گفتگو با سفر گزارشگر ویکتوریا واکر در مورد صنعت و همه گیر

ویکتوریا واکر می خواهد برای دیدار با مردم به جایی که آنها هستند.

بر خلاف بسیاری از همسالان خود که در پوشش مسافرت به خصوص از طریق لنز از نقاط و مایل واکر مقدمه به سفر رخ داده است از طریق صلیب کشور roadtrips با خانواده اش. هیچ کس در خانواده مگس بنابراین واکر دیدم خیلی از امریکا از طریق پنجره های بسته بندی شده ون به عنوان Kirk Franklin در پس زمینه بازی.

چنین تجربه هستند چرا واکر می خواهد به گسترش دامنه چیست, سفر در نظر گرفته و آن را قابل دسترس بیشتر را. سفر در نظر گرفتن ندارد به عجیب و یا گران است. “نه همه رویا برای رفتن به مالدیو یا نه همه رویا برای رفتن به پاریس یا توکیو. هر چه رویای شما است هر کجا که رویای خود را— از آن می تواند به Atlanta, georgia,” او گفت:.

در گفتگوی ما در جولای 13, واکر به ما مختصر و مفید در مورد چگونه به صرفه جویی در پول در حالی که سفر چه آن را مانند سفر به تنهایی به عنوان یک زن سیاه و سفید و چگونه coronavirus همه گیر است بر فضا. در بالا شما می توانید به تماشای چت ما—تولید شده توسط بریت Pullie و ایمان اسمیت—و در زیر یک رونوشت از بحث است.

سلام میشم. من جولیا Craven و این گفتگو با جولیا. امروز من با چت ویکتوریا واکر نقاط مایل و معاملات خبرنگار در نقاط پسر. من خیلی خوشحال هستم که شما می توانید پیوستن من امروز برای این قسط. ما می رویم به بحث در مورد سفر شگفت انگیز به سمت تبدیل شدن به یک سفر خبرنگار که چرا او در نظر نژاد پرستی در خارج از کشور هنگامی که برنامه ریزی سفر و چگونه COVID-19 نهفته است که فضا. هفته آینده من بر می گردم به صحبت با شخص دیگری که در حال ساخت گام های بلندی در زمینه های مربوطه خود را.

سلام Vikkie. با تشکر دوباره.

سلام با تشکر از شما برای داشتن من.

البته. اجازه دهید فقط هاپ حق در آن از آنجا که من می دانم که شما را جذاب داستان پس زمینه, اما هر کس دیگری نیست. به ما بگویید که منشاء علاقه خود را در سفر. چگونه می خواهم که شروع کنید ؟

من سفر بسیار گسترده اما نه در راه است که بسیاری از مردم در این فضا شروع به سفر. ما مقدار زیادی از سفرهای جاده ای. ما را از… سفر از ویرجینیا به دیزنی جهان. ما خواهد درایو در همه جا; ما پرواز نمی. هیچ کس در خانواده من مگس. ما تگزاس چند بار ما لاس وگاس دو بار ما را لوس آنجلس و سان فرانسیسکو یک بار رانندگی تا 12 از 16-ون مسافری سه روز در جاده ها, اقامت در بهترین وسترن در طول راه. غذا خوردن در باب ایوانز. من می دانم که شما می دانید آنچه من صحبت کردن در مورد.

رانندگی به کالیفرنیا.

رانندگی به کالیفرنیا. به طوری که واقعا موجب علاقه من در سفر. من واقعا شروع به سفر در راه است که من سفر در حال حاضر در کالج. یکی از چیزهایی که من خیلی قاطعانه در مورد زمانی که من به دانشگاه بود و من می خواستم به این فرصت را به سفر و خوشبختانه من واقعا تا به حال فرصت خوبی برای مسافرت است. من رفتم به هائیتی دو بار برای یک جامعه خدمات پروژه من رفت, به غنا من به آلمان رفت, من به دبی رفت و که واقعا موجب علاقه من در مسافرت های بین المللی چون من ندارد این فرصت را به سفر در سراسر جهان زمانی که من بچه بودم. این چیزی است که بسیاری از افرادی که اشغال این فضا سفر کرده لوکس از انجام زمانی که آنها در حال رشد بودند تا سفر به دور دنیا در پنج, و من باید از این فرصت به انجام این کار است. من می خواستم مطمئن شوید که زمانی که من به دانشگاه, من می خواهم که این فرصت را به سفر.

خوشبختانه زمانی که من در کالج بود من هوارد به پرداخت. من رفتم به دانشگاه هاوارد. من هوارد به پرداخت هزینه برای سفر من است. من به عنوان دانش آموز عکاس بود که کاتالیزور که من تحت فشار قرار دادند برای دریافت بیشتر به فضا. سپس, زمانی که من فارغ التحصیل از دانشگاه, من در زمان کار در روزنامه در واشنگتن دی سی است و این ارتفاع انتخابات ریاست جمهوری, بنابراین من نمی باید این فرصت را به سفر تا آنجا که من زمانی که من در کالج بود, اما من می خواهم را به استفاده از پرواز معاملات پروازهای ارزان به مالزی, پروازهای ارزان به آفریقای جنوبی چیزی است که من به جایی که من می خواستم برای رفتن. و در کنار من شروع یک وبلاگ سفر چون من می خواستم چیزی است که… دیدم زیادی از مردم با وبلاگ سفر, زیادی از مردم با سفر ولاگ و هیچ یک از آنها خواهد… وجود دارد تعداد بسیار کمی از مردم سیاه و سفید که اشغال فضا وجود دارد و افراد بسیار کمی که اشغال پرواز مقابله فضایی است که چگونه من به کاری که من در حال حاضر.

من شروع به وبلاگ سفر Vikkie سرمایه گذاری واقعا به عنوان یک راه برای برجسته کردن و مردم از رنگ در فضا سفر نوشتن در مورد پرواز می پردازد بلکه من فکر می کنم مهم ترین چیز برای من در زمان ساخت, سفر, احساس در دسترس مردم, جلسه, مردم, جایی که آنها هستند و به آنها فضا این فرصت را برای برنامه ریزی سفر رویایی, هر آنچه که به نظر می رسد مانند آنها. من سفر رویایی خواهد بود به سیشل, اما افراد دیگر رویای سفر آن را فقط می تواند به مانند… این فقط می تواند به مانند گل تلفونی ساحل و یا کانکون, و من می خواستم به هر آنچه که رویای خود را در سفر بود و من می خواستم به آن را آسان برای شما را قادر به برنامه ریزی آن است.

من فقط با داشتن تصویری از شما و بچه ها و مادر بزرگ خود را همه در این ماشین رفتن در سراسر کشور به لس آنجلس. که حیرت انگیز برای من است. خانواده من در زمان یک سفر جاده ای از مولتری گرجستان به نیویورک و حدود 16 ساعت است. که هیچ سه روز.

سه روز است. بار دوم ما به لاس وگاس رفت ما متوقف در تنسی و سپس ما را متوقف و دوباره در فلگستفف آریزونا. این هم نوع دلیل من نفرت سفرهای جاده ای در حال حاضر چون من در وسط چون من جوانترین بنابراین من هیچ فضایی. این است که قبل از, خوب, تلفن همراه, بنابراین من تا به حال یک سی دی پلیر—

و شما بازی مار آره.

من در بازی مار و ما تا به حال… Kirk Franklin آلبوم بیرون آمد. چه یکی با عنوان? ما که بازی تمام سه روز در جاده ها است. به این روز نمی توانم گوش دادن به این آلبوم. این آلبوم با “تصور من” در آن است. من نمی توانم گوش دادن به این آلبوم به این روز است. من به یاد داشته باشید ما “به دنبال شما” همانطور که ما رانندگی از طریق سد هوور و به این روز من احشایی واکنش وقتی می شنوم بسیاری از آهنگ از این آلبوم است.

آره من برای دیدن جهان رو به دیدن جهان در یک لنز های مختلف نه فقط از بودن… بسیاری از مردم جهان را ببینید سربار اما من به واقع دیدن کشور است. ما ساخته شده متوقف می شود. ما رفت و به شهر اوکلاهما, سایت Oklahoma City bombing که من بیش از حد جوان برای خود و خانواده ام به متن. بدیهی است که رفت و به سد هوور رفت و به L. A., این اولین بار من است می خواهم به L. A., اولین بار من تا به حال شده است در ساحل غربی و سپس به سان فرانسیسکو برای یک روز و سپس آن را بارید. که واقعا چگونه من به این نوع از کار.

چگونه کسانی که تجربه های اطلاع رسانی و کار است که شما در حال حاضر ؟ دلیل این که شما به ذکر است که بخش بزرگی از این برای شما در حال سفر در دسترس تر را برای افرادی که ممکن است درک این فضا که ممکن است درک نمی کنند پرواز می پردازد و یا امتیاز و همه این مسائل پس چگونه است که اطلاع آنچه شما در حال حاضر ؟

منظورم این است که آن را یک جنبه به من چگونه فکر می کنم در مورد سفر. من نسبتا جدید در نقاط و مایل فضا در مقایسه با بسیاری از افرادی که انجام داده ایم این کار را برای 10 سال گذشته است. من یک کارت اعتباری 10 سال پیش; من نمی دانم که بسیاری از افرادی که دارای کارت های اعتباری و یا کارت های اعتباری متعدد فقط به خاطر بسیاری از ما آموخته است که کارت های اعتباری چپاولگر هستند. برای بسیاری از افرادی که مثل من این مورد است.

من می خواهم به دیدار با مردم, جایی که آنها هستند. به من گفته نه همه رویا برای رفتن به مالدیو یا نه همه رویا برای رفتن به پاریس یا توکیو. هر چه رویای شما است هر کجا که رویای خود را است, آن می تواند به همپتون ویرجینیا جایی است که من از, من می خواهم به آن را به عنوان روشن که ممکن است برای دیدار با شما در هر کجا که از نظر مالی شما و یا هر مجموعه مهارت های خود را و یا این که آیا شما در مراحل برنامه ریزی که آیا شما در حال برنامه ریزی در رزرو در حال حاضر من می خواهم برای دیدار با مردم به جایی که آنها هستند و نه فقط دیدن است که در اوایل زندگی حرفه ای من به خصوص در سفر, فضا, واقعا مطلع… این واقعا به من اطلاع داد به انجام این کار در حال حاضر.

راه رفتن ما از طریق برنامه ریزی یک سفر. چه که نگاه مانند شما ؟

آره به نظر می رسد کمی متفاوت است و در حال حاضر از آن بود که در اوایل در زندگی حرفه ای من. من یک مقدار زیادی از الهام بخش من از سفر Facebook گروه هایی که من در آن عمدتا مردم سیاه و سفید و یا رنگ و یا از Instagram. من ایده های بزرگ برای رفتن به سیشل در سال گذشته از آنجا که من دیدم تمام این سفر وبلاگ نویسان و نه فقط مانند سفر اثرگذارندهها اما افرادی که سفر. من آنها را دیدم “در اینجا چگونه من به سیشل. ماندن در یک overwater ییلاقی.” من گفتم: “من می خواهم به انجام این کار است.”

من اول فکر بدیهی است که این آب و هوا که در آن من قصد دارم. آن است که رفتن به سرد در آن است رفتن به می شود و پس از آن گاهی اوقات وقتی که من سفر من خوب هستم با این که سرد و پس از آن گاهی اوقات آن را مانند من فقط واقعا می خواهید در ساحل. پس من تصمیم خوب, من می خواهم برای رفتن به… منظورم این آخرین سفر من بود, Mexico City. بعد از من رفتن به شهر مکزیک و یا پس از, آره, من تصمیم گرفتم من می خواهم برای رفتن به مکزیکو سیتی, پس از آن من شروع به دنبال هتل ها. برای من شخصا مهم نیست پرواز اقتصاد است. بیشتر از پرواز و سفر, اقتصاد, اما من ترجیح می دهند به ماندن در هتل های خوب تا حدودی به این دلیل من می توانم در یک مقدار زیادی از سفر انفرادی بنابراین من هرگز احساس امن با خوابگاهها… یا فوق العاده امن با خوابگاهها و من سعی کنید برای جلوگیری از Airbnbs وقتی که من سفر انفرادی.

من تصمیم خوب, من می خواهم برای به عمل و یا من می خواهم به آن مواد غذایی است که آیا من می خواهم به… آیا من می خواهم به توپ ؟ پس من تصمیم هتل و سپس من را به یک طرح از یک سفرنامه نیست, اما من در واقع واقعا انجام یک سفر. من اساسا در این پرواز وجود دارد, من, مانند, خوب, من می خواهم برای دیدن این, من می خواهم به خوردن این, من می خواهم به انجام این کار و پس از آن من فقط اجازه دهید بعد نگاهی به من که در آن آن را به من طول می کشد. من به طور معمول هرگز اقامت هر محل بیش از چهار روز, بنابراین من باید یک روز در هر نقطه که در آن من هستم مطلق گردشگری است. من نمی خواهم بزرگ, اتوبوس, تور, درست مثل من مثل مادر با فانی بسته و من تمام روز را صرف. من جدی است. من صرف یک روز تمام فقط مانند یک زن کامل… معمولی آمریکایی گردشگری است. سپس من یک چیزی که من غذا خوردن راه من را از طریق یک شهر یا من خوردن من راه را از طریق یک کشور است. سپس من یک روز که من را فراموش موزه ها.

سپس هر جا بروم به من واقعا سعی کنید و پیدا کردن مردم سیاه و سفید در هر جایی بروم. هر کجا بروم من سعی کنید و پیدا کردن هر یک رستوران آمریکایی یا آفریقایی رستوران و یا نوعی از… چون منظور من مردم سیاه و سفید همه جا هستند, بنابراین من سعی کنید و پیدا کردن این نوع از نفوذ هر گونه جای من رفتن به.

چگونه می توانم شما عامل نژادپرستی از آنجا که برخی از کشورها که در آن آن را به بدتر از این خواهد شد … مثل شما ممکن است یک مشکل بزرگتر در کرواسی از شما می خواهم که در ایسلند.

راست. من فکر می کنم نکته جالب… مردم از من بپرسید در مورد مسابقه و سفر در همه زمان ها. به خصوص مردم دیدار من در خارج از کشور, آنها می خواهم… که آن را بیشتر نژادپرستانه در آمریکا از آن است که در خارج از کشور ؟ منظورم این است که نوع ذهنی سوال. برخی از نژادپرست ترین تجربه است که من تا به حال خارج از کشور بوده است. من فکر بازگشت به 2016. من در تایلند با دو تا از homegirls ما در راه ما را به عقب و ما فرار به یک بیت از یک مساله مهاجرت در که ما ترانزیت از طریق ویتنام در راه ما بازگشت به ایالات متحده است.

من در تلفن با وزارت امور خارجه این است که زمانی که من در اوایل سفر من تجربه, بنابراین من واقعا نمی دانم که بسیاری از قوانین ویزا و یا آنچه شما باید. من به یاد داشته باشید ما با وزارت امور خارجه در تلاش برای دریافت به وضوح در مورد اینکه آیا ما قادر خواهد بود به هیئت مدیره پرواز ما و بازگشت به ایالات متحده متوجه شدم من… ما بودند در فرودگاه و من متوجه شدم که بسیاری از مردم واقعا دیده نمی شود مردم سیاه و سفید به خصوص در خارج از چارچوب تلویزیون.

ما خیره که صادقانه من خوب است که با اما ما با وزارت امور خارجه و در این نقطه من ناجور می کنه چون پرواز ما در مورد به هیئت مدیره در دقیقه 90. وجود این سه بچه ایستاده بودند و مانند هشت پا و دور از ما و نگهداری آنها حرکتی در ما در یک راه در واقع حیله گر است که ما روسپی و که ما می خواستیم به آنها. من دوست دارم… پس من چرا که من در حال حاضر فقط تاکید کرد: من مطمئن هستم که من می خواهم به قادر به دریافت این پرواز و این فقط ناخالص و آن را dehumanizing. آن هم از نوع فقط با قرار دادن یک دمپر در چه بوده است واقعا بزرگ تجربه سفر.

هر زمان من برنامه ریزی سفر من همیشه آگاه از من چگونه درک خواهد شد و نه فقط به عنوان یک فرد سیاه و سفید, اما, به ویژه به عنوان یک زن سیاه و سفید.

وجود دارد برخی از کشورها که به فرانک در پایین از لیست من و برخی از کشورهایی که من سفر کرده بود که در آن من می دانم که افرادی که گفت: آنها تا به حال تجارب منفی به عنوان سیاه و سفید و من فکر ایتالیا در این زمینه و من گفتم: “من به ایتالیا رفت و من تا به حال نسبتا عادی را تجربه کنند.” برای اکثر مردم نادیده گرفته و من آن را به دور از چگونه افراد دیگر درک شده اند به طوری که همیشه در پشت ذهن من چگونه من حرکت را از طریق جهان خیلی متفاوت تر از بسیاری از افرادی که در حال سفر نویسندگان که به حرکت را از طریق جهان.

من هم فقط به فکر خود من امتیاز. من شده است به مراتب بیش از حد بسیاری از مکان های که در آن من درمان شده اند در نگاه اول و سپس بدست خدمات ضعیف یا درمان شده به طرز وحشیانه ای تا دهان من باز من و صدا مانند یک آمریکایی. این یک افتخار است که من واقعا متوجه شدم من تا به حال وقتی که من سفر بودم. برای تمام چیزهای وحشتناک است که مردم سیاه و سفید تجربه در ایالات متحده و خارج از کشور برای این موضوع ما هنوز امتیاز از Americanness و گذرنامه.

من مکان هیچ کس می خواهد به من کمک کند هیچ کس می خواهد به انجام هر چیزی صدا بسیار واضح مانند یک آمریکایی. سپس آن را مانند “اوه.”

“آه شما یکی از آنها” همانطور که در اشاره به مانند مردم از این قاره است. من فقط مانند “آیا درمان من است که می خواهم و نیست درمان مردم دیگر مانند آن.” این واقعا مطلع برداشت من از من چگونه حرکت را از طریق جهان به عنوان یک مسافر از آنجا که حتی در لنز سیاهی وجود دارد هنوز هم استثنا دارد.

هر کس از هر کس به نوعی از امتیاز. من نمی دانستم که یک آمریکایی در چنین یک امتیاز بزرگ تا زمانی که من به دانشگاه رفت و من نیز در سیاست های بین المللی. آن را فقط مانند, آه, وای. شما دریافت درمان متفاوت در خارج از کشور اگر شما مثل شما گفت باید از یک گذرنامه. این فقط یک تجربه متفاوت برای شما.

پس چگونه می شما توصیه… بیایید باد پشت کمی به خاطر یک چیز است که ما بدست نمی به این واقعیت است که شما می دانید که چگونه برای دریافت تخفیف. شما اشاره کردید به این, اما شما واقعا نمی توضیح دهید که چگونه شما پرداخت $3.00 برای سفر به سیشل. شما در مورد صحبت نمی که. من نمی خواهم به این دلیل آن را جذاب چگونه شما با استفاده از نقاط و مایل و همه چیز آن را فقط… آره شما انجام دهد.

وسواس من با پرواز معاملات فقط برای رفتن به عقب در زمان اتفاق افتاده است روز کریسمس 2014 زمانی که آرسنال تا به حال این اشتباه کرایه آن کاملا دیوانه اشتباه کرایه به ابوظبی از, واشنگتن, نیویورک—

GlitchGate 2014.

GlitchGate 2014. که زمانی که من بود, “خوب, من قطعا رفتن به این سفر فضایی.” ما با پرواز Etihad Airways از واشنگتن دالس فرودگاه ابوظبی برای $256 است که به طور معمول در آن زمان که پرواز می شده اند یک یا $800 یا 900 $در سفر. این واقعا موجب علاقه من در سفر به دلیل یک چیزی که من به طور خاص به یاد داشته باشید که در مورد تجربه است وجود دارد بسیاری از مردم که در زمان استفاده از این پرواز ایران که تا به حال هرگز قبل از سفر. بودند مانند “من حتی نمی باید یک پاسپورت. من قصد دارم فقط آن را کشف کردن.” افرادی که مانند “من قصد دارم به من… مادر من کار کرده است به مدت 40 سال و او واقعا می خواهد برای رفتن در تعطیلات. آن را مانند من مادر من در تعطیلات.”

که زمانی که من متوجه شدم که سفر چیزی نیست که تنها ثروتمند به حال دسترسی به این دلیل که ما سه شکست و دانشجویان است. من بلیط رزرو شده که در یک کارت اعتباری است. سه شکست دانش آموزان کالج که قلم ما midterms. من تا به حال شاید 300 دلار به نام من و ما هنوز هم رفت و به ابوظبی. آن را برای من 22 یا 23 تولد و این فقط یک تجربه شگفت انگیز از آنجا که من کردم به دیدن… وجود دارد و مردم دیگر در پرواز بودند که مانند “Yo” ما همان معامله است.” خدمه پرواز بودند مانند “اوه خدای من. شما بچه ها آیا شما بچه ها کتاب معامله؟” این فقط یک واقعا تجربه شگفت انگیز است, اما من در حال حاضر چه پنج سال از من هنوز هم مناسب برای پرش بر روی یک پرواز کرد.

من می توانم در یک مقدار زیادی از جستجو از طریق گوگل پرواز. من یک پایه برآورد چقدر پرواز معمولا هزینه و من نوع صحبت کردن به مانند قبل از همه گیر شرایط اما معمولا اگر شما در حال مستقر در نیویورک شما می توانید یک پرواز به لندن برای زیر $500. گاهی اوقات شما ممکن است آن را برای $205. شما ممکن است دیدن, San Juan, پورتوریکو به طور معمول در $215. گاهی اوقات شما می توانید ببینید که برای $78 و در یک حامل اصلی بیش از حد به طوری که مانند یک آمریکایی مانند ایالات متحده مانند یک جت آبی مانند دلتا.

من شروع من صبح 6:00 صبح به دنبال پرواز معاملات برنامه ریزی مسیر در Google پرواز از طریق SkyScanner در توییتر دنبال. من یک لیست در توییتر که فقط جستجوها برای airfares و ارزان پرواز می پردازد. که واقعا چگونه من موفق بوده است. به من و بعد فورا رفت واز, مسن, هر چند من بیشتر apt به خصوص که دوباره شما می دانید بدست به نقاط و مایل فضا به کتاب های بسیاری از سفر در نقاط. به دنبال آن راه.

فقط قبل از همه گیر من تا به حال یک هفته خاموش بود و من مانند “من مطمئن هستم که اگر من می خواهم به ماندن در نیویورک است.” سپس من گفتم: “من فکر کردن در مورد رفتن به بوگوتا, یا, Mexico City.” من تا به حال یک دسته از نقاط از یک زن و شوهر از امریکن اکسپرس کارت های من بود, “خوب, من قصد دارم برای رفتن به Mexico City. چرا که نه؟” من رزرو پرواز من در دلتا پایین رفتن و هوا در مکزیک کسب و کار رفتن برای 54,000 کیلومتر. پس از آن من ماندم در هایت ریجنسی در شهر مکزیک که من رزرو با استفاده از چیس نقاط 36,000 تعقیب امتیاز. کسانی که من فقط از دنبال و فقط از داشتن یک ایده از جایی که من می خواستم برای رفتن من قادر به قطعه با هم یک کل سفر. برای اکثر من معنی دیگر از مالیات اقامت من بود… آره این بود. $54.00 برای پرواز برای مالیات پس از من رزرو با مایل و سپس بدیهی است که این نوع سپرده شما پرداخت در یک هتل, اما من به روز رسانی شد و بلافاصله در هنگام ورود چون من هایت وضعیت. آره که واقعا چه من کردم… که واقعا چگونه من قادر به پیدا کردن یا پرواز معاملات و یا رزرو چیز با امتیاز و مایل است.

قبل از همه گیر من تا به حال این طرح به دور دنیا سفر در نقاط و مایل کشیدن هم همه برنامه های وفاداری من انتقال ارز از برنامه های پس از امریکن اکسپرس و تعقیب و گریز و پس از آن فقط پرواز در اطراف جهان است. من برنامه ریزی در پرواز از نیویورک به توکیو در ANAs. آنها یکی از بهترین کلاس های کسب و کار در جهان است. من که قرار بود به پرواز رسیده از سئول به ابوظبی در یکی از بهترین محصولات کلاس اول در جهان است. سپس من رفتن به هاپ در اطراف خاورمیانه برای چند روز و سپس پرواز از دوحه به نیویورک با استفاده از خطوط هوایی آمریکا مایل رزرو از طریق هواپیمایی قطر است که ما در TPG در نظر گرفتن بهترین کسب و کار در سطح محصول در جهان است. همه گیر همه تغییر کرده است که واقعا شگفت انگیز است برای دیدن آنچه که شما می توانید با امتیاز و مایل است.

چگونه است که این بیماری همه گیر مؤثر بر سفر خارج از واضح است ؟

خارج از آشکار… من معنی آن را… بسیاری از کارشناسان می گویند که آنها انتظار نداریم که صنعت سفر به بازگشت به قبل از همه گیر سطح حداقل تا 2023 به اعتقاد من. منظورم این است که ما در حال دیدن کارکنان شرکت هواپیمایی دریافت furloughed هتل کارکنان furloughed اما ما همچنین شروع به دیدن برخی از نشانه هایی از زندگی سفر در صنعت است که مردم هنوز هم بسیار هیجان زده در مورد سفر, حتی اگر آنها نمی تواند آن را انجام دهد در حال حاضر مردم هنوز هم بسیار هیجان زده در مورد سفر و برای مردم سفر در حال حاضر ما شاهد بسیاری از کشورهای کارائیب بازگشایی به ایالات متحده سفر ما شاهد آنتیگوا بازگشایی ما شاهد جامائیکا بازگشایی باربادوس است که به اعتقاد من هرگز بسته شده است.

منظورم این است که آن را برای رفتن به سال قبل از ما قبل از همه گیر سطح, اما من فکر می کنم چیزی که مهم است به یاد داشته باشید این است که واقعا جالب زمان به بعد نه فقط یک مسافر آمریکایی اما آمریکا. آمریکایی ها خیلی استفاده نشده و به گفته “هیچ” و نداشتن دسترسی… آنها استفاده نشده به دسترسی نداشتن به فضاهای که در طول تاریخ شده است همیشه به باز کردن آنها. ما به طور معمول در این کشور را انکار می کند که دسترسی به مردم و در سال های اخیر دیده ایم که ما را رد کرده است دسترسی به شهروندان در کشور است که بر اساس آن درک تهدیدات امنیتی و در حال حاضر ما در حال دیدن کشورهای دیگر گفت: “ما نمی خواهیم شهروندان آمریکایی است.” من فکر می کنم آن را بسیار جالب به تماشای گذرنامه دیده می شود به عنوان یکی از پرسود ترین گذرنامه به آن را بسیار جالب است که به نه مورد حق در حال حاضر.

حق کاملا. من دیدن گزارش های خبری از یک هواپیمای آمریکایی من فکر می کنم آن را در ایتالیا فقط از نوع متوقف شده و مانند “اوه.”

دریافت تبدیل به اطراف. آره.

چه اتفاقی افتاده است ؟

من می دانم که من با خواندن این تیتر. من نمی خواندن داستان واقعی, اما چیزی که ما احتمالا در ادامه مطلب ببینید. همیشه وجود دارد رفتن به افرادی که می خواهید به دست انداختن قواعد و قوانین لازم را به آنها اعمال می شود و همیشه وجود خواهد داشت کشورهایی که می گویند: “ما در حال رفتن به ارسال شما حق بازگشت به جایی که شما بودند.”

من اعتقاد دارم که آن را فقط مهم توجه داشته باشید که اگر شما برنامه ریزی برای سفر و من صحبت برای خودم در اینجا من لازم نیست که هر گونه سفرهای برنامه ریزی شده برای آینده قابل پیش بینی. که لطمه می زند. سفر بوده است به طوری مرکزی به زندگی من در پنج سال گذشته و واقعا تمام زندگی من. من خوب خواهد شد بدون سفر اما اگر شما سفر برنامه ریزی شده به خصوص در مسافرت های بین المللی برنامه ریزی شده آن را برای رفتن به واقعا مهم است که شما را در درک که در آن است رفتن به همان تعطیلات عادی است که شما استفاده می شود به در نظر گرفتن که در آن است رفتن به شما را نه فقط از خودتان محافظت کنید اما محافظت از مردم در کشورهای دیگر به ویژه کشورهایی که در سیستم بهداشت و درمان است که ما انجام می دهیم. اگر شما مجموعه ای مرده در سفر فقط می دانم که آن را به شما را به مطمئن شوید که شما اقامت خود را در P و Q را شما انجام آنچه شما قرار است به انجام, شما در حال اجتماعی فاصله شما با پوشیدن یک ماسک شما نداشتن هتل بزرگ احزاب شما فقط رفتن در مورد روز خود را به روز کسب و کار و فقط دقیق در مورد آن.

که چیزی نیست. من یک داستان از یک زن و شوهر از هفته پیش که در آن گردشگری تخته شد و مانند ما می خواهیم آمریکایی ها ما می خواهیم مسافران آمده است. ما می خواهیم مسافران آمده و آن را مرکزی برای اقتصاد ما, ما می خواهیم آنها را به آمده است. ما می خواهیم آنها را به هوشمند در مورد آن.

است که این مورد در کارائیب که در آن بسیاری از این کشورها هنوز هم در حال توسعه است و آنها ممکن است زیرساخت اگر آن را بزرگ شیوع?

در بسیاری از… من فکر می کنم جامائیکا نخست وزیر و یا کسی بالا در جامائیکا دولت گفت که آنها نمی باید واقعا انتخاب… وجود دارد واقعا یک انتخاب در بازگشایی. دوباره گردشگری است به طوری مرکزی به کارائیب, بنابراین دانستن است که اگر شما در حال برنامه ریزی سفر خود را و سپس آن مهم است که واقعا در بهترین رفتار زیرا در بسیاری از این کشورها مانند آنتیگوا برای مثال در ایالات متحده ما لازم نیست که هر چیزی که… ما لازم نیست که یک قانون فدرال یا دستور است که می گوید هر کس باید یک ماسک اما در آنتیگوا آنها انجام دهد. اگر شما در حال رفتن به رفتن به این کشورها و سپس آن را به می تواند عاقلانه برای شما به دنبال قوانین محلی است.

که مرا می ترساند زیرا… و من فقط ذکراست در اینجا اما به نظر می رسد مانند افرادی که بیشتر به سفر هستند همان افرادی که مصرف آن را به طور جدی stateside و در نتیجه ممکن است به عنوان تمایل به پوشیدن ماسک. دوباره, من فقط با اتصال نقطه است که من دیده ام. اما آخرین سوال من برای شما و شما می دانید که در آن این است که به خوبی یک, چه صاحبان حیوان خانگی انجام دهید زمانی که شما یک حیوان خانگی که نمی تواند با شما سفر برای هزاران دلیل و می تواند جهان در دیدار با Migo? Migo است Vikkie سگ.

من در واقع من شده فکر کردن در مورد زندگی پس از همه گیر است که در آن من تصمیم به سفر. من قبل از همه گیر برنامه ریزی معمولا به ترک Migo با یک هم اتاقی و یا ترک Migo با یک سگ نگهدار. من واقعا نمی دانم که چگونه است که رفتن به کار در حال حاضر به خصوص که ما نوع حق در تلاطم این بیماری همه گیر. من دوستان که همیشه مایل به تماشای Migo و در آن صورت اگر من تصمیم به رفتن جایی من فقط پاک کردن همه چیز را که من خود از جمله Migo.

Yas اینجا می آیند. به اینجا می آیند. به اینجا می آیند. او خواب بود روی پای من. اوه خدا. این پسر.

که Migo میشم.

گویند “سلام جهان است.” گویند “سلام جهان است.”

سلام Migo.

که خاله جولیا.

او خیلی زیبا است.

او را بسیار آزار دهنده است.

او مراقبت می کند. او مراقبت می کند. برای برخی از این دلیل او را در شما. من فکر نمی کنم من هر گونه سوال بیشتر برای شما, اما ما چند سوال از بینندگان ما و مایا می پرسد: “چه شخصی خود را ارزیابی ریسک برای سفر در یک پست-COVID جهان؟” یک سوال خوب است.

ما در یک پست-COVID جهان در حال حاضر, اما ما در حال شروع به دیدن… خوب شما برای رفتن. ما-

او کمی با صدای بلند.

او در بسیاری از صدای بلند. ما در حال شروع… ما در یک پست-COVID جهانی نشده است, اما ما در حال شروع به دیدن آنچه که یک پست-COVID جهان خواهد بود بنابراین ما می توانیم انتظار برای دیدن هتل ها مثلا واقعا پله تا در تمیز کردن. من به صحبت کرد آنتیگوا مدیر گردشگری که به من گفت که هتل ها در آنتیگوا آنها خیلی واقعا اجرای اجتماعی فاصله در آن شما در حال حاضر در حال بررسی در آنلاین شما نیاز به پیشخدمت و پادو مهمانخانه تحویل توشه خود را به اتاق آنها اسپری کردن توشه. پس از تمیز کردن هر اتاق, اتاق خود را مهر و موم شده با برچسب بنابراین شما می دانید که هیچ کس با دستکاری آن است. این چیزی است که ما قصد داریم برای دیدن نوع نورد… این چیزی است که من انتظار می رود ما می توانید ببینید نورد جهانی است.

ما شاهد هواپیمایی مسدود کردن وسط صندلی در پرواز, اما من حدس می زنم من شخصی ارزیابی ریسک است… منظور من آن بستگی دارد. برای من این نوع واکسن, اما دیگر از آن چه هستند… اگر من تصمیم به پرواز چه اجتماعی فاصله چیزهایی که در حال اجرا و یا آنچه در حال… چقدر جدی, اگر من قصد دارم به یک کشور مثلا چقدر جدی هستند مصرف اجتماعی فاصله. آن خواهد بود جالب است زیرا برای برخی از کشورها ما فقط ممکن است اجازه داده نمی شود در حالی که برای. که فقط رفتن به آن که فقط رفتن به آن. آره.

آره. شما نمی توانید تقصیر دولت برای در واقع حاکم است. سوال بعدی ما این است که شما چیست مشاوره برای همه مردم نشسته اعتباری از سفرهای که لغو شد به دلیل coronavirus که باید به آنها کتاب زمانی که آنها باید سعی کنید به سفر ؟

به خصوص با اعتباری به ویژه اگر بیایید می گویند شما تا به حال یک سفر به ریو دو ژانیرو در ماه اوت اگر خطوط هوایی خود را لغو که بلیط شما واجد شرایط برای بازپرداخت کامل. آنها همچنین ملزم به بازپرداخت کامل. در بسیاری از موارد شما ببینید شرکت های هواپیمایی در تلاش برای ارائه به شما اعتبار, و یا آنها سعی کنید به شما پیشنهاد مایل یا آنها را امتحان کنید و به شما ارائه گواهی اما اگر شرکت هواپیمایی لغو, شما مجاز به بازپرداخت کامل. در برخی موارد شرکت های هواپیمایی را به آن را آسان برای شما. فقط صدای جیر جیر آنها را DM آنها تعداد تایید خود را و آنها را موسسه اعتباری.

برخی از شرکت های هواپیمایی, شما ممکن است به اختلاف با کارت اعتباری شما ممکن است به فایل ادعا با وزارت حمل و نقل. در آن صورت من که با کنیا ایرویز در هنگام پرواز من به سیشل رو لغو شد. من رفتم از طریق کانال های عادی از بدیهی است که تلاش برای بدست آوردن پول من برگشت. شرکت هواپیمایی لغو بلیط. من ایمیل فرستاده هواپیمایی, من توییتی هواپیمایی فرستادم Facebook پیام به شرکت هواپیمایی, من اختلاف آن را با کارت اعتباری خود و در نهایت من شکایت با نقطه, اما اگر شما را اعتباری در بسیاری از موارد شما باید یک سال از آن استفاده کنید. این فقط مهم باشیم که اگر شما می خواهید پول خود را و سپس شما در حال رفتن به… هواپیمایی در حال رفتن به مجبور به لغو و شما در حال رفتن… در بسیاری از موارد, آنها در حال رفتن به طور خودکار به شما پول خود را به عقب به طوری که مهم است به خاطر داشته باشید اما شما به عنوان یک هزینه کامل مهم نیست که چه هواپیمایی می گوید. اگر شرکت هواپیمایی لغو بلیط خود را به هر دلیلی آنها به شما مدیون پول. آنها مدیون شما نان و نان خود را.

دریافت به بانک بر روی آنها. من عشق ارسال یک سرمایه برای رسیدگی به هر آنچه در آن است که من نیاز به کار گرفته شود. یکی از آخرین سوال برای شما چه هستند برخی از مورد علاقه خود را به کارت های اعتباری و امتیاز وفاداری برنامه ها ؟

بنابراین در شرایط استفاده از کارت های اعتباری, کارت های مورد علاقه من بود و من رفتن به کارت AmEx طلا قبل از همه گیر اما قطعا در طول این بیماری همه گیر از آنجا که شما دریافت می کنید چهار امتیاز در هر دلار صرف شده در سوپر مارکت ها, بدیهی است که در این بیماری همه گیر من صرف مقدار زیادی از پول و ناهار خوری. من می خواهم بگویم قبل از همه گیر جهانی, زمانی که من در سفر گسترده AmEx پلاتین از آنجا که شما می توانید پنج امتیاز در هر دلار صرف شده در پرواز و همچنین شما می خواهد دسترسی به اولویت تصویب سالن که من استفاده زیادی فقط برای گرفتن کار انجام می شود یا فقط باید یک نقطه آرام به خنک کردن قبل از پرواز من. افسر سالن که امریکن اکسپرس, سالن, TSA و جهانی Precheck جهانی, ورود TSA Precheck و جهانی ورود اعتبارات است.

از نظر من مورد علاقه برنامه های وفاداری بزرگ و… را در نظر هتل های بزرگ جهان هایت فن. بزرگ جهان هایت فن من بسیاری از… بسیاری از هتل ها نسبتا خوب برای تعدادی از نقاط شما نیاز به گرو در اوردن حتی اگر هایت نقاط فوق العاده دشوار است برای به دست آوردن که من رفتن به. از نظر airlines, من یک فن بزرگ از بریتیش ایرویز Avios کوتاه-مسافت پروازهای داخلی و برخی کوتاه-مسافت پروازهای بین المللی, اما, American Airlines, آمریکایی من نوع صحبت کردن قبل از همه گیر جهانی است که در آرسنال کلاس اول و قطر Qsuites در کوانتاس شما تا به حال دسترسی به کتاب کسانی که پرواز را از طریق آمریکا, اما, آره,, که برای من مثل هایت قطعا هایت و قطعا آمریکایی است.

یک نکته یاد گرفتم از شما این است که هر چه برنامه شما تصمیم می گیرید در چوب با آن. نمی هواپیمایی هاپ.

آره با آن چوب. با آن چوب و قطعا با استفاده از شرکت های هواپیمایی, خرید پرتال فقط مثل دندانه دار کردن یک تن از مایل.

SkyMiles دلتا دارای یک پورتال میشم.

آره. اگر شما پرواز آمریکایی به طور انحصاری آمریکا, خرید پرتال, اگر شما پرواز جنوب, وجود دارد, جنوب غربی, خرید پرتال. ایران همه آنها را خرید پورتال.

همه حق, خوب, با تشکر از شما بسیار Vikkie. من واقعا قدردانی شما به ما برخی از زمان خود را امروز. آن را همیشه خوب به شما را ببینید. همیشه خوب است برای دیدن Migo.

همیشه خوب به شما را ببینید.

به تماشای همه در خانه من قدردانی خانواده ، من امیدوارم که شما یک روز خوب رفتن به یک پیاده روی پوشیدن ماسک. همه حق خداحافظ میشم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigarawww.iqelektroniksigara.com