یک Covid-19 لیست خواندن برای مارس 26

در اینجا یک لیست از coronavirus-مقالات مرتبط با پادکست ها و موضوعات از سراسر اینترنت است که گرفتار چشم ما:

 • حدود 3.3 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته با توجه به وزارت کار. که بزرگترین واحد-هفته پرش در تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده در تاریخ است. رکورد قبلی: حدود 700,000 جدید ادعا می کند تمام راه برگشت در سال 1982.
 • در اینجا یک Vox ردیاب که در آن هر یک از ما از دولت این است که در حال حاضر در Covid-19 تست تایید موارد و مرگ و میر.
 • “صرفه جویی در زندگی و صرفه جویی در اقتصاد در تضاد نیستند در حال حاضر” می خواند یک استراتژی اقتصادی گروه در بیانیه ای با امضا کنندگان مانند بن برنانکی جانت یلن و هنری M. پالسون جونیور “ما را تسریع بازگشت به قوی فعالیت های اقتصادی با در نظر گرفتن مراحل را برای جلوگیری از گسترش ویروس و صرفه جویی در زندگی می کند.”
 • این اقتصاد مقاله منتشر شده امروز در نگاه چگونه بهداشت عمومی در پاسخ به این 1918 آنفولانزای همه گیر در سراسر ایالات متحده نهفته میزان مرگ و میر و فعالیت های اقتصادی و متوجه شد که “زود” و “تهاجمی” مداخلات بهداشت عمومی “کاهش عوارض جانبی اقتصادی و عواقب ناشی از یک بیماری همه گیر” در علاوه بر این به “پایین[ing] مرگ و میر.”
 • از آن آسان است برای دیدن اقتصادی درد ناشی از سخت اجتماعی فاصله اقدامات به دلیل آن است که اتفاق می افتد درست در مقابل ما در حال حاضر آن است که تقریبا غیر ممکن است به تصور این مقدار باور نکردنی از آینده به درد ما خواهد ماند به عنوان یک جامعه اگر این ویروس همچنان در حال گسترش است. این قطعه توسط اد یونگ پیش بینی مسیرهای مختلف است که در آینده می تواند (این تعاملی بصری مفید است و همچنین).
 • چه پست-اجتماعی فاصله جهان نگاه مانند? و چگونه ما وجود دارد ؟ Vox برایان رزنیک توضیح می دهد که چگونه ما می تواند حرکت کند “از پتک به چاقوی کوچک جراحی” ما در بهداشت عمومی تلاش.
 • تا کنون ژاپن تنها گزارش حدود 1,400 موارد coronavirus اما با توجه به ناشناس تیم بین المللی از محققان مستقر در توکیو تعداد کسانی که ممکن است انجام نگرفته توسط یک عامل از پنج یا بیشتر.
 • بسیاری از آنها نسبت سریع چین coronavirus پاسخ موفقیت به عنوان اثبات این که رژیمهای رسیدگی به این نوع از بحران بهتر از دموکراسی. اما به عنوان بورسی را زاک Beauchamp می نویسد: “اسطوره استبدادی برتری” است که نه تنها تجربی نادرست است — آن است که “به طور فعال مضر است.”
 • سنا تصویب 2.2 تریلیون دلار بسته محرک به آدرس اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus. وجود دارد بسیاری از مهم مقررات در این لایحه اما آن را احتمالا نمی تواند تقریبا به اندازه کافی برای نجات کسب و کارهای کوچک.
 • ممکن است آن را یک پدیده نسبتا جدید اما کروناویروس “شک و تردید” به نظر می رسد زیادی مانند “آب و هوا شک و تردید.”
 • آمریکا ممکن است به زودی به صورت یک خطرناک کمبود مراقبت های بهداشتی کارگران به عنوان پزشکان و پرستاران گزارش شدید دنده کمبود سهل انگاری پروتکل و بسیار سطح بالایی از استرس در محل کار خود را.
 • مهم این است که پاسخ ما به کروناویروس پاسخ ریشه در داده ها; همچنین مهم است به رسمیت شناختن محدودیت ها از آمار و مدل ما در دسترس ما است.
 • درمان بدتر از بیماری است ؟ بود 2 تریلیون دلار سنا بسته محرک به اندازه کافی است ؟ و چقدر زمان برای ما برای به دست آوردن این چیز تحت کنترل است ؟ این پادکست ها پاسخ دارند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>