یک بایدن مدعی در تارا Reade بدخشان بایدن پاسخ و دموکراتها اتصال


Lucy Flores and Joe Biden stand in front of a lectern and speak into microphones

لوسی فلرس معرفی جو بایدن در یک get-out-the-رای رالی در یک اتحادیه در سالن Nov. 1, 2014 در لاس وگاس.

اتان میلر/گتی ایماژ

در بهار گذشته قبل از جو بایدن رسما حتی در حال اجرا برای رئیس جمهور لوسی فلرس او را متهم کرد از او احساس ناراحت کننده در یک راه عجیب و غریب. در سال 2014 او برای فرار معاون فرماندار نوادا و بایدن توافق کرده بیخ و بن با او. فلورس می گوید: آنها آماده به گام روی صحنه با هم و سپس بایدن تکیه به خر خر کردن او سر و گیاه آهسته بوسه. به عنوان لوسی گفت: این داستان علنا بارها و بارها ایمیل نفرت شروع به ریختن در. و بایدن گفت که او باور نمی کند او همیشه می خواهم عمل نامناسب. اما پس از فلرس صحبت کردن بیشتر زنان جلو آمد خود را در برابر اتهامات بایدن. یکی از آنها تارا Reade که می گوید او حمله و او هنگامی که او مشغول به کار در سنا دفتر در 1990s. فلورس به من گفت که پس از او رفت و با او اتهام, Reade رسیده به او. آنها نمی بیشتر صحبت کنم اما آنها در تماس زمانی که اتهامات جدید پدید آمده است.

در روز سه شنبه قسمت از آنچه من صحبت کرد با فلورس در مورد تجربه خود را و اینکه آیا او معتقد است Reade. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

مریم هریس: من تعجب آنچه که مکالمات خود را با Reade شده بود.

لوسی فلرس: من تنها صحبت به او یک بار پس آمد او را با داستان کامل و کل گفتگو شد و مورد حمایت معنوی و دادن او هر چه بازخورد من می تواند از نظر راه مردم به رفتن به می آیند برای او و همه چیز او نیاز به انجام برای محافظت از خودش. من فکر می کنم آن را عملی مشاوره و اجازه دادن به او را می دانم که من در مورد او و بدیهی است که همدردی با همه چیز او را به رفتن را از طریق.

شما چه شماره 1 قطعه از توصیه های عملی?

“Reade تغییر نکرده اساسی ماده از هر یک از چیزهایی که او گفت که او تجربه کرده است.” — لوسی فلرس

من شماره 1 قطعه از مشاوره این بود که او واقعا نیاز به آن را روز به روز و تمرکز بر روی خود و حقیقت و چرا.

او چرا?

بله. چرا تصمیم گرفتید به صحبت کردن ؟

به من بگویید بیشتر در مورد آن.

چیزی که من نگه داشته دارند. زمانی که من تجربه بسیار آزار و اذیت پس از من صحبت کرد و در مورد فعل و انفعالات من تا به حال همیشه تمرکز بر “چرا من تصمیم به انجام این کار؟” و Reade و من صحبت در مورد کسانی که به دلایل.

من کنجکاو هستم: چرا تصمیم گرفتید برای گفتن داستان خود را? چه شد تصمیم خود روند ؟

دلیل اصلی که من می خواهم شروع به دیدن عکس های در حال ظهور از او تعامل در روش های مشابه با دیگر زنان است. وجود دارد نوشته شده است و داستان یک شکل که انجام شد توسط جان استوارت سرگرم کننده از “وحشت زده به عمو جو.”

من تا به حال به طور مداوم یادآوری شود که او اقدام به این ترتیب که او ساخت زنان احساس ناراحت کننده است. و هر کس به خنده در مورد آن. آن بود که درمان جدی است. من می دانستم که از تجربه شخصی آنچه که احساس می کردم. و این اشتباه است.

گفتن داستان خود را یک راه تغییر راه دیگران دیدم چه اتفاقی برای شما افتاد: نه به عنوان یک حادثه بود که laughably بی دست و پا اما یکی که در آن شما در واقع آسیب. که به شما می دهد همدلی برای تارا Reade که به نظر می رسد دیدن آنچه که اتفاق افتاده در زندگی خود را از طریق چشم جدید.

اتهامات او را از آنچه اتفاق افتاده است در بایدن را باید تبدیل به شدید تر در طول زمان. در ابتدا Reade به خبرنگاران گفت: بایدن ساخته شده او را “ناراحت کننده است.” او گفت: او یک انگشت تا گردن او را در طول یک جلسه و خواست او را به خدمت کوکتل چرا که او تا به حال “خوب است.” اما این داستان تکامل را به یک کامل در حمله به شارژ.

من همین حالا در نظر بگیرید در حال تحول داستان Reade گفته است که “تغییر داستان است.”

چرا که نه ؟

چون همه او بود ترک کردن جزئیات. او تغییر نکرده اساسی ماده از هر یک از چیزهایی که او گفت که او تجربه کرده است. آن را تمام شده قطعات او حذف شده است. این چیزی است که من فکر می کنم: شما به دست آوردن اعتماد به نفس و یا شجاعت برای گفتن یک کمی بیشتر. و او سعی کنید به یک کمی بیشتر در مدت کوتاهی پس از آن. اما رسانه ای نمی شد—و AP گفت: این قادر به اثبات آن قسمت از داستان است. و هنوز بعد از کتی Halper پادکست همه از این بیشتر روزنامه نگاران اند گزینش. بنابراین شما باید به سوال برخی از رسانه ها: چقدر تلاش کردید واقعا قرار داده و به همخوانی این داستان اگر آنها به راحتی تایید در حال حاضر ؟

جو بایدن را رد می کند که هر چیزی که اتفاق افتاده بین خود و Reade. آن را برای تلفن های موبایل مانند شما اعتقاد دارم که همه او را با اتهامات از جمله اخیر ،

من معتقدم Reade. و در نهایت در همه این شرایط همه باید برای رسیدن به نتیجه گیری خود را. اما به ندرت وجود دارد تفنگ سیگار کشیدن شواهد و من فقط امیدوارم که مردمی که در حال بررسی آنها در حال انجام این کار با اطلاع دیدگاه و نه به این دلیل که آنها بلافاصله ساخته شده است این واکنش های کورکورانه از آنجا که این فرد مناسب نیست مشخصات کامل قربانی.

می تواند به بحث ما کمی در مورد چگونه رسانه ها در پاسخ به Reade به اتهامات? من می دانم که شما نگران بودند که Reade نخواهد بود در مصاحبه با به عنوان بسیاری از رسانه ها به عنوان بایدن بود که صدای او را نمی شنید در همان جای پای خود را به عنوان. آیا شما هنوز هم که نگرانی ؟

من که نگرانی. من می دانم که او کاهش یافته است مصاحبه. من قطعا می توانید ببینید که چرا او را به انجام این کار است. او در مورد دریافت تهدید به مرگ. که یک مکان ترسناک بود. اما در همان زمان ما به پایان رسید تا داشتن تعداد زیادی از این مکالمات بدون نظر بدون صدای او بدون توانایی خود را به واکنش نشان می دهند به برخی از نتیجه گیری های مردم در حال آمدن به. آن را قطعا یکی از چیزهایی که نظرات در مورد این. آن یک چیز دیگر را تعیین در مورد انگیزه او یا شخصیت او و یا هر چیز دیگری که مردم سعی کنید به آمده تا با به منظور بی اعتبار ساختن او. من می دانم که از تجربه چرا که آنچه که برای من اتفاق افتاده. اما باز هم من در یک وضعیت متفاوت است. من از سیاسی جهان است. من تا به حال تعامل با رسانه ها بسیاری از بار قبل. من می دانستم که آنچه که من نیاز به انجام به منظور دریافت صدای من در خارج وجود دارد و اجازه نمی دهد این روایت به سرقت رفته از من. اما در پایان روز من با موفقیت انجام شد که در آن.

چرا به شما می گویند ؟

چون من فکر می کنم که حتی تا به حال مردم هنوز هم مشخص بایدن را رفتار نامناسب را به عنوان او فقط یک درهم یا فوق العاده مهربان است.

در پاسخ به اتهامات در بهار گذشته بایدن تکیه به این استدلال و گفت: او فقط یک حساس feely مرد. او وعده داده بود “بیشتر توجه و احترام مردم و فضای شخصی.” اما در مبارزات انتخاباتی او را صدا مانند او چیزی جز پشيمان.

او ساخته شده جوک در مورد آن در سراسر کمپین خنده و giggling که او خواسته بود برای رضایت به لرزش دست کسی را و یا آنها را با رضایت طرفین در آغوش بگیرید. هیچ کس تا کنون گفت: وجود هر چیزی اشتباه است با آن. که در واقع مناسب است. این چیزی است که مردم باید انجام دهند. اما به شوخی در مورد این چنین سیلی. و شما نمی توانید از این فرصت برای ادامه به بحث در مورد آن. من فکر می کنم این چیزی است که اتفاق می افتد به بسیاری از زنان که در صحبت کردن: آنها این کار را در ابتدا آنها برخی از پوشش رسانه ای و سپس مجرم همچنان که میکروفون بنابراین شما فقط محو شدن.

این فرد با قدرت بیشتر مناسب است ؟ آنها در پایان با حرف آخر. من نگاهی به کسی مثل آنیتا هیل و در این وضعیت که آن را تقریبا به نظر می رسد که پویا است و بدبختانه. در حال حاضر ما شنیدن از او در مورد این موضوع به مراتب بیشتر از شما از شنیدن کلارنس توماس. آن را به من فکر می کنم که قدرت و چگونگی پویا می تواند به تغییر در طول زمان.

که یکی از چیزهایی که به من می دهد برخی از امید: که ما زنان می تواند به آینده و تبدیل شدن به رهبران و طرفداران و قدرتمند صدای ما در مبارزه برای برابری. اما در همان زمان شما ببینید چقدر قربانی مورد نیاز می شود ساخته شده توسط آن دسته از زنان. شما ببینید که چه مدت آن را در زمان. شما ببینید همه چیز را که آنها تا به حال به از طریق رفتن است که آنها در معرض careerwise و در زندگی شخصی خود.

یکی از چیزهایی که من یاد مردم است که مسئولیت در نهایت در این مردان و نه بر ما. اگر جو بایدن از دست می دهد در ماه نوامبر آن را هیچ کس گسل اما خود را.

شما نگران مردم در حال رفتن به سرزنش زنانی که جلو آمد اگر او از دست می دهد?

کاملا. ما همیشه در حال سرزنش کرد.

شما در حال حاضر بدست کسانی که ایمیل ؟

من آنها را در همه زمان ها. اگر تهمت برنده تقصیر من. اگر تهمت برنده آن Reade گسل. اگر تهمت برنده این گسل از روزنامه نگاران زن که تحت پوشش داستان. آن را برای رفتن به تقصیر ما.

این تقصیر ما نیست که به خاطر درخواست بیشتر برای خودمان. که ما راست. این چیزی است که ما باید انجام دهند. آن است که جو بایدن گسل برای پرداختن به این و نه پیشرو که آنچه که او در حال اجرا برای بالا موقعیت رهبری این کشور است.

می تواند به بحث ما در مورد آنچه در آن می خواهم برای بایدن به انجام کار درست اینجا ؟ او هرگز به شما گفته از آنجا که شما خود را ساخته شده ادعا درست است ؟

بدون او نیست. اما من هم به مردم بگویید که نباید هر کسی را شگفت زده. آن را در زمان او حدود 30 سال به تماس آنیتا هیل و بود که فقط به این دلیل او مجبور شد به زمانی که او در مورد به اعلام در مبارزات انتخاباتی خود را. و حتی پس از آن او به عذر خواهی نیست با توجه به آنیتا هیل. من انتظار نداریم که هر چیزی از جو بایدن. او یک مشکل با اذعان به اشتباهات خود. که شماره 1 چیزی که او نیاز به انجام به منظور حرکت رو به جلو است. اگر او می خواهد برای متقاعد کردن بیشتر مردم به او رای نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن او در حال رفتن به باید به رهبری نه تنها در این موضوع بلکه در همه نوع از افراد متفاوت است. اما اولین گام در این است که بپذیریم که او انجام داده است آسیب برساند.

شما نا امید زمانی که برنی ساندرز و الیزابت وارن و دیگران در حمایت از جو بایدن?

من فکر می کنم هر کس در چنین یک موقعیت دشوار. آن را احساس می کند مانند انتخاب غیر ممکن است. بایدن که فرض نامزد. من نمی دانم آنچه که فرایند ما می توانید انجام دهید برای او منظور نمی شود مهجور از او از پله پایین که من باور نمی کنم او تا به حال رفتن به انجام. کمیته ملی حزب دموکرات در حال حاضر در پاسخ به نیویورک تایمز هیئت تحریریه درخواست واقعی مستقل تحقیقات—کمیته نامیده می شود که ایده “مضحک است. و رئیس تام پرز است که در رسانه ملی در حال حاضر از بایدن. من فکر می کنم مردم می تواند منتظر به منظور پیدا کردن اطلاعات بیشتر و دقیقتر در مورد مواضع چرا که ما در چنین وحشتناک مخمصه. در بسیاری از جهات بله من نا امید شده بود اما در همان زمان چه کنیم ؟

که آیا شما برنامه ریزی را به رای دادن در ماه نوامبر ؟

من بسیار بسیار از این بی میلی برای رای دادن بایدن. این سوال مطرح شد به من وقتی که من برای اولین بار در مورد تعامل با او و من آن را در مورد کاهش آسیب برای زنان در این کشور است. آن را بسیار روشن است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هنگامی که شما در مقایسه این دو به طور قابل توجهی بیشتر و مضر برای زنان است. من احساس می کنم مجبور به رای دادن در برابر او. اما آن را بسیار به وضوح یک رای برای بایدن. من فکر می کنم آن را یک وضعیت دردناک بود و آن را به دردناک برای بسیاری از بازماندگان که راه من اصلا خودم یک بازمانده. اما تجاوز جنسی بازماندگان که در حال رفتن را از طریق بسیاری در حال حاضر به این دلیل است. چه وحشتناک, مکان وحشتناک برای در, به رای احتمالی assaulter و احتمالی assaulter.

گوش دادن به کامل قسمت با استفاده از بازیکن های زیر و یا اشتراک به چه بعدی در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>