$40 اکسیژن-دستگاه اندازه گیری می توانید بگویید در خانه coronavirus بیماران اگر آنها نیاز به رفتن به ER

یک دستگاه شناخته شده به عنوان یک پالس اکسیمتر که می تواند اندازه گیری سطح اکسیژن در خون در عرض چند ثانیه پس از برش به یک انگشت و یا دیگر بخش های بدن در حال تبدیل شدن به یک جدید کالا در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Oximeters اندازه گیری سطح اکسیژن خون با ارسال فوتون از یک طول موج خاص از طریق پوست و با توجه به اندازه گیری. آنها اغلب توسط مردم با مسائل تنفسی و یا توسط افراد حرفه ای که در آن نظارت بر سطح اکسیژن است که یک نگرانی بزرگتر مانند ورزشکاران و خلبانان. در طب البته آنها در بسیاری از موارد مختلف از جمله به صورت روال بررسی یو پی اس. چون COVID-19 می تواند منجر به کاهش در یک بیمار سطح اکسیژن خون coronavirus عصر به ارمغان آورده است در یک جزئی oximeter شوق.

تبلیغات:

زمانی که دکتر جاناتان راسکین یک pulmonologist آمد با coronavirus او خود در قرنطینه صفحه اصلی و اندازه گیری علائم حیاتی خود. “من تا به حال یک oximeter یک دستگاه است که اقدامات در محیطی با سطح اکسیژن — به عنوان یک pulmonologist آن را با خاک می آید — و اکسیژن است که به طور معمول 98 و آن کاهش یافته و به حدود 94, 93,” او گفت: سالن در یک مصاحبه منتشر شده روز یکشنبه ، “در آن لحظه متوجه شدم آن زمان که کسی به من نگاه کن.” راسکین معتقد است زندگی خود را ذخیره می شد تصمیم به رفتن به بیمارستان هنگامی که او انجام داد.

پزشکان احساسات متناقضی در مورد نیاز به صورت غیر حرفه ای پزشکی برای خرید oximeters برای استفاده در خانه.

“نگه داشتن در ذهن گاو پالس[imeter] فقط اگر شما از این توانایی برای تامین اکسیژن” دکتر اریک Cioe-Peña, مدیر بهداشت جهانی در Northwell بهداشتی در نیو هاید پارک نیویورک گفت: ABC News. “پس از آن خوب است برای تریاژ برای کسانی که پزشکی ضعیف. اما آن است که یک ابزار برای هر کس به در خانه چون اگر نتیجه خود را اشباع اکسیژن کم است, شما نیاز به رفتن به بیمارستان.”

تبلیغات:

چون تجهیزات پزشکی در حال اجرا هستند کم و مشکلات دیگر وجود دارد که با مردم خرید oximeters زمانی که آنها واقعا به آنها نیاز دارید.

“همانطور که ما گسترش تخت در تمام این مراقبت حاد مناطق است که ما در حال ایجاد بیش از همه ما نمی خواهد که این صترلزرس ساخته شده به دیوار بنابراین ما در حال رفتن به نیاز به آنها را در این دستگاه های قابل حمل” Cioe-پنا توضیح داد. “داشتن 90 درصد از امریکا سفارش آنها را در آمازون قصد ندارم به نزد ما بماني.”

هر چند آنها به طور کلی بخشی از یک خانواده کیت کمک های اولیه oximeters نسبتا ارزان دستگاه — نه بیش از حد گرانتر از دماسنج خوب است. آنها می تواند در بر داشت در بسیاری از داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی برای عنوان کمی تا $20 تا $50 و یا در خرده فروشان آنلاین مانند آمازون یا eBay در مقایسه محدوده قیمت.

تبلیغات:

و در حالی که oximeters نمی تواند به طور مستقیم صرفه جویی در زندگی — اگر در یک سطح اکسیژن کم بود یکی خواهد نیاز به اکسیژن و یا دستگاه تنفس مصنوعی در خانه — آنها می توانند به شما بگویم زمانی که و یا اگر شما نیاز به رفتن به بیمارستان به عنوان دکتر راسکین گواه و به نظر می رسد قادر به کمک به افتراق این که آیا یک مورد شدید است به اندازه کافی به حکم ER سفر. این حقیقت به تنهایی به نظر می رسد مانند آن را می تواند ذخیره ارزشمند منابع پزشکی و در نتیجه زندگی می کند.

آنها همچنین به نظر می رسد برای ارائه راحتی و روانی به کسانی که از آنها استفاده کنید. به عنوان میزبان تلویزیون اندی کوهن گفت: شنوندگان در Andy Cohen زندگی می کنند در هفته گذشته “شما می توانید خود را ترساندن و فکر می کنم ‘Oh my God من ریه ها احساس نمی right’ اما شما می توانید با استفاده از این پالس اکسیمتر و دیدن ‘OK هست در واقع شما خوب شما را در داخل محدوده.'”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>