یک coronavirus رکود به این معنی بیشتر روبات ها و شغل کمتر

رمان coronavirus همه گیر است که قطعا خوب برای بازار کار است. هفته های اخیر دیده می شود نرخ بیکاری افزایش به سطح رکورد به عنوان کسب و کار و کل صنایع شاتر به منظور جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. به عنوان یک نتیجه اقتصاد کاهش یافت, با شاخص میانگین صنعتی داوجونز و S&P 500 با کاهش بیش از 20 درصد از فوریه اوج.

در حالی که اجتماعی فاصله اقدامات موقت ممکن است این رکود اقتصادی اثر را در بازار کار خواهد شد که اثرات طولانی مدت. در نشست مشترک پست با همکاران خود علامت Muro, یک عضو ارشد و سیاست مدیر در موسسه بروکینگز شهری, سیاست, برنامه, به تازگی نوشت: “هر coronavirus مربوط به رکود اقتصادی است به احتمال زیاد به افزایش نیروی کار جایگزین اتوماسیون.”

رکود اقتصادی او این استدلال را در مورد افزایش سطح اتوماسیون است که در حال حاضر یک تهدید وجودی برای بسیاری از مشاغل است. و coronavirus رکود با توجه به وسعت و مقیاس می تواند حتی بیشتر از اتوماسیون.

این مصاحبه شده است به آرامی ویرایش شده برای وضوح و اختصار.

Rani ملا

این احساس متضاد با منطق به من که اتوماسیون خواهد سنبله در رکود اقتصادی به دلیل اتوماسیون گران است حداقل در کوتاه مدت. چرا شما انتظار می رود نرخ اتوماسیون برای افزایش ؟

علامت Muro

آن را ممکن است به نظر می رسد که در زمان های سخت در یک رکود انسانی و نیروی کار ارزانتر خواهد بود و بنابراین اتوماسیون خواهد رفت پایین. اما در واقع آن مخالف است. چه اتفاقی می افتد که به دلیل بحران از پایین خط و تصادف, در, درآمد, انسان تبدیل نسبتا گران تر نسبت به اتوماسیون.

بنابراین یک شرکت است که ممکن است فکر کردن در مورد اتوماسیون تحت زیادی از فشار برای انجام این کار به خصوص در دو سال اول از یک رکود. و این چیزی است که بسیاری از تحقیقات گذشته رکود نشان داده است. مردم نسبتا گران تر از جمله با منافع خود را. در ضمن شما می توانید خود را بازسازی کسب و کار با استفاده از فن آوری های جدید است که باعث افزایش بهره وری. بنابراین نوعی حرکت است به جای کمتر-کارگران ماهر با تعداد کمتری بیشتر کارگران ماهر یا حفظ بالاتر-کارگران ماهر اما پس از آن را در فن آوری های جدید.

نکته دیگر این است که فن آوری های جدید معنی اتوماسیون بلکه enterprise نرم افزار است که دیگر تقریبا به عنوان گران قیمت به عنوان آن را از یک دهه پیش, می گویند در اطراف بحران مالی است. منحنی هزینه کاهش پیدا کرد. ما فکر می کنیم وجود دارد مقدار زیادی از با کیفیت بالا و جدید تکنولوژی در قفسه انتظار برای استقرار از جمله یک “کلید در دست” استاندارد ارائه اغلب از شرکت های فن آوری. بنابراین من فکر می کنم بسیاری اتفاق افتاده است به تیز کردن آنچه که در حال حاضر بسیار قابل رویت پویا در آخرین گردش مالی بحران.

Rani ملا

ماشین آلات و مریض نیست و یا در خانه بمانند هنگامی که وجود دارد یک بیماری همه گیر.

علامت Muro

راست. ویروس ها ممکن است انتقال از یکی به دیگری اما آن را به همان نوع از ویروس.

Rani ملا

بنابراین دقیقا همان چیزی است که تحقیقات نشان داده شده است ؟

علامت Muro

نیر Jaimovich و هنری Siu یافت که در سه رکود بیش از 30 سال گذشته 88 درصد از دست دادن شغل در محل معمول بسیار automatable مشاغل. و که در اصل همه از مشاغل از دست رفته در بحران. بنابراین این بحران در طول تاریخ بی اندازه شده است بازدید بر روی کارگران که در واقع بود automatable.

یکی دیگر از یافته توسط براد Hershbein و لیزا کان از دانشگاه روچستر در نگاه چیزی شبیه به 100 میلیون کار آنلاین ارسال و متوجه شد که شرکت در سخت ترین ضربه مترو پیوسته جایگزین کارگران که انجام automatable وظایف معمول با این ترکیب فن آوری, بله, بلکه بیشتر کارگران ماهر. بنابراین وجود یک نوع مرتب سازی که رخ می دهد: شما بیشتر اتوماسیون بلکه upskilling که هر دو سخت خواهد بود در حال حاضر برای کارگران وحشت زده و عصبی.

Rani ملا

چه چیزی باعث این رکود اقتصادی متفاوت از گذشته در رکود است ؟

علامت Muro

چیزی که متفاوت است و در این زمان است که تمام است که من در مورد گفت: در حال حاضر کمتر تحصیل پایین کارگران ماهر شروع به اعمال بیشتر به میانه مهارت و حتی بالاتر-مهارت های حرفه ای و یقه سفید کار می کنند که ممکن است بیشتر مستعد ابتلا داده شده بهبود چیزهایی مانند AI. ما تحقیقات اخیر نشان داده است که هوش مصنوعی disproportionally مورد استفاده در یقه سفید و مدیریت میانی یا فوقانی مدیریت مناطق است. آن را نیز توسط کارگران خط و اداری توابع.

پس از آن می تواند باشد که همه از این استفاده از راه دور فن آوری و ارتباطات دنده ممکن است اشاره به آمادگی بیشتر برای عمده فروشی سازماندهی مجدد از ادارات است که به خوبی ممکن است فشار بیشتری قرار داده نه فقط کارگران در بیشتر روال سنتی automatable مشاغل, اما بیشتر آنهایی که حرفه ای فکر می کنم بسیار احتمال واقعی است. من فکر می کنم بزرگ غذای آماده در اینجا این است که رکود درایو بیشتر نه کمتر دررفتگی از طریق اتوماسیون. و فیلمی است که در مورد چگونه است که کار می کنند از طریق این چرخه که در آن رویداد بزرگ است و ممکن است بیشتر آماده برای رفتن اتوماسیون AI و یا کار از راه دور سیستم عامل است.

Rani ملا

چه شغل بودند خودکار پس از آخرین رکود ؟

علامت Muro

اولیه رویداد تا به حال تا حد زیادی به انجام امور مالی اما آن گره خورده بود تا با توجهی بحران در خودرو و بخش تولید است. کسانی که نوع پوستر کودکان از بحران مالی, و من فکر می کنم ما باید یک عکس متفاوت از آسیب دیده ترین بخش های این زمان.

Rani ملا

پس چه خواهد بود بیشتر تحت تاثیر این زمان ؟

علامت Muro

مواد غذایی خدمات و تسهیلات در حال حاضر تحت فشار زیادی از جمله از طریق این نوع کیوسک سفارش. بلکه میانه-مهارت در موقعیت های اداری و دفاتر تحت فشار زیادی. و پس از آن تولید شده است در خط مقدم برای 30 سال است. برای کسانی که فکر می کنم که ساخت خودکار به عنوان به عنوان آن می تواند ما هنوز هم بسیار بالا قرار گرفتن در معرض وجود دارد و من فکر می کنم این نوع از مجموعه ای از هوش مصنوعی حساس مدیریت میانی مشاغل — آن است که آیا حسابداری تجزیه و تحلیل مالی حتی چیزهایی مانند توسعه نرم افزار — ممکن است فشار است.

Rani ملا

شما می توانید طلسم کردن آنچه در آن به معنی در معرض اتوماسیون و یا هوش مصنوعی ؟

علامت Muro

داده می شود فن آوری های موجود در مجموع حدود 36 میلیون شغل در دسته های متعدد و صنایع و مشاغل می تواند جایگزین ماشین آلات. در حال حاضر این بدان معنا نیست که آنها خواهد شد. اما این به ما می دهد احساس از اندازه در معرض شغل. آن را نه یک سهم از کل اقتصاد است اما تعداد قابل توجهی از مردم است. این بدان معناست که کار خود را نسبتا قابل پیش بینی و یا آنچه به نام روال و بنابراین مستعد ابتلا به جایگزینی یا رباتیک یا نرم افزار های آفیس, به عنوان مثال.

Rani ملا

هستند که شغل امن است ؟

علامت Muro

بهداشت و آموزش و پرورش و دولت آن را تحت نسبتا کمتر فشار در برخی از راه, حداقل فوری اخراج. اما ما ممکن است همچنین حرکت به آموزش از راه دور به عنوان مثال در آموزش و پرورش تغییر ترکیب از کارگران و یا دولت تحت فشار مالی نیاز به فن آوری های جدید.

من فکر می کنم این قسمت به نظر می رسد گسترده تر. از آن خواهد شد به احتمال زیاد لمس انواع مشاغل, اما بدون شک وجود دارد که مستقیم و چهره به چهره تعامل برای بهداشت شخصی مثلا احتمالا می تواند بسیار امن. اما وجود خواهد داشت نیاز به کاهش برخی از آنها, بنابراین من فکر می کنم که دشوار می شود بیش از حد.

Rani ملا

تحقیقات خود را نیز در بر داشت که اتوماسیون افزایش خواهد یافت و نابرابری موجود در ایالات متحده است. چگونه است ؟

علامت Muro

به دلیل قرار گرفتن در معرض اتوماسیون شکل گرفته است به شدت توسط صنایع است که در آن مشاغل خاص هستند واقع شده است, ما همه انواع تغییرات در سراسر هیئت مدیره. به دلیل جنسیتی یا قومی مخلوط از یک شغل خاص یا صنعت متفاوت ما دیدن شدید تنوع وجود دارد. شما باید حذف آسیب پذیری از کارگران جوان که ممکن است بیشتر متمرکز در مواد غذایی خدمات یا تسهیلات — شغل است که همواره یک راننده از قرار گرفتن در معرض اتوماسیون و که به وضوح در خط مقدم تحت اجتماعی فاصله.

مردان کمی بیشتر در معرض خود را به دلیل دخالت در تحقق و حمل و نقل بخش است که نشان استخدام در حال حاضر به دلیل بزرگ شیفت به تجارت الکترونیک. اما آن را نیز بسیار automatable منطقه است. بنابراین ما به دنبال تعداد زیادی از شار در آن منطقه است. سپس لاتین تبار و آمریکایی های سیاه و سفید نیز به شدت در معرض صنایع و مشاغل که آیا آن را دوباره سرویس غذا یا سطح میانی است. بنابراین این نقش را در سراسر همه از این شغلی مخلوط. همه گیر فشار و سپس خود را, الگوهای, اما, این, قرار گرفتن در معرض سطوح به خوبی شناخته شده است. این به این معنا نیست که شغل لزوما از بین برود اما این نقشه به شکل قرار گرفتن در معرض و در جایی که فشار ممکن است.

Rani ملا

این واقعیت است که این یک رویداد جهانی به معنی آن می تواند حتی تاثیر گسترده تر از معمولی رکود است. این است که درست است ؟

علامت Muro

مقیاس رویداد است که تا حد زیادی رفتن به ضرب و یا ترکیب کلی تمایل برای اتوماسیون برای افزایش طول رکود. ما می دانیم که الگوی ادواری است که یک واقعیت تاریخی است. مقیاس این رویداد در حال رفتن به تشدید آن است. شما باید به فکر می کنم که آنچه که می تواند به صورت خودکار به احتمال زیاد خواهد شد در حال حاضر با توجه به اینکه ما تا به حال بسیاری از اینرسی را از طریق زمان خوب است. بار خوب نیست زمانی که فشار اعمال شده است.

در حال حاضر فشار احساس خواهد شد توسط سازمان های کسب و کار. و با فن آوری بیشتر داشتن وارد شدند و در راه من فکر می کنم ما بیشتر فشار نه فقط در استاندارد انواع اتوماسیون است که ما دیده ایم در گذشته چه رباتیک و کارخانه ها و یا کیوسک-سفارش در رستوران. خرده فروشی با cashierless checkouts مانند آمازون بروید و فروشگاه ها ممکن است گسترش. پس از آن من فکر می کنم ما بیشتر و بیشتر با استفاده از هوش مصنوعی در طبقه متوسط و حرفه ای در محل کار در دفاتر. من فکر می کنم که ما در حال رفتن به دیدن خیلی بیشتر اتوماسیون از ما حتی در سال های اخیر رکود.

Rani ملا

چه خواهد شد این کار چشم انداز مانند پس از این ؟

علامت Muro

پتانسیل مقیاس از این رویداد نیست فقط رفتن برای پایان دادن به عرضه فراوان از شغل ما تا به حال. آن را نیز به ارمغان می آورد به این دلیل اتوماسیون لینک جدید دور خیلی بیشتر ساختاری تغییر دوباره در هر چه تقاضا برای مهارت است و آنچه در بازار کار به نظر می رسد.

بنابراین ما نه فقط از دست دادن شغل-غنی دهه ما به احتمال زیاد غواصی را به یک دوره از تکنولوژی محور تغییر ساختاری. که اضافه کردن عوارض برای کارگران و آن را به واقعا چرخ ضامن دار تا اضطراب است که من فکر می کنم مردم احساس می کنند. به دلیل آن را مانند وجود دارد رفتن به یک بازگشت به همان حالت عادی. وجود دارد به احتمال زیاد رفتن به درج فن آوری جدید سیستم عامل است که تغییر خواهد کرد و واقعا تغییر آنچه عادی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>