یک شهر در اکلاهما به پایان می رسد ماسک صورت نیاز پس از ذخیره کارکنان را تهدید


Customers wear face masks to prevent the spread of the novel coronavirus as they line up to enter a Costco Wholesale store April 16, 2020 in Wheaton, Maryland.

مشتریان پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus به عنوان خط آنها را برای ورود به یک فروشگاه Costco Wholesale مارس 16 سال 2020 در ویتون, Maryland.

تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

یک شهر در اکلاهما که تا به حال مورد نیاز هر کس به پوشیدن ماسک صورت هنگام رفتن در داخل یک کسب و کار تصمیم گرفته است برای تغییر این قانون پس از ذخیره کارکنان بودند با تهدید به خشونت توسط کسانی که حاضر به خود را پوشش بینی و دهان. “در این زمان کوتاه آغاز و در مارس 1, 2020, که پوشش صورت شده اند مورد نیاز برای ورود به فروشگاه/رستوران, فروشگاه کارکنان شده اند و با تهدید به خشونت فیزیکی و باران با سوء استفاده زبانی” Stillwater, شهرستان, مدیر, نورمن McNickle در بیانیه ای گفت. یکی از کسانی که درگیر یک تهدید با استفاده از یک اسلحه گرم وجود “پاک کردن شواهد پزشکی که پوشش صورت کمک می کند شامل گسترش COVID-19.”

اورژانس اندازه گیری که تا به حال اجرا شده است روز شنبه به نام در کسب و کار نیاز به هر یک از مشتریان به پوشیدن ماسک صورت برای رفتن داخل. اما برای بسیاری از افراد که به نظر می رسید به مقدار غیر قابل قبول و نقض حقوق خود است. “بسیاری از کسانی که با اعتراض استناد به این باور اشتباه شرط خلاف قانون اساسی است و خود را تحت تئوری نمی توان مجبور به پوشیدن ماسک. هیچ قانون یا دادگاه با پشتیبانی از این دیدگاه” McNickle در بیانیه ای گفت. “این است که بیشتر ناراحت کننده است که این افراد در حالی که ورزش خود را اعتقاد بر این حقوق قرار دادن دیگران در معرض خطر است.”

Stillwater شهردار خواهد جویس اعلام کرد این تغییر کمتر از 24 ساعت پس از این قانون آمده بود به اثر پس از بسیاری از گزارش ها از تهدید خشونت علیه کسانی که در تلاش بودند به اجرای آن است. جویس ساخته شده سرخوردگی خود را روشن در یک سری از توییت ذکر است که در حالی که او انتظار می رود برخی از پوش بک به حکومت او هرگز فکر نمی کردم این امر منجر به تهدید و خشونت. “به افرادی که با توسل به تهدید و ارعاب زمانی که خواسته شده را به یک گام ساده برای محافظت از خود و جامعه: شرم بر شما. آزادی ما به عنوان آمریکایی ها می آید با مسئولیت بیش از حد” جویس است. ماسک های صورت هستند که هنوز هم مورد نیاز برای ذخیره کارکنان اما در حال حاضر تنها “به شدت توصیه می شود” برای مشتریان اگر چه هر کسب و کار هنوز هم حق دارد تقاضای هر کس آنها را می پوشند. “اگر کسب و کار شما نیاز به پوشیدن صورت را پوشش و شما حاضر به انجام این کار کسب و کار حق امتناع از خدمات شما و/یا تقاضای شما را ترک و خود را استقرار” رئیس پلیس جف واتس گفت. “اگر شما حاضر به انجام این کار, شما می تواند ذکر و/یا بازداشت خاطی اگر کسب و کار با پلیس تماس بگیرید و درخواست برای ایجاد یک شهروند را بازداشت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>