یک Covid-19 لیست خواندن برای مارس 27

در اینجا یک لیست از coronavirus-مقالات مرتبط با پادکست ها و موضوعات از سراسر اینترنت است که گرفتار چشم ما:

 • شایعات ظاهر دیروز که نیل فرگوسن یکی از نویسندگان این امپریال کالج کاغذ که پیش بینی موجب دولتها به مصرف دقیق تر اقدامات برای مبارزه با Covid-19 انتقال به حال راه می رفت به عقب اولیه خود را تخمین می زند. کسانی که شایعه شد غلط به فرگوسن خود را توضیح می دهد.
 • موفقیت نسبی اولیه مهار اقدامات به این معنا نیست ترس از Covid-19 را گسترش هستند و پر از شکوفه و یا اوایل پیش بینی های اشتباه بودند. آنها همچنین به این معنی نیست که ما از جنگل. این موضوع از اپیدمیولوژی مارک Lipsitch توضیح دهد که چرا.
 • “مدل های خود را به معنای توپ کریستال پیش بینی دقیق اعداد و یا تاریخ. آنها هوا چگونه بیماری ها را تحت شرایط مختلف” این قطعه توضیح می دهد که چگونه اپیدمیولوژیک مدل سازی کار می کند چرا که خود پخته شده در مفروضات بسیار مهم است و به همین دلیل بسیاری از اتهامات علیه آنها را به شدت غلط.
 • یک مثال از همین پیش فرض های ساخته شده را به مدل های اپیدمیولوژیک مهم است این مدل جدید منتشر شد پنج شنبه توسط دانشگاه واشنگتن است. مدل پیش بینی کرد که ملی coronavirus مرگ و میر اوج خواهد آمد در اواسط ماه مارس و ما را در رسیدن به کمتر از 10 مرگ و میر/روز در هفته برای اولین بار از ماه ژوئن است. این مدل باعث می شود برخی از پررنگ مفروضات: یعنی که تمام باقی مانده است که نه تصویب سختگیرانه اعمال محدودیت بر شهروندان انجام خواهد داد تا در هفته آینده — و این که مردم با رعایت آنها تا در تابستان.
 • ملی جدید نظرسنجی نشان می دهد که روباه بینندگان بسیار کمتر احتمال دارد به این بیماری همه گیر به طور جدی حتی در مقایسه با دیگر خواهان.
 • ما صحبت های زیادی در مورد Covid-19 مرگ و مير و خیلی کمتر در مورد درد و رنج بسیار زیاد آن باعث می شود حتی برای کسانی که تجربه “نسیم” علائم. این موضوع آشکاری است که یادآوری آن است.
 • این حساب از مرگ و ناامیدی در سیاتل و نیویورک دو از قدیمیترین شهرهای ضربه سخت coronavirus منطقه قدرتمند و ترسناک یادآوری از آنچه ممکن است به آمده برای بقیه از ما.
 • یک 2.2 تریلیون دلار بسته محرک است و مقدار زیادی از پول. در اینجا به همین دلیل حتی دقیقترین کسری بازها نباید نگران است.
 • “Coronavirus است که در حال حاضر آلوده به صدها نفر از هزاران نفر از مردم در سراسر جهان می تواند rip از طریق این اردوگاه ها با ویرانگر سرعت و مرگ و میر.” شرایط در اردوگاه های پناهندگان در حال حاضر به اندازه کافی بد — coronavirus می تواند آنها فاجعه بار است.
 • در اینجا یک واژه نامه از coronavirus-اصطلاحات مرتبط از “ونتیلاتور در مقابل تنفسی” به “قرنطینه در مقابل انزوا” و بیشتر.
 • “غنی از زمان جنگ اقتصاد ارائه می دهد مفید قالب برای فکر کردن در مورد زمینه گسترده تر از coronavirus بحران” می نویسد: نیکلاس مولدر. “زمانی که جوامع تغییر اقتصاد خود را به یک جنگ جای پای آن نیست و فقط کمک به آنها برای زنده ماندن در یک بحران — آن را تغییر می دهد آنها را برای همیشه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>