گفتگو با اموزش Bader Ginsburg مورد نه زنان دیگر در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد کلاس

هنگامی که ما آغاز شده و این پروژه هدف ما این بود که برای صحبت کردن به عنوان بسیاری از زنان در اموزش Bader Ginsburg را در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد کلاس به عنوان امکان پذیر است. همکار من مولی اولمست اینه که من و ماه را صرف ردیابی کردن آنهایی که هنوز زنده هستند و مصاحبه با اعضای خانواده در عمق در مورد زنان که گذشت. اما پس از آن عدالت Ginsburg موافقت کرد به صحبت می کنند به ما بیش از حد. و بنابراین در اواخر ماه ژانویه تنها چند هفته قبل از دادگاه تخلیه و رفت و از راه دور چند و همکارانم به ریاست فراگیر سنگ مرمر مرحله دیوان عالی کشور است. در حالی که ما منتظر یک قوری چای با یک فنجان در یک بشقاب قرار داده شد در جدول سراسر از من. و سپس چند دقیقه بعد عدالت Ginsburg نشستم در مقابل آن. این است که به آرامی ویرایش متن گفتگوی ما با تمرکز بر زمان خود را در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد تقریبا 65 سال پیش و خاطرات خود را از نه دیگر زنان در کلاس های خود را از 500 به علاوه مردان است.

کوکب Lithwick: زمانی که ما شروع به این پروژه من فکر می کنم ما فکر نه در کلاس خود را خواهد انبوه با هم و مانند یک بسته است. من به یاد زمانی که من آغاز شده در دانشگاه استنفورد مدرسه حقوق در سال 1992 که نوع آن چگونه بود. اما بر اساس گفتگو با همکلاسی های خود را به نظر نمی رسد که لزوما ارگانیک اتفاق افتاده است.

اموزش Bader Ginsburg: خوب برای من تا به حال هیچ وقت به هدر چون جین بود 14 ماه وقتی که من آغاز شده است. بنابراین من زمان مورد استفاده قرار گرفت بسیار کارآمد برای کلاس, برای مطالعه بعد از کلاس و سپس به خانه می آیند در 4 p. m. برای مراقبت از جین. من نمی باید زمان برای هر اجتماعی به جز در تعطیلات آخر هفته. بنابراین تنها کسی که در میان زنان برای یک زمان بود که من نزدیک بود Jinnie دیویس. و ادامه داد: بعد از قانون مدرسه است. خوانده شده در مورد Jinnie زندگی و خاطرات خود را از عدالت Ginsburg.

او در بخش من و او فقط یک فرد دوست داشتنی. او یک دانشمند مسیحی. زمانی که مارتی به سرطان سومین سال ما سال دوم او بازدید او در بیمارستان چند بار و من میخواستم بدونم چگونه خواهد بود که او را چون من به تماشای او یک بار در کلاس. او نشسته بود چند ردیف جلوتر از من و او قطع انگشت او تا به حال یک برش کاغذ و انگشت خونریزی بود. و من می خواستم برای رفتن و بلات آن را برای او نیست او فقط اجازه دهید آن را …

فقط خونریزی بر روی میز ؟

آره.

و بنابراین شما مطمئن بودیم که او چگونه خواهد بود هنگامی که مارتی بود در بیمارستان به دلیل …

فقط در واکنش به یک بیمارستان است.

من شنیده ام وجود دارد یک خط تقسیم بین زنان در کلاس خود که آمد با فرزندان و همسران و زنانی که نمی. این بود که تجربه خود را بیش از حد ؟

خوب در اولین سال من بود تنها کسی بود که ازدواج کرده بود و یک فرزند. من فکر می کنم کارول من فکر می کنم او ازدواج کردم. و آلیس ازدواج کردم در پایان سال اول خود را. بنابراین اولین سال من تنها زن در کلاس. و مادر تنها به دلیل رودا [که او] در زمان او برای اولین بار سال در پن و پس از آن او در سال دوم ما.

همکلاسی خود را Carol توصیف نشسته در مراحل و انجام جدول کلمات متقاطع پازل و او و فلور به یاد می آورد پخت و پز شام برای مردان در دانشکده حقوق—آن را فقط به نظر می رسد مانند آنها در واقعا یک جهان متفاوت تر از شما بودند. خواندن سرود خاطرات از دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد.

من فکر می کنم که خیلی. [چیزی] به نام رادکلیف مسابقه پخت و پز. [یکی از دانشجویان مرد] و هم اتاقی خود تصمیم گرفت که آنها می خواهم یک رقابت و از آنها می خواهم که یک دختر متفاوت می آیند و طبخ آنها. و در پایان سال آنها می خواهم به یک جایزه به برنده رادکلیف مسابقه پخت و پز.

سپس برخی از بچه ها در قانون مدرسه تصمیم گرفت که آنها را تا این ایده اما آنها با استفاده از زنان در کلاس به جای رادکلیف ،

و این بود که سرگرم کننده برای زنان ؟

من نمی دانم.

وجود دارد, در آن سال دانشگاه هاروارد قانون همسران باشگاه. بنابراین بسیاری از زنان من می دانستم که ازدواج کرده بودند به مردان بیشتر در مارتی کلاس. و من رو دعوت به قانون همسران انجمن چون من یک قانون ، اما بود که برای کمک به همسران حمایت از شوهران خود بودند که در این درگیر شدید آموزش و پرورش در مدرسه قانون است.

آیا شما احساس می کنید جدا شده? منظورم این است که آیا شما احساس به عنوان اگر شما با داشتن یک تجربه منحصر به فرد است که واقعا قابل مقایسه با زنان دیگر در کلاس خود را ؟

نه من احساس هر گونه عدم همراهی. من تا به حال مارتی و مردم است که ما اجتماعی با به طور عمده در کلاس های خود. و سپس من خیلی درگیر تمام وقت یا قانون یا جین. من تا به حال هیچ وقت به تنهایی. من فقط به طور مداوم مشغول اند و آن را حتی بیشتر شدید من سال دوم که مارتی به سرطان.

یکی از چیزهایی است که واقعا خیره کننده به شنیدن در طول این مصاحبه بود که راه زنان تا به حال چنین مسیرهای مختلف به دانشگاه هاروارد. من فکر می کنم زمانی که ما از عهده این پروژه ما پیش بینی یک دسته از فوق العاده رانده جاه طلبانه زنان که گفت: “من قصد دارم برای رفتن به مدرسه قانون است.” و به عنوان ما صحبت کردیم به هر دو خانواده و یا به خود زنان معلوم شد که تعداد زیادی از آنها فرار یک مرد قانون ، نبود حد من فکر می کنم آژانس به عنوان من انتظار می رود. من با استفاده از کلمه انتهایی اکراه زیرا من می دانم که شما رفت و در برخی از اندازه گیری با مارتی. اما من فکر می کنم من شگفت زده چگونه بسیاری از زنان به دنبال یک مرد.

آره. من فکر می کنم یک استثنا بود که Ellie Voss. که چنین فاجعه است. [یادداشت سردبیر: النور واس درگذشت در یک موتور روروک مخصوص بچه ها, تصادف در سال گذشته در دانشگاه هاروارد.] و شما می توانید تصور کنید که چگونه یک مرد جوان که در حال رانندگی بود که موتور سیکلت باید احساس کردم. منظورم این است که او سرانجام به شرایط با آن و با او ازدواج کرد و من امیدوارم که تا به حال یک زندگی شاد. اما … من فکر نمی کنم Ellie واس آمد به دانشگاه هاروارد بود چرا که او به دنبال یک دوست پسر. ضربه فیلم های پورنو کار, من نمی دانم از تمام زنان در کلاس من بیشتر تحت تاثیر قرار با او بوده است هر دو از یک مدل و یک دبیر. جزئیات ضربه فیلم های پورنو کار داستان. یک ترکیب غیر معمول. همچنین او یک مورخ از دوستانم در کلاس ما. او در گروه مطالعه گیاه Lobel. او بیرون رفت و با دو ضربه فیلم های پورنو کار و با Jinnie دیویس.

می تواند به بحث ما در مورد معروف دین اروین Griswold داستان که در آن دین خواسته زنان از دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد چرا آنها وجود دارد در نظر گرفتن محل ، من فقط آن را تا آنجا که گیاهان به ما گفت که او در واقع فکر او در تلاش بود برای کمک به زنان است.

او در تلاش بود او بود. به یک کتاب وجود دارد که احتمالا شما را دیدم آن را به نام پینستریپس و مرواریدتوسط جودی امید. و او به عنوان یک پیوست در بودجه در آنچه در آن هزینه رفتن به برای زنان برای آمدن به دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد. هزینه تعمیر یک حمام در آستین سالن که توسط راه بود که همیشه بیش از حد گرم. وجود آزبست چکیدن از سقف قبل از ما می دانستند که آزبست خوب نیست و برای سلامت مردم است.

به هر حال [در شام] هر یک از ما تا به حال اسکورت. [دین] مرتب برای کسی در دانشکده به نشستن در کنار هر یک از زنان است. و من اسکورت بود و بسیار شناخته شده در کلمبیا مدرسه حقوق, استاد, گیاه وکسلر.

RBG in 1977.
اموزش Bader Ginsburg در سال 1977.
گتی ایماژ

به من گفته شده که اسکورت قبل از آنها آمد به Griswold خانه برای شام رفت و نزدیک به قاضی [کالورت] Magruder ، چون دین نیست در خدمت هر, الکل آنها رفت و برای اولین بار وجود دارد. وجود دارد بسیاری از چیزهای خوب در مورد دین Griswold از جمله شجاعت خود را در دوران مک کارتی—او در این کتاب نوشت: در مورد متمم پنجم. اما او نمی باید حس شوخ طبعی و چون او شده بود طرفدار پذیرش زنان, او می خواست برای اطمینان از شک Thomases در دانشکده که این زنان بودند که رفتن به انجام کاری ارزشمند خود را با قانون درجه است. بنابراین او پرسید که سوال “چرا شما در اینجا اشغال یک صندلی است که برگزار می شود توسط یک مرد؟,” چرا که او می خواست به مسلح با داستان های از خود زنان در مورد چگونه آنها را به طرح با استفاده از قانون باشد و نه فقط اتلاف این فوق العاده آموزش و پرورش آنها را دریافت کنید.

او نمی باید هر گونه احساس که او ساخت زنان احساس ناراحت کننده در مورد این. من نمی دانم اگر فلور گفت: شما در مورد, پاسخ, اما من به یاد داشته باشید, آن, او گفت:, “Dean Griswold وجود دارد تعداد X از ما. … وجود دارد 500 آنها. چه جایی بهتر برای پیدا کردن یک مرد؟” جزئیات فلور حافظه از شام در Griswold خانه.

شما می توانید به من بگویید که کمی بیشتر در مورد اسکورت?

آنها فقط به نشستن در کنار ما در شام و نشستن در کنار ما هنگامی که ما نقل مکان کرد و از اتاق ناهار خوری به اتاق نشیمن. و [دین] به حال صندلی های چیده شده در یک نعل اسب. بنابراین گیاه وکسلر نشسته بود کنار من. در آن روزها من دودی و گیاه بود و یک زنجیره سیگاری. بنابراین من تا به حال زیرسیگاری که ما های در دامان من و زمانی که من کردم به چیزی می گویند همه ته سیگار رفت و روی زمین در Griswold اتاق نشیمن. آن را واقعا یکی از آن لحظات زمانی که شما می خواهید شما می توانید یک trapdoor از طریق به سقوط. بنابراین من زیر لب چیزی در مورد شوهر من است که در سال دوم از کلاس و من فکر می کنم این مهم است برای یک زن درک کند شوهر او کار می کنند.

اگر پاسخ شما می تواند دوباره آن را امروز در پری از دانش آنچه را که جواب شما بود ؟

نبود یک جواب صادقانه زمانی که من آن را داد.

اما … من می خواهم بگویم من به قانون مدرسه چون من می خواستم به مطالعه قانون است. در واقع من در زمان آخر قبل از مارتی بود اگر چه او یک سال پیش از من است.

وجود دارد داستان من شنیدم از چند تا از این زنان که … من باید بگویم من فک ضربه زدن به کف. آنها شرح داده شده چیزی به نام بانوان روز که در آن زنان در کلاس تا به حال برای پاسخ به تمام این سوالات و حتی تا به حال به آواز خواندن در نقطه.

استاد بدنام برای خانمها’ روز بود بارتون صافی. من بخش ما تا به حال هیچ بانوان در روز است.

من می دانستم که در مورد [صافی] پوشش آنها را در ردیف اول و پس از نادیده گرفتن آنها کل ترم که یک روز تمرکز همه [را] توجه [در آنها]. اما من فکر می کنم همکلاسی های من هشدار داده بودند توسط زنان در کلاس جلوتر از آنچه آنها انتظار می رود. این یک داستان خنده دار—وقتی که من بود, سال بعد, در, کلمبیا, Billie Jean King تا به حال فقط برنده بازی او با بابی ریگس. یکی از استادان اعلام کرد با سرور و نشاط “فردا به افتخار Billie Jean King, ما در حال رفتن به جشن بانوان در روز است.” و او تا به حال هیچ ایده آنچه در تاریخ از خانمها در روز بوده است.

آن را عمدی, متوحش کننده? و یا آن را به معنای خنده دار است ؟ هر دو کارول و فلور آن را به یاد کردهاند اما هر دو خندیدند در مورد آن. و سپس بعد از خنده در مورد آن فلور گفت: “این خیلی تحقیر آمیز.” جزئیات فلور خاطره از خانمها بعد.

به خوبی وجود دارد و قسمت هایی از آن است. ما به عنوان بازدید کنندگان دو نفر ما می خواهم به در ارتش. و من به ارمغان آورد و به کلاس با من جیل و او را از رفتن به مدرسه حقوق او تا به حال حتی به کالج. پس [ویلیام] کوردی من قرارداد استاد در تماس های خود را, و من ایستاد و گفت: “او در خانه من مهمان است.” و او گفت: “هر احمقی می تواند پاسخ این سوال. شما آن را پاسخ دهد.” و سپس بلند شدم و به او گفت که او بی ادب به من مهمان و من در پاسخ به این سوال.

واقعا ؟

بله. و او گفت: چیزی در مورد خانم Ginsburg بودن killjoy.

او به شما یک C-plus در قرارداد?

هیچ.

شاید بهترین معلم من تا به حال من اولین بار سال در مدرسه حقوق شد بن کاپلان. او هرگز چیزی به زخم و یا توهین. او یک استاد از روش سقراطی اما او همیشه از آن استفاده می شود در راه مثبت. بنابراین یک دانش آموز می تواند یک پاسخ او خواهد سؤالم آن را به عنوان در “يعني چه؟”

کوردی یک نمونه استاد دانشگاه هاروارد که در آن زمان و دوست را به دانش آموزان احساس ناراحت کننده است.

یکی از چیزهایی که ما شنیده ام از آلیس وگل خانواده بود که او در قانون بررسی و سپس یک حرف “ما اصلا خوابگاه برای شما. آن را فقط مردان هستند که در اوایل ورود که در حال رفتن به خوابگاه و وجود دارد هیچ جایی برای شما به خواب.” خوانده شده در مورد آلیس تجربه در دانشگاه هاروارد.

قانون نقد و بررسی دعوت نامه رفت و در پایان سال اول. پس از آن نبود رقابت آن را فقط صرفا بر اساس نمرات. آلیس … بود ازدواج کرده و یا او فقط ازدواج است. و او فقط تبدیل آن به دلیل از شوهرش.

خوابگاه چیز دیگری بود. من از کرنل که در آن دختران در خوابگاه زندگی می کنند. که کرنل را بهانه ای برای داشتن یک 4-به نسبت 1—چهار بچه به هر گال—از آنجا که پسران می تواند در شهر زندگی می کنند اما دختران مجبور به زندگی در خوابگاه. و من به دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد و آنها تا به حال هیچ جایی برای دختران در خوابگاه. مهم نبود برای من بود چون من نمی تواند در خوابگاه به هر حال. اما که بود که یکی از بسیاری از ironies که نیاز به محافظت می شود توسط پناه در داخل خوابگاه در کرنل. اما در دانشگاه هاروارد آنها تا به حال برای پیدا کردن محل خود را به ماندن بگیرید.

نسخه دیگری از این چیزی بود که ما شنیده در مورد مرلین رز: او می خواست می شود در عمومی مدافعان یک گروه در دانشگاه هاروارد و در آن همه چیز مذکر و آنها اجازه رفتن به او را در. و به جای تلاش برای به دست آوردن خود در او مطمئن ساخته شده است که زنانی که پس از او می تواند در defenders’ ، بیشتر بخوانید درباره مرلین افزایش تجربه در دانشگاه هاروارد.

و من فکر می کنم آنچه که من در تلاش برای درک این است—این بود که فقط یک تابع از “این چیزی است که شما اگر شما نمی تواند به چیزی” است که شما مطمئن ساخته شده زنانی که پس از شما آن را کردم ؟

من فکر می کنم شما می توانید آن حس از جودی امیدوارم این کتاب هم که [دانشجويان] بهره مند از زنان در کلاس جلوتر از آنها. و به نوبه خود آنها می خواستند زنان در کلاس پشت سر آنها را به آن را آسان تر است. اما بسیاری از این آن فقط در آمد و با خاک. ما حتی سوال آن است. من به یاد داشته باشید هر کسی درخواست به زنان در حمام, قرار داده, در, در Langdell سالن. ما فقط پذیرفته شده است که راه آن بود. [یادداشت سردبیر: خانواده رودا سلین Isselbacher در واقع به یاد می آورد که رودا به عنوان قانون مدرسه را برای اولین بار حامله دانشجو یک بار ایستاده بود تا در کلاس به تقاضا است که زنان مجاز به استفاده از مردان ، خواندن این داستان در اینجا.]

و همان چیزی که با خوابگاه. آنها باید مسکن برای ازدواج دانشجویان. مارتی شده بود در سرویس برای دو سال. بنابراین وجود دارد تعداد زیادی از مردم در کلاس های خود که به نام شده بود به خدمت در پایان دم از جنگ کره. و آنها از بازگشت به قانون و برخی از آنها زندگی در آپارتمان برای ازدواج دانشجویان. اما هیچ یک از همسران خود بودند حضور در مدرسه قانون است.

1993 swearing-in of RBG.
اموزش Bader Ginsburg در سال 1993 بودن سوگند به خدمت در دیوان عالی کشور است.
جفری Markowitz/sygma در via Getty Images

ما شنیده ام قیمتی چند داستان از مردان بودند که متحدان بزرگ در آن زمان. بسیاری از زنان توسط راه توصیف مارتی به عنوان یک متحد بزرگ اما گفت که آنها نمی باید تعداد زیادی از مردان در سراسر بودند که به حمایت از آنها.

[وجود دارد] دو که سعی در متقاعد کردن آلیس وگل دو بار در پایان سال اول ، دوم او در سال [برای پیوستن به قانون نقد و بررسی]. جان وینستون و فرانک گودمن. فرانک به پایان رسید تا در دانشگاه پنسیلوانیا در دانشکده حقوق و او ازدواج کرده بود به هنری دوستانه دختر جون پسند. و جان وینستون من نمی دانم آنچه که او انجام داد اما او هنوز هم زندگی می کنند و او را از زندگی در نیویورک است. اما آنها بسیار حمایت از من به خصوص بر قانون را نقد کنید. آنها هر دو بسیار خنده دار همراهان.

اما پس از آن وجود دارد نوع دیگری وجود دارد کسی که یک سال جلوتر از من در کرنل که به من اطمینان داد که در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد شد بسیار سخت است و من نمی تواند تکیه بر یک حافظه خوب به من از طریق. بنابراین وجود این نوع است که نوعی تنفر حضور زنان. اما بسیاری از مردم … منظورم برای من دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد بود و نه رقابتی جایی که سال دوم. من سال دوم مارتی سوم زمانی که او مبتلا به سرطان و آنها بسیج دور ما همکلاسی های خود را و آنها او را از طریق آن بسیار تلاش سال است. و من تا به حال توجه داشته باشید مصرف کنندگان در تمام کلاس های خود و اعضای خود را در کلاس برای اولین بار آمد به بیمارستان و سپس به خانه به او آموزش خصوصی.

مارتی به پایان رسید تا داشتن بهترین نمرات که او تا به حال در یک ترم است. ترم 15 هفته من فکر می کنم او در کلاس به مدت دو هفته. اما او تا به حال بهترین معلمان و همکلاسی های خود را.

یکی از مهمترین و من مطمئن هستم که تعجب آور چیزهایی است که من قصد دارم به شما بگویم این است که همه این زنان واقعا وحشتناک زمان گرفتن شغل. و این همان درها که بسته شد به شما بسته شد به آنها و در بسیاری از داستان های خود را در مسیر شما. فلور گفت: چیزی که من فکر می کردم شیرین بود و می خواستم شما را به شنیدن آن: او گفت: حتی پس از فارغ التحصیلی و پدر او گفتن او “حتی نمی زحمت به دست آوردن یک قانون کار است. شما هرگز به یک. پیدا کردن چیز دیگری است.” او را در شما نگاه کنند و می گویند: “اگر اموزش Ginsburg را, پس از آن من قصد دارم به سعی در نگه داشتن.” او استفاده می شود به شما به عنوان نوع مارکر “من قصد ندارم به دلیل این سیستمیک است.” او با استفاده از این واقعیت است که شما در تلاش بودند برای دو برابر کردن او تلاش کنید. بیشتر بخوانید درباره فلور تلاش برای به دست آوردن اولین کار.

وجود دارد یک زن در مارتی کلاس نانسی, Boxley, بعد Tepper. او یک کار. او یک کار با ویتنی شمالی سیمور شرکت. همه را از طریق قانون مدرسه, من فکر کردم که نانسی Boxley از ویرجینیا بود که در فاکس-شکار جمعیت. معلوم شد که او یهودی بود. او مبدل شده که او بود و این که چگونه او یک کار با شرکت وال استریت. اما برای من وجود ندارد تنها یک شرکت در نیویورک … دو به نام من پشت من آمد به مصاحبه اما در پایان …

و یکی از دلایلی بود که آنها در مورد چگونه همسران خود را احساس می کنید در مورد همکاری نزدیک با یک زن. و آن را به من شگفت زده چرا که همه آنها زنان دبیران اما این است که تنها راه آن بود.

در حال حاضر جری گونتر [که به من آموخت در کلمبیا مدرسه حقوق] می گوید یک داستان است که من آگاه نیست تا زمانی که او نوشت و آن را در هاوایی قانون را نقد کنید. او گفت که او مسئول clerkships برای کلمبیا دانش آموزان که به نام او هر قاضی در جنوب منطقه تمام 2nd مدار قضات است. و سپس او فکر کرد که او تا به حال یک چشم انداز خوب و بود که قاضی [ادموند] پالمیری (دهانه) بوده که به گفته یک کلمبیا در مقطع کارشناسی و یک کلمبیا مدرسه حقوق فارغ التحصیل شد. و به عنوان جری داستان او گفت: “او یک فرصت و اگر او کار نمی کند وجود دارد یک مرد جوان در کلاس او که با یک مرکز شهر شرکت و او را در پرش و گرفتن بیش از. اما اگر شما نمی خواهد به او یک فرصت پس من هرگز توصیه یکی دیگر از کلمبیا کارمند به شما.”

من فکر کردم در تمام طول که پالمیری (دهانه) در زمان یک فرصت به من, چون او و او تجسم چگونه او می خواهم جهان به دختران خود. این مورد نیست. در سال های بعد او تبدیل به یک قهرمان از فرصت ها. یکی از دختران خود شد و او خشم در مورد تبعیض که او در مواجهه با این سازش ساعت او به کار.

اما به هر حال من رفتم از طریق کارآموزی فکر که چرا قاضی پالمیری (دهانه) در زمان من. اما به جری می گوید داستان پالمیری (دهانه) نبود مقاوم به داشتن یک زن به عنوان یک کارمند. او در حال حاضر یکی بود اما او نگران بود در مورد جین که او ممکن است نیاز من و او ممکن است بیمار می شود.

وجود دارد بنابراین بسیاری از زنان که توضیح داده شده فقط باور نکردنی به شما افتخار. کارول در مورد آن صحبت کردیم. روشن است شما نماینده به طوری که او بسیار افتخار می کنم و او آن را می بیند به عنوان دستاورد او بیش از حد. بیشتر بخوانید درباره کارول که مانند عدالت Ginsburg, هنوز هم یک تمرین قاضی.

و سپس برخی وجود دارد که من فکر می کنم رک و پوست کنده کمی حسود است. که احساس به عنوان اگر شما تا به حال حمایت از مارتی شما تا به حال یک دوست داشتن مرد متاهل که شما قرار داده و خود را حرفه ای ، و اگر آنها به حال برخی از کسانی که معافیت آنها ممکن است تا به حال یک زندگی بسیار متفاوت. این فقط یک داستان پیچیده در مورد آنچه که ما فکر یک داستان ساده از خواهری و حمایت و تحسین متقابل. در حالی که شما در آن شما تا کنون که مفهوم آن این بود که کمی مملو? که آن هر دو رقابتی و حمایت و آن را بدون عارضه?

به عنوان من گفت: من تا به حال هیچ زمان به فکر کردن در مورد احساسات. … رودا سلین—من تا به حال هیچ ایده که او همیشه حسادت من. منظورم این است که من را شگفت زده هنگامی که شما به من گفت که. [یادداشت سردبیر: قبل از مصاحبه تخته فرستاده Ginsburg برخی از نمونه هایی از آنچه که ما آموخته بود در مورد همکلاسی های خود را. بیشتر بخوانید درباره رودا را خاطرات خانواده از رابطه بین دو زن.]

برای زنان در کلاس من و مارتی کلاس این بود که اولین کار بود که با قدرت سخت است. اگر زن رو پای خود را در درب او کار بسیار خوب و شغل دوم نمی شد همان پرش از روی مانع.

آنچه که شما در حال پیدا کردن است این شعله فمینیست این زنان و آن را فقط تقریبا مشابه در یک کتاب است که من امیدوارم که قبل از دیگر خیلی نور روز را مشاهده کنید. [سابق برکلی قانون دین] Herma کی هیل نوشت: بسیاری از شرح حال از 14 زنان در قانون آموزش در سراسر کشور که قبل از او. او 15th زن در هر دانشکده حقوق. و هنگامی که او درگذشت من فکر می کنم او درگذشت در سال 2017, که مقاله رو از دست داد. و من نمی دانم این داستان پر از چرا آن بود منتشر شد اما من در برکلی در ماه سپتامبر و من را تشویق دین [اروین] Chemerinsky—آنها با داشتن یک جشن او و من گفت: اگر شما واقعا می خواهید به جشن را مشاهده می کنید که کتاب او منتشر شده است. او صرف 10 سال نوشتن آن و آن را می گوید داستان از هر یک از این زنان و … آنها هر نوع شخصیت برخی خجالتی برخی جسورانه است.

بنابراین وجود دارد نبود یک نوع که اول شد ، … وقتی که من منتقل به کلمبیا که کلاس به طور قابل توجهی کوچکتر از دانشگاه هاروارد. اما آن را تا به حال 12 زنان از جمله یکی است که دوست من برای زندگی نینا Appel بود که دین از لویولا شیکاگو قانون مدرسه برای سال های بسیاری است.

RBG at a table at an event with two women standing on either side of her to speak with her.
ویرجینیا دیویس Nordin و عدالت Ginsburg در دانشگاه هاروارد قانون تجدید دیدار.
خانواده ویرجینیا دیویس Nordin

Ruth Bader Ginsburg and her husband laughing.
عدالت Ginsburg سهام یک خنده با شوهرش مارتی در سال 2003 است.
اد Bailey/AP

زنان در دانشگاه هاروارد کلاس … من ماندم در تماس با Jinnie Nordin برای سال های بسیاری است. در واقع تابستان بعد از سال دوم من, ما تا به حال در یک آپارتمان در سراسر خیابان را از جایی که [Columbia] قانون مدرسه است اما ما به زندگی با مارتی پدر و مادر برای تابستان. بنابراین Jinnie زندگی در آپارتمان ما ، او تنها در این کلاس که من در آنجا ماند در تماس با. من شنیده ام در مورد فلور و سپس به هر حال.

فلور یک بوق زدن. در پایان بسیار از او مصاحبه به من گفت: “آنچه ما باید گفتن؟” و او گفت: “من فقط آرزو می کنم آنها بهتر است.” و که بسیار ساده بود برای او. اما من دوست دارم آنچه شما می گویید که برخی از شما نمی شد شعله ور فمینیست و برخی از شما بودند تنها با داشتن سرگرم کننده و برخی از شما رفته اند به نامی مشاغل و برخی نه. و این نبود فمینیستی پروژه.

راست.

من مصاحبه شما یک زن و شوهر از سال پیش, زمانی که زرق و برق ساخته شده شما از. و من پرسید: “چه چیزی شما را در مورد زنان جوان که آینده هستند که در زندگی خود نگاه به عنوان اگر آن را یک میلیون سال پیش اتفاق می افتد نمی تواند دوباره؟” و در عین حال آنها هنوز هم در مواجهه با سقف شیشه ای در شرکت های حقوقی و آنها را محدود در برخی از راه. محدود نمی شود راه خود را از زندگی بود, اما فرصت محدود و سرخوردگی عمیق در مورد تعادل کار و زندگی. و من احساس می کنم که اگر من یک 1L گوش دادن به داستان خود را به نظر می رسد مانند داستان های علمی تخیلی خیلی دور و خیلی سخت مربوط به. و در عین حال, من تعجب می کنم اگر شما می توانید به من بگویید که بخش هایی از آنچه که شما شاهد در دانشگاه هاروارد است که هنوز هم ضروری و مهم برای زنان به تمرکز بر روی.

آن را ناخودآگاه تعصب. این انتظار است. شما باید یک کاهش انتظار زمانی که شما می شنوید یک زن صحبت کردن من فکر می کنم که هنوز هم می رود. که به طور غریزی هنگامی که یک مرد صحبت می کند او خواهد بود به گوش که در آن مردم را از انتظار نیست که به می گویند هر چیزی از ارزش. اما تمام زنان در نسل من تا به حال بارها و بارها این تجربه که در آن شما می گویند چیزی در یک جلسه و هیچ کس باعث می شود هر چیزی از آن را. و شاید نیم ساعت بعد یک مرد باعث می شود نقطه یکسان و واکنش مردم به آن و می گویند: “ایده خوبی است.” که من فکر می کنم یک مشکل است که همچنان ادامه دارد. برخی از آن است که بیش ناخودآگاه تعصب با تبدیل شدن آگاهانه از آن که من فکر کردم … من داستان در مورد ارکستر سمفونیک بسیاری از بار. مردم بودند بنابراین مطمئن شوید که آنها می تواند تفاوت بین یک زن و یک مرد و هنگامی که به آزمایش گذاشته که بین آنها نیست.

ویلیس ریس یک استاد حقوق در دانشکده حقوق کلمبیا. گفت: “یک چیز وجود دارد او تاسف در مورد روز. او گفت: زمانی که این کلاس در حال حرکت بود به آرامی و به شما می خواستم برای دریافت یک ترد جواب درست “شما به نام یک زن است. او همیشه آماده است.” و امروزه او گفت: هیچ تفاوت زنان به عنوان آماده به عنوان مردان.

که پیشرفت.

یکی از چیزهایی است که من احساس می کنم در دانشکده حقوق بود که اگر من flubbed که من می تواند به پایین آوردن تمام ، که شما قرار نیست فقط شکست برای خودتان اما مردم می گویند: “خب من انتظار آن را از یک زن است.” آن را مانند آنها می گویند در مورد یک زن راننده. بنابراین من مصمم به ترک نیست که تصور.

خواندن کامل داستان زندگی هر یک از نه زنان دیگر در عدالت Ginsburg را در دانشگاه هاروارد قانون کلاس در اینجا. گوش دادن به ویژه ما مجموعه های صوتی, “کلاس RBG,” در اینجا و یا در زیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigara