برای یک پیش نمایش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان پیام به 2020 انتخاب مجدد کمپین فقط در نگاه مهمانان او دعوت شده به وزارت امور خارجه این اتحادیه روز سه شنبه.

از گشت مرزی ایالات متحده معاون رائول اورتیز برای پیمانکار پل فردا مغلوب ساختن پیشی جستن مدعوین اجازه خواهد داد که او را به مشتری جلب کردن برخی از باارزش اولویت های سیاست — یعنی امنیت مرزی, مهاجرت و رشد اقتصادی است.

دولت از اتحادیه مهمانان به مدت طولانی استفاده شده است برای ارسال یک پیام سیاسی و امسال قطعا متفاوت است. دموکرات ها بیش از حد خواهد شد با تمرکز بر ساخت یک بیانیه گفت: آنها در حال آوردن بیش از 80 نفر از بيماران و پزشکان و فعالان سیاسی برای نشان دادن تعهد خود به دفاع از رای دهندگان مراقبت های بهداشتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه سخنرانی شب قبل از سنا قرار است رای بر محکومیت یا تبرئه دو مقاله از استیضاح زمان است که قانونگذاران جمهوری خواه امید او ندارد و استفاده از این فرصت برای جلب توجه به محاکمه.

مهمان خود را لیست تا کنون نمی کند و در عین حال اشاره ای به این جریان رسیدگی است.

با این سالانه پلت فرم مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به بازگشت به برخی از تم ها او را hewed برای همیشه از او اعلام نامزدی خود را. چند تا از رئیس جمهور به مهمانان تاکید تکرار و تاکید او قرار داده و در امنیت مرزی و مهار مهاجرت های غیر مجاز.

رائول Ortiz: Ortiz است که به تازگی ارتقا معاون گشت مرزی ایالات متحده. او در حال حاضر دارای دوم بالاترین نقش در این سازمان است که وظیفه اجرای مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست دستگیری مهاجران در مرز و جدا از خانواده. اورتیز نیز یک کهنه سرباز آمریکایی و قبلا نظارت گشت مرزی عملیات در جنوب تگزاس.

جودی جونز: جونز خواهر راکی کشته شد یک مهاجر غیر مجاز که قبلا محکوم شده است از دیگر اتهامات جنایی در شهرستان تولار ایالت کالیفرنیا است. جونز به نام برای پاسخگویی بیشتر از مهاجران غیر مجاز که مرتکب جنایات در گذشته یک تماس که تهمت نیز بارها و بارها تاکید کرد که او ساخته شده مورد برای مهار مهاجرت.

استفانی و Janiyah Davis: استفانی و Janiyah کاخ سفید می گوید بودند منفی تحت تاثیر قرار پنسیلوانیا تصمیم به افزایش اعتبار مالیاتی اهدا کنندگان دریافت می تواند زمانی که آنها به کمک هزینه تحصیلی برای مدارس خصوصی. استفانی یک مدافع برای مدرسه انتخاب یک اولویت مجلس دفاع و پشتیبانی نیز هست.

Kelli و گیج Hake: Kelli و گیج پدر گروهبان دوم ، کریستوفر Hake کشته شد یک بمب کنار جادهای در حالی که خدمت در عراق است. کاخ سفید مدعی است که مرگ او گره خورده بود به سلاح های ارائه شده توسط رهبر ایران قاسم سلیمانی, آنها مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ترور در اوایل سال جاری از طریق یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین.

تونی Rankins: Rankins یک کهنه سرباز آمریکایی که در افغانستان خدمت نموده که تلاش کرده است با اختلال استرس پس از سانحه. او پس از دریافت آموزش ساخت و کار می کند در یک فرصت در منطقه سین سیناتی ، فرصت در مناطق اول تاسیس در سال 2017 جمهوری خواه لایحه مالیات بر کسب و کار و افراد دریافت معافیت های مالیاتی در ازای سرمایه گذاری خود را در درآمد مناطق یک روش است که دقیقا نمی یافت شده برای بهبود رشد اقتصادی است.

پل فردا: فردا یک پیمانکار در حال ساخت یک کارخانه بتن در یک فرصت در منطقه Montgomery, Alabama.

رابین و Ellie اشنایدر: Ellie متولد شد قبل از موعد مقرر در 21 هفته و شش روز است و در حال حاضر 2 سال است. کاخ سفید برجسته سلامت او به عنوان مثال از اثربخشی مراقبت های پزشکی در ایالات متحده است.

ایوان Simonovis: Simonovis است درگذشته ونزوئلا اجرای قانون رسمی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبلا حمایت ونزوئلا مخالفان به رهبری خوان Guaidó.

در سال 2018 دموکرات ها مبارزه کرد و در حفاظت از مردم در مراقبت های بهداشتی — و آنها برنده گرفتن اکثریت در خانه و کوه در می رم از دو مجلس سنا صندلی. با انتخابات ریاست جمهوری بلندی این سقوط به نظر می رسد آنها قصد دارند به تمرکز بر روی یک پیام مشابه به خصوص به عنوان یک چالش به قانون مراقبت مقرون به صرفه باد راه خود را از طریق دادگاه ها.

مراقبت های بهداشتی: بیش از 80 دموکرات ها خواهد بود و آوردن مهمانان صحبت می کنند که به جنبه های مختلف مراقبت های بهداشتی سیاست از جمله کیم Cesarek یک سرطان پستان بیمار; Bakari سوختگی مدیر عامل مرکز بهداشت برای بی خانمان; و کالیفرنیا جراح عمومی نادین برک هریس.

دموکرات ها مشتاق هستند به برجسته کردن این قانون را رد کرده اند که حفظ و حمایت از افراد با شرایط موجود و کاهش مواد مخدر, قیمت.

تجاوز جنسی: Courtney وحشی, یکی از زنانی که متهم جفری اپستاین از سوء استفاده از آنها را به عنوان افراد زیر سن قانونی خواهد بود که مهمان Rep. جکی Speier که به مدت طولانی دفاع و پشتیبانی سیاست به مبارزه با تجاوز جنسی. Speier تا به معرفی یک لایحه به نام کورتنی وحشی جرم قربانیان حقوق قانون اصلاحات که تقویت و حمایت از قربانیان به عنوان آنها با استفاده از روند قضایی برای دفاع از خود را مورد.

برابری جنسیتی: ویرجینیا دلم. جنیفر کارول Foy, یک نماینده مجلس که انتگرال در پیشبرد دولت را تصویب اصلاحیه حقوق برابر خواهد بود مهمان Rep. کارولین Maloney. در حال حاضر آن را تا به کنگره برای تصمیم گیری اگر آن را در نظر دارد برای گسترش تصویب مهلت دوران که تمام شده بود دهه قبل است.

سیاست خارجی: خدیجه Cengiz این نامزد از قتل واشنگتن پست روزنامه نگار جمال Khashoggi خواهد بود که مهمان Rep. جری Connolly. “عربستان سعودی باید پاسخگو برای قتل این پدر با محبت و نامزد محترم روزنامه نگار ساکن آمریکا من مؤسسان و اصلاح طلب” کانلی در بیانیه ای گفت.

مهاجرت: IF گیرنده ماریا Rocha خواهد بود که مهمان Rep. جقوین کاسترو و اسماعیل Alghazali یک شهر نیویورک ساکن شد که جدا از خانواده خود را با تهمت ممنوعیت سفر خواهد بود مهمان Rep. جودی چو.

کنترل اسلحه: فعال Andrea کمبلی بیوه جان مک نامارا, سرمایه, روزنامه نگار که کشته شد در آناپولیس تیراندازی در سال 2018 خواهد بود که مهمان بهداشت ، کریس ون Hollen.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی