9 سوال در مورد کوروناویروس و ماسک, پاسخ

پس از ماه ها مبهم پیام از جناح های مختلف بهداشت عمومی جهانی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر شد ساده راهنمایی در وسط coronavirus همه گیر: همه ما باید با پوشیدن ماسک های پارچه ای و یا به صورت پوشش در حالی که در برخی از تنظیمات عمومی.

توصیه نشانه یک تغییر از دولت فدرال است. کمتر از شش هفته پیش جراح عمومی جروم Adams توییتی که اعضای عموم مردم باید “توقف خرید ماسک!” او افزود که ماسک “نه موثر در جلوگیری از عموم مردم از ابتلا به #Coronavirus اما اگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانید آنها را برای مراقبت از افراد بیمار آن را می دهد آنها را و جوامع ما در خطر!”

CDC هنوز ارائه مشاوره در برابر عموم مردم با پوشیدن لباس های سنتی ماسک های پزشکی مانند جراحی انواع و N95 ماسک برای حفظ آنها را برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. تغییر در پیام بر روی پارچه ماسک آژانس گفت: در آمد نور از شواهد که مردم با چند و یا هیچ علائم Covid-19 هنوز هم می تواند انتقال ویروس است.

نتیجه: ماسک می تواند کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس نه فقط با حفاظت از پوشنده اما با جلوگیری از پوشنده لباس — که می تواند بدون علامت پخش — از تنفس و تف خود میکروب ها همه جا. برخی از مطالعات در خانواده ها و کالج ها “نشان می دهد سود ماسک” Raina مک اینتایر رئیس امنیت زیستی برنامه های تحقیقاتی در دانشگاه نیو ساوت ولز در سیدنی استرالیا به من گفت: “پس از آن خواهد بود و محتمل است که آنها نیز محافظت در کاهش شدت انتقال تنظیمات از جمله در کل جامعه است.”

اما ماسک را به شما شکست ناپذیر است. آنها نمی تواند جایگزین خوب بهداشت — شستن دست های خود را! صورت خود را لمس نمی! — و اجتماعی فاصله هر دو شده اند که کلید ناشی از کوروناویروس حتی در کشورهای آسیایی که در آن گسترده استفاده از ماسک در حال حاضر رایج است. اپیدمیولوژیک مدل نیز نشان می دهد coronavirus موارد افزایش می یابد اگر اجتماعی فاصله اقدامات آرام هستند به طور بالقوه باعث صدها نفر از هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر از مرگ و میر در ایالات متحده به تنهایی. درست است که مردم در حال جمع آوری پوشیدن ماسک یا نه.

مردم ماسک در میدتاون نیویورک در مارس 6.
Kena Betancur/گتی ایماژ

هنوز CDC را در مورد چهره را ترک کرده است بسیاری از مردم با مقدار زیادی از سوالات: چه معنی است به استفاده از یک ماسک درستی است ؟ زمانی که باید از آنها استفاده شود و شسته شوند ؟ آیا شما نیاز به آنها را برای همه شرایط عمومی? آنها واقعا می تواند شما را امن نگه دارید? اگر شما نمی توانید یک ماسک چگونه می تواند شما را ؟

و چرا وجود دارد بیشتر ماسک های پزشکی را شروع كنم ؟

در اینجا یک راهنمای به برخی از رایج ترین سوالات.

با توجه به CDC شما باید پوشیدن ماسک در مکان های عمومی به خصوص در حالی که در “تنظیمات که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ (به عنوان مثال فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها)” و “به خصوص در مناطق قابل توجهی مبتنی بر جامعه انتقال است.”

فکر می کنم از شرایطی که در آن آن را به سخت تر به حفظ حداقل 6 فوت دور از افراد دیگر به خصوص در بسته تهویه ضعیف ، آن را در این نوع از موقعیت هایی که coronavirus حاوی قطرات بیشتر احتمال دارد به گسترش توسط هوا و یا سطوح.

وجود دارد برخی از موارد استثنا به ماسک راهنمایی CDC اعلام کرد: “پارچه پوشش صورت باید قرار داده نمی شود در کودکان زیر سن 2 هر کسی که مشکل تنفس یا ناخودآگاه ناتوان و یا در غیر این صورت قادر به حذف ماسک را بدون کمک.”

و هشدار داده می شود: اگر شما با استفاده از یک ماسک نادرست و یا شروع به اقدام بی پروا چرا که شما با پوشیدن یک ماسک آن را در واقع می تواند به شما صدمه دیده بیش از آن کمک می کند.

اگر شما بی قراری خود را با ماسک و به خصوص اگر شما صورت خود را لمس در این فرآیند شما می توانید از کامپیوتر خود را با ویروس حاوی قطرات ماسک خود را گرفتار. اگر شما استفاده مجدد از یک ماسک و بدون تمیز کردن آن شما می توانید تنفس و یا در غیر این صورت افشای خودتان را به قطرات ماسک اسیر زمان گذشته است. اگر شما به طور کلی سهولت در بهداشت خوب یا اجتماعی به دلیل فاصله شما با پوشیدن یک ماسک شما در حال قرار دادن خود و جامعه خود را در خطر بیشتر است.

CDC ارائه می دهد برخی از راهنمایی برای نحوه صحیح استفاده از ماسک. بالاتر از همه, don’t touch ماسک و سپس لمس قسمتهای دیگر صورت خود را به خصوص خود را به چشم و دهان و بینی. تمام نقطه از این پارچه برای محافظت شما از خارج از میکروب ها است. بنابراین شما نمی خواهید به لمس بخشی از ماسک انجام محافظ و سپس بخش هایی از صورت خود را که در معرض خطر عفونت است.

شما همچنین باید دستهای خود را قبل و بعد از مصرف کردن یک ماسک — قبل از اینکه برای جلوگیری از وارد شدن هر چیزی بر روی صورت خود و ماسک و پس از به خلاص شدن از شر هر چیزی که در ماسک خود را. حذف ماسک را با حلقه نه با دست زدن به جلو. اگر ممکن است دور انداختن ماسک یکبار مصرف پس از استفاده از آنها. و اگر شما نمی توانید پرتاب یک ماسک دور, مطمئن شوید که به طور کامل آن را ضد عفونی با اشعه ماورای بنفش نور ستریلیزرس — نه چیزی است که اکثر مردم در اطراف و یا اگر با استفاده از یک پارچه محصول پرتاب آن در شستشو و یا تمیز کردن آن با آب و صابون.

برای برخی از مردم ممکن است حس را به چندین ماسک در اطراف اگر شما مجبور به بیرون رفتن چند بار در یک روز خاص. چیزی که مهم است این است که به پرتاب به تازگی با استفاده از ماسک در لباس های شسته شده و یا در شستشو به عنوان به زودی به عنوان ممکن است و اجتناب از دست زدن به آن را در همه تا زمانی که آن را تمیز می کند. آیا نگه داشتن کثیف ماسک در اطراف خانه خود را که در آن مردم به راحتی می توانید آنها را لمس و به طور بالقوه آلوده خود را دارند.

CDC توصیه می کند یک ماسک پارچه یا پوشش که آیا یک حرفه ای ساخته شده ماسک یا یک نوع.

CDC به صراحت توصیه می کند در برابر عموم مردم با استفاده از یک ماسک جراحی است که استاندارد ماسک شما احتمالا دیده می شود پزشکان و پرستاران می پوشند. آن را نیز توصیه می کند در برابر مردم استفاده از N95 ماسک که پیچیده تر و گران قیمت ماسک به معنای به جا محکم تر بر روی صورت است.

فولاد ماسک و N95 ماسک آژانس اشاره کرد: “در حال بحرانی منابع است که باید همچنان این سایت متعلق به بهداشت و درمان کارگران و دیگر پزشکی اولین پاسخ دهندگان به عنوان توصیه شده توسط زمان CDC ارشاد.”

شهر نیویورک پرستاران و کارکنان بهداشتی جمع آوری و تقاضا به شرایط کاری امن تر بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و ویروس رایگان تست طول Covid-19 شیوع در مارس 6.
جایلز کلارک/گتی ایماژ

به عنوان آن می ایستد جدی وجود دارد کمبود PPE از جمله ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. گزارش وجود دارد از پزشکان و پرستاران و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی با استفاده از bandanas و روسری به صورت ماسک و کیسه های زباله برای لباس. بیمارستان ها با توجه به فراموش-نمی-زنده سفارشات برای مرگ Covid-19 بيمار از ترس این که چنین فشرده جلو روش می تواند به پزشکان و پرستاران بدون PPE با این ویروس آلوده. CDC اذعان به کمبود قبلا توصیه می شود ماسک های خانگی برای مراقبت های بهداشتی کارگران زمانی که هیچ گزینه های دیگر در دسترس هستند.

“من نگران هستم که گفتن مردم به پوشیدن ماسک را فشار ضعیف شده منابع مورد نیاز توسط پزشکان و پرستاران” جنیفر Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز به من گفت. “اگر ما قادر به حل آن زنجیره تامین, من می خواهم احساس کمتر در این مورد نگران بود. اما برخی از کمبود در ابتدا به علت اعضای عمومی و کادر پزشکی با یورش به دفاتر پزشکی و بیمارستان ها’ تجهیزات برای استفاده در خانه.”

شرکت های خصوصی و مقامات دولتی در حال مسابقه برای رفع PPE کمبود. اما تا زمانی که آن را ثابت این مهم است که موجود منابع از فولاد ماسک و N95 ماسک سمت چپ برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به معنای واقعی کلمه نجات مردم از این بیماری همه گیر.

CDC راهنمایی — و بهترین استدلال برای پوشیدن ماسک به گفته کارشناسان با من صحبت کرد — در درجه اول برای جلوگیری از پوشنده لباس از آلوده کردن افراد دیگر است. که به ویژه مهم برای Covid-19 آنجا حداقل برخی از گسترش اتفاق می افتد زمانی که مردم بدون علامت هنگامی که آنها چند علائم و یا قبل از آنها نشانه توسعه. جهانی استفاده از ماسک می تواند در جلوگیری از این حامل بدون علامت بسیاری از آنها ممکن است حتی نمی دانند که آنها بیمار از سهوا آلوده کردن افراد دیگر است.

ماسک همچنین می تواند ارائه برخی از حفاظت از دیگران با قرار دادن یک مانع فیزیکی بین آنها و دهان و بینی خود را. اما ما نمی دانیم که چقدر دلیل آن معلوم نیست چقدر این ویروس گسترش می یابد از طریق قطرات موجود در هوا و یا ذرات معلق در هوا.

ماسک نمی تواند جایگزین سایر روش های مورد نیاز برای مبارزه با کروناویروس مانند شستن دست های خود را لمس کردن صورت خود را و اجتماعی فاصله. هنوز هم هنگامی که زوج با این همه تاکتیک های دیگر — و هنگامی که به درستی استفاده می شود — ماسک ارائه یک لایه اضافی از حفاظت.

کیفیت تحقیقات در این موضوع ضعیف است با تعداد زیادی از کوچک underpowered مطالعات. اما مطالعات که وجود دارد به طور کلی به نفع بیشتر مردم با پوشیدن ماسک.

2008 مرور نظام مند مطالعات منتشر شده در BMJیافت ماسک پزشکی متوقف گسترش ویروس های تنفسی از احتمال آلوده بیماران. در خصوص مطالعات انجام شده در سال 2003 شیوع سارس — پسر عموی به کروناویروس که باعث Covid-19 — یافت می شود که ماسک به تنهایی به ترتيب 68 درصد موثر در جلوگیری از ویروس. مقایسه شستن دست بیش از 10 بار در روز به 55 درصد موثر است. ترکیبی از اقدامات مانند شستن دست و ماسک و دستکش و روپوش شد 91 درصد موثر است.

یک 2015, نقد و بررسی نیز منتشر شده در BMJنگاه استفاده از ماسک در میان مردم در جامعه تنظیمات به طور خاص خانواده ها و کالج ها. برخی از مطالعات تولید نتایج نامشخص اما این یافته ها به طور کلی نشان داد که با پوشیدن یک ماسک محافظت مردم از عفونت در مقایسه با پوشیدن یک ماسک به ویژه هنگامی که زوج با دست شستن. یک مسئله بزرگ شد و پایبندی; مردم اغلب بد در واقع با پوشیدن ماسک, که, جای تعجب نیست, کاهش اثربخشی آنها است. اما اگر ماسک استفاده شد زود و به طور مداوم نویسندگان به این نتیجه رسیدند آنها به نظر می رسید به کار می کنند.

بیشتر مطالعه اخیر منتشر شده در Nature Medicine یافت که فولاد ماسک به نظر می رسد برای جلوگیری از قطرات و ذرات معلق در هوا شامل برخی از ویروس ها از جمله آنفلوآنزا و کروناویروس.

مطالعات دیگر نیز نتایج مشابهی را به طور معمول به پیدا کردن حداقل برخی از ارزش حفاظتی از ماسک به عنوان طولانی به عنوان آنها استفاده می شود به طور مداوم و به درستی.

نتایج بسته به ماسک. N95 ماسک ها در تئوری ممکن است بهترین ماسک. اما آنها نیاز به یک بیت از مهارت و اتصالات برای استفاده — به نقطه ای که یک سال 2016 بررسی در CMAJ نمی تواند پیدا کردن یک تفاوت میان کارکنان مراقبت های بهداشتی با استفاده از N95 ماسک در مقابل فولاد ماسک برای عفونت تنفسی به احتمال زیاد با توجه به ضعیف اتصالات. این دلیل دیگری است که این ماسک باید محفوظ است برای حرفه ای ها.

پارچه ماسک در ضمن بسیار کمتر موثر از فولاد ماسک یا N95 ماسک به عنوان یک مطالعه 2015 در BMJ یافت. و آنها می تواند فوق العاده خطرناک, از آنجایی که آنها می تواند دام و نگه ویروس حاوی قطرات است که استفاده کنندگان می توانند پس از آن در تنفس. اما آنها هنوز هم به طور کلی ارائه حفاظت بیشتر از ماسک در همه مطالعات به این نتیجه رسیدند.

هیچ تحقیق خوب در مورد نحوه پوشیدن ماسک می تواند مردم را تحت تاثیر قرار رفتارهای اما تجربه برخی از کشورهای آسیایی نشان می دهد این امکان را به اتخاذ اجتماعی فاصله خوب بهداشت و ماسک در میان شیوع. تایوان و کره جنوبی برای مثال انجام یک کار بهتر حاوی Covid-19 از ما در حالی که استقبال از ماسک و سایر شواهد مبتنی بر اقدامات است.

به تاکید می کند: بله ماسک کمک می کند. اما آنها بهانه ای برای سهولت در اجتماعی فاصله خوب بهداشت و تمام چیزهای دیگر مقامات بهداشت عمومی توصیه در حال حاضر. انجام تمام آن چیزهایی که بیش از حد.

احتمالا نه اما اگر به درستی مورد استفاده قرار پوشیدن ماسک احتمالا نمی تواند صدمه دیده است و ممکن است کمک به دیگران را تشویق به پوشیدن یکی بیش از حد.

CDC مشخص می کند که این توصیه پارچه پوشش صورت اجتماعی که در آن فاصله امکان پذیر نیست. انفرادی راه رفتن و یا اجرا خارج است که به طور معمول نمی خواهید به سقوط به یکی از این دسته است.

به طور کلی ماسک مفید تر می شوند که خطر ابتلا به عفونت را افزایش می دهد. اگر شما با داشتن نزدیک بیشتر تماس طولانی مدت با به طور بالقوه افراد بیمار با استفاده از یک ماسک است که بیشتر احتمال دارد برای محافظت از شما. و اگر شما به طور بالقوه بیمار و با داشتن نزدیک بیشتر تماس طولانی مدت با دیگران یک ماسک است که بیشتر احتمال دارد برای محافظت از آنها را از میکروب ها به عنوان به خوبی.

“افرادی هستند که با داشتن آن طولانی مدت نزدیک-تماس با تعامل با مردم است؟” Saskia Popescu, متخصص اپیدمیولوژی متمرکز در بیمارستان, آمادگی به من گفت. “از آنجا که این چیزی است که مورد نظر بیشتر در معرض خطر. … این است که چهره به چهره برای بخش قابل توجهی از زمان.”

یک زن اجرا می شود بیش از Rickenbacker جاده در میامی فلوریدا در مارس 5.

به همین دلیل CDC در حال حاضر توصیه می شود ماسک برای افرادی که می دانند که آنها بیمار هستید و یا در تعامل با کسی که بیمار است. افرادی که اغلب در تعامل با دیگران به عنوان بخشی از شغل خود مانند پاسخ اول و یا یک فروشگاه مواد غذایی و کارمند هستند بیشتر احتمال دارد به استفاده از ماسک های بیش از حد. که به خصوص شامل کارکنان مراقبت های بهداشتی است که صرف زمان بیشتری را با افراد بیمار از هر کس دیگری — به همین دلیل است که آنها نیاز به ماسک و دیگر PPE ،

جمعیت های خاص نیز ممکن است می خواهم به خصوص در نظر گرفتن ماسک در کمتر مخاطره آمیز محیط مانند افرادی که مسن تر هستند و یا زمینه مسائل مربوط به سلامت مانند یک خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن است که با قرار دادن آنها در معرض خطر بیشتری اگر آنها آلوده.

علاوه بر مزایای بهداشت و درمان نیز وجود دارد بالقوه ارزش های اجتماعی به پوشیدن ماسک در همه جا: از آن می تواند فشار بیشتر مردم به انجام این کار نیز هست. اگر بیشتر مردم در پوشیدن پوشش صورت است که می تواند کمک به پاک کردن این ننگ که فقط افراد بیمار پوشیدن ماسک. بنابراین اگر شما بیرون رفتن با یک ماسک در بیشتر مواقع از آن می تواند نه تنها کمک به شما و کسانی که در اطراف شما, اما ممکن است کمک به القای سالم و هنجار برای بقیه جامعه بیش از حد.

وجود دارد بسیاری از گزینه های! اما نگه داشتن در ذهن ارشاد از CDC در مورد یک ماسک مناسب: باید متناسب با صورت چسبیده اما به راحتی در اطراف صورت امن در اطراف گوش با روابط یا حلقه شامل چندین لایه از پارچه اجازه می دهد برای تنفس بدون محدودیت و به آسانی قابل شستشو بدون آسیب.

اگر شما وقت داشته باشید و می توانید دوختن CDC توصیه می کند در صورت پوشش است که می تواند ساخته شده با دو 10 اینچ 6 اینچ مستطیل از پارچه پنبه دو تا 6 اینچ قطعات الاستیک یا باندهای لاستیکی, رشته, پارچه نوار یا مو روابط سوزن و نخ یا سنجاق و قیچی و چرخ خیاطی. در اینجا آژانس چهار مرحله آموزش:

A four-step tutorial for sewing a mask. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

نیز وجود دارد برخی از گزینه های در یوتیوب. در اینجا خوب است:

اگر شما مانند من هستید و ایده دوخت هر چیزی که برای تلفن های موبایل مانند یک کابوس کل این CDC ارائه می دهد یک غیر دوخت گزینه است. آن را فقط نیاز به یک پیراهن و یک جفت قیچی. در اینجا سه مرحله آموزش:

A three-step tutorial for a mask made from a T-shirt. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

اگر شما حتی بیشتر مثل من و هنوز هم بیش از حد جراح عمومی ارسال شده 45-دوم راهنمای تصویری در توییتر برای حتی ساده تر ماسک است که می توان تنها با یک تی شرت و یا فقط در مورد هر گونه پارچه پارچه و دو باندهای لاستیکی:

شانس کمتر مهارت های فشرده و کمتر وقت گیر ماسک خواهد بود حداقل کمتر راحت و شاید سخت تر به پوشیدن ، اما اگر شما در خرج کردن و یا اگر شما قادر به انجام پیچیده تر خیاطی آسان تر جایگزین ارائه حفاظت بیشتر از هیچ چیز است.

پاسخ ساده این است که عرضه نگهداری نشده است ، قبل از شیوع کروناویروس چین ساخته شده و نیمی از جهان را ماسک صورت. هنگامی که شیوع بیماری در زمان خاموش وجود دارد چین شروع به استفاده از آن تامین و ذخیره کردن آنچه باقی مانده است. این مشکل تنها پس از گسترش به عنوان بیشتر و بیشتر کشور ذخیره کردن هر چه لوازم پزشکی آنها می توانید با برخی از مثل آلمان و حتی ممنوعیت ترین PPE صادرات است. به طوری که افزایش تقاضا با توجه به Covid-19 — نه فقط از مراقبت های بهداشتی کارگران اما از عموم مردم به طور فزاینده ترس از عفونت وجود دارد کمتر عرضه برای رفتن به اطراف.

در یک سطح عمیق تر هر چند این کمبود در ماسک و دیگر PPE منعکس کننده امریکا — و واقعا بقیه جهان — فقیر آمادگی برای یک بیماری همه گیر. ماسک و گسترده تر PPE کمبود در واقع شناخته شده بود به دولت آمریکا قبل از این Covid-19 شیوع است و در عین حال ما آماده نیست.

“هنگامی که ما انجام تمرینات در گذشته برای pandemic, آمادگی زنجیره تامین مسائل بودند یک مستند چالش” Popescu گفت. “این چیزی است که ما در مورد شناخته شده — شاید نه به این حد ولی این نیست شوکه. این بیشتر تعجب آور است که ما اجازه دهید آن را دریافت کنید این بد است.”

شهر نیویورک پرستاران و کارکنان بهداشت و تقاضا شرایط کاری امن تر و بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در تاریخ 6 آوریل.
جایلز کلارک/گتی ایماژ

پرستاران در اعتراض به عدم شخصی دنده محافظ موجود در UCI مرکز پزشکی کالیفرنیا در آوریل 3.
ماریو تاما/گتی ایماژ

یکی از کسانی که شبیه سازی های برگزار شده توسط دولت فدرال به عنوان گزارش نیویورک تایمز تحت پوشش یک بیماری همه گیر است که نگاه بسیاری مانند یکی از ما با آن روبرو هستیم در حال حاضر: یک ویروس تنفسی که در چین آغاز شده و ساخته شده راه خود را به ایالات متحده و بقیه جهان است.

در میان بسیاری از مشکلات بار پیدا شد و “کمبود در تجهیزات حفاظت فردی استفاده کنید.'” ورزش در بر داشت که ما نداشتیم به معنی سرعت بیشتر تولید PPE. زمانی که ایالات متحده به دولت فدرال برای کمک در ورزش وجود دارد “سردرگمی” و “اداری هرج و مرج” به عنوان درخواست و ارسال آمار چند سازمان در یک بار.

این بود که به دور از تنها شبیه سازی برای تولید این کارشناسان به من گفت. جرمی Konyndyk ارشد سیاست همکار در مرکز توسعه جهانی استدلال قبلی شیوع باید عمل به عنوان یک هشدار برای جهان: 2014-2016 شیوع ابولا. در حالی که مشغول به کار در ریاست جمهوری باراک اوباما در آن زمان Konyndyk به سرعت متوجه شدم که آمریکا و بسیاری از نقاط جهان — به سادگی آماده برای یک عمده شیوع بیماری.

“من آمد به دور از این تجربه فقط کاملا وحشت زده در چگونه unready ما خواهد بود برای چیزی خطرناک تر از ابولا,” او گفت: با توجه به ابولا بود که خوشبختانه نسبتا سخت برای انتقال.

در واقع کارشناسان و طرفداران استدلال می کنند که ما به طور کلی underfunds شیوع بیماری های آمادگی و برنامه های بهداشت عمومی به طور گسترده تر. این نگرانی که رهبری دولت اوباما پس از شیوع بیماری ابولا به تلاش برای مقیاس آمادگی ایجاد یک کاخ سفید دفتر اختصاص داده شده تنها به این موضوع و تولید 69-صفحه راهکار در مورد شیوع. اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را نادیده گرفته و نورد این تلاش ها در نهایت انحلال کاخ سفید ،

ما دیده ایم که نتایج در botched rollout از coronavirus تست اما PPE ارائه می دهد یک مثال دیگر. امریکا می تواند shored تا لوازم آن از PPE در آن ذخایر استراتژیک. آن را می تواند تضمین که وجود دارد خواهد بود افزایش ظرفیت برای افزایش تولید در موارد اضطراری. و آن را انجام شده است باید این همه قبل از coronavirus بیماری همه گیر.

اما آن را نداشت و حتی پس از آن را روشن تر شد, در اطراف ماه های ژانویه و فوریه که کروناویروس یک تهدید بلندی. در اوایل ماه مارس مقامات فدرال اذعان استراتژیک ملی ذخایر تا به حال فقط 1 درصد از ماسک های پزشکی کشور مورد نیاز در یک تمام عیار بیماری همه گیر.

“به ما … بود آماده نیست” جن Kates مدیر بهداشت جهانی و ایدز سیاست در قیصر بنیاد خانواده به من گفت. “خوب آمادگی طرح کمک کرده اند این آدرس بود و همه چیز در جای خود برای اجازه می دهد که افزایش نیاز به ملاقات کرد.”

بنابراین ما این است که بازی گرفتن تا با های مختلف دولتی و خصوصی مداخلات برای افزایش PPE تولید. تا زمانی که ثابت ما به سادگی نمی باید به اندازه کافی پزشکی ماسک برای رفتن به اطراف.

از آنجا که مراقبت های بهداشتی کارگران به آنها نیاز دارید بیشتر از آنها به طور مداوم در تماس با کسانی که بیمار هستند — در یک راه و نه بسیاری دیگر از مردم در صورت وجود در عموم مردم هستند. و حتی اگر شما را کاملا خودخواه دیدگاه این دلایل خوبی وجود دارد که می خواهید به مراقبت های بهداشتی کارگران برای دریافت این ماسک پزشکی ،

به عنوان coronavirus گسترش یافته است کارشناسان صحبت کردیم تا “مسطح منحنی.” ایده این است به گسترش تعداد coronavirus موارد از طریق اجتماعی فاصله, تست, تماس, ردیابی و دیگر اقدامات حفاظتی برای جلوگیری از قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی. در اینجا آنچه که به نظر می رسد در نمودار شکل:

An infographic that shows the goals of mitigation during an outbreak with two curves. The X-axis represents the number of daily cases and they Y-axis represents the amount of time since the first case. The first curve represents the number of cases when no protective measures during an outbreak are implemented and displays a large peak. The second curve is much lower, representing a much smaller rise in the number of cases if protective measures are implemented. کریستینا Animashaun/Vox

این PPE کمبود می تواند آن را سخت تر برای پهن کردن منحنی از موارد جدید اگر پزشکان و پرستاران بیمار. اما خط به نمایندگی از مراقبت های بهداشتی ظرفیت سیستم نیز نمی ثابت. اگر ما توسعه بیشتر ظرفیت آن می تواند اداره کند بیشتر موارد در یک بار. اگر ظرفیت می افتد — اگر پزشکان و پرستاران بیمار به دلیل عدم وجود تجهیزات حفاظتی و یا حاضر به کار بدون شرایط است که می تواند اطمینان از ایمنی خود را — حتی تملق گفتن منحنی سخت خواهد بود برای سیستم به رسیدگی است.

به همین دلیل کارشناسان و حتی کسانی را که ایمان آوردند که مردم را بهره مند از استفاده از ماسک می گویند که پزشکان و پرستاران باید اولویت: این فقط در مورد نگه داشتن مردم در خط مقدم امن; آن را در مورد نگه داشتن همه ما امن است.

برای قرار دادن آن در خودخواه نظر: اگر شما بیمار مبتلا به کروناویروس و یا هر چیز دیگری در طول این همه گیر و شما می خواهید مطمئن شوید که وجود دارد پزشکان و پرستاران در دسترس برای درمان شما باید اجازه دهید آنها را دریافت ماسک آنها نیاز اول.

این درست است که همه ما ممکن است بهتر است با پوشیدن ماسک های جراحی در یک دنیای ایده آل. اما آن است که هنوز در جهان ما زندگی می کنند در حال حاضر. برای همه ما sakes ما باید عمل درآمده است.

رسما CDC گفت: این تغییر موضع با تغییر شواهد. آن را به عنوان روشن تر می شود که بدون علامت انتقال اتفاق می افتد با coronavirus CDC استدلال مزایای هر کس با پوشیدن ماسک, افزایش, از آنجایی که آنها می تواند کمک به توقف انتقال از افرادی که حتی نمی دانند که آنها بیمار است.

غیررسمی پاسخ این است که کمی پیچیده تر است. در بحث و گفتگو با مقامات بهداشت عمومی و کارشناسان قبل از CDC خود را تغییر هدایت آن به نظر می رسید بسیاری از مردم ترس از گفتن هر چیزی که می تواند باعث تشدید PPE کمبود برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و یا اعضای عموم مردم به فکر می کنم — به اشتباه — که آنها می تواند سهولت های اجتماعی فاصله اقدامات اگر آنها فقط به پوشیدن ماسک.

“من می ترسم که اگر ما به همه آنها باید بیرون بروید و خرید ماسک از آن خواهد شد نه تنها کمک به PPE کمبود” Jaimie مایر, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه ییل به من گفت: “اما آن را به یک حس کاذب از یک “تعمیر سریع” برای حفاظت از, در حالی که مردم هنوز هم نیاز به تمرین های اجتماعی فاصله استراتژی است که بسیار موثر تر هر چند شاید به لحاظ اجتماعی, روانی, [و] لجستیکی به چالش کشیدن.”

بخشی از این مسئله است که CDC همچنین عمل بر شواهد سطح از بسیاری از مردم است. آژانس تمایل به دنبال بهترین بررسی شواهد علمی با استانداردهای دقیق برای چه یک مطالعه خوب است و چه چیزی نیست. بنابراین آنچه که ممکن است مانند صدا خوب به اندازه کافی شواهد و استدلال به من و شما نمی ممکن است به اندازه کافی خوب برای CDC. از آنجا که شواهد علمی برای استفاده از ماسک بزرگ نیست — حتی اگر آن را به طور کلی مثبت — CDC به عنوان یک سازمان پر از دانشمندان بود فقط بیشتر شک و تردید از گرفتن یک جهش نسبت به بسیاری از laypeople شد.

صرف نظر از استدلال CDC پیام معکوس. به عنوان مراقبت های بهداشتی کارگران clamored به صورت ماسک از آن به طور فزاینده سخت تر برای گفتن که ماسک نمی خواهد به نفع هر کس دیگری. توسط obfuscating و شکست را به طور کامل توضیح موضوع, مقامات به احتمال زیاد پاشیدند بی اعتمادی نسبت به خود را هدایت. و با عجله به خرید ماسک به هر حال.

مبرم کمبود ماسک و دیگر PPE منجر به چندین گزینه برای کمک های مالی:

  • اگر شما می خواهید برای ایجاد و اهدای پارچه, ماسک WeNeedMasks.org فراهم می کند گزینه برای اکثر ایالت و پورتوریکو.
  • اگر شما فولاد ماسک N95 ماسک و دیگر PPE در اطراف #GetUsPPE گزینه دیگری است. (البته توجه داشته باشید که بسیاری از مکان ها را تنها باز نشده لوازم.)
  • اگر شما یک تولید کننده و یا تامین کننده های N95 پروژه در تلاش است برای اتصال شرکت های است که یا باید ماسک با بیمارستان ها و درمانگاه است که به آنها نیاز دارید.

در این نقطه در همه گیر کارکنان مراقبت های بهداشتی و امکانات در سراسر کشور را با کمال میل قبول کمک آنها می توانید. برخی از مکان هایی مانند نیویورک و لوئیزیانا در حال برخورد با خیلی بدتر شیوع کروناویروس در حال حاضر و واقعا نیاز به منابع امروز.

استیو Pfost/Newsday via Getty Images

اما آن را نیز به ارزش واقعی بودن مورد تا چه حد کمک های مالی می توانید بروید. با توجه به تحقیقات پارچه ماسک به سادگی مناسب جایگزین واقعی ماسک های پزشکی. با پزشکی ماسک N95 ماسک به طور گسترده ای به عنوان موثر تر از فولاد معمولی ماسک هنگامی که به درستی نصب شده است.

بنابراین حتی با کمک های مالی را در دولت فدرال برای راه اندازی تولید بیشتر و هماهنگی تامین خطوط به مطمئن شوید که مکان نیاز به دریافت PPE. آن را در تولید کنندگان خصوصی به گام و انجام آنچه آنها می توانند. (برخی از ماشین و لباس و بالش شرکت های, در میان دیگران, در حال حاضر انجام شده است.)

و آن را بر ما — مطمئن شوید که موجود منابع از ماسک و دیگر PPE در دسترس ساخته شده به کارکنان مراقبت های بهداشتی. آمریکایی ها می توانند انجام است که با کمک های مالی, اما ما همچنین می توانید انجام دهید که نمی خرید فولاد ماسک یا N95 ماسک تا کمبود ثابت است و به جای تکیه بر پارچه و خانگی پوشش.

بله کارشناسان بهداشت توصیه می کنند با پوشیدن ماسک ، فقط همین را یکی از کارکنان مراقبت های بهداشتی. و در حفظ و انجام تمام چیزهای دیگر مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنند مانند اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست های خود را به عنوان ما را در مقابله با این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>