1500 مایل طولانی گرد و غبار سنگ مرمر در حال نزدیک شدن به ایالات متحده است. در اینجا چیزی است که انتظار می رود

اگر به عنوان یک جهانی همه گیر نیست آخرالزمانی به اندازه کافی در حال حاضر ما باید برای مقابله با طوفان گرد و غبار. در واقع عظیم گرد و غبار پر از صحرای بزرگ است و انتظار برای پنهان سازی بخش هایی از ایالات متحده در این هفته است.

CBS هواشناس جف Berardelli توضیح داد در توییتر که صبح روز پنجشنبه گرد و غبار خال خال شده بود در نزدیکی مناطق ساحلی در می سی سی پی, آلاباما و فلوریدا تکدی. هوا با کیفیت هشدار صادر شده برای برخی از قطعات از لوئیزیانا برای روز جمعه که در آن وجود دارد در حال حاضر گزارش های مبهم و مه آلود آسمان. فضانورد داگ Hurley توییتی یک تصویر از آن را از فضا در اوایل این هفته به تصویر می کشد عظمت آن است. دیگر هواشناسان پیش بینی آن را حتی می تواند ضربه میانه.

تبلیغات:

“صحرا گرد و غبار خواهد پیشی کل ایالت” سی ان ان هواشناس تایلر ملدن گفت. “حتی ایلینوی جنوبی و اوهایو ممکن است به مخلوط. که تا چه حد شمالی آن می تواند کشیده.”

به عنوان با رسانه های اخیر اعتیاد به مواد مخدره بیش قتل اورلئانز یکی ممکن است تعجب اگر صحرا گرد و غبار پر خواهد شد و در واقع تاثیر متوسط آمریکایی’ زندگی. در واقع هواشناسان و جوی دانشمندان بر این باورند که مواج گرد و غبار ممکن است اثرات زیان بار بر کسانی که با زمینه ای شرایط تنفسی. با توجه به کروناویروس می تواند تشدید شرایط تنفسی گرد و غبار پر می تواند به طور غیر مستقیم باعث برخی با COVID-19 به تجربه علائم بدتر از آنچه که ممکن است تحت شرایط عادی است.

این westbound گرد و غبار plume, که دانشمندان از آن به عنوان یک صحرا لایه هوا (SAL) است که در واقع یک پدیده جدید نیست. به طور کلی آن را هر سال اتفاق می افتد گاهی اوقات حتی چند بار در سال است.

تبلیغات:

“SAL فعالیت رمپ به طور معمول در اواسط ماه ژوئن و قله از اواخر ماه ژوئن تا اواسط ماه اوت با شیوع بیماری های جدید اتفاق می افتد هر سه تا پنج روز” طوفان محقق دکتر جیسون Dunion ملی اقیانوسی و جوی گفت: دولت در یک مصاحبه منتشر شده توسط NOAA. “در طول این دوره اوج آن است که مشترک برای فردی SAL شیوع بیماری برای رسیدن به دورتر به سمت غرب—به عنوان غرب تا فلوریدا امریکا مرکزی و حتی تگزاس—و پوشش مناطق گسترده ای از اقیانوس اطلس (گاهی اوقات به عنوان بزرگ به عنوان کمتر از 48 ایالات متحده).”

به عنوان بیشتر توضیح داده شده توسط ناسا:

هر سال بادها لافت حدود 800 میلیون متریک تن صحرا گرد و غبار از شمال آفریقا—دور این سیاره بزرگترین منبع ذرات گرد و غبار موجود. گرد و غبار است که اغلب قابل مشاهده از فضا در طول بهار و تابستان و اوایل پاییز وقتی که بزرگ plumes خشک و گرد و خاکی هوا از صحرای بزرگ ضربه سوی غرب بیش گرمسیری اقیانوس اطلس.

چه چیزی باعث این گرد و غبار پر ارزش خبری است و اندازه آن: ضخیم ترین قسمت از plume به نظر می رسد کشش حدود 1 ، 500 مایل به گفته ناسا. این تا حدودی به دلیل یک خوشه کوچک طوفان بیش از سیستم های مرکزی و غربی آفریقا است. مایکل لوری یک جوی دانشمند گفت در توییتر: “مداوم با امریکا #گرد و غبار شیوع در سراسر گرمسیری اقیانوس اطلس است *دور* افراطی ترین از MODIS ماهواره ضبط— ما دقیق ترین مستمر رکورد جهانی گرد و غبار به سال 2002 است.”

تبلیغات:

با توجه به آب و کانالها پر است “کمی بیشتر اعتیاد به مواد مخدره در این سال در رسانه های اجتماعی – میان بیماری همه گیر کوروناویروس – که در آن موضوعات هستند دراماتیزه و بیشتر مردم توجه به روزمره عجایب جهان است.”

کسانی که می تواند به ویژه آسیب پذیر به کاهش کیفیت هوا در حال توصیه به صرف زمان بیشتری را در داخل اگر خود شهرستان است که انتظار می رود تحت تاثیر غول گرد و غبار plume.

تبلیغات:

“بودن در معرض این نوع از وخامت در کیفیت هوا ممکن است افزایش شانس خود را و یا خود را افزایش استعداد ابتلا به یک عفونت ویروسی” دکتر Alpana چاندرا در رحمت درمانگاه Pulmonology گفت: NBC وابسته KSDK در خیابان Louis, میزوری.”من فکر می کنم آن است که بسیار مهم است باید کمی محتاط تر در مورد نگه داشتن که ماسک بر روی.”

چاندرا افزود: “ما نباید گرفتار کردن گارد به خصوص با این بیماری همه گیر و هر چیز دیگری که در جریان است.”

آخر هفته گذشته پورتو ریکو وزارت بهداشت همچنین گفت که افرادی که آسم و بیماری های تنفسی و آلرژی باید مراقب باشید.

تبلیغات:

در علاوه بر این به کم کیفیت هوا در برخی از مردم در مناطق آسیب دیده می توانید انتظار بیشتر رنگارنگ غروب.

“مهمترین اثرات صحرا گرد و غبار خواهد بود و مه آلود آسمان در طول روز به صورت محلی و کاهش دید و تخریب کیفیت هوا” آب و هوا پیش بینی مرکز گفت: از طریق سی ان ان. “این نیز برای برخی بسیار رنگارنگ طلوع و غروب با عمیق تر پرتقال و قرمز نسبت به حالت عادی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>