یک روز بد برای مغلوب ساختن پیشی جستن یک روز خوب برای کشور

اگر شما امیدوار بودند برای دیدن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی قبل از سال 2020 انتخابات امروز بود روز خود را. اگر شما امیدوار بودند برای رفتن به رختخواب امشب در یک ملت با یک رئیس جمهور و یک, پادشاه, خواب, تنگ, دلیل این که شما به دست آورد.

در دو دادگاه عالی تصمیم گیری freighted با پتانسیل برای نسل تاثیر — مغلوب ساختن پیشی جستن v. ونس و تهمت v. Ncmec — یک 7-2 اکثریت remanded هر دو مورد به دادگاه های پایین تر برای بررسی بیشتر در حالی که ارائه یک کاهش ملامت به یک رئیس جمهور که خود را خارج از محدوده نظارت و قانون اساسی تفکیک قوا.

تبلیغات:

به طور خاص در ونسدادگاه resoundingly تأیید کرد که رئیس جمهور ایالات متحده است و نه فراتر از قانون. “دو صد سال پیش یک اشاره از ما به دادگاه ثابت شده است که هیچ شهروند و نه حتی رئیس جمهور است مطلقا بالاتر از معمول وظیفه به تولید شواهد زمانی به نام به جرم اقدام” قاضی جان رابرتز نوشت برای اکثریت است. “ما مینمائیم که اصل امروز و نگه دارید که رئیس جمهور است و نه مطلقا مصون از دولت جنایی احضاریه به دنبال مقالات خصوصی خود را نه به عنوان یک استاندارد افزایش نیاز است.”

این ونس حاکم به این نتیجه رسیدند با بازگشت پرونده به دادگاه های پایین تر به دلیل, پس از حل و فصل این موضوع از مصونیت مطلق, اکثریت برگزار شد که مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم حق دارد برای جبران دیگر اتمام حجت استدلال. “استدلال ارائه شده در اینجا و در دادگاه تجدید نظر محدود شد به مطلق ایمنی و افزایش نیاز” نوشت رابرتز. “دادگاه تجدید نظر اما کارگردانی کرده است که در مورد بازگشت به دادگاه منطقه ای که در آن رئیس جمهور ممکن است افزایش بیشتر استدلال به عنوان مناسب است.”

نیویورک دادستان کل سایرس ونس جونیور می ایستد یک فرصت بسیار قوی از حاکم در آینده پایین تر استدلال دادگاه برای این پرونده است. “این یک پیروزی فوق العاده ای برای ملت ما به سیستم قضایی و تاسیس آن اصل است که هیچ کس — حتی یک رئیس جمهور — بالاتر از قانون” saidVance در بیانیه ای. “ما تحقیقات بود که با تاخیر تقریبا یک سال این طرح دعوی در دادگاه از سر گرفته خواهد هدایت مثل همیشه توسط هیات منصفه جدی تعهد به پیروی از قانون و حقایق در هر کجا که ممکن است منجر شود.”

تبلیغات:

این Ncmec حاکم بود و دیگری ناامید کننده تصمیم برای کسانی که به دنبال به را مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی عمومی قبل از انتخابات ریاست جمهوری. قطعا دموکرات عضو مجلس نمایندگان امیدوار بودند نتیجه ای متفاوت. که می شود گفت Ncmec حاکم بود و نه مرگ را ضربه به تلاش در جهت به دست آوردن آن اسناد — قضات دیوان عالی کشور punted آن به دادگاه های پایین تر چرا که آنها استدلال مسائل جدی از جدایی از قدرت سزاوار بیشتر موشکافی قبل از نهایی حاکم است.

“کنگره احضاریه برای کسب اطلاعات از رئیس جمهور, اما دلالت نگرانی خاصی در مورد تفکیک قوا” می خواند تصمیم اکثریت. “دادگاه های زیر را مناسب حساب از این نگرانی است. این احکام دادگاه تجدید نظر برای D. C. مدار و مدار دوم در حال خالی و موارد remanded بیشتر رسیدگی منطبق با این نظر است.”

از همه مهمتر اما قضات می تواند حکومت کرده اند که رئیس جمهور ندارد به توجه کنگره احضاریه و یا تحمل کنگره نظارت. دادگاه به انجام این کار نیست و وحشتناک احتمال نمی آمد. بین ونس و Ncmecدادگاه روشن بود: جدایی از قدرت می ایستد و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نه پادشاه.

تبلیغات:

دادستان کل ونس شده است به دنبال اسناد و مدارک مالی از این سازمان نسبت ناروا به تعیین اگر آن سازمان جعل سوابق کسب و کار برای سرپوش گذاشتن صدا در نیاوردن پول به زنان آنها تهمت بنا به گزارش ها تا به حال امور با. کنگره می خواستم مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالیاتی به دلیل ارائه سوابق مالیاتی چیزی است که رئیس جمهور انجام داده اند برای دهه ها و خانه محققان می خواهید بدانید که ممکن است کشیدن تهمت های مالی, رشته ها, شاید در راه است که آسیب به امنیت ملی است.

ونس برنده در حالی که کنگره دچار یک شکست اما همچنان در مبارزه اگر این انتخاب به دنبال آن است. به عنوان مالیات اسناد و مدارک ارائه خواهد شد به خانه کمیته ها قبل از انتخابات هر Ncmec حکم آن باقی مانده است دیده می شود اگر آنها را حفظ کند این تلاش وجود ندارد و آن امیدوار-سیاسی تاثیر است. مجلس پلوسی قطعا صدا مانند مسئله حل و فصل نشده است. “ما باید یک مسیر است که دیوان عالی کشور گذاشته است که ما قطعا چشم پوشی نیست,” او گفت:, “و ما هرگز متوقف خواهد شد ما نظارت است.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان دامن زد بیرون گفت: این یک روز بزرگ برای کاخ سفید است. شما نمی دانید آن را از مغلوب ساختن پیشی جستن خوراک توییتر. رئیس جمهور برای عدم شرح بهتر است volcanically عصبانی.

ما کاملا فاسد قبلی دولت از جمله رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور که در جاسوسی انتخاباتی و گرفتار شدم…و هیچ چیز اتفاق می افتد به آنها. این جنایت در حال وقوع بود و حتی قبل از انتخابات هر کس آن را می داند و در عین حال همه یخ زده و سفت با ترس….

— Donald J. Trump (realDonaldTrump) 9 ژوئیه سال 2020

دادگاه در گذشته داده اند “گسترده احترام”. اما من نه!

— Donald J. Trump (realDonaldTrump) 9 ژوئیه سال 2020

دادگاه عالی می فرستد مورد برگشت به کاهش دادگاه استدلال به ادامه. این همه سیاسی دادستان است. من برنده مولر جادوگر هانت و دیگران و در حال حاضر من باید به مبارزه ادامه در سیاسی فاسد, New York. منصفانه نیست به این ریاست جمهوری و یا دولت!

— Donald J. Trump (realDonaldTrump) 9 ژوئیه سال 2020

اضافه کردن توهین به جراحت قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh — هر مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب او مبارزه سخت برای طرفه با رابرتز و اکثریت در هر دو مورد. که برای سوزاندن.

این روز می توانست بسیار بدتر برای مغلوب ساختن پیشی جستن که مبارزه کرده است مانند یک گوشه انواع پستانداران گوشتخوار دله برای سال برای حفظ این مالیات اسناد و مدارک محرمانه. بررسی گسترده ای از مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده سوابق مالی منتشر شده توسط نیویورک تایمز در سال 2018 به یک نمایشگاه بخشی از کاملا فاسد داستان اما داده های اخیر باقی مانده است فراتر از آن برسد و باقی می ماند تا امروز.

تبلیغات:

این واقعیت است که سوابق او را در همه احتمال سقوط به دست یک نیویورک هیئت منصفه نیست خبر خوش برای مغلوب ساختن پیشی جستن. اما او اجتناب سرنوشت ریچارد نیکسون که از دست داد به اتفاق آرا قبل از دادگاه عالی در تلاش برای نگه داشتن واترگیت در حمام مخفی بود و به زودی مجبور به استعفا شد.

برعکس این روز می توانست کاملا فاجعه باری برای این کشور و آن چارچوب قانون اساسی. تا به حال دادگاه عالی پذیرفته مغلوب ساختن پیشی جستن گسترده ادعا ایمنی در هر دو ونس یا Ncmec, دفتر رئیس جمهور که قرار داده شده برای همیشه بالاتر از دسترس قانون و یا نظارت و جمهوری خود را فروپاشید قبل از شام.

قرار دادن این روز در دادگاه در این بانک و آن را یک پیروزی هر چند نه کامل. هنوز هم هر چیزی که infuriates تهمت مانند این است که یک چیز خوب است.

تبلیغات:

کپی رایت © Truthout. تجدید چاپ با اجازه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>