فاسد ملت ضعیف تر است ملت

قسمت یادداشت ها

در اینجا این هفته کوکتل chatters:

امیلی مشخصات وکیل مدافع Cathryn کرافورد در مجله نیویورک تایمز را مجموعه ای از داستان از کارگران که باید برای مقابله با این بیماری همه گیر: “قرار گرفته است. ترس. تعیین می شود.”; امیلی Bazelon برای نیویورک تایمز: “ما دادگاه و زندان قرار دادن زندگی در معرض خطر”

جان مصاحبه برای فردا صبح با جان Prine که از عوارض COVID-19 این هفته است.

دیوید یادداشت عبور از لیندا تریپ و توصیه می کند Slow Burn, فصل 2, قسمت 5: “بگو همه: لیندا تریپ در معرض بیل کلینتون امر با Monica Lewinsky. آنچه او فکر می?”; Reis Thebault اندرو Ba Tran و ونسا ویلیامز برای واشنگتن پست: “Coronavirus آلوده کردن و کشتن آمریکایی های سیاه و سفید در یک برانگیزتر نرخ بالا”

شنونده پچ پچ از راشل Johnston @rachmjohnston: Todd ریچموند برای آسوشیتد پرس: “گم شدن یک پسر و یک انجماد باتلاق تست ردیاب غرایز”

برای این هفته تخته سنگ به همراه جایزه بخش دیوید امیلی و جان بداهه نوازی یک داستان با هم. شما می توانید صدای جیر جیر پیشنهادات و لینک ها و پرسش و پاسخ به @SlateGabfest. صدای جیر جیر خود را برای ما کوکتل پچ پچ با استفاده از #cocktailchatter و یا ارسال آن را به ما Facebook صفحه. (پیام ممکن است به نقل نام مگر اینکه نویسنده تصریح می کند در غیر این صورت.)

آدرس ایمیل برای سیاسی Gabfest است [email protected] (ایمیل ممکن است به نقل نام مگر اینکه نویسنده تصریح می کند در غیر این صورت.)

پادکست تولید Jocelyn فرانک.

تحقیقات و نمایش یادداشت ها توسط Bridgette Dunlap.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>