چند مرده آمریکایی ها — چه معامله بزرگ است ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن فاجعه سیاست خارجی به نظر می رسد حتی بدتر

به نظر می رسد به عنوان اگر آن اتفاق افتاد سنین پیش, اما شما ممکن است به یاد بیاورید که در ابتدای سال به ایالات متحده آمد بسیار نزدیک به رفتن به جنگ با ایران. شده است وجود داشته تعدادی از درگیری بیش از ماه های قبل و ایران پراکسی شده بود lobbing حملات راکتی در پایگاه های خود در عراق, هیچ کدام, بود به خصوص غیر معمول است. اما پس از یک پیمانکار آمریکایی به نام Nawres ولید حمید کشته شد در یکی از این حملات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به مقابله به مثل با ترور ایران نامی نظامی به رهبری ژنرال قاسم سلیمانی. این یک تحریک شدید و تنها تعجب آور تحمل از رهبری ایران مانع این منطقه از سقوط به جنگ.

پس از برخی از زمان روز در هر دو کشور بحران گذشت و ما بلافاصله تبدیل توجه ما را به رئیس جمهور تهمت را استیضاح محاکمه در آمریکا.

تبلیغات:

در آن زمان تهمت گزارش شده اند و خیلی ناراحت از مرگ این آمریکایی پیمانکار است که او به سادگی نمی تواند آن عبور دهید به طوری که او تقریبا راه اندازی یک جنگ در خاورمیانه است. جالب است که به گزارش نیویورک تایمز این آخر هفته گذشته که مغلوب ساختن پیشی جستن گفته شد که عوامل قرار داده بود فضل در آمریکا زندگی سربازان در افغانستان و حتی نمی زحمت به صدور هشدار به دولت روسیه است.

البته تهمت رکورد در همدلی برای مرگ سربازان آمریکایی حتی سربازان در سرزمین های دور نیست دقیقا ستارگان طوری نیست کاملا تعجب آور است. خود را بهانه ای برای سلیمانی ترور آنومالی بود. اما هنوز هم قرار دادن یک فضل در آمریکایی ها بسیار تحریک آمیز عمل می کنند; یکی انتظار می رود برخی از نوع پاسخ.

با توجه به زمان به عنوان بعد از تایید توسط واشنگتن پست و وال استریت ژورنال تهمت بود در جریان این در ماه مارس ساخته شده اما زیادی نشان می دهد و اصرار دارد که روسیه اجازه داده می شود به G7 در طول بهار گذشته پس از او به نظر نمی رسد بیش از حد نگران است. صرفنظر از این بهانه برای سلیمانی ترور او به طور معمول بسیار بدبینانه در مورد این چیزها. (به یاد بیاورید که او معاف رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین قتل روزنامه نگاران گفت: “من فکر می کنم که در کشور ما مقدار زیادی از کشتار بیش از حد.”)

تبلیغات:

پس این داستان را شکست تهمت و کاخ سفید ارائه داده اند تعدادی از پاسخ. مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که او می دانست هیچ چیزی در مورد این بود و هرگز در جریان. او همچنین mischaracterized داستان و گفت: عجیب است که “وجود داشته است بسیاری از حملات بر ما.” تفکر از اینجا است که حتی اگر این اتفاق افتاد ما از دست دادن نیست بسیاری از مردم تا چه معامله بزرگ است ؟

رئيس جمهور انجام شد با تعطیلات آخر هفته خود بازی گلف با سن. لیندزی گراهام R-S. C. tweeting دائما در مورد دستگیری چهار نفر برای defacing یک بنای تاریخی و در غیر این صورت اقدام کاملا جونگ در مورد این داستان.

خود را به طور کامل بی حد و حصر و sycophantic شخص یا جانور سوگلی جان Ratcliffe جدید مدیر اطلاعات ملی وزن می گویند که برنده نشده بود در واقع جریان شده. کاخ سفید انجام همان. شما توجه داشته باشید که Ratcliffe را انکار نمی کند که این داستان دقیق بود که بدان معنی است که جامعه اطلاعاتی واقعا کاهش یافته است توپ اگر آنها نمی زحمت به رئیس جمهور در مورد آن به خصوص در حالی که او وجود دارد و در هل دادن سخت برای روسیه اجازه داده می شود به G7.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت شدت و در روز یکشنبه شب و پیشنهاد کرد که همه چیز را جعل است به عنوان همه ما می دانستیم که او خواهد.

پس از گراهام در حال صرف روز در زمین گلف با تهمت این است که عجیب و غریب ارز. آیا این موضوع نمی آیند ؟ اما مهمتر از آن در هیچ یک از این سخنان و اظهارات آیا رئیس جمهور نشان می دهد حتی کوچکترین علاقه ای به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این. و نه هر کسی که به نظر می رسد حتی کمی علاقه مند به همین دلیل هوش حرفه ای نمی بود که رئیس جمهور در مورد چنین چیزی حتی اگر آن را فقط یک شایعه. داستان می گوید که آنها در بر داشت انبوهی از پول آمریکا — و شما می دانید که تهمت حداقل خواهد بود علاقه مند در آن است.

تبلیغات:

ما با اطمینان می دانیم تهمت نمی کند خواندن روزانه خود را در جلسات و ما می دانیم که او عصبانی می شود هر زمان که کسی به ارمغان می آورد تا روسیه در کوتاه دهان و جلسات او ترجیح میدهد. شما ممکن است به یاد داشته باشید که او نیز می خواست شخصا به برگزاری مذاکرات صلح با طالبان در کمپ دیوید, برنامه ریزی تعجب اجلاس که به هم ریخت پس از طالبان کشته شدن یک آمریکایی و 11 نفر دیگر در یک بمب گذاری خودرو فقط قبل از جلسه. (من تعجب می کنم اگر که یک بخشی از فضل طرح؟) شاید هوش briefers نمی خواهم به ترکیب خبر بد نشان می دهد که روسیه و طالبان تهمت قرار است همکاران در صلح بودند و در واقع تخریب او.

آن را نیز ممکن است که فقط به عنوان برگ برنده شد تا مصرف خود را “تجارت بزرگ مقابله” با رئیس جمهور چین در ژانویه گذشته که او را نادیده گرفته و همه زنگ هشدار در مورد تهدید رو به رشد از یک بیماری همه گیر در بهار امسال او با وسواس برنامه ریزی خود را بزرگ G7 مجلل به میزبانی ایالات متحده (اما متاسفانه نه در خود دورال گلف رفت و آمد مکرر به عنوان او تا به حال یک بار پیشنهاد شده). او می خواست برای نشان دادن پوتین او را پشت در باشگاه قرار داده و در یک تالار پر زرق و برق فقط قبل از کنوانسیون. او نمی خواست به گوشت گاو بیش از چیزی احمقانه مانند چند مرده سربازان آمریکایی. چگونه خواهد که کمک به او را دوباره انتخاب می شوند ؟

با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن در مجموع عدم همدلی برای 128,000-به علاوه افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 فقط در چهار ماه من فکر می کنم وجود دارد همچنین یک فرصت خوب است که دستیاران خود را به او گفتم در این مورد او را تنها در نیمه راه گوش و نمی مراقبت. پس از همه, آن را آشکار است که مغلوب ساختن پیشی جستن است بیشتر نگران در مورد صرفه جویی در مجسمه مرده مؤتلفه ژنرال از او در مورد صرفه جویی در زندگی شهروندان آمریکایی است.

تبلیغات:

کمی ما می دانیم در سال 2016 که وقتی تهمت blithely معاف پوتین ترور مردم خود گفت: “کشور ما مقدار زیادی از قتل بیش از حد” او را دیدم که به عنوان بخشی از شرح شغل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>