یک دهه 1960 طرح دعوی در دادگاه در برابر KKK می تواند کمک به محافظت از انتخابات در سال 2020


A line of people in a parking lot.

مردم منتظر در صف برای ساعت به رای دادن در گرجستان اولیه انتخابات.

الیاس Nouvelage/گتی ایماژ

این هیچ راز است که COVID-19 ساخته شده است که انتخابات مدیران وظیفه در سال 2020 به صورت تصاعدی سخت تر است. ایالات ویسکانسین و گرجستان که در آن انتخابات صورت گرفت و پس از COVID در زمان برگزاری در ایالات متحده تلاش کرده اند برای توزیع غیابی و حفظ حوزه های رأی گیری باز است. نتیجه این است که یک معضل به یاد می آورد که برخی از کثیف ترین قسمت در تاریخ ملت ما: آمریکایی ها—به خصوص سیاه و قهوه ای از شهروندان که هر دو برن فشار از COVID اپیدمی و در صورت نامتناسب و تبعیض آمیز موانع به رای گیری بودند مجبور به انتخاب بین شخصی خود ایمنی و اعمال حق خود برای رای دادن. اما به عنوان یک حق رای پرونده سازمان ما به تازگی واصل از طرف یک ائتلاف از سازمانها و رای دهندگان در ویسکانسین نشان می دهد که وکلا و قضات می توانید پیدا کردن یک راه حل خوب برای تمام ظروف سرباز یا مسافر در بوگالوسا لوئیزیانا.

1960-عصر بوگالوسا به طور دقیق.

بوگالوسا ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب به دنبال راهنمایی در اینجا. لوئیزیانا پس از همه شناخته نشده بود در آن زمان برای داشتن انتخابات آزاد و عادلانه. و شاو ممکن است بدترین محل در دولت است که در مقابل: این شهرستان بالاترین نرخ سرانه عضویت در کو کلاکس کلان در کل ایالات متحده و محلی کلان مشغول بود در یک گسترده کمپین “ترور و ارعاب است.” آنها حمله کردند و مدنی و brandished اسلحه در حقوق مدنی راهپیمایی. آنها هتاکان و تحریم سفید میانه است که پشتیبانی از لغو تبعیض نژادی مشخص. و آنها را تهدید کرد هر دولتی مقامات—از فرماندار به شهردار—که به جرأت سعی کنید در راه خود را.

که هدف خشونت و ارعاب توسط غرب پرست بود و هیچ چیز جدیدی برای اعضای محلی سازمانهای مدافع حقوق مدنی مانند بوگالوسا رای دهندگان لیگ و آنها همچنان به راهپیمایی برای به دست آوردن حق خود برای رای دادن و سازماندهی برای محافظت از خود در برابر Klan خشونت است. (شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد داستان خود را در اینجا.) اما در حالی که رای دهندگان لیگ بود مصمم همین نمی توان گفت از مقامات شهرستان. مقامات که نمی شد در حال حاضر آشکارا دلسوز به کلان به سرعت تسلیم به Klan ارعاب و رها مسئولیت خود برای حفاظت از ساکنان رای گیری حقوق, در میان چیزهای دیگر به دنبال راه های دیگر زمانی که کلان سعی در ارعاب رای دهندگان و حقوق مدنی معترضان.

نتیجه قابل پیش بینی بود شیوع کلان خشونت تروریستی کارگردانی در رای گیری حقوق راهپیمایان و طرفداران. در واکنش به رای دهندگان لیگ و وزارت فدرال دادگستری شکایت علیه کلان و شهرستان بوگالوسا برای نقض, در میان چیزهای دیگر فدرال حقوق مدنی ، پرونده های حقوقی استدلال کرد که نه تنها آن را غیر قانونی برای کلان به ارعاب رای دهندگان اما آن را نیز غیر قانونی برای شهرستان موفق به گرفتن اقدامات مناسب برای حفاظت از کسانی که رای دهندگان. دادگاه فدرال به توافق رسیدند. آن را با صدور دستور ممنوعیت کلان از ادامه عملیات ترور و مهمتر از نیاز این شهرستان به عمل می کنند. آن دستور داد که شهر را به استفاده از تمام ابزار مناسب برای حفاظت از رای گیری گروه های حقوق بشر از خشونت و در میان چیزهای دیگر به نشر و متعهد به یک برنامه برای اطمینان حاصل کرد که این گروه قادر خواهد بود با خیال راحت به ورزش حقوق مدنی خود را در بوگالوسا.

سریع به جلو به سال 2020 زمانی که آمریکایی ها به عنوان یک نیروی است که خود را تهدید می کند سلامت فیزیکی اگر آنها را وارد حوزه عمومی به منظور رای دادن. که نیروی COVID-19 را به طور سیستماتیک و نامتناسب disenfranchise سیاه و قهوه ای و جوامع که به رقابت با هم به بالاترین میزان مرگ و میر و ناهموار تبعیض آمیز توزیع رای گیری زیرساخت ها و منابع است. مانند بوگالوسا مقامات انتخاباتی ممکن است مسئول COVID اما آنها هنوز هم باید یک الزام قانونی برای اقدامات احتیاطی برای اطمینان حاصل شود که هیچ رای دهندگان ترس بیش از حد به ثبت نام و یا رای دادن. این سال را به رای دهندگان باید قرض بوگالوسا رای دهندگان در لیگ حقوقی استراتژی و شکایت های انتخاباتی است که قادر به محافظت از رای دهندگان از COVID.

ما استدلال در دادگاه که یک شکست به دست گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب برای حفاظت از رای دهندگان از COVID نقض بخش 11(b) از قانون حق رای که باعث ارعاب رای دهندگان غیر قانونی صرف نظر از اینکه هر کسی در نظر گرفته شده برای رای دهندگان به خاطر ترس باشد. دادگاه فدرال در بوگالوسا مورد—همراه با دیگر دادگاه های فدرال با توجه به موارد مشابه در ترل County, Georgia و دالاس کانتی آلاباما — به رسمیت شناخته شده است که قضات فدرال می تواند در واقع وادار کردن مقامات محلی برای حفاظت از رای دهندگان از ارعاب نیروهای که برای جلوگیری از رای دادن. در این مورد دادگاه خواهد بود سفارش انتخابات به ارائه جوامع با در فرد و رای گیری غایب گزینه های است که امن از یک ویروس به جای از کلان.

وجود دارد مقدار زیادی از راه دادگاه می تواند اطمینان رای دهندگان امن هستند. همانطور که در بوگالوسا رای دهندگان لیگ مورد دادگاه های فدرال می تواند نظم انتخابات به ارتکاب به یک برنامه برای اطمینان از امن و آسان رای گیری در سال 2020 به خصوص در آن دسته از حوزه های قضایی که در طول تاریخ محروم همان اقلیت رای دهندگان که به احتمال زیاد در صورت کمترین خطرات بهداشتی از انتخابات مشارکت در این سال است. و اگر این کافی نیست دادگاه می تواند دورتر و سفارش مقامات انتخابات به اقدامات خاص از جمله به عنوان مثال راه اندازی حوزه های رأی گیری برای به حداقل رساندن انتقال ریسک اطمینان حاصل کرد که نظرسنجی کارگران پوشیدن ماسک و الزامی absentee ballot رها کردن جعبه. علاوه بر این به حدی است که دولت قانون (و نه صرفا اداری اینرسی) مسئول نا امن رای گیری شرایط—مانند است که به احتمال زیاد مورد با بسیاری از قوانین نیاز به در فرد شاهد به غایب رای امضا و همچنین قوانین نیاز به بهانه ای قبل از رای گیری غایب—دادگاه می تواند تعیین کند که نیاز به تطابق با قانون حق رای جایگزین قانون دولت است. اگر درست انجام شود این منظور کمک خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که هیچ رای دهندگان مجبور به انتخاب بین رای دادن و ایمنی شخصی در سال 2020 است.

حتی قبل از COVID این انتخابات هرگز به آسان است. ما نزدیک به تاریخی میزان قطبش هنگامی که در ترکیب با پیری انتخابات زیرساخت همه بیش از حد اغلب تحت تاثیر حزبی مانور بود همیشه خاص برای تولید تعدادی از سخت مبارزه قانون انتخابات و اختلافات. اما در کشور تاسیس این ایده که دولت باید مشتق قدرت خود را از رضایت از حکومت ما آن را مدیون خود را به اطمینان حاصل شود که شهروندان ایالات متحده را مجبور به انتخاب بین امنیت خود و رای خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>