یک بررسی مختصر از مایک بلومبرگ رفتن از دست رفته در کار


Mike Bloomberg cuts a ribbon next to Heidi Klum.

سپس-مایکل بلومبرگ شهردار سوپر هایدی کلوم و کنت کول شرکت مرسدس بنز هفته مد برای پاییز 2013.

استفان Lovekin/گتی ایماژ

جمهوریخواه سابق شهر نیویورک شهردار و دیر گل دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی مایک بلومبرگ یکی از طرفداران بزرگ از قوانین و استانداردهای فقط تا زمانی که آنها لازم نیست که به او اعمال می شود. این که چرا او خود را خریداری لغو این شهر دو دوره شهرداری محدود کردن زمانی که او می خواست برای سومین دوره تنها برای معکوس تغییر به عنوان به زودی به عنوان او می خواهم گرفت برای بار سوم. و به همین دلیل به او پیشنهاد جدید مالی مبارزات انتخاباتی قوانین که اتفاقا تحت تاثیر خواهد بود هر کس جز او.

قوانین خود را برای موفقیت به عنوان دیده می شود به تازگی کشف مصاحبه از سال 2011 تاکید بر سازش و انضباط:

می خواهید به میلیاردر like Mike? هرگز به حمام بروید, هرگز مواد غذایی—هرگز در هر نقطه ، مگر در مواردی که شما در واقع در حال مایک.

که در آن عادی انتخاب رسمی ممکن است احساس موظف به چوب در اطراف محل آنها حاکم بلومبرگ به عنوان شهردار به حال عادت از رفتن از دست رفته از این شهر است. بیشتر از نه شهردار بلومبرگ نبود بدان معنی است که میلیاردر شد صرف وقت خود را در برمودا صفحه اصلی.

در دوره سوم پس از او شده است می خواهم unfindable در طول یک عمده طوفان در زمستان آن را به یک نقطه که در آن مردم فقط می خواستم به می دانم که زمانی که او خواهد و نمی خواهد در شهر می شود بنابراین نمایندگان مجلس با پیشنهاد لایحه ای که نیروی اندکی شفافیت در اطراف جت خود را تنظیم. از یک مقاله نیویورک تایمز در آن زمان:

اجباری ثبت نام کردن ورق برای میلیاردر شهردار ؟ تالار شهر به نظر می رسد apoplectic. اما سر و صدا بعید است به مرگ پایین تا حد زیادی به این دلیل که شهردار حاضر به فاش که در آن او و خود را بالا lieutenants بودند که دولت او botched پاکسازی کریسمس تعطیلات آخر هفته بلیزارد ایجاد سردرگمی در مورد چه کسی مسئول است.

نه تنها بلومبرگ حاضر به گفتن ترکیبات خود را زمانی که او بود یا نمی شد در حال حاضر در شهر او قرار بود حاکم بر او خشمگین به نظر می رسید در هر اقدام مقاومت مواجه. در سال 2011 بلومبرگ سخنگوی گفت: بار است که “شهردار در محل کار 7:15 صبح اکثر و به عنوان ساعت و یک زندگی خصوصی” و این که او “همیشه در دسترس و همیشه مسئول است.”

اما در حالی که میلیاردر شهردار ممکن است قابل دسترسی است که معنی نیست که او به راحتی findable.

قبل از او حتی شهردار شد, در طول اولیه خود را اجرا برای دفتر بلومبرگ برای اولین بار اصلی حمایت از نیویورک شهرستان, کمیته حزب جمهوری خواه. بلومبرگ در هیچ جا دیده می شود در تایید رویداد با سخنگوی خود را به سادگی گفتن نیویورک پست که نامزد بود “سفر.”

در سال 2002 بلومبرگ کردم dinged برای از دست رفته از یک شماره از مجالس ترحیم و یادبود خدمات برای آتش نشانان که مرده بود پس از 9/11. در یک مورد او می خواهم انتخاب شده برای شرکت در مراسم یادبود از یک دوست به جای اما بار دیگر او گزارش فرستاده آتش کمیسیون در محل خود بدون در نظر گرفتن.

در سال 2003 بلومبرگ ایجاد کمیته ای برای توانمند سازی همه نیویورکی با هدف لغو مقدماتی و حزبی انتخابات است. با توجه به New York Daily News, Bloomberg نیز این کمیته تنها کمک کننده پس از قرار دادن 2 میلیون دلار از بودجه خود را در پشت این تلاش است. و در عین حال در طول این کمیته تنها در کنفرانس خبری و آخرین فرصت برای دریافت نیویورکی در سمت خود قبل از رای بلومبرگ بود هیچ جا دیده می شود.

در سال 2005 با وجود دلالت پیش از آن در هفته است که او می تواند در حضور بلومبرگ قلم در خود شهر رژه عید پاک. او گلف در برمودا که در همان روز.

در سال 2010 با وجود داشتن نزدیک به کامل رژه حضور در دو شرایط بلومبرگ نشان داد هرگز به صورت سالانه یونانی رژه روز استقلال. “هنگامی که شما انتخاب سه بار گاهی اوقات شما مردم را برای اعطا. من حدس می زنم آن را سال انتخابات” یکی خشمگین نیویورک ساکن گفت: پست. “من ناراحت بلومبرگ نشان نمی دهد و ما نمی خواهد آن را فراموش کرده ام. این است که یک جامعه بزرگ را نادیده می گیرند اما زمانی که آن را در انتخابات سال آن را آسان برای فراموش کردم که شما در دفتر” گفت: یکی دیگر از. هیچ کس در شهر هال به نظر می رسید به دانستن که در آن او ممکن است رفته اند.

همچنین در سال 2010 ششم-بزرگترین توفان برف در نیویورک تاریخچه زده شهرستان. و حتی اگر آب و خدمات آغاز صدور به طور فزاینده ای شدید هشدار به خوبی در پیشبرد بلومبرگ دولت بدون توضیح خودداری از اعلام این یک اورژانس است. همچنین غیر قابل توضیح بودند بلومبرگ محل برای 24 ساعت اول از طوفان است. با توجه به اخبار روزانه “بلومبرگ شد bashed بودن AWOL با بسیاری از مردم اعتقاد داشتند او در برمودا دور شو. دفتر شهردار هرگز داده حسابداری کامل از جایی که او در دسامبر. 25.”

در دسامبر 2013 در حالی که بلومبرگ شد یک بار دیگر گلف در برمودا, نیویورک رفت و آمد قطار از خط خارج, کشته شدن چهار نفر و زخمی شدن بیش از 60. با وجود اینکه گفته شده در مورد حادثه فقط 30 دقیقه پس از آن رخ داده است, عصر ایران تصمیم به صرف یکی دیگر از چهار ساعت در زمین گلف قبل از رفتن به شهر. با توجه به amNewYork وقتی پرسیده شد که در مورد او تصمیم به ماندن بعد از آن شب شهردار پاسخ داد: “چه می توانم انجام دهم ؟ من یک آتش نشان حرفه ای و یا یک افسر پلیس است. هیچ چیز وجود دارد من می توانید انجام دهید.”

اینها فقط بار خود را غیبت اتفاق افتاده است همزمان با یک رویداد قابل توجه. دقیقا چگونه اغلب بلومبرگ رفت میا در مجموع نامشخص است—او مطمئن ساخته شده که. در حالی که آن را دشوار است به پین کردن حرکات خود را با دقت در بررسی پرواز سوابق از ناوگان خود را از جت های خصوصی در سال 2011 وال استریت ژورنال در بر داشت که هواپیماهای خود را “پرواز به برمودا که در آن آقای بلومبرگ صاحب خانه 16 بار در سال گذشته و 54 بار در تمام سالهای 2007 و 2010 از طریق.” در 41 از کسانی که سفر “هواپیما به سمت چپ نیویورک و صرف تمام یا بخشی از تعطیلات آخر هفته در برمودا.”

سفر نمی کند حتی پس از بلومبرگ به نام “مزمن تاخیر پرواز” در نیویورک فرودگاه اشاره کرد که “بزرگترین مقصر تاخیر امروز بیش از برنامه ریزی های کوچک هواپیما توسط شرکت های هواپیمایی.” دو سال پس از او می خواهم سرزنش هواپیمایی برای استفاده بیش از حد فرودگاه ظرفیت وال استریت ژورنال قطعه مورد پرواز خود را عادات اشاره کرد و به مهر خود را به عنوان یک جریان و مصر مقصر:

بزرگترین تک کاربر از این کمیاب شکافها شده است بلومبرگ خدمات FAA داده ها نشان می دهد. بلومبرگ هواپیما رفتگان یا فرود 853 بار بین ماه اوت سال 2008 و تا پایان سال 2010. که 8 ٪ از تمام حمل و نقل هوایی عمومی جنبش در La Guardia در این دوره اما بخش کوچکی از تمام پروازها در فرودگاه که به طور متوسط نزدیک به 1,000 روزانه حرکات هواپیما.

بخشی از این تعجب می کنم از بلومبرگ مبارزات انتخاباتی شده است شهردار سابق این باور است که یک ملت خسته از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را می خواهید به نوبه خود به یک تندخو و سالمندان و فوق العاده ثروتمند منهتن tycoon با سابقه بد در روابط با زنان و nonwhite جوامع است. اضافه کردن در اصرار بر پرش حوادث و jetting کردن در جایی گرم به بازی گلف در همه زمان ها و حتی واضح تر از آنچه در آن به معنی به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در بازی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>