گفتگو در مورد سیاه تروما

بدن ما نگه داشتن نمره.

این چیزی است که من تا به حال در ذهن من به عنوان من وارد من 22 ژوئن گفتگو در مورد تروما تجربه سیاه مردمی با اکوا Boateng, یک روان درمانگر دارای مجوز. در تبادل ایمیل ما در حال راه اندازی مکالمه Boateng آورده بود تا این ایده فیزیکی راه ما در زندگی تجربه آشکار و آن را با من گیر کرده. آن را نشان دهنده چیزی است که من همیشه احساس کرده ام و فکر در مورد: چگونه بدن من متاثر از واقعه? چگونه آن را دنبال می کند ؟ چگونه من آن را انجام? این است که چرا من میگرن ؟ (بله.) است که آن را علت دیگر مسائل مربوط به سلامت من تجربه ؟ (احتمالا.)

من رفتم به مکالمات محدود زندگی می کنند سری به تخته با این در ذهن است. بواتنگ تا به حال بسیاری از پاسخ ها و بینش ارزشمند. بیشتر ما رفت و بیش از curatives و چگونه مردمی می تواند مراقبت از خود را. تروما سیاه مردم تجربه است که اغلب مورد بحث است اما رسانه ها نمی وقف به عنوان انرژی بسیار برای پوشش درمان و مراقبت از خود است. در بالا شما می توانید به تماشای چت ما—تولید شده توسط بریت Pullie و ایمان اسمیت—و در زیر یک رونوشت از بحث است.

من امیدوارم که شما از راه دور با چیزی با ارزش است.

سلام به همگی. من جولیا Craven. امروز, من با من, Dr. اکوا Boateng, یک روان درمانگر دارای مجوز در فیلادلفیا و ما قصد داریم به بحث در مورد تروما و ما قصد داریم به بحث در مورد اثرات فیزیولوژیکی آن است. ما در حال رفتن به شروع به صحبت کردن در مورد چگونه مردم سیاه و سفید به طور خاص آن را تجربه زیادی است و چگونه ما می تواند التیام از آن است. بنابراین شما تشکر می کنم. من خیلی خوشحال هستم که شما قادر به پیوستن به من برای اولین قسط از گفتگو با جولیا ترسو یک سری محدود است که تخته سنگ در حال انجام است. حال شما چطور است امروز ؟

اکوا بواتنگ: من بزرگ است. از شما بسیار سپاسگزارم برای داشتن من. من واقعا هیجان زده به بحث در مورد تروما به عنوان به خوبی. با توجه به این زمان که ما هستیم من فکر می کنم این مهم است که قادر به بحث در مورد نیاز به منابع است که مردم در حال حاضر نیاز. بنابراین من بسیار هیجان زده هستم برای بحث در مورد این.

همه حق است. خوب, اجازه دهید آن را دریافت کنید. اولین چیزی که من می خواستم بپرسم شما بود به ما یک تعریف از تروما. چه علائم آن و چگونه آن را تحت تاثیر شما ؟

تروما است که واقعا یک تجربه است که ما آن را تحت الشعاع توانایی ما برای کنار آمدن. آن را منحصر به فرد. آن را خارج از محدوده طبیعی است. این یک تجربه است که شما را از طریق رفتن است که واقعا اثرات هر بخشی از مغز خود را. و هنگامی که شما در حال رفتن را از طریق یک تجربه است که شما را محدود به منابع محدود برای عرضه و وجود تقاضا در شما; سیستم مغز خود را شروع بدن خود را به سعی کنید به حرکت و استفاده از این اطلاعات و این مشکل انجام آن است. و بنابراین در طی این زمان فرد ممکن است احساس کل درماندگی. آنها ممکن است احساس در مجموع کمبود منابع. و در طول این زمان مغز منجمد می شود در هر دو hyperawareness یا فلج. که ویرانی از تروما.

مرسی. بنابراین مغز خود را منجمد می شود. به من بگویید چه معنا است ؟ این است که چرا هر زمان که … آره فقط توضیح به مخاطبان شما چه معنی است.

آره. به طور معمول آنچه که متناسب با نوع مقابله است زمانی است که یک فرد می رود از طریق تجربه ما آن را از طریق حواس پنجگانه ما درست است ؟ و ما از طریق حواس پنجگانه ما قادر به بوی آن ما قادر به دیدن آن هستیم که قادر به آن طعم و ما می توانیم درک بهتری از آن قرار دادن فایل ها در مغز ما است که به ما کمک کند تا درک بهتری از آن قرار داده و آن را در حافظه بلند مدت و حافظه کوتاه مدت مناسب است ؟ و بنابراین این که چگونه اطلاعات می رود. آن را یکپارچه احساس ما از خود که ما اعتقاد داریم ما چگونه نگاه ما به جهان چشم انداز ما.

اما چالش با تروما است هنگامی که شما در حال رفتن را از طریق چیزی که اگزوز که استراتژی های مقابله ای و بین توانایی را برای شما به ادغام این اطلاعات مغز خود را منجمد می شود درست است ؟ این نوع از مسدود می شود و آن است که قادر به ایجاد این فایل ها. آن را قادر به در حال حاضر منابع است که شما باید به شیر آب را به مراقبت از آن چالش و یا مطمئن شوید که شما آن ادغام که شما حس شما هستند و چگونه شما مشاهده جهان روابط خود را و همه از آن. و پس از ویرانی از تروما واقعا یک فرد ناتوانی را در این رویداد مهم و حس آن.

مرسی. و چگونه است که به جهان ما در حال حاضر? به دلیل وجود دارد بسیاری از چیزهای مختلفی که بر حق است ؟ ما هنوز در وسط coronavirus گیر ما در وسط یک, اجازه دهید آن را یک جرقه جدید شده است روشن در زیر سیاه زندگی مهم جنبش است. و بنابراین ما در حال گرفتن همه این در و آن را احساس می کند ثابت است. چگونه است که ما تاثیر می گذارد فقط یورش خیلی بد خبر ؟

آره. منظورم این است که ما در حال گرفتن آن بسیاری امروزه درست است ؟ گاهی اوقات آنچه اتفاق می افتد با تعداد زیادی از مردم این است که ما در حال گرفتن در حد اطلاعات ما در حال گرفتن بیش از حد در رسانه های ما در حال گرفتن بیش از حد بسیاری از چیزهای جدید و مغز ما و بدن ما ندارد زمان برای گرفتن حق است ؟ ما در حال گرفتن این نوع از ورود به سیستم از اطلاعات قادر به پردازش آن به طور منظم روز به روز یا حتی داشتن منابع قادر به پردازش آن است. و بنابراین بسیاری از مردم در حال تجربه ثانویه تروما حتی به سطح اختلال استرس پس از سانحه به دلیل علائم است که آنها با داشتن واقعا ناتوان کننده, راست? از دست دادن توانایی تمرکز و بی خوابی و عدم تعادل عاطفی شما نمی توانید فکر می کنم به وضوح. من بسیاری از مردم که در حال آمدن به من در حال حاضر گفت: “من با بسیاری از کابوس در خواب در مورد چیزهایی که می خواهید در جهان است و من نمی توانم با آن کنار بیایید.”

اما واقعا ما به معنی این نیست در چنین سطح بالایی از اطلاعات و داده ها در یک زمان. ما آن را بر ما تلفن ما آن را در تلویزیون بحث ما را به همکاران و دوستان ما در مورد آن ما آن را در ما ساعت مناسب است ؟ هر لحظه این چالش ها هستند و حق در مقابل از ما. آیا ما باید یک لحظه فقط به نفس کشیدن ؟ ما تا به حال یک لحظه به واقع نشستن و پردازش این اطلاعات به مجله به خود بازتاب? اغلب ما ممکن است که. و بنابراین ما در حال پردازش ما در حال فیلتر کردن این اطلاعات و سیستم های ما که خسته است.

پس چگونه یک فرد سیاه و سفید را که بدتر ؟

آره. بنابراین بسیاری از چیزهای مختلف درست است ؟ بنابراین بسیاری از چیزهای مختلف. میراث تروما شده است در جامعه سیاه برای مدت طولانی مناسب است ؟ ما ثانویه به تروما است که اتفاق می افتد. ما در حال تماشای این تصاویر ما شاهد این تصاویر. آن است که واقعا رفتن به آرسنال از تاریخچه و اطلاعات است که در حال حاضر در درون ما داده شده ما بین نسلی تروما درست است ؟ و به همین دلیل است که خاص به جامعه است و از آنجا که ما شنیده داستان از درد ما رشد نسل بعد از نسل بعد از نسل. است که زوج با کمبود منابع به منظور مقابله با برخی از این درد که ما در حال برخورد با احساس درماندگی در سیستم هایی که از رشد ما در توانایی ما برای مقابله با این چالش است. و همچنین بودن در یک وضعیت که در آن ما به طور مداوم retraumatized درست است ؟

شما حتی ممکن است قادر به مقابله با یک ضربه است که با شنیدن تجارب خود را از والدین یا مراقب خود و یا اعضای خانواده خود را. اما پس از آن شما تجربه آن را بیش از حد. شما بیرون رفتن به جهان و شما تجربه پروفایل و یا شما تجربه یک حادثه با پلیس و یا شما تجربه microaggressions در محل کار. این یک retraumatization پس از retraumatization پس از retraumatization. و دوباره تمام است که ممکن است لزوما ثبت نام به عنوان تروما به فرد, اما آن را به زوج با کمبود منابع و توانایی پردازش اطلاعات و انجام کاری درباره آن. جایی که از مجموع درماندگی است که واقعا اهمیت است که ما تجربه سیستمیک, interpersonally بسیاری از ابعاد مختلف است.

آره. من اغلب فکر می کنم و به مردم در مورد چگونه زمانی که من 7 یا 8 سال بود که اولین بار من رو به دنبال در فروشگاه. من نمی دانستم چه اتفاقی می افتد چرا که من بچه بودم, بنابراین من نمی دانم که چه می گذرد. این بود که در ارتفاع امریکا بیشتر می خواستم. زمانی که مادر بزرگ من می کشد من از فروشگاه و به من می گوید که کسی در پی من من فقط مثل “اوه.” من در مورد به در این تلویزیون نشان می دهد مانند چیزی واقعا بد بود به اتفاق می افتد و این می تواند اما نه لزوما در آن حس درست است ؟

لحظه ای که در توضیح به من که سیاه به معنای این است که من تا به حال به رفتار خودم متفاوت در همه جا بدون توجه به جایی که من آن را به طور کامل تغییر راه من اداره می شود و چگونه من کار در فروشگاه به این روز است. زمانی که من راه رفتن را از یک فروشگاه مواد غذایی و یا هر فروشگاه من قرار نیست دست من در جیب من است. من نمی خش خش و یا حرکت در اطراف بیش از حد سریع است. من ماندن به عنوان رواقی به عنوان من می توانم و من دور از فروشگاه و پس از آن من شروع به تغییر در کیسه و سپس من شروع به حفاری برای چیزی است که من فقط خرید که من می خواهم به میان وعده در راه خانه.

آره. و پس واقعا چه چیزی اتفاق می افتد به شما جولیا در این وضعیت است که شما در حال تجربه است که hyperawareness چون شما داستان در مورد و پیام ها و روایت است که جهان ممکن است از یک محل امن برای شما می باشد. شما باید آگاه باشید شما باید در گارد. و آنچه اتفاق می افتد در آن شرایط است که ما در حال زندگی در یک عملیات و یک مکانیزم داخلی بقا, راست? و پس بیولوژیکی و جسمی ما در حال تجربه زیادی از استرس داخلی به منظور آماده برای آنچه که به طور بالقوه می تواند یک تهدید و یا آماده برای جهان است که امن نیست برای ما. و به این ترتیب زندگی در و عادی این واقعا استرس بالا محیط داخلی و محیط خارجی باعث ساییدگی و پارگی در ما مناسب است ؟

بسیاری از مطالعات تحقیقاتی مورد بحث است که آن را مربوط به بیماری های التهابی مناسب است ؟ ما به معنی این نیست که همه این کورتیزول که هورمون استرس ما نه به معنای به سطح بالایی از این هورمون در بدن ما برای مقدار زمان طولانی. و هنگامی که شما در این فضا از hypervigilance, hyperawareness, defensiveness به منظور محافظت از خودتان در یک حالت است که تنها به طور موقت.

راست. منظورم این است که آن را ندارد. که برای تلفن های موبایل مانند PTSD. ما فقط راه رفتن در اطراف دچار آسیب های روانی به عنوان یک فرهنگ به عنوان یک مردم است. فقط به نوع رفتن بر روی اثرات فیزیولوژیکی که چگونه دیگری انجام بدن ما به شما قرار داده و آن را قبل از زمانی که ما صحبت می کردند قبل از اینکه ما رو در دوربین, چگونه بدن ما نگه داشتن نمره ؟ چون من فکر می کنم در مورد چگونه من تا به حال این, عجیب قریب, درد کمر برای یک سال و هیچ پزشک می تواند کشف کردن آنچه با من اشتباه بود. و سپس من شروع به رفتن به درمان و آن را به دور رفت مانند یک یا دو هفته.

بله که اتفاق می افتد. برخی از مردم با من صحبت در مورد که در همه زمان ها. زمانی که ما تشخیص داده نشده درد جسمی که به طور معمول آشکار به ویژه برای زنان در کمر و یا شانه های ما. ما فیبرهای عضلانی هستند و در واقع برگزاری این درد است. آن است که به معنای واقعی کلمه یک فیزیولوژیکی تجربه است که ما در حال رفتن را از طریق. ما در حال نگه داشتن درد. و نه تنها که ما باید سیستم ایمنی بدن به دلیل سطوح بالای کورتیزول در پاسخ به استرس است که اتفاق می افتد. سیستم ایمنی بدن ما هستند ملتهب و مصالحه به عنوان یک نتیجه از آن است. گاهی اوقات مردم حتی میگرن یا سردرد خوشه ای. شما می خواهم که? بله مردم آن را داشته باشند. آنها خوشه ای سردرد یا میگرن. بی خوابی یک علامت است که مردم بحث در مورد داشتن و قادر به خواب.

ما باید قادر به استراحت به خواب. و بنابراین اگر ما در حال آرامش بدن ما تمایل به می خواهید برای رفتن به خواب REM. البته سلامت روانی ما تاثیر می گذارد اثرات فیزیکی نیز هست. بنابراین افسردگی, داشتن, خستگی, کم, انرژی, خلق و خوی کم تعداد زیادی از غم و سپس اضطراب درست است ؟ اضطراب است hyperawareness بخشی از آن ضربه است که hyperfixation تمرین چیزهایی که اجتناب از تهدیدات بالقوه نیاز به کنترل بیش از بسیاری از چیزهایی که در زندگی شما هستند. گاهی اوقات مردم حتی بحث در مورد که در ارتباط با گاهی اوقات چقدر سیاه بالا بردن ما واقعا آگاه از همه چیز ، و آگاه از محیط اطراف خود آگاه از افرادی که شما را در تماس با. همه از آن می تواند یک hypervigilance که اتفاق می افتد در داخل بدن است.

که هر زن که نقش مهمی در بالا بردن من فقط سمت راست وجود دارد. آن را به هر یک از آنها. و البته به عنوان یک بچه شما آنها را نمی بینید که در حال اضطراب و شما لزوما درک یا درک که اضطراب به احتمال زیاد رفتن به پایین منتقل می شود به شما به خاطر این که همچنین توصیف من است.

و پس از آن می رود به این فاميلی روایت است که ما درست است ؟ پس از آن در بدن ما این راه است که ما مقابله, آن را نیز در حال حاضر راه ما راهی است که ما صحبت می کنند از این راه است که ما پدر و مادر چشم انداز ما در جهان حتی چگونه ما را حس آینده ما است. وجود دارد یک مطالعه که صحبت در مورد افرادی که تجربه تروما داشتن یک کوتاه نمایی از زندگی خود را. که من نمی دانم اگر من قصد دارم به زندگی گذشته 25, من نمی دانم اگر من قصد دارم به زندگی گذشته 14. و پس از این که چگونه من شروع به راه اندازی من روز به روز به عنوان آن مربوط به اهداف آن را به عنوان مربوط به روابط. و بنابراین آن را بسیار فراگیر.

و بنابراین در حال حاضر من می خواهم به تغییر چرخ دنده ها و بحث در مورد درمان دارد. آنچه می تواند ما را به شروع فرایند درمان در جامعه ما?

آره. خوب در بخش اول من فکر می کنم آموزش و پرورش است, راست? بسیاری از مردم تجربه کرده اند تروما. آنها درک نمی کنند این واقعه درست است ؟ آنها ممکن است تماس با آن فرهنگ آنها ممکن است از آن چه در خانواده ما است. و بنابراین آموزش و پرورش در اطراف چگونه این تأثیر است شما چه تروما به نظر می رسد مانند شما از طریق آن بوده است که واقعا در اولین گام از آنجا که اگر یک فرد نمی داند که آنها آسیب دیده اند یا تجربه کرده اند تروما چگونه خواهد آنها حتی می دانم که آنها نیاز به شفا? و غیره, آموزش و پرورش, من فکر می کنم این است که واقعا ارزشمند است. شفا می آید در دو سطح مناسب است ؟ اولین سطح سیستمیک یکی به اعتقاد من به عنوان به خوبی به عنوان یک فردی و فرد شفا. سیستماتیک بخشی از درمان این است که واقعا ما نیاز به سطح بالایی بازیابی قادر به بازیابی این منابع است که ما از دست داده ایم.

اگر یک فرد دچار آسیب های روانی و احساس نمی کند که آنها منابع در محیط زیست خود را در جامعه خود در جهان است که کمک خواهد کرد که آنها را به رشد و پیشرفت آنها باقی می ماند و دچار آسیب های روانی. و بنابراین ما نیاز به سیستم است که اجازه می دهد مردم را به ایمنی ما نیاز سیستم است که اجازه می دهد مردم را به زندگی در بقا گرایش و hypervigilance. به همین دلیل من واقعا هیجان زده در مورد مردم صحبت کردن در مورد چه آن را مانند نگاه به کاهش و از بین بردن ظلم و ستم در جامعه ما? که واقعا محوری هنگامی که آن را می آید به تروما درست است ؟ اگر ما مظلوم, دوباره, است که با ما خروجی. پس از آن هم راستا با ما خروجی آن را هم راستا با آنچه که ما فکر می کنم در مورد جهان چه ما بالقوه است که آینده ما است. و بنابراین قادر به انجام کارهایی است که عدالت اجتماعی اجازه می دهد تا ما را به انجام برای به حداقل رساندن ظلم و ستم ایجاد سیستم های بهتر برای ما ایجاد سیاست است که واقعا کار می کند به نفع ما به ما کمک می کند رشد است که واقعا ارزشمند است.

به طوری که این سیستمیک شفا, من فکر می کنم و بازیابی است که مهم است. و سپس وجود دارد بین فردی و فردی شفا است که مهم است. ادغام است و درمانی برای ضربه. که در آن همه چیز شده اند منحرف ادغام به ارمغان می آورد آنها را به عقب با هم. اغلب اوقات زمانی که افراد دچار آسیب های روانی ما می خواهیم به منطقه از ما نمی کنید ؟ من نمی خواهم به احساس درد است. وجود دارد بسیاری از مردم که من می شنوم “من فقط نیاز به یک نوشیدنی. من نیاز به منطقه ، وجود دارد بیش از حد می گذرد. من واقعا نمی تواند فکر می کنم در مورد این چیزها.” شما شنیده ام که قبل از.

و من فکر می کنم که … من نمی تواند صحبت می کنند برای همه, من فقط می تواند صحبت می کنند به تجربیات من و خانواده من و مردم من می دانم. و که در بسیاری از راه های مختلف برای تلفن های موبایل مانند همه من می دانم درست است ؟ در خانواده من آن را درست مثل من قصد دارم به جدا در این های مختلف به روش های مختلف. و به عنوان ما می دانیم که بسیاری از مردم نمی جداگانه خود را در یک راه سالم آن نیز از نوع لینک به, خوب, نمی, نوع, این لینک به این گسترده تر مسائل سیستمیک که ما می بینیم در جوامع ما نرخ بالای اعتیاد به الکل به میزان بالای استفاده از مواد مخدر و غیره.

راست. اگر من ندارد, منابع, اگر من ندارد و بالقوه قادر به رشد در یک تطبیقی و سالم راه من قصد دارم که برای مقابله به هر حال من می تواند مقابله. و بنابراین قادر به این ادغام به نظر می رسد به جای ى من واقعا نیاز به نشستن در. تمرکز حواس است که واقعا مفید است که برای مراقبت از خود به شیوه های واقعا مهم است. همدلی مهم است که فردی پشتیبانی می کند. همه اینها به معنای واقعی کلمه تغییر مولکول مغز خود را. هنگامی که شما به این منابع است که به شما در دسترس هستند در حال حاضر آن را بازنویسی آسیب تروما. و بنابراین قادر به تغییر در دیدگاه درست است ؟ داشتن دسترسی به راههای جدید فکر کردن در مورد خانواده خود را در مورد داشتن یک رابطه, در مورد اینکه در یک همکاری است. درمان می تواند واقعا مفید باشد قادر به تغییر برخی از این چیزهایی که برای مردم نیز هست.

هر زمان کسی به من می آید و آنها در حال رفتن را از طریق چیزی است که من دوست دارم می گویند: شما نیاز به یک درمانگر و من نمی گویم که به مهربان یا معنی, اما من آن را گفت: از آنجا که آن را مفید. آن را بسیار مفید به کسی است که آموزش دیده برای کمک به شما به شما کمک کند. اما همانطور که من و شما هر دو می دانیم که لزوما در دسترس برای همه. و پس چه هستند برخی از منابع ؟ چگونه می تواند مردم را از دسترسی به درمان اگر آنها بیمه و یا اگر وجود ندارد رک و پوست کنده خوب فرهنگی درمانگران آموزش دیده در منطقه ؟

آره. و است که می تواند یک مشکل است که می تواند یک چالش به انجام این کار است. وجود دارد بسیاری از منابع وجود دارد برای مردم را به ارتباط با یک درمانگر. من مردم را به رفتن در BlackFemaleTherapists.com که همچنین آنها عبارتند از سیاه نر درمانگران در این زمان. درمانی برای دختران من فکر می کنم, شده است یک منبع بزرگ برای بسیاری از مردم است. قیمت است که مردم به طور معمول بر روی وب سایت و یا اگر شما برخی از پزشکان آنها کشویی مقیاس آنها را با تخفیف قیمت برای مردم است. و پس از آن وجود دارد محیط های که شما می توانید به که کار با افراد که قادر به پرداخت هزینه های درمانی در همه. و بنابراین برخی از رفتاری مراکز بهداشتی و درمانی است که ممکن است در جامعه خود را ممکن است قادر به شما کمک کند. اگر شما برای یک شرکت گاهی اوقات شرکت ها به کارکنان کمک برنامه و آن برنامه ها اجازه می دهد تا شما را به سه تا 10 جلسه به صورت رایگان گاهی اوقات.

بسیاری از مردم که در چارچوب کار خود را و آنها آن را درک نمی کنند. و بنابراین مطمئن شوید که شما بخواهید کار خود را انجام دهید من هر گونه منابع برای سلامت رفتاری و مراقبت و بهره برداری به دنبال یک درمانگر است که ممکن است برای شما مناسب خواهد بود مهم است. وجود دارد دو طرح است که من بخشی از آن واقعا مفید هستند. یکی از اولین تاریک است زیبایی شفا. این یک کمپین است که به دنبال به انجام 10 ، 000 ساعت از مجازی رایگان درمانی برای زنان از رنگ. من فکر می کنم این بسیار مهم است. و بنابراین اگر شما بر روی وب سایت خود را, شما می توانید پیدا کردن و لینک کردن با یک درمانگر به صورت رایگان و قادر به کار با یکی از پزشکان وجود دارد. همچنین بوریس Henson بنیاد است که Taraji P. Henson را غیر انتفاعی نیز انجام رایگان درمانی برای افراد از رنگ. و آنها گسترش یافته و برای کسانی که تجربه کرده اند تجربه آسیب زا در طول دو ماه گذشته.

پس چرا چون ما صحبت شد کمی زودتر در مورد چگونه بسیاری از این شروع می شود در دوران کودکی است. و بنابراین چگونه می تواند پدر و مادر یا مراقبان و معلمان و هر کسی که کار با کودک چگونه می تواند به آنها صحبت کردن با کودکان در مورد تروما همراه با سیاه و بدون مزاحمت برای آنها ؟

که مهم است. شما می خواهید به صحبت با فرزند خود را در سطح درک خود را, راست? ما نمی خواهیم برای تزریق تروما که در آن واقعه بوده است نه تجربه. و به طوری که قادر به, اول از همه, اجازه می دهد فرزندان خود را به مراقبت از خود به شیوه های که در حال نرمال. که قادر به صحبت کردن در مورد احساسات خود با داشتن فضای که در آن شما به معنای واقعی کلمه فقط شروع به پردازش همه چیز به عنوان آنها در حال رفتن را از طریق آن. اگر یک کودک به شما می آید و آنها را تجربه کرده ام چیزی است که در مدرسه و یا در زمین بازی و یا چیزی است که آنها در حال رفتن را از طریق شما می خواهید برای قرار دادن این اطلاعات به زمینه مناسب است ؟

و بنابراین اجازه دهید بگویم که کسی در زمین بازی و آنها می گویند چیزی است که نژادپرستانه به فرزند خود و فرزند خود را به عقب می آید و به شما در مورد آن. داشتن یک سالم مکالمه در اطراف این تفاوت که افراد سالم داشتن مکالمات در اطراف آنچه ما می خواهیم به عنوان یک خانواده و نحوه برخورد ما با مردم به عنوان یک خانواده به عنوان مخالف به چه افراد دیگر ممکن است درمان ما در شرایط خاصی است که مهم است. بنابراین داشتن که مکالمه قرار دادن آن را به متن به عنوان آن می آید و نه تزریق آن قبل از آن می آید تا آنجا که گاهی اوقات می توان آن را واقعا حادثه و استرس زا برای کودک اگر آنها لازم نیست که تجربه نشده است و ما در حال حاضر قرار داده و آنها را که بیش از حد آگاهی و hypervigilance قبل از آنها واقعا به آن نیاز دارید. بنابراین کسانی که مکالمات واقعا ارزشمند در اوایل و به عنوان آنها می آیند تا.

به شما کردم. بنابراین یکی دیگر از ما چگونه از بین بردن انگ درون جوامع اطراف آن خدمات بهداشت روانی چیست ؟ و بدیهی است که این فقط یک جامعه چیزی که من احساس می کنم آن است که در اغلب نقاشی به من اما چگونه ما در متقاعد کردن مردم است که آنها باید حتی به درمان است ؟

من فکر می کنم آموزش و پرورش است که واقعا مهم است. وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات غلط و ننگ اطراف و سلامت روان است که واقعا به دلیل سابقه درست است ؟ از آنجا که روانشناسی تا به حال یک شکاف با جامعه سیاه پوستان به دلیل شیوه شده اند که مضر به ما در طول تاریخ. و غیره, آموزش و پرورش, به نظر می رسد مانند قادر بودن به سیاه درمانگران انجام برنامه ها و منابع در جامعه برای دیدار با مردم درست است ؟ مردم صحبت کردن در مورد تجارب خود را در درمان آشکارا واقعا مهم است. با اذعان به این که “من می دانم کسی است که یک درمانگر. و آنها در واقع از آن لذت ببرید. آن را مضر به آنها. وجود دارد هیچ چیز اشتباه است با آنها. آه آنها دیوانه نیست.” و بنابراین داشتن که تماس نزدیک با کسی که می رود به درمان می تواند واقعا مفید و همچنین آشنایی با یک درمانگر در جامعه عادی است که ایده آن است.

و پس از آن نیز دیگر پزشکان مانند پزشکان و پزشکان مراقبت های اولیه نشان می دهد که واقعا مهم است. مراجعه مردم به درمانگران این است که واقعا مهم است از خود دکتر پزشکی. من می دانم که بسیاری از مردم در حال تغییر از قلب زمانی که آنها شده اند در جوامع معنوی خود و پیشوای خود به آنها گفت که آنها رفته اند به درمان و یا ارجاع آنها به یک درمانگر. و به این ترتیب دوباره مطمئن شوید که افرادی که درک و راه های جدید تفکر درمانی و سلامت روان باز هستند و اغلب از صحبت کردن با مردم در مورد تجارب خود را. و سپس ما به عنوان حرفه ای ارائه آموزش و پرورش در جامعه می تواند واقعا مفید است.

و پس چگونه سلامت روان حرفه ای برای دیدار با جوامع جایی که آنها هستند به خصوص اگر شما در حال کار با افرادی که مقاوم به این ایده برای هر چه دلیل ؟

بله. خوب دوباره از طریق صحبت کردن از طریق سیستم عامل مثل این طریق رفتن به رویدادهای اجتماعی که من اغلب سعی می کنید برای انجام کار و داشتن لحظات که در آن شما صحبت در مورد آنچه شما انجام دهد. گاهی اوقات حتی نظارت مردم در جامعه و برنامه های سازمان های غیر انتفاعی که قادر به یک منبع برای سازمان های غیر انتفاعی است که در حال انجام کار در جامعه با افراد جوان و یا با مادران و یا با خانواده. داشتن که نزدیک است آنچه در آن است که شما نیاز به. و همچنین به عنوان قادر بودن به که در رسانه ها من فکر می کنم واقعا مهم است بیش از حد. مردم مصرف مقدار زیادی از رسانه ها. به طوری که آنها آن را ببینید در نا امنی و آنها می گویند, “OK” و یا آنها را ببینید آن را در یک برنامه مثل این و یا آنها را ببینید داستان از مردم دریافت شده در نرمال درمانی و خدمات بهداشت روانی و کمک می کند تا آنها آن را ببینید.

آره. این به من یادآوری می کند که این بزرگ الگوی رفتاری. این میگوئل صحبت کردن به من فکر می کنم دریک. این الگوی رفتاری در واقع میگوئل گفت: مانند: “اما ما هنوز در حال رفتن به نیاز به یک درمانگر ، من دوست دارم که چیزی به دلیل آن را مانند, آره, من نمی دانم آنچه شما می گویید من نمی دانم که این چه داستانی گفتگو در مورد اما هر چه که بزرگ است. من خوشحالم که شما به تحقق آن. شما هنوز هم نیاز به یک درمانگر هر چند. مثل شما هنوز هم باید کار را از طریق همه چیز ما به طور مداوم… یکی از بهترین چیزهایی که مامان من تا به حال به من گفت که همه چیز یک فرایند است که شامل شفا. شما همیشه مشغول به کار در آن است.

که بسیار درست است. مادر شما مناسب است. این یک فرایند است. این یک سفر است. این یک فرایند مادام العمر گاهی اوقات برای مردم نیز هست. و بنابراین قادر به عادی سازی که در درمان چیزی است که من خودم انجام بسیاری برای مقابله با بین نسلی روایت است که درمانی نیست برای ما مناسب است ؟

و یا این روایت که چیزی اشتباه است با شما اگر شما به یک درمانگر. و بنابراین قادر به در این زمینه و ایجاد حس آن را در روند چیزی است که واقعا شفا برای مردم است.

کاملا. قبل از ما به این سوال است که ما از مردمی که در حال تماشای چه هستند برخی از خود مراقبت tips, برخی نمونه های مراقبت از خود به شیوه های که مردم feasibly می توانید کار را به زندگی روزانه خود را?

بزرگ. من خوشحالم که شما به آن است. من فکر می کنم این مهم است زیرا به منظور می دانم زمانی که شما نیاز به مراقبت از خود شما به خودتان می دانید درست است ؟ و به خود آگاهی می شود, دروازه ورود به این که قادر به مراقبت از خود به شیوه های. آنچه شما را در شخص دیگری Instagram ممکن است برای شما مفید باشد. و بنابراین پیش بینی … درست است ؟ شناخت خود بسیار مهم است و پیش بینی نیازهای خود را قبل از آنها می آیند تا در حال رفتن به با ارزش به شما است. فیزیکی وجود دارد مراقبت از خود استراتژی است که شما می توانید استخدام. برخی از کسانی که فیزیکی همه چیز واقعا فقط با داشتن یک محیط امن مسکن, تجربه, غذا خوردن سالم به طور منظم مراقبت های پزشکی در نظر گرفتن یک حمام خواب. و وقتی که من می گویند این چیزها مردم به من نگاه کن و بگو چه منظور شما اکوا? که خیلی معمولی و عادی است. آن را برای همه ممکن است.

شما ممکن است یک مادر که نوزاد خواب است اتفاق می افتد در حال حاضر ، و بنابراین قادر به درخواست برای کمک به خواب فیزیکی مراقبت از خود عمل است که شما می توانید در حال حاضر. من فکر می کنم که هر کس در حال حاضر می توانید خاموش کردن تلفن خود را برای بخشی از روز است. خاموش کردن اعلانهای خود را به یک استراحت از Instagram و یا رسانه های اجتماعی و/یا گرفتن خبری که قادر به گرفتن یک پیاده روی, درخواست برای کمک به ، و یا حتی جنسی حمایت از شریک زندگی خود را که قادر به اتصال با انسان درست است ؟ به طوری که جسمی راه برای انجام آن است.

روانی: خود بازتاب درمانی می تواند کمک به روزنامه نگاری حسی نامزدی. انجام کارهایی مانند گوش دادن به موسیقی در یک گروه پشتیبانی است که واقعا مفید و یا حتی رفتن به یک کنسرت, شاید نه در این زمان, اما به همه گیر, آسانسور, راست? قادر به تجربه هایی که زندگی به شما دادن. عاطفی: self-تصدیق. به خودتان بگویید شما خودتان را دوست دارم امروز درست است ؟ بودن در فضاهای که در آن مردم برای مراقبت از شما, خنده, تماشای فیلم, معاشقه. همه اینها به ما کمک کند تا از حالت فشرده خارج کنید, برای از بین بردن استرس و تغییر برخی از روایات که تروما وارد شده است در درون ما تجربه.

روحانی: برای داشتن یک جامعه معنوی می تواند مهم باشد. مراقبه می تواند مهم باشد. داشتن زمان برای فقط دعا نیز واقعا بخش مهمی از آن است. عدالت اجتماعی است که بخشی از مراقبت از خود است. برخی از مردم نمی دانند که. این کمک می کند ما به آژانس و استقلال به شرکت در اجتماعی عدالت, اما این مهم است که بدانید چه چیزی برای شما بهتر است و چه چیزی نیست ماشه خود را تروما و چیزهایی بوده که در طول تاریخ برای به چالش کشیدن شما. حرفه ای: گرفتن برخی از زمان مطمئن شوید که شما را به ناهار خود را برای درخواست کمک و سپس شخصا مطمئن شوید که شما باید اهداف کوتاه مدت و دراز مدت در دانستن که شما هستند. راه های بسیاری برای مراقبت از خودتان است.

و این همه فوق العاده است. که بزرگ است. با تشکر از شما برای دادن به ما بینش است که بسیار عملی و نه فقط چیزی سریع بسته بندی شده برای Instagram. بنابراین اجازه دهید به این سوال است که ما داریم. جان پرسید: آیا مردم به طور متوسط دارای مشابه داخلی “مقدار” مقابله منابع ؟

هیچ. و توسط مقدار, من مطمئن هستم که اگر او به معنی نوع. آن می تواند یک فرد رشد می کند تا با منابع مختلف مناسب است ؟ ما حتی می توانید دسته بندی است که به عنوان امتیاز درسته ؟ و بنابراین هر فرد ندارد همان مقدار از منابع اما دسترسی به منابع است که به شما شاید آژانس به منظور رسیدن به آن چیزهایی, چیزی است که ما می تواند در مشترک دارند. و بنابراین دوباره قادر به افرادی که از شما حمایت داشتن منابع مالی برای مراقبت از خود و داشتن آینده جهت است که مهم است اگر شما در حالت زنده ماندن. و بنابراین برخی از کسانی که همه چیز را می توان واقعا متفاوت برای مردم است. است که می گویند که آنها ممکن است منابع آن ممکن است نگاه متفاوت برای هر فرد است.

و بنابراین آنچه که در آینده جهت گیری? چه معنا است ؟

قادر بودن به یک چشم انداز مثبت برای آینده درست است ؟ من می دانم که چگونه به اهداف را برای خودم می بینم خودم را در آینده من احساس مثبت در مورد آن, اما پس از آن نیز من احساس می کنم مثل من می تواند اداره کند چه چیزی می آید تا در آینده است.

به شما کردم. و فقط به شما بخواهید دیگر در این سوال از آنجا که آنها ممکن است به معنای, آیا مردم باید همان ظرفیت برای مقابله منابع ؟ مانند مردم را به همان من حدس می زنم توانایی رسیدگی به برخی از مکانیسم های مقابله با استرس? فقط یک چرخش های مختلف بر روی آن به طوری که راه در مورد این چیزی است که آنها به معنای ما همچنین می توانید این اطلاعات به آنها را بیش از حد.

اطمینان حاصل کنید. ظرفیت ما به نظر می رسد بسیار متفاوت است و این بر اساس چه شدیم تا آن را بر اساس اگر ما موجود بیماری های روانی به نظر می رسد بسیار متفاوت بر اساس وضعیت اجتماعی و اقتصادی. و به این ترتیب ظرفیت ما واقعا تحت تاثیر محیط زیست ما و آن را تحت تاثیر از آنچه اتفاق افتاده است به ما از نظر روانی نیز هست. و به این ترتیب ظرفیت ما می تواند نگاه کاملا متفاوت است. و به طوری که قادر به درمان صحبت کردن در مورد مفاهیم از چیزهایی که شما بوده ام از طریق کند به شما کمک کند تا بیشتر خود آگاهی از ظرفیت های خود را, آنچه در آن مانند به نظر می رسد. و حتی اگر ظرفیت های خود را محدود هستند وجود دارد امید برای گسترش آنها را با شفا با ادغام و بسیاری از چیزهایی که ما در مورد صحبت کردیم.

سوال دیگر این است که ما تا چه حد نرمال سطح اطلاعات مصرف ببخشید چه که نگاه مانند? آنچه طبیعی در نظر گرفته است به خصوص در حال حاضر ؟

راست. هنگامی که ما صحبت در مورد آنچه طبیعی است این مهم است که بدانید که شما مهم است ، که آن را واقعا در فرد بستگی دارد و آنچه در آن به معنی به آنها را. بنابراین اگر یک فرد را از طریق بوده است و یا در یک خانواده که در آن چند نفر صدمه شده اند و یا آنها را به ضرب گلوله کشته شده است و یا چیزی است که اتفاق افتاده است به خود و خانواده خود چه ممکن است حادثه به آنها ممکن است حادثه برای فرد دیگری مناسب است ؟ و واقعا دانستن که این فرد است و آنچه در معنی آنها را از چیزهایی که آنها در حال رفتن به مهم است. و من همیشه به مردم توصیه برای گوش دادن به بدن خود گوش دادن به علائمی که ممکن است در آینده.

اگر شما با داشتن مشکلات خواب اگر شما نوع از fixating اطلاعات اگر شما با داشتن احساس ناامیدی و یا غم و اندوه قلب, تپش قلب, داشتن زمان سخت تنفس پس از شما در حال گرفتن در رسانه ها است که شما به طور معمول انجام, شما می دانید, آن را بیش از حد درست است ؟ و بنابراین به حداقل رساندن آن به درجه ای است که شما احساس می کنید مانند شما می تواند رشد شرکت به وظایف خود را روز به روز اند و بر اساس سطح خوبی از عملکرد است که مهم است. من به مردم بگویید به طور متوسط ممکن است آن را مفید برای آنها را به استفاده از رسانه ها و رسانه های اجتماعی شاید یک یا دو بار در روز. و بنابراین داشتن یک ساعت اینجا یک ساعت وجود دارد به صورت روزانه ممکن است بیش از حد برای بسیاری از مردم, اما گوش دادن به بدن شما واقعا می تواند مهم باشد. چند ساعت احتمالا ایده خوبی نیست.

که در حال حاضر دست یافتنی است. و پس از آن من فکر می کنم در مورد چگونه اغلب من در اینترنت و من درست مثل “اوه آره این کار من است.” و آن را فقط مانند “من احتمالا می تواند ورود به سیستم و هر چند. اما پس از آن من نمی دانم.

آره. و این چیزی است که شما می توانید که رسانه ها را که اطلاعات و رفتن آفلاین به انجام کاری با آن. بیایید می گویند شما بروید آنلاین شما نیاز به دریافت اطلاعات شما می توانید از اطلاعات شما ورود به سیستم خاموش و یا شما نوشتن آنچه که شما شروع به تایپ کردن در مورد افکار و احساسات خود را در مورد این موضوع. و پس از آن لزوما به این معنا نیست که شما باید تمام این ورودی است. ما باید به جفت آن را با خروجی و شما قادر بودن به خود بازتاب و افکار است که شما در حال تولید, ساخت مطمئن شوید که شما هنوز هم خلاق و نمی شود اطلاعات داده شده در مورد چگونه به فکر می کنم در مورد همه چیز. همه از این است که چیزی که مفید و تطبیقی است.

کاملا. چرا که بعد از این من قصد دارم در یک پیاده روی طولانی است. من امیدوارم که من سردبیر است نه تماشای چون من واقعا در مورد ناپدید می شوند و او را به مانند یک ساعت.

آره این مورد نیاز است. مورد نیاز آن درست است ؟

آره, آن است. اما با تشکر از شما خیلی برای وقت خود را امروز. این گفتگو بود. من احساس مانند آن را آموزنده و من فکر می کنم که ما بینندگان را بیش از حد. با تشکر از شما هر کس در خانه برای تماشای. هفته آینده من خواهید بود به صحبت کردن با شخص دیگری است. به ما بگویید آیا شما یک وب سایت پلاگین? آیا راهی وجود دارد که مردم در فیلادلفیا می تواند به شما ؟

بله. شما می توانید به من در وب سایت من AkuaKBoateng.com. که همان در Instagram و Facebook و همچنین توییتر. و امیدوارم من ارتباط با بسیاری از مردم است.

من امیدوارم که تا بیش از حد. همه حق است. با تشکر از همه. من امیدوارم که همه شما را از یک روز خوب و رفتن برای پیاده روی. دریافت کردن توییتر.

بله لطفا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>