یک راهنمای جامع برای چه نوع ماسک شما باید پوشیدن و به همین دلیل


Masks on mannequins.

ماسک محافظ برای فروش نمایش داده شده در یک فروشگاه در Bushwick محله بروکلین در روز پنج شنبه.

استفانی کیت/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

ما در حال رفتن به دیدن خیلی بیشتر ماسک صورت به زودی. پس از یک هفته از شایعاتی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه به طور منظم مردمی به پوشیدن ماسک رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه که “CDC است مشاوره استفاده از پارچه غير چهره و پوشش به عنوان یک داوطلبانه سلامت اندازه گیری.”

این است که بدجور گیج کننده است. که پشت این همه آغاز شده و به ما گفته شد که ما نمی مجبور به پوشیدن ماسک. شما احتمالا برخی از سوالات در مورد اینکه آیا شما باید CDC تا در پیشنهاد و در مورد آنچه که تغییر کرده است. در اینجا ما بهترین شات در توضیح آنچه اتفاق افتاده است در اینجا!

چه CDC می گویند در مورد ماسک در حال حاضر ؟

از بعد از ظهر جمعه توصیه در سی دی راهنمای در مورد چگونه برای محافظت از خودتان هنوز آن پیر مشاوره: بدون نیاز به پوشیدن یک ماسک مگر اینکه شما بیمار هستند. مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد در نشست خبری که جدید هدایت خواهد تنها به اعمال مردم در coronavirus نقاط داغ و اشاره کرد که آن را صرفا یک توصیه است که او خودش نمی خواهد زیر است. احتمالا وجود خواهد داشت به روز رسانی راهنمایی و توضیحات در این روز آمده است. در حال حاضر, اجازه دهید با: CDC نشان می دهد شما می توانید یک ماسک اگر شما می خواهید و شما باید یک ماسک اگر شما بیمار هستید.

این واقعا برای تلفن های موبایل مانند من فقط باید شروع به پوشیدن یک ماسک صورت را به امن است ؟

نه خیلی سریع. پاسخ در حال حاضر این است که: آن بستگی دارد هر دو در وضعیت شما در آن هستید و سپس آنها به طور خاص شما می پرسید. مانند همه چیز در مورد این بیماری همه گیر coronavirus است که مصرف بیش از جهان که ما در وسط یادگیری در مورد آن که بدان معنی است که کارشناسان در حال ساخت توصیه های با داده های کمتر از ایده آل است. “هنگامی که شما در حال گرفتن مشاوره متضاد آن را به شما می گویم که آن را واقعا نمی علمی به خوبی تثبیت نقطه نظر” رابرت Amler سابق CDC افسر ارشد پزشکی در حال حاضر در کالج پزشکی نیویورک به من گفت.

پس در چه شرایطی من باید یک ماسک?

وجود دارد یک وضعیت که در آن پاسخ روشن و واضح و علمی توافق بله: اگر شما بیمار هستید پوشیدن ماسک.

Coronavirus قطعا اسپرد را از طریق قطرات از سرفه; اگر شما در حال سرفه به یک مانع فیزیکی مانند یک ماسک جراحی آن می تواند به توقف آن قطرات و حتی برخی از ذرات کوچکتر از ساخت آن بر روی فرد دیگری و یا به احتمال بیشتر از ما اجتماعی فاصله—بر روی یک سطح که در آن فرد دیگری ممکن است آنها را لمس و سپس لمس صورت خود. (این است که چرا ما در حال شستن دست ما بسیار است.)

این است که چرا جراحان پوشیدن ماسک های جراحی—پس “چیزی چکیدن از [جراح] صورت نمی چکه به زخم آنها در حال کار بر روی” می گوید Amler. آنها همچنین می توانید محافظت از جراحان از پخش به طور مستقیم با بدن سیال است. فولاد ماسک ها نه پزشکی سخن به معنای پوشیده شده توسط افراد سالم به سالم ماندن; آنها فقط به منظور جلوگیری از تبادل مایعات است.

البته چیزی روی حیله و تزویر در حال حاضر است بدانند که بیمار است و به همین دلیل است که ارائه یک دستور مانند “پوشیدن ماسک اگر شما بیمار” می کند کاملا قطع آن را در حال حاضر. بسیاری از مردم احساس نمی بیمار اما هنوز هم ممکن است خارج می گردند در اطراف ویروس پر از قطرات از این رو زمان بحث در مورد اینکه آیا ما فقط باید بگویم هر کس به پوشیدن ماسک.

اما من فکر می کردم وجود یک ماسک کمبود ؟

بله همانطور که شما ممکن است شنیده کارکنان مراقبت های بهداشتی کار با COVID-19 بيمار—یا بالقوه COVID-19 بیماران واقعا نیاز به پوشیدن سنگین ماسک به نام N95s. این ماسک ها مهم است زیرا آنها به اندازه کافی قوی برای فیلتر کردن ذرات مانند ویروس ها و نه فقط مسدود کردن قطرات است. اما در حال حاضر با کمبود N95s. در پاسخ CDC اتحاد سست دستورالعمل های خود را برای مراقبت های بهداشتی کارگران اجازه می دهد تا فولاد ماسک به عنوان یک “جایگزین قابل قبول.” کارکنان مراقبت های بهداشتی ناراحت شدند در این مورد دقیقا به این خاطر که فولاد ماسک کار نمی کند که به خوبی برای محافظت در برابر قرار گرفتن در معرض مستقیم به کسی که با این ویروس. اما این درست است که آنها بهتر از هیچ چیز است: هنگامی که محققان در بهداشت و ایمنی آزمایشگاه در انگلستان اسپری aerosolized آنفلوانزا ذرات در یک آزمون ساختگی از 2 فوت دور آنها دریافتند که به خوبی نصب شده فولاد ماسک نمی خلاص شدن از قرار گرفتن در معرض این بیماری به حدی است که یک N95 می توانید, اما آنها می تواند آن را کاهش دهد ده برابر است. (که نه در دنیای واقعی سناریو دقیقا اما این هم نیست که حذف از آنچه کارگران بیمارستان تجربه است.)

در هر حال در میان تمام چیزهایی که ما نمی دانیم و حداقل زمان سلسله مراتب ماسک روشن است—N95 ماسک موثر و سپس فولاد ماسک سپس ماسک های خانگی.

OK. بنابراین نباید به من اجازه دهید مراقبت های بهداشتی کارگران باید N95 ماسک صورت وجود یک کمبود و تمام ؟

بله, شما واقعا باید. اگر شما با استفاده از یک N95, مراقبت های بهداشتی کارگر استفاده نمی که N95. (اگر شما N95 ماسک است که شما می خواهم برای اهدای این مطلب بالا در این تخته سنگ راهنمای توضیح می دهد که چگونه شما می توانید انجام دهید.)

حتی اگر ما از کمبود کارشناسان توصیه نمی منظم مردم می پوشند N95s. شما باید واقعا مراقب باشید تا مطمئن شوید که یک N95 متناسب با درستی چون هوا اختفاء طرف باعث می شود آنها به مراتب کمتر موثر است. شما همچنین باید به دور از آنها را با دقت پس از هر بار استفاده, بنابراین شما لازم نیست تا پایان آلوده خود را از طریق استفاده از ماسک. و یک N95 “خود عوارض جانبی” Amler توضیح می دهد. همه که فیلتر را کند می کند کردن جریان هوا به طوری که آنها نیز می تواند یک کمی دشوار به تنفس از طریق به طوری که نیویورک وزارت بهداشت توصیه کرده است که پاک کردن کارگران که ممکن است به آنها نیاز دارید برای حفاظت در برابر مواد شیمیایی و چک کردن با دکتر خود را اگر آنها از وضعیت موجود. “این تقریبا مانند تنفس در یک کیسه کاغذی” گفت: Amler.

بنابراین من باید می پوشند فولاد ،

اگر شما یکی در اختیار شما در حال حاضر بله که احتمالا بهترین شرط بندی شما. اما فولاد ماسک از سهام هستند و یا هفته ها می رسند از بسیاری از خرده فروشان به علاوه بیمارستان ها به آنها نیاز دارید هر دو به طوری که بیماران مبتلا به بیمار می توانید از آنها استفاده کنید و حتی به طوری که کارکنان مراقبت های بهداشتی که اصلا N95s می توانید از آنها استفاده کنید. بنابراین اگر شما لازم نیست که آنها را سفارش آنها ممکن است کمک کند.

… که برگ من گزینه ساخت یک ماسک?

بله. این کامل نیست—محدود داده ها نشان می دهد ماسک های خانگی کمتر موثر از فولاد ماسک—اما این هیچ چیز نیست ، وجود دارد چند که مطالعات نشان می دهد که مجدانه با پوشیدن یک ماسک هنگامی که شما به کسی که با تایید بیماری تنفسی در خانه خود را می تواند کمک به کاهش گسترش یافته است. “در حالت ایده آل شما می خواهید فرد بیمار به پوشیدن ماسک می گوید:” ساسکیا Popescu, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی علاوه بر داشتن آنها را به عنوان جدا شده به عنوان امکان پذیر است. اما خود را با پوشیدن یک ماسک را بیشتر از حد گسترش یافته است.

که ماسک ها ناقص است فقط یکی از دلایل اجتماعی فاصله است که هنوز هم بسیار مهم است. ماندن از لحاظ جسمی از یکدیگر دور نگه می دارد و امکان پخش كردن قطرات بین یک دیگر به عنوان کم به عنوان آن می تواند باشد. ماسک فقط یک چیز اضافی در بالای هر چند آن را باید به کمک ادامه به کاهش گسترش یافته است.

اگر شما خوب در دوخت شما می توانید با دانلود یک الگو از نیویورک تایمز در اینجا. MarketWatch دستورالعمل برای ایجاد ماسک با منگنه یا پین های ایمنی. و در اینجا چگونه می توان با یک دستمال مو و روابط.

وجود دارد هر گونه حرکت نزولی به پوشیدن ماسک?

در واقع احتمالا. بسیاری از کارشناسان نگران هستند که ماسک را با ارائه یک از امنیت کاذب. “من نگران است که اگر مردم را در ماسک و سپس آنها خواهید فکر می کنم خوب من محافظت می شودو آنها نمی شستن دست های خود را به عنوان شور و نشاط و یا مراقب باشید به لمس چهره خود” هارون Carroll یک دانشگاه اطفال استاد دانشگاه گفت: در یک قسمت از تخته سنگ را چه بعدی. “یا بدتر آنها را به دست زدن به چهره خود را زیرا آنها در حفظ و تنظیم ماسک و یا آنها فقط ممکن است شروع به سهل انگاری در اجتماعی خود فاصله.”

نیز وجود دارد این واقعیت است که یک ماسک می تواند منبع آلودگی است. ماسک مجرد هستند و استفاده از آنها نیاز به رفتن در سطل زباله و یا به یک laundry bin. شما نیاز به شستن دست های خود را قبل از اینکه شما را یک روز و پس از شما را به یکی کردن. سازمان بهداشت جهانی است و دستورالعمل و اطلاعاتی دقیق در ماسک مناسب قوانین و مقررات اینجا.

اگر شما مراقب باشید به اجازه دهید ماسک ارامش شما را به یک از امنیت کاذب, اگر شما قادر به آن را می پوشند و آن را تنظیم کنید و صورت خود را لمس و اگر شما به دنبال بهترین روش برای مصرف آن در و خارج از آن به نظر نمی رسد مانند آن خواهد صدمه دیده است.

افرادی که در حمایت از ماسک استدلال می کنند که ماسک در واقع کمک به حفظ تمام شیوه های دیگر بالا از ذهن است. در این نظریه ماسک کمک به شما یادآوری به لمس صورت خود را. آنها یک روانی سیگنال است که ما در یک بیماری همه گیر به عنوان علم نویسنده Knvul شیخ توضیح داده شده در نیویورک تایمز: “آنها در خدمت به عنوان یک یادآوری بصری برای بهبود بهداشت دست و اجتماعی فاصله.” مطالعات نشان آنها می تواند به کاهش انتقال در یک خانواده نشان می دهد که ممکن است این راه نگاه کردن به آن درست است! چه کسی درست است ؟ مثل همه چیز در مورد این بیماری همه گیر, ما باید دقیق تر داده ها برای اطمینان بگویم.

بنابراین اگر من بیمار من باید با پوشیدن یک ماسک به بیرون بروید.

هیچ. اگر شما بیمار هستید, شما باید در داخل باقی بماند. و یا به عنوان Amler می گوید: “اگر شما می خواهید حتی اگر شما فقط علائم خفیف, ما قصد داریم از این طریق دریافت کنید و بیشتر مردم خواهد مرد.”

راست. اگر من بیمار من ماندن در داخل و من می توانید یک ماسک برای محافظت از افرادی که به زندگی با من.

بله.

اگر من بیمار پس من هنوز هم باید یک ماسک?

شما می توانید دلیل این که شما هنوز هم ممکن است گسترش ویروس. “ما هنوز در حال یادگیری زیادی در مورد افراد بدون علامت می گوید:” Popescu. برای او شواهد بدون علامت انتقال نیست به اندازه کافی قانع کننده به حکم جهانی ماسک-پوشیدن. او فکر می کند وجود دارد ممکن است تمام است که واقعا بسیاری از افراد بدون علامت وجود دارد خارج وجود دارد فقط مردم نادیده گرفتن علائم خفیف. اما آن را نیز ممکن است که بسیاری از ویروسی ریختن اتفاقی می افتد زمانی که مردم در حال presymptomatic به عنوان کارولین چن امتیاز در ProPublica با استناد به یک مطالعه کوچک از 94 بيمار که هنوز کارشناسی. یک بخشی از راه حل برای presymptomatic گسترش است برای هر کس به “پوشیدن ماسک ترجیحا جهانی در فضاهای عمومی” به عنوان گابریل لئونگ, رئیس پزشکی در دانشگاه هنگ کنگ گفت: چن.

بنابراین هر کس در آسیا به حال این حق تمام زمان?

اساسا بله.

اما چرا شده است وجود دارد بسیار سردرگمی بیش ماسک?

بخشی از آن پایین می آید به هنجارهای اجتماعی: ماسک-با پوشیدن یک هنجار در کشورهای دیگر—بله از جمله بسیاری است که به نظر می رسد که موفقیت خود را پهن منحنی. معلوم نیست اگر ماسک-پوشیدن در واقع کمک به علت مسطح ما شاهد به معنی حد. اما آن را حس که ما به دنبال در کشورهای دیگر درخواست اگر چه آنها مفید و بدانند اگر ما باید تنظیم خود ما شیوه به عنوان یک نتیجه.

در پایان به این دلیل برای عقب و جلو است و به همین دلیل است که همه چیز را در مورد این بیماری همه گیر گیج کننده است: ما در حال یادگیری زیادی در مورد آن در پرواز علمی. معلوم نیست تا چه حد استانداردهای قدیمی اعمال می شود. “من همیشه بازگشت به آنچه ما در طول فصل آنفولانزا می گوید:” Popescu. در ایالات متحده ما نمی پوشیدن ماسک در طول فصل آنفولانزا. اما آنفلوانزا ممکن است گسترش به راحتی کمتر از کروناویروس جدید—آن را نمی کند گسترش از طریق بدون علامت یا presymptomatic انتقال, به عنوان مثال.

در حال حاضر نیز خیلی متفاوت تر از فصل آنفولانزا در راه های بسیاری. در حال حاضر تقریبا هر کس می خواهد به انجام همه چیز ممکن است برای جلوگیری از گسترش, برای جلوگیری از بیمار شدن. “در دولت از ترس مردم می خواهند چیزی را برای محافظت از خود می گوید:” Popescu. ما کنترل بسیار کمی در حال حاضر به عنوان افراد و ماسک یکی از چیزهایی است که ما می توانید کنترل کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>