ارزش تر از یک $1,200 چک برای هر فرد بالغ حداقل از منظر مردم قرار داده و از کار با این بحران است 600 $در هر هفته افزایش مزایای بیکاری که محرک لایحه بودجه از طریق پایان ماه ژوئیه.

به تجسم چقدر شدید مزایای افزایش می دهد این است که من جدولها متوسط هفتگی بیکاری مقدار از سال 2008 تا سال 2020 و پس از آن اضافه شده $600 تا اخیر سال 2020 datapoint. برای بدترین بخش از رکود بزرگ متوسط هفتگی سود حدود 300; سود به تدریج رشد کرد و به $370 توسط اوایل سال 2020. اضافه کردن $600 تقریبا سه برابر سود برای افراد بیکار.

توجه داشته باشید که این در واقع طلب بخشایش چقدر فرد معمولی بهره مند شوند چرا که این معنی, نمی, متوسط: این فقط مجموع میزان بیکاری پرداخت پول را تقسیم بر تعداد زیادی از مردم گرفتن منافع هر هفته. ميانه ذینفع می شود کمتر در هر هفته و بهره مندی بیشتر از UI مزایای پیاده روی.


ثبت نام برای آینده کامل در خبرنامه و ما برای شما ارسال خلاصه ای از ایده ها و راه حل برای مقابله با بزرگترین چالش ها — و چگونه به گرفتن بهتر در انجام خوب است.

آینده کامل بودجه در بخش های فردی کمک های, کمک های مالی و حمایت مالی است. اطلاعات بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>