آژانس فدرال بود تحت پیگرد او را برای تقلب. مغلوب ساختن پیشی جستن admin هنوز هم پرداخت می شود شرکت خود را به میلیون ها نفر برای ماسک

از جان گذشته برای به دست آوردن ماسک به سرعت گسترش رمان coronavirus دو سازمان های فدرال به حدود 20 میلیون دلار در قرارداد به عنوان یک تشکیل شرکت کالیفرنیا بدون تحقق آن را تا حدودی اجرا شده توسط یک مرد که فعالیت های کسب و کار تحت تحریم توسط کمیسیون تجارت فدرال پرونده های دادگاه نشان می دهد.

روز سه شنبه ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه مسدود دارایی های شرکت بیشتر از آن آمده بود از وزارت امور کهنه سربازان در $5.4 میلیون ماسک معامله است. داستان ProPublica نشان داد Jason کاردیف نقش عامل VPL پزشکی LLC در ماه ژوئن.

تبلیغات:

کاردیف بود شکایت کرد توسط FTC در سال 2018 در ارتباط با اتهام جعلی طرح مربوط به مصرف دخانيات و جنسی مردان, قرص های تقویت شد و تحت حکم دادگاه به گزارش درآمد خود را به یک گیرنده. کاردیف بود که به تازگی برگزار شد در تحقیر برای نقض که به دستور دادگاه. با افشای دخالت خود را با VPL دادگاه پرونده ادعا می کنند کاردیف بود که اساسا پنهان کردن اطلاعات از FTC در مورد پول خود شرکت بود گرفتن از یکی دیگر از آژانس فدرال VA.

کالیفرنیا کسب و کار براده نشان می دهد که VPL گنجانیده شده بود فقط چهار روز قبل از آن برنده و معامله در آن رفت و به پیروزی $14.5 میلیون no-پیشنهاد قرارداد روز بعد از اداره فدرال در شارژ از ملی ذخایر. کسانی که براده اشاره نمی کند کاردیف به عنوان یک شرکت صاحب. FTC مدعی در دادگاه پرونده که کاردیف و یک شریک بابی بعدی بودند شرکای برابر بود و هر یک خود را پرداخت حداقل $420,000 از VA پول است.

در زمانی که ProPublica خواسته VPL مقامات در مورد کاردیف نقش بعدی گفت: کاردیف بود “یک مشاور است.” در اخیر تشکیل پرونده دادگاه گیرنده گفت که خصوصیات “گونه اعتبار” و شامل عکس هایی از یک شرکت نمودار سازمانی نشان دادن دو شرکت پیشرو VPL.

تبلیغات:

وقتی VA امضا VPL مقابله آژانس گفته شده بود توسط نماینده شرکت که کاردیف بود که مدیر عامل شرکت با توجه به ایمیل های موجود در FTC در آخرین دادگاه براده.

که VPL نماینده استیسی بارکر شد پرداخت بیش از $257,000 برای کمک به نزدیک VA معامله است.

در حالی که این شرکت در لیست ممنوع پیمانکاران فدرال یک جستجوی سریع در گوگل نشان می دهد کاردیف شده بود بارها و بارها متهم از طرح های جعلی.

تبلیغات:

دادستان به نمایندگی از کاردیف و VPL, James B. سفید استدلال کرد که FTC براده آژانس ادراک و نه حقیقت و گفت: شرکت براده را شامل نمی شود کاردیف نام.

“چه پیشنهاد من به شما این است که نه تنها تفسیر مستند دنباله” سفید گفت ProPublica. “آیا این امکان پذیر نیست در جهان را به خود است که پرداخت به آقای کاردیف شد برای مشاوره?”

تبلیغات:

VA است که تلاش برای ارائه تجهیزات حفاظتی به پزشکی کارگران در بزرگترین سیستم بیمارستان در کشور گفت: این شرکت با موفقیت ارائه 8 میلیون فولاد ماسک. VPL هنوز برای تحویل در زیر آن قرارداد جداگانه با وزارت بهداشت و خدمات انسانی با توجه به شرکت وکیل و دادگاه پرونده.

کاردیف و بعدی نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. VA سخنگوی گفت: VPL ملاقات معیارهای اساسی برای یک قرارداد جایزه.

“اگر شما نگرانی در مورد قوانین فدرال حاکم بر فدرال پیمانکاری مراحل شما باید آنها را به طور مستقیم مربوط به کمیته های کنگره از حوزه قضایی گفت:” سخنگوی کریستینا نوئل.

تبلیغات:

در سال 2018 به FTC شکایت را تعطیل کاردیف و شرکت های مختلف توسط او و همسرش را در توصیف آن به عنوان یک طرح هرمی است. این ادعا که شرکت درگیر robocalling مردم و ساخت “نادرست و ادعاهای بی اساس برای حل نوار فیلم تبلیغ برای ترک سیگار و کاهش وزن و عملکرد جنسی مردان.”

یک دادگاه فدرال با صدور دستور بستن Cardiffs’ کسب و کار و انجماد دارایی های خود را. در مارس کاردیف داشت در اهانت به دادگاه برای, در میان چیزهای دیگر پنهان 1.5 میلیون دلار کانادا (در حدود 1.1 میلیون دلار) در دارایی. این مورد در حال انجام است, با جدید ترین دستور انجماد VPL دارایی.

FTC ادعا که کاردیف شد بودجه اسراف در شیوه زندگی از طریق یک حساب کاربری او در صفحه باز شده نام خود را از 90 سال ،

تبلیغات:

“این Cardiffs هزینه حدود $17,000 هر ماه” دادگاه پرونده دولت است. “در بنتلی و پورشه و محدوده رور پرداخت اجاره خصوصی ابتدایی مدرسه شهریه رستوران تلفن و کابل صورتحساب سالن و چشمه های معدنی نظافت حیوان خانگی یک هتل 5 ستاره در شهر نیویورک درس های موسیقی تکواندو درس سوار سهم سینما و دیگر اسراف هزینه.”

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>