یک COVID-19 بازمانده یک هشدار برای دیگر مردان


A twentysomething man, shown from chin to chest

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

در یک قسمت جدید از مرد تا Aymann اسماعیل خطاب به دیوید وگا 27-year-old man who رفت و به چند احزاب در فلوریدا در اوایل ماه مارس و به خانه آمد با کوروناویروس. او بهبود, اما او می گوید او باید بهتر شناخته شده اند—او یک دانشجوی پزشکی. در مصاحبه دیوید توصیف دو هفته مصیبت با COVID-19 و خواستار دیگر مردان جوان را به توجه به بهداشت عمومی هشدار. این متن شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

Aymann اسماعیل: هر چیزی که شما را در درک که شما می خواهید شما نمی? مانند هر چیزی که شما در حال حاضر مشخص به عنوان غیر مسئولانه?

دیوید وگا: کاملا. من رفتم به چند احزاب مختلف. در جنوب فلوریدا وجود دارد بسیاری از احزاب است. یکی از دوستان من یک دوش کودک, اما, لاتینا, دوش نوزاد فقط بهانه ای برای پرتاب یک حزب بزرگ است. و پس از آن وجود دارد احزاب ساحل که دوستان من انداخت و رفتن به بازار و فرودگاه. من در گرفتن هر گونه احتیاطی یا چیزی شبیه به آن. دیدم چند نفر با ماسک اما نبود شستن دست من به عنوان مجدانه به عنوان من باید نبود اجتناب از افراد و یا اجتماعی فاصله. این است که قبل از همه چیز جدی تر, چگونه آن امروز است. اما من آرزو می کنم من در زمان کسانی که شیوع کمی جدی تر و شروع به دیدن چگونه از یک بیماری همه گیر آن را واقعا می تواند تکامل را به.

پس چه شد آن مانند آن را تجربه?

من به یاد داشته باشید که واقعا می ترسم و نمی دانستند چه می گذرد. احساس کردم که احتمالا یک روز تب و لرز و خستگی عضلات و بدن درد, کامل, از دست دادن اشتها و تمایل به انجام هر کاری فقط ماندن در رختخواب من بیشتر از روز است. من به یاد داشته باشید فکر آن بود که احتمالا فقط آنفولانزا. من در واقع تا به حال انتصاب دکتر روز دوم برای چیزی کاملا نامربوط اما از آنجا که من تا به حال 101-درجه تب, و از آنجا که من تا به حال سفر خارج از کشور در آخرین روز 28, آنها تصمیم به انجام یک آنفولانزا تست من. چون من برگشتم منفی آن reflexed به COVID-19. من در واقع بسیار خوش شانس بود یکی از افرادی بود که در واقع تست شده برای آن را به خاطر من می دانم که تست شد و نه به عنوان به طور گسترده ای در دسترس به عنوان در حال حاضر است. ما هنوز شاهد مشکلات در این بخش نیز هست.

اما من همچنان به تجربه تب و خستگی و لرز برای حدود یک هفته و نیم. برای من که بسیار ترسناک است. من تا به حال آنفولانزا در گذشته و معمولا تب و لرز و خستگی خواهد شد در حدود یک یا دو روز شاید سه روز. اما رسیدن روز هشت تا نه, شما شروع به نگران شدن در مورد همه چیزهای دیگر که در حال رفتن اشتباه در بدن شما است. من حتی به یاد داشته باشید شروع به ترمیم و تلاش یک خانه تمرین کردم و نفس خیلی سریع من می دانستم که من تا به حال به آن را آسان و اجازه دهید این چیزی که سوار قبل از من رفت و برگشت به روال.

در حالی که فکر می کردم که من جوان است. آن را واقعا به من صدمه دیده است. حتی اگر من آن را گرفتن من احتمالا بیش از آن را دریافت سریع واقعی. وجود دارد کمی از تکبر. من می خواهم به می دانم که اگر شما مربوط به آن و این که آیا شما می بینید که روند با برخی از برنامه های دیگر نر دوستان است.

کاملا. من فکر می کنم آن را بسیار آسان به سقوط به دام. من آنچه که من خوردن من ورزش در بیشتر روزهای هفته و من لازم نیست که هر گونه شرایط بهداشتی بنابراین به طور کلی بسیار سالم. من فکر می کردم در شانس کردن که من به آن را دریافت در آن ممکن است مانند یک سرماخوردگی یا شاید مثل آنفولانزا من خواهید بود برای چند روز. من قطعا انتظار نیست که آن را به دو هفته گذشته است که در دوره ای از زمان است که من تجربه علائم.

شما می توانید به من بگویید که چرا شما احساس می شود که در راه است ؟

من هرگز واقعا نگران سلامت من در 27 سال از زندگی است. شما می دانید در حال رشد در مدرسه می شنوید در مورد این بیماری های همه گیر آنفولانزای اسپانیایی و سایر چیزهایی که دوست دارم و من فکر می کنم آن را سخت به واقعا درک است که آن را واقعی یا تا زمانی که شما آن را تجربه خودتان و یا یک دوست و یا کسی که شما می دانید آن را تجربه. و برای من این بود که من تجربه آن را به take-صفحه اصلی پیام از همه که.

بنابراین شما آن شخص در ابتدا فکر بود که آن را کمی دیوانه به انجام همه این اقدامات احتیاطی اضافی?

“اگر من آن را در زمان به طور جدی تر من احتمالا آلوده شده با این ویروس است.” — دیوید وگا

من به یاد داشته باشید زمانی که من دیدم NBA لغو شد که نوع تکان دهنده لحظه ای. من گفتم: وای فقط به خاطر یک بازیکن رو از آن همه چیز در حال حاضر لغو شده است. و من فکر می کنم آن را واقعا در زمان یک هفته برای همه چیز برای شروع ثبت نام برای من, برای دیدن, مانند, وای, این است که در ادامه به گسترش است. آن را نمی بهتر. اگر هر چیزی, آن را راه بدتر.

به خصوص که از جایی که من صرف دو ماه در بیمارستان ها و پزشکان را مجبور به تصمیم گیری در هر روز در مورد چه کسی باید دریافت که تخت ICU چون ما فقط پنج و ما سه نفر یا 10 نفر است که به آن نیاز دارند اما ما تنها مجاز به انتقال یک. بنابراین بسیاری از منابع تخصیص گیری. و آن را سخت برای دیدن بیماران می میرند چون آنها نمی توانند به مراقبت مناسب. این چیزی است که من هرگز فکر نمی کردم اتفاق می افتد در اینجا در ایالات متحده یک کشور با ثروت بسیار و بسیار تخصص های پزشکی. و به دیدن ما می زنیم در این جهت برای دیدن ما به اندازه کافی هواکش در ICU—که پزشکان در حال حاضر به گفتگو با مقامات مافوق خود را در مورد چه کسی باید دریافت که ونتيلاتور که باید ICU, تخت, دیوانه است. هر روز که می رود توسط شما شنیدن بیشتر و بیشتر داستان در مورد پزشکان و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی. من فکر می کنم آن را می سازد آن را بیشتر و بیشتر واقعی برای همه ما است.

اگر شما آن را بیشتر جدی بگیرید, چگونه آن را بازی کردن متفاوت است ؟

اگر من آن را در زمان به طور جدی تر من احتمالا آلوده شده با این ویروس. به عنوان یک دانشجوی پزشکی, اتمام مطالعات من و رفتن به اقامت, آن را هنوز هم من را تحت تاثیر قرار. مدرسه ما این است که در واقع اجازه دادن به ما فارغ التحصیل زود به بیرون رفتن و کمک با این بیماری همه گیر. اما من فکر می کنم داشتن تجربه دست اول باعث می شود من واقعا درک جدی بودن این ویروس و باعث می شود من می خواهم برای حمایت از افراد جوان و برای مردان جوان در سراسر کشور است که این یک چیز جدی است. آن را من زدم برای دو هفته و من خوش شانس بود به یکی از افراد جوان که به پایان رسید تا در بیمارستان—از آنجا که ما در حال دیدن بیشتر و بیشتر در افراد جوان به بیمارستان رفتن به ICU در حال قرار دادن بر روی هواکش و حتی مرگ.

من 30 در حال حاضر, اما من هنوز هم احساس می کنم 20 در قلب و من هنوز هم احساس می کنم مثل من می تواند انجام کارهای دیوانه و من سوار اسکیت بورد و پرش از پله ها و انجام هر کاری. و من احساس اعتماد به نفس است که من شما را بهبود می یابند که بدن من خواهد بود قادر به نگه دارید تا و به عنوان قوی به عنوان آن روز گذشته بود. چه چیزی شما فکر می کنم شما نیاز به شنیدن به طوری که شما می تواند باور شما می توانید از coronavirus بیش از حد ؟ و یا آیا شما فکر می کنم که شما نیاز به آن را تجربه دست اول به منظور درک کنند که شما می توانید بیمار بیش از حد ؟

قطعا آرزو می کنم من شنیده ام و نه آن را تجربه خودم. [Laughs] اما من فکر می کنم یک بار از آن بازدید به کسی که شما شخصا از آن بازدید به خانه. و شنیدن در مورد شرایط وحشتناک در بیمارستان که ساکنان و پزشکان نیاز به کار می کنند و چگونه آنها در حال overworked و نداشتن ماسک مناسب و یا داشتن کافی نیست, ماسک, و در حال حاضر پزشکان در حال مرگ هستند و پرستاران در حال مرگ هستند به دلیل این ویروس—من فکر می کنم دیدن چقدر وحشت و دیوانگی این باعث یک رشته من در مورد به پرش در ماه آینده و یا دو و دانستن آن را برای رفتن به تحت تاثیر قرار من را ساخته اند و من دوم-حدس می زنم که گردهمایی اجتماعی رفتم و یا تجدید نظر رفتن به حزب. من فکر می کنم اگر من فقط می دیده ام پیامدهای است که ما در حال حاضر در حال دیدن و زندگی روز به روز من را به انجام آنچه من انجام داد و من گرفته اند که تمام این مراحل را راه جدی تر.

ما نمی تواند بیهوده و بیمعنی در مورد زندگی ما و زندگی دیگران. این جایی است که ما واقعا باید از یکدیگر حمایت کنند.

برای شنیدن کل قسمت هایمشترک به انسان در اپل پادکست, Stitcher, Spotifyو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. برای قسمت “یک COVID-19 بازمانده هشدار به مردان دیگر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>