دو حزبی در واشنگتن اجماع ظهور: تهمت بد است اما هیچ چیز وجود دارد که می توان در مورد آن آه خوب


Kelly, wearing a black overcoat, looks to his right as a hedge and a tree are seen behind him out of focus.

جان کلی در Belleau فرانسه در نوامبر. 10, 2018.

Geoffroy Van Der اسلت/خبرگزاری گتی ایماژ

روز چهارشنبه جان کلی سابق وزیر امنیت ملی سابق کاخ سفید رئیس ستاد گفت: مخاطبان در نیوجرسی جلب دانشگاه که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستورالعمل برای امنیت ملی پرسنل در مورد اوکراین به مبلغ یک “غیر قانونی نظم” و که مهاجران در مرز جنوبی هستند “اکثریت مردم خوب است.” کلی چپ مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید 14 ماه پیش پس از کمک به سرب اجرای “تحمل صفر” سیاست که از هم جدا کسانی که اکثریت مردم خوب مهاجران به دنبال پناهندگی از خود را حتی بیشتر به شدت خوب کودکان; علاوه بر این که شما را به یاد سنا در استیضاح آزمایشی که در آن رئیس جمهور اوکراین دیپلماسی در موضوع به این نتیجه رسیدند on Feb. 5. کلی انتقاد شد به پایان رسیده است (و واقع—نیوجرسی? در آمد) به طوری که هیچ اثری بر فعالیت های او ظاهرا اعتراض به.

در روز پنج شنبه کلی سخنان ستایش بودند سابق مشاور امنیت ملی John Bolton. بولتون نوشته شده است یک کتاب خطی است که بنا به گزارش توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن اوکراین سیاست به عنوان یک طرح اخاذی راه اندازی صراحت به نفع خود گشتند مبارزات انتخاباتی. آبدار آیات از کتاب نگهداری نشت در سنا محاکمه هر یک از ورود بیشتر یا کمتر از 24 ساعت پس از سنا ساخته شده بود یک یا تصمیم دیگری که ممکن است آسیب دیده اند و وحی آن را به حال آمده هر چه زودتر. در پایان بولتون نیست شهادت در طول جلسات استیضاح و یا سنا محاکمه و نشده صحبت علنی در مورد این موضوع. او نیز اجازه دهید همه بدانند که او نمی مانند آنچه که در راه است که در غیر این صورت بی ربط.

در استیضاح محاکمه جمهوریخواه تنسی سناتور. لامار الکساندر که رای می تواند داشته باشد مجبور بولتون شهادت سخنرانی که در آن او گفت که او متقاعد شده بود که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال در واقع نکردن congressionally اختصاص بودجه از اوکراین در تلاش برای درخواست اعلام تحقیقات که به نفع او سیاسی است و انجام این کار شده بود “نامناسب”—اما که او می خواهد با این وجود رای در برابر تماس با بولتون به شهادت و به نفع acquitting مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام سوء استفاده از قدرت.

در اوایل این هفته دادستان فدرال توصیه می شود که دیرین تهمت مشاور راجر سنگ که به اعدام محکوم شده و توسط یک هیئت منصفه در ماه نوامبر از دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری دریافت هفت به نه سال حبس. مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که سنگ درمان بود “بسیار وحشتناک و ناعادلانه” و پس از آن دادستان کل ویلیام بر مداخله به درخواست یک جمله کوتاه باعث تمام چهار وکلای آمریکا که می خواهم مشغول به کار در سنگ دادستان به ترک مورد. هنگامی که آن را به طور گسترده ای مشاهده شده است که این مداخله بسیار بدیهی است که فاسد سنگ به اعدام محکوم شد مانع این تحقیقات به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپینبعد از همه—Barr به مصاحبه با ABC است که در آن او گفت که او اشیاء به مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در مورد سنگ مورد به این دلیل که آنها به ایجاد این تصور که او نه دست زدن به آن عینی است. این مصاحبه داده می شود در حالی که او در این فرآیند از دست زدن به صورت عینی ممکن است زمانی ممکن است حداکثر فاصله بین “سیگنالینگ خود آگاهی که آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است نادرست و غیر قانونی” و “جلوگیری از هر چیزی نادرست و غیر قانونی از اتفاق می افتد.”

و چه دموکرات ها انجام می دهند ؟ نه خیلی زیاد. وب سایت خانه قضائیه هوش و نظارت کمیته های لیست کنید هر قریب الوقوع کامل-جلسات کمیته. این هفته قوه قضائیه کمیته اعلام کرد که برنامه ای برای گرفتن شهادت از بار … در پایان ماه مارس. سخنران نانسی پلوسی روز پنجشنبه گفت که آمریکا نمی خواهد رفتن به جلو “صرف تمام زمان ما رفتن بعد از هر دروغ که دولت سرسپردگان را به کنگره ایالات متحده است.”

به خوبی! شما نمی توانید انتظار می رود کنگره برای نظارت بر همه چیز می تواند به شما ؟ دموکرات ها نیز نمی به دست آمده مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی; در میانهی شب برگزار شد جلسات عمومی و یا صدور احضاریه مربوط به پرداخت قابل توجه است که دولت های خارجی و اجرایی سازمان های ساخته شده برای مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان خواص در طول زمان ریاست جمهوری; ساخته نشده و هر گونه سئوالات به چه چیز دیگری ممکن است ذخیره شده در طبقه بندی سرور که به کاخ سفید نقل مکان کرد و یک خلاصه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن در تماس با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky پس از مشاوران آن را متوجه ممکن است متهم; ساخته نشده و هر گونه سئوالات به مدیریت تماس ها با عربستان سعودی در طول زمان آن را انتخاب نمی کند به مقابله به مثل برای پادشاهی ربایی و قتل واشنگتن پست روزنامه نگار جمال Khashoggi; ساخته نشده و هر گونه سئوالات به اینکه مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر که نرم افزار برای امنیت, ترخیص کالا از گمرک در ابتدا منکر حزبی حرفه ای مقامات بیش از نگرانی هایی است که او موضوع را به رشوه خواری خارجی است درگیر در معاملات کسب و کار با هر یک از طرف های درگیر در خاورمیانه طرح صلح او به تازگی منتشر شده; و حتی تا به حال شنیده شهادت از مایکل فلین تهمت اولین مشاور امنیت ملی در مورد اینکه چرا به او گفته شد به deescalate تنش ها با روسیه در دوران ریاست جمهوری انتقال و یا چرا او بعد از دروغ در مورد انجام این کار به اف بی آی است.*

گذشته از میت رامنی که بازیگران تنها جمهوری خواه رای در سنا به محکوم کردن تهمت به جمهوری خواهان که در حال آگاه باشید که مغلوب ساختن پیشی جستن است نا مناسب برای دفتر اعلام کرده اند آنها را “اجازه رای دهندگان تصمیم” چه خواهد شد به او اتفاق می افتد به جای انجام هر چیزی در زمانی که آن را ممکن است یک تفاوت. دموکرات ها با چند استثنا نیز به نظر می رسد مصمم به ترک مغلوب ساختن پیشی جستن سرنوشت به رای دهندگان به جای صدور احضاریه اجرای این احضاریه با استفاده از تخصیص روند به عنوان یک اهرم برای تحقیقات و یا انجام هر چیز دیگری را که به رای دهندگان اطلاعات مربوط به انتخاب که آیا برای تمدید تهمت ریاست جمهوری—و آنها قطعا سازماندهی تظاهرات توده ای و یا انجام هر چیز دیگری که ممکن است منجر رای دهندگان در جهت درست است.

رئیس جمهور منفور در سطح ملی اما جمهوری خواهان’ عمدی بی فایده است, انگیزه های یک نگرانی است که اگر آنها صحبت کردن در برابر او ملتهب و وفادار پایگاه رای آنها در انتخابات مقدماتی حزب یا تهدید حرفه خود را در راه های دیگر. دموکراتها انگیزه تر هستند دشوار است به کشف کردن و شاید نبوده است که توسط دموکرات ها خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات باعث مردمی “مقاومت” است که به کمک حزب به دست آوردن یک خانه اکثریت توسط کوه در می رم که قبلا جمهوریخواه کرسی اما رهبران آن در حال اشغال توسط ترس است که به نظر می رسد بیش از حد “حزبی” باعث خواهد شد کسانی که در “خط مقدم” صندلی برای تلنگر به عقب. ساده ترین راه برای خروج از ترشی است صبر کنید تا نوامبر این سال برای رای دهندگان به حل و فصل تنش در خود همان چیزی است که پلوسی در تلاش بود تا زمانی که تهمت رو به کار در اوکراین.

البته برای پیروزی در انتخابات, شما باید برای برنده شدن در انتخابات است که نیاز به انگیزه پارتیزان. دموکراتیک پایه است به این ترتیب که گفت: همزمان که کار به مجازات تهمت فساد در انتخابات یک موضوع تاریخی ضرورت و تهمت فساد فوری نیست به اندازه کافی در معرض حتی روال کنگره موشکافی. هنگامی که هر یک رسوایی جدید معافیت حزب می فرستد هذلولی ایمیل انبوه به آن حامی لیست درخواست برای کمک های مالی مبارزات انتخاباتی برای دفاع از حاکمیت قانون و سپس استراتژیک کاهش به واقع دفاع از حکومت قانون است. پس از موفقیت ثابت از طریق استیضاح که خواهان محافظت خواهد مغلوب ساختن پیشی جستن حتی زمانی که نظر سنجی پیدا کردن به طور مداوم است که آمریکایی ها معتقدند او باید از منشی—و حتی بدست یک رای به حذف از سال 2012 انتخابات ریاست جمهوری نامزد در روند آنها استراحت خود را در مورد electorally. اما متهم است به قید وثیقه رفتن در خیابان و داوران را در آینده برای دیگر نه ماه.

اصلاح فوریه 14, 3:17 p. m.: این قطعه در ابتدا گفت که مجلس تا به حال نمی subpoenaed مایکل فلین; خانه را موضوع یک حکم که فلین نادیده گرفته و خانه خود را هرگز در زمان اقدام برای به اجرا درآوردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی