ارزان, سرگرم کننده, راه موثر برای ورزش در خانه


Segmented jump-rope

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از قهرمان ورزشی.

اگر شما به دنبال یک راه جدید برای کار کردن در حال حاضر شما می توانید بدتر از تلاش پرش طناب. نیازی نیست که شما برای رفتن در هر نقطه در نزدیکی افراد دیگر (کارشناسان بهداشت عمومی می گویند آن را عاقلانه برای جلوگیری از ورزشگاه حتی به عنوان آنها بازگشایی). آن را نیز بسیار ارزان است و برای افرادی که آن را دوست دارم آن را ترکیبی مناسب از طاقت فرسا و شاد. در اینجا چگونه برای شروع.

شما نمی نیاز به یک فانتزی طناب. “وجود دارد این شوخی در حال اجرا است که شما باید قادر به پرش با بند کفش و یا یک قطعه از جلبک دریایی می گوید:” مایکل فرای بنیانگذار JumpLA که مردم می آموزد به پرش طناب. هر دو سرخ و برایان هسو از بنیانگذاران آمریکا پرش جیغ وداد بازی کردن فدراسیون پیشنهاد گرفتن یک طناب با دانه های پلاستیکی, پلاستیک بر روی آن (نوع که شبیه استوانه ماکارونی). دانه های با دوام هستند و به طناب وزن; سرخ و هسو پیدا کنید که وزن باعث می شود طناب را کمی ساده تر برای کنترل از ساده پلاستیکی یکی.

سرخ سوگند توسط این سفارشی تزیینات از طناب که به فروش می رساند برای حدود 10 دلار است. او توصیه می کند 5-اینچ دسته (دسته دیگر آمرزنده اگر شما بد تکنیک) و 1 اینچ دانه. شما می توانید انتخاب کنید یک دسته رنگ و شش رنگ مختلف در beads.

Beaded jump-rope

تزیینات از طناب جوانب مثبت قسم می خورم.

Segmented jump-rope

نه به عنوان برنامه ریزی, اما بسیار ارزان است.

اما “طناب واقعا چیزی از اولویت می گوید:” برنادت هنری است که می آموزد پرش طناب از طریق شیوه های کسب و کار آن را سرگرم کننده. بر خلاف سرخ و هسو هنری و مربی شخصی امی رابرتز نوشتن در Wirecutter مانند وزن سبک تر از پلاستیک طناب. این که آیا شما انتخاب می کنید دانه یا نه نگران نباشید در مورد صرف پول; وقتی که من فرستاده هسو مطبوعات زمین من می خواهم برای دریافت یک صد دلار طناب او پاسخ داد: “من به برنده مسابقات با 15 دلار طناب.”

PVC rope

به خوبی بررسی, پی وی سی, طناب.

انتخاب کردن برای یک طناب که ارتفاع خود را به علاوه 3 ، هنگامی که شما طناب خود را, شما نیاز به تنظیم آن کمی. ایستاده در طناب با یک پا. اگر شما یک مبتدی هستید می توانید آن را به شانه خود را و یا کمی پایین تر می گوید هنری. اگر شما با استفاده از یک طناب پلاستیکی, کراوات, گره های نزدیک به رسیدگی است. برای تزیینات از طناب باز کردن طناب و حذف چند مهره.

هنگامی که شما آماده برای پرش مناسب را انتخاب کنید سطح. سطوح سخت ممکن است کمی سخت بر روی بدن خود می گوید هنری. لاستیک آهنگ مهربانتر سطح, اما اگر شما دسترسی به یک حصیر می تواند کمک به ایجاد بتن (یا طبقه چوب اگر شما فضای کافی برای پرش در داخل خانه) کمی squishier. اگر تنها گزینه خود را برهنه پیاده رو هنری می گوید به مطمئن شوید که کفش خوب و مراقب باشید به تنها پرش به بالا به اندازه کافی برای پاک کردن طناب (که هوشمند است به هر حال) به منظور کاهش تاثیر است. هر دو هنری و سرخ توصیه پریدن در مقطع آموزش و یا در حال اجرا کفش. در غیر این صورت می گوید هسو “تا زمانی که هیچ کس در منطقه خطر, شما خوب به آن بروید.”

Floor mat

به عنوان شما شروع کنید به یاد داشته باشید که آموزش پرش با طناب به طور موثر نیاز به صبر و حوصله. “پرش طناب واقعا سخت است. شما را درک نمی کنند تا زمانی که شما انتخاب کنید تا یک طناب و انجام آن می گوید:” هنری. او توصیه می کند با شروع از 10 مجموعه از 20 جهش چند روز در هفته است. از آنجا اضافه کردن 10 به تعداد جهش در هر هفته (مگر اینکه بدن شما شروع به صدمه دیده است). انتخاب موسیقی برای پرش به آن سازگار است ضرب و شتم.

کار تا 100 در هر مجموعه قبل از شما سعی می کنید از کلاهبرداری مانند دو داند و یا تقاطع می گوید هنری. (یوتیوب و Instagram مملو از پرش-ropers انجام کلاهبرداری.) تا زمانی که در کلاس های حضوری مانند هنری بازگشت شما باید برای یادگیری از طریق آموزش آنلاین و یا با حضور در زوم کلاس مانند آنهایی که سرخ سازماندهی از طریق JumpLA Instagram. “شما واقعا خلاق می گوید:” سرخ. “من احساس نمی مثل من ورزش است. من راستش فقط آن را انجام می دهند چرا که آن را بسیار سرگرم کننده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>