عجیب و غریب 1970 قطب شمال کشتن ارائه می دهد یک نقشه راه برای چگونگی مقابله با قتل در فضای


Supplies being airdropped onto the ice.
تامین زمین در T-3 توسط چتر نجات در ژوئن سال 1969. قتل رخ داده سال بعد.
دیو Scoboria USGS از طریق کتابخانه کنگره

ماریو Escamilla خشمگین بود. همکار خود را با نام مستعار Porky بود فقط به سرقت رفته خود را در کوزه ای از شراب کشمش. پس از 33 سال Escamilla برداشت تفنگ و مجموعه ای را به آن اصلاح شده است. او تا به حال هیچ ایده او در مورد به درهم در یکی از knottiest قتل در تاریخ—یک قتل است که همچنین پرسش جدی در مورد چگونه نوع بشر باید دسته اول اجتناب ناپذیر قتل در فضای بیرونی است.

Escamilla مشغول به کار در T-3, همچنین شناخته شده به عنوان فلچر یخ جزیره منهتن-اندازه کلوخه یخ که در زمان شناور در شمال کانادا در اقیانوس قطب شمال حدود 350 کیلومتر از قطب شمال است. T-3 شده بود را اشغال کردند و پس از 1950s و 19 دانشمندان و تکنسین های مستقر شدند وجود دارد در طول تابستان سال 1970 مطالعه جریانهای اقیانوسی و باد و الگوهای آب و هوایی.

با وجود ثابت قطبی آفتاب در تابستان از آب و هوا می تواند سخت با درجه حرارت فرو بردن را به منهای 60 درجه فارنهایت گاهی اوقات و بادها رسیدن به 160 کیلومتر در ساعت است. اما بدترین چیزی که دانشمندان مواجه شد خستگی: علاوه بر این کار وجود دارد تقریبا هیچ چیزی برای انجام. برای آنها تا به حال چند 16 میلی متر قرقره آنها دیده بودم ده بار در هر. برای موسیقی, آنها تا به حال دو هشت آهنگ. یکی بود Jefferson Airplane.

به ترکیب مشکل دانشمندان تا به حال تقریبا هیچ ارتباطی با جهان خارج است. ارتباطی ماهواره ای دارای لیت و لعل زیاد بود و اغلب شکست خورده است. و هواپیما نمی تواند زمین در T-3 بیشتر از تابستان از سطح یخ تبدیل احساساتی زیر آفتاب. بنابراین پس از اولیه ورود مردم در آن شد. فقط 19, بد بو, دیدن, با کمی به کار اما در خیره نگاه کردن به یک نوشیدنی.

به عنوان یک نتیجه, T-3 جذب برخی از واقعی بورس در زمان از جمله الکل و weirdos. و تمام است که عصبانی و بی حوصله و انرژی در نهایت به سر آمد و دقیقا 50 سال پیش—در جولای 16, 1970.

اگر معاصر حساب می توان بر این باور دونالد “Porky” Leavitt بود و به معنی یکی است. سه بار جداگانه در T-3 پس از در حال اجرا پایین در مشروب او حمله کردند و مردم با گوشت ساطور به دست خود را در مشروب الکلی. در جولای 16, Porky هدفمند الکترونیک تکنسین ماریو Escamilla شکستن به Escamilla تریلر و سرقت یک باارزش کوزه از خانه کشمش hooch.

زمانی که Escamilla متوجه چیزی جامعی. او در واقع بعید است vigilante. او گوشتالو و عینک زده و در نظر گرفته شد آرام حتی wimpy. اما زمانی که او شنیده ام مورد سرقت او برداشت پایه تفنگ و راهپیمایی به مقابله با Porky. آن را نزدیک به 11 p. m. اما قطب شمال خورشید فروزان شد مانند غرب وحشی بالا-ظهر مرحله نهایی مسابقات.

متاسفانه Escamilla نمی دانم که تفنگ او می خواهم برداشت معیوب بود. یکی از سخت bump—حتی بدون کشیدن ماشه و آن را به آتش کشیدند.

Escamilla یافت Porky در یک تریلر با هواشناسی تکنسین نام Bennie Lightsy یک زن 31 ساله از لوئیزویل, کنتاکی بود که Escamilla رئیس در T-3. Porky و Lightsy شد برای قرار دادن آن ملایم shitfaced. آنها می شده است نوشیدن واقعا ناپاک مخلوط کشمش و شراب و الکل دانه و آب انگور; Lightsy را در سطح الکل خون بود بعد تخمین زده می شود 0.26.

مبارزه برای کشمش شراب گرفت و در این رویارویی که به دنبال Escamilla شات نمی Porky Leavitt اما رئیس خود Bennie Lightsy مربع در قفسه سینه. او بلد کردن لحظه بعد. با کمک از مقالات روزنامه, دادگاه رونوشت و آنلاین reminiscing از افرادی که در آنجا بودند من گذاشته جزئیات بیشتر در مورد کشتار در پادکست جدید—همراه با بسیاری از جزئیات در مورد زندگی در غیرممکن از راه دور T-3 (از جمله آنجا که من می دانم که شما کنجکاو که چگونه آنها را به حمام رفت). اما در اینجا من می خواهم به تمرکز بر روی آنچه اتفاق افتاده پس از Lightsy مرگ, چرا که زمانی که هرج و مرج واقعی آغاز شده—حقوقی ظروف سرباز یا مسافر.

T-3 از لحاظ فنی اجرا شده توسط نیروی هوایی ایالات متحده, اما Escamilla بود و یک غیر نظامی به طوری که آنها نمی تواند دادگاه نظامی او را. نزدیکترین زمین توده کانادا بود اما T-3 وضع خوبی در خارج از کانادا در آبهای سرزمینی پس از آن تا به حال هیچ صلاحیت وجود دارد. شاید ایالات متحده می تواند ادعا یخ جزیره—شبیه به بسیاری از سکنه “گوانو سلیمان” پر از غنی کود طبیعی است که دولت آمریکا ضبط شده در 1800s. اما بر خلاف چلغوز سلیمان, T-3 موقت بود—آن را ذوب دور در 1980s—بنابراین تحت قوانین بین المللی هیچ کشوری می تواند آن را ادعا می کنند. شاید قانون دریایی اعمال می شود? پس از همه, T-3 در برخی از حس تحت اللفظی بالا دریاها در حال بالا-طول و عرض منجمد آب دریا. به جز قانون از دریا فقط به کشتیرانی مناطق و T-3 نبود کشتیرانی.

در مجموع T-3 بود و نه ماهی و نه مرغ. “قتل در برزخ قانونی” مجله تایم به نام مورد. برخی از دانشمندان حقوقی به طور جدی مورد سوال که آیا هر ملتی حق دارد به سعی کنید Escamilla. به عنوان یکی اشاره کرد: “ممکن است شوک روحانی برای یادگیری وجود دارد که ممکن است بخش هایی از جهان که در آن ممکن است قتل ممکن است به امتحان نشده.”

در پایان ممکن است اساسا سعی کردم به حق در اینجا. چهار مارشال آمریکا متعهد دلخراش, multiday سفر از طریق هواپیما و هلیکوپتر برای اولین بار به گرینلند و سپس T-3 مبارزه وحشیانه قطب شمال بادها و آب و هوا. پس از فرود آنها برداشت Escamilla های تفنگ و Lightsy منجمد بدن برای حمل و نقل بازگشت به ایالات متحده است.

T-3 در اصل به عنوان یک دمدمی مزاجی اتفاق تصادفی یک رویداد. اما آن را نمی خواهد بود.

Escamilla شد و سپس متهم به قتل در یک دادگاه فدرال در ویرجینیا. چرا وجود دارد ؟ برای کمتر از مهر و موم شده دلیل است که به خوبی ویرجینیا بود وهله اول مارشال و Escamilla فرود آمد و پس از خروج از گرینلند در فرودگاه دالس. Escamilla در ابتدا به نظر می رسد در دادگاه در همان سیاه قطب شمال چکمه های لاستیکی او دستگير شده است.

اما دادگاه ارائه همه نوع از مسائل حقوقی است. برای اولین بار وجود دارد این سوال که آیا دولت حتی حق سعی Escamilla داده T-3 برزخ حقوقی. دوم وجود دارد این سوال را از محل. مشخصات فنی مارشال و Escamilla حال فرود در گرینلند اولین بار در سفر بازگشت به خانه پس با توجه به قوانین بین المللی او باید سعی شده است وجود دارد. دولت ایالات متحده به سادگی نادیده گرفته شده این. دادستان فدرال نیز اقدام به شارژ Escamilla ویژه دریایی قانون برای ارتکاب جرم در رگ های, با وجود این واقعیت است که T-3 ندارد “کشتی” در هر حس واقعی.

علاوه بر این قاضی پرونده دستور داوران به چشم پوشی از شهادت در مورد سخت دیوانه-ساخت شرایط T-3—که مطمئنا مربوطه در تعیین اینکه آیا Escamilla شده بود غفلت در استفاده از اسلحه وجود دارد. در امتداد همان خطوط وجود دارد این سوال که آیا محاکمه عادلانه بود از قانون اساسی نظر بر این اساس است که Escamilla احتمالا نمی تواند محاکمه شود توسط یک هیئت منصفه از همسالان در ویرجینیا. پس از همه, T-3 تا به حال هیچ نیروی پلیس یا دیگر اختیارات قانونی—و آن بود که گوشت ساطور–دارای حق اعمال دیوانه وار در حال اجرا در اطراف. حقوق مالکیت وجود دارد اجرا با اسلحه و یا نه در همه. کنتراست که به حومه ویرجینیا که در آن اکثر مردم grimmest روزانه ترس درگیر ترافیک. می تواند یک هیئت منصفه وجود دارد واقعا درک فشار Escamilla مواجه شده و به درستی قضاوت اقدامات خود را?

در نهایت پس از اولیه محکومیت قتل نفس و اجتناب ناپذیر تجدید نظر و remands, Escamilla بود تبرئه از تمامی اتهامات با توجه به معیوب تفنگ. اما از آنجا که تبرئه تمام آبدار مسائل حقوقی حل نشده باقی مانده است. T-3 در اصل به عنوان یک دمدمی مزاجی اتفاق تصادفی یک رویداد. اما آن را نمی خواهد بود.

ژوئیه 16 سال 1970 یخ جزیره قتل صورت گرفت یک روز پس از پرتاب از موشک آپولو آورده است که اولین انسان به ماه. و حتی در آن زمان قانونی دانشمندان متوجه شدم که با توجه به برزخ حقوقی از T-3 Escamilla مورد او مفاهیم جرم و جنایت در فضای بیرونی است. مهم نیست که چقدر نجیب و نشاط بخشی, spaceflight به نظر می رسد, انسان, طبیعت, طبیعت انسان است و دیر یا زود کسی را چاقو یا شلیک کسی دیگری وجود دارد. و ما هیچ ایده چگونه ما آن را اداره کند.

هنگامی که به دنبال آنالوگ به جرم و جنایت در فضای بیرونی برخی از محققان نقطه به نقطه قطب جنوب که در آن یک عدد تعجب آور از جنایات در حال حاضر صورت گرفته—از جمله تبر به قتل بیش از یک بازی شطرنج; حمله با پنجه پایان یک چکش و آتش سوزی هنگامی که یک هم بزنید-دکتر دیوانه سوخته در یک ساختمان به سعی کنید به زور تخلیه. (اخیرا در یک پایگاه روسی در سال 2018 یک مهندس با چاقو به یک جوشکار در قفسه سینه با یک چاقو یا به دلیل بسته گزارش جوشکار توهین مهندس مردانگی توسط او ارائه پول به رقص بر روی یک میز و یا به دلیل جوشکار نگه داشته خراب پایان کتاب مهندس خواندن شد و او در نهایت جامعی.)

در برخی از راه, اما, قطب جنوب نیست قیاس بزرگ برای فضا است. اما دور افتاده و توسعه نیافته هنوز هم دائم خاک بر روی زمین و در کشورهای مختلف ساخته شده اند ادعای ارضی, اما, مورد مناقشه است. پایگاه های پایین وجود دارد تا حد زیادی اجرا شده توسط دولتها به هر حال و در اصل درمان به عنوان قلمرو حاکمیت. این زمین بدون انسان از T-3 به نظر می رسد بهتر آنالوگ از نظر قانونی به نزدیک به خلاء نظارت قضایی در فضا است.

در مورد تنها قوانین موجود حاکم بر فضای بیرونی فضای معاهده 1967. اما این پیمان با تمرکز تقریبا به طور کامل در مورد آنچه دولت-ملت می تواند و نمی تواند انجام دهد (به عنوان مثال استقرار بمب هسته ای دست گرفتن اجرام آسمانی). آن را تقریبا خاموش در چه شرکت های خصوصی و یا افراد می تواند انجام دهد—که به طور ناگهانی به نظر می رسد مانند یک خودنمایی گریز با توجه به افزایش فضای خصوصی شرکت هایی مثل SpaceX که به تازگی حمل و نقل آن برای اولین بار فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی. اين عروق به مراتب murkier در یک حقوقی حس.

برای مطمئن شود, یک بند در فضا پیمان نیاز به سازمان ملل برای نظارت بر شهروندان خود در فضایی که خوب کار می کند هنگامی که فضانوردان چند هستند. اما زمانی که صدها یا هزاران نفر از مردم رسیدن به مدار است که تبدیل خواهد شد به طور فزاینده ای قابل دفاع است. و تا کنون بسیاری از جرایم در مکان های از راه دور مانند T-3 را درگیر شهروندان یک کشور به تنهایی (به عنوان مثال, یکی, روسی حمله به دیگری).

در سال 2019, گزارش های خبری ظاهر از اولین اتهام جرم و جنایت در فضای بیرونی هنگامی که یک فضانورد آمریکایی گزارش دیده او همسر جدا حساب بانکی از رایانه های موجود در ایستگاه فضایی بین المللی. پس از آن فضانورد پاک شده است و متهم با اظهارات نادرست.

اما حتی در صورتی که جرم گرفته بود جای خود را درگیر دو آمریکایی و یک بانک آمریکایی و صورت گرفته در آمریکا بخش از ایستگاه فضایی بین المللی. به عنوان یک نتیجه تنها آمریکا قوانین را اعمال می شود. اما ایستگاه فضایی بین المللی در حال حاضر خوب بین المللی و آینده پروازهای فضایی به احتمال زیاد خواهد بود ، بنابراین در نظر گرفتن این سناریو: یک زن آلمانی سموم کنگو یک مرد بر روی یک سفینه فضایی متعلق به یک چینی-بلژیک کنگلومرا که مقر آن در لوکزامبورگ است. که جهنم را در اتهام پس از آن ؟

زمانی که مستعمرات تنظیم کنید بر روی مریخ یا ماه و مردم شروع به داشتن فرزند وجود دارد, همه چیز خواهد شد و حتی بیشتر خطرناک باشد. باید یک زمین دادگاه واقعا صلاحیت دارند بیش از افرادی که هرگز پا بر روی زمین در زندگی خود را? اگر اعمال حقوقی قدرت بیش از T-3 بود و رسیدن به تصور عواقب انجام این کار بر روی یک سیاره دیگر.

به عنوان یکی دیگر از موضوع چگونه می توانید دستگیری کسی در فضا ؟ در آن زمان ایالات متحده مارشال دو روز کامل برای رسیدن به T-3 و گرفتن Escamilla. مریخ چندین ماه دور در آن نزدیک ترین و اغلب دورتر. بنابراین آن است که واقعا ارزش ارسال به کسی بر یک میلیارد دلار سیارات ماموریت فقط به بازداشت? که در آن شما را نگه دارید perp در عین حال? (در اخیر روسیه حمله در قطب جنوب مهندس پرتاب شده به پایه کوچک ارتدوکس نمازخانه از مناسب سلول زندان وجود داشته است.) و اگر شما آنها را بکشید بازگشت به زمین, آنچه در مورد پیدا کردن یک هیئت منصفه از همسالان? می تواند در هر زمینی و واقعا درک زندگی در مریخ و قضاوت کسی که زندگی می کنند وجود دارد ؟

ماریو Escamilla تا به حال هیچ تمایل به تبدیل شدن به یک حقوقی پایونیر. او فقط می خواست او کشمش شراب بازگشت. اما ما به عنوان بازگشت به ماه بیش از چند سال آینده—ناسا قصد دارد به زمین مردم وجود دارد در سال 2024 و فشار برای مریخ در دهه پس از انتظار برای شنیدن بیشتر در مورد این مبهم قتل. حداقل spacefaring کشورهای جهان نیاز به به روز رسانی فضا پیمان به حساب خصوصی برای پرواز به فضا.

مطمئن مجادله بیش پیمان بند و استرداد مسائل نیست به عنوان رمانتیک به عنوان تلاش برای فرود بر روی مریخ و یا به عنوان مورد علاقه به عنوان فن آوری به ما وجود دارد. اما Escamilla مورد نشان می دهد که دنیوی مسائل حقوقی ماده بیش از حد. قوانین نمی صرفه جویی در زندگی خود را—قتل اولین بار در فضا اتفاق خواهد افتاد با یا بدون آنها. اما کمی احتیاط در دست زدن به چنین موردی می تواند یک راه طولانی به سوی حصول اطمینان که جامعه ما در حال کار بسیار سخت برای ساخت وجود دارد یک شانس برای زنده ماندن به عنوان به خوبی.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>