یک دادگاه تجدید نظر فدرال فقط مسدود مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های ارسال مهاجران به مکزیک بازگشت

یک دادگاه تجدید نظر فدرال در روز جمعه مسدود جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های ارسال مهاجران بازگشت به مکزیک, در حالی که آنها در انتظار تصمیم گیری در برنامه های کاربردی پناهندگی در ایالات متحده از بین بردن یکی از موانع عمده پناهجویان مواجه شده اند که پس از رسیدن به مرز جنوبی.

سیاست مسدود خواهد شد بلافاصله و بر اساس مدار نهم حاکم پناهجویان در حال حاضر باید قادر به خود را در حال حاضر در بنادر از ورود و بستری آمریکا به دنبال پناهندگی خود را ادعا می کند به جای اینکه مجبور به اقامت در مکزیک است.

اما در این مرحله مشخص نیست که چگونه این حکم را بازی کرد و در عمل Anwen هیوز و Kennji Kizuka هر دو وکیل در حقوق بشر گفت: Vox. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را مجبور به ارائه راهنمایی های جدید برای مقامات مرزی که می تواند زمان را برای به اجرا درآوردن.

پردازش نیز می تواند مدت زمان طولانی را اگر پناهجویان تصمیم به عجله بنادر و خط توسط هزاران نفر به ویژه از دولت محدودیت تعداد مهاجران این صفحه نمایش در هر روز. و کسانی که بستری ما به طور بالقوه می تواند بازداشت شده در آمریکا امکانات در حالی که آنها صبر کنید برای مهاجرت جلسات دادگاه.

نهم مدار پیدا کردم که دولت تا به حال هیچ قدرت به ارسال متقاضی پناهندگی به یک کشور همسایه تحت مهاجرت اساسنامه و یا حتی براساس مدت طولانی تمرین. دادگاه همچنین نشان داد که این برنامه را نقض آمریکا به تعهدات بین المللی مدون در این پناهندگان به بازگشت پناهجویان به کشورهایی که آنها به احتمال زیاد در صورت آزار و اذیت.

این سیاست شناخته شده به عنوان مهاجر حفاظت پروتکل (MPP) و یا “باقی می ماند در مکزیک” برنامه رفت به اثر در ژانویه 2019. پس از بیش از 60 ، 000 متقاضیان پناهندگی فرستاده شده اند بازگشت به مکزیک, جایی که آنها در معرض خطر از کارتل های مواد مخدر و آدم ربایان و وابسته به داوطلبان برای لوازم اساسی.

“[U]ncontested مدرکی در پرونده برقرار است که غیر مکزیکی بازگشت به مکزیک تحت MPP خطر قابل توجهی آسیب و حتی مرگ در حالی که آنها در انتظار داوری در برنامه های کاربردی خود را برای پناهندگی” نظر متحده است.

نهم تصمیم مدار که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تقریبا قطعا درخواست تجدید نظر خواهد شد به احتمال زیاد راه اندازی یک ریسک بالا نبرد بیش از سیاست در دادگاه عالی ایالات متحده. حاکم است از دست دادن بزرگ به دولت است که اعتبار MPP اخیر 75 درصد کاهش دستگیری در مرز جنوبی و همچنین برای کمک به همه اما پایان عمل بازداشت خانواده — پس بیشتر باید به جای آن فرستاده شده در بازگشت به مکزیک تحت برنامه.

در حکم جداگانه صادر جمعه نهم مدار تصمیم به ادامه مسدود کردن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اجرای قانون است که نوار مهاجران که از مرز خارج از بنادر از ورود از اخذ پناهندگی. بسیار به تسکین مهاجر طرفداران که حکومت هرگز به اثر رفت — اما همراه با گیربکس آن می تواند داشته باشد اما قطع دسترسی به سیستم پناهندگی برای پناهجویان پس از رسیدن به مرز جنوبی.

“این زمان را برای دولت به دنبال قانون و جلوگیری از قرار دادن پناهجویان در راه آسیب است,” اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا وکیل جودی Rabinovitz که استدلال MPP مورد در مدار نهم در بیانیه ای گفت:.

قبل از MPP هر دو از مهاجران که انتظار در خط در مرز و کسانی که دستگیر شدند بین بنادر از ورود خواهد برگزار شده است در ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی پردازش تسهیلات تا مرز عامل تعیین اینکه آیا آنها باید منتشر انتقال به بازداشتگاه های اداره مهاجرت و یا تبعید شدند. اما تحت MPP آنها تا به حال بیشتر فرستاده شده به مکزیک بازگشت و اجازه ورود به آمریکا تنها به حضور خود مهاجرت جلسات دادگاه.

آنها شده اند در انتظار در مکزیک مرز شهرستانها که در آن برخی از مهاجران در حال خوش شانس برای پیدا کردن مسکن در پناهگاه هتل یا اتاق برای اجاره. اما برای بیش از 5000 نفر دیگر تنها رنگارنگ چادر و برزنت برخی برگزار شد تا با چوب و سنگ ایستاده بین آنها و عناصر حتی به عنوان افت درجه حرارت زیر نقطه انجماد. این encampments خوشه هستند در اطراف پل مربوط به بنادر از ورود در امتداد ریو گراند جایی که آنها با تکیه بر داوطلبان برای نیازهای اولیه مانند آب آشامیدنی و لباس گرم.

در اردوگاه های مهاجران باقی می ماند در معرض خطر برای اخاذی, آدم ربایی و تجاوز به عنف در دست کارتل ها و جنایی دیگر بازیگران است. این گروه مدافع حقوق بشر برای اولین بار شناسایی کرده است بیش از 1000 عمومی گزارش از قتل و شکنجه و تجاوز به عنف و آدم ربایی و دیگر حملات خشونت آمیز علیه مهاجران برای بازگشت به مکزیک تحت MPP.

در Matamoros, یک شهر در حدود 500 ، 000 نفر در سراسر مرز از Brownsville, Texas حدود 2000 نفر از پناهجویان منتقل شده بود به موقت چادر encampments همراه ریو گرانده — پس از نزدیک به مرز ایالات متحده که آنها می تواند نشان دهد تا در بندر برای پردازش هر زمان که نام آنها نامیده می شود.

Matamoros یک مکان خطرناک است: وزارت امور خارجه ایالات متحده صادر کرده است سطح 4 “سفر نیست” مشاوره برای منطقه با توجه به نرخ بالای جرم و جنایت خشونت آمیز, آدم ربایی و سرقت.

اردوگاه رشد کرده به خانه چند هزار نفر است. برخی از چادر ساخته شده اند بر روی زمین آلوده به مدفوع به دلیل کمبود توالت های عمومی با افزایش نگرانی ها در مورد E. coli عفونت. مهاجران هیچ دسترسی به آب در حال اجرا و منجر به بهداشت ضعیف و گسترش خارش و funguses. به عنوان فصل آنفولانزا رمپ تا نگرانی وجود دارد آن را در سراسر اردوگاه بیش از حد.

خدمات مراقبت بهداشتی اولیه از ما آمده مبتنی بر سازمان های غیر انتفاعی از جمله واکنش جهانی به مدیریت که در حال نازک کشیده. دیگر داوطلبان از مرز عبور روزانه آوردن منابع مانند ملافه و مواد غذایی است.

گاهی اوقات پدر و مادر سعی کنید به فرستادن فرزندان خود به این بندر ورود به تنهایی به طوری که مقامات ایالات متحده مجبور خواهد شد به پردازش آنها اعتقاد داشتند آنها را امن در ما از در اردوگاه Yael Neda ارشد ما حمایت پناهندگان بین المللی گفت. شهرک سازی آنها خیلی نزدیک به بندر که آنها می توانند موج به فرزندان خود به آنها به عنوان عبور از مرز.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت را رد کرد گزارش های رسانه ها از خطرات مواجهه با مهاجران انتظار در مکزیک است. ما همچنان به ارسال کمک به مکزیک — $139 میلیون دلار در سال 2018 — اما در غیر این صورت طرفداران دیده نمی شود هر گونه شواهد از حضور آمریکا در مکزیک طرف مرز اداره کمک به مهاجران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>