یک بازدارنده معمولا در بر داشت در مبلمان ممکن است موثر بر اسپرم انسانی

یک مطالعه جدید نشان می دهد که polybrominated biphenyl,-153 (PBB-153) — یک شعله در حال حاضر در محصولات مصرفی که ممنوع شده است از سال 1976 — ممکن است باعث جدی نقص هنگام تولد با تغییر کد ژنتیکی در اسپرم. این مطالعه جدید به این خانواده مشترک شیمیایی را افزایش می دهد سوال در مورد حال و روز عواقب ناشی از تخلفات شرکت های بزرگ نزدیک به نیم قرن پیش.

Polybrominated biphenyls تمایل به شبیه سفید, سفید یا کرم پودر در دمای اتاق. در حال حاضر biphenyl,-153 تنها تولید بسیار محدودی از جمله در الکترونیک و الکترونیک محصولات فروخته شده در اتحادیه اروپا است. در گذشته biphenyl,-153 بود که معمولا استفاده می شود به عنوان یک بازدارنده آتش در محصولات مانند خودرو اثاثه یا لوازم داخلی, لاک و پوشش به عنوان به خوبی به عنوان یک شعله عقب انداز افزودنی در تولیدات پلاستیک و پارچه و الیاف مصنوعی. استفاده از PBB و مواد شیمیایی مشابه به عنوان مقاوم در برابر شعله بطور جدی آغاز شد و پس از اشتعال پارچه قانون اصلاح شد و در سال 1967.

تبلیغات:

چرا که این مواد شیمیایی آنقدر شایع در کالاهای مصرفی و نه ماندن در محدوده کاربرد مواد شیمیایی چشمانداز به محیط زیست است. به عنوان آنها را بدنام مدت زمان طولانی برای شکستن این آلاینده ها هنوز در حال جمع آوری امروز. مراکز کنترل بیماری ها اشاره می کند که هر دو PBBs و یک گروه مرتبط با مواد شیمیایی polybrominated دی فنيل اتر (PBDEs) می شود “مبلمان بالشتک فوم; سیم عایق; فرش و پارچه و اثاثه یا لوازم داخلی و کابینت های پلاستیکی برای تلویزیون و رایانه های شخصی و لوازم خانگی کوچک.”

به عنوان آنها ذرات آزاد شده از کالاهای خانگی PBBs شروع به کشف شود در بسیاری از مکان های که در آن آنها در نظر گرفته نمی شود: گوشت و محصولات گوشت شیر و فراورده های لبنی, هوا, خاک و ماهی و صدف و گرد و غبار. کار گروه محیط زیست, غیر انتفاعی علوم پایه مطالعه خون از 38 مادران و کودکان و متوجه شد که همه تا به حال 38 PBB-153 در خون خود.

که وجود دارد PBB-153 و گروه دیگری از انسان ساخته شده از مواد شیمیایی diethylhexyl فتالات (DEHP) می تواند مسئول 50 درصد کاهش جهانی بشر کیفیت اسپرم در طول 80 سال گذشته. همان کاهش در کیفیت اسپرم مشاهده شده توسط اهلی سگ. DEHP در حال حاضر در فرش کاشی های کف و مبلمان و اثاثه یا لوازم داخلی, rainwear, کفش, دوش پرده و سفره و اسباب بازی. به گزارش مرکز ملی اطلاعات بیوتکنولوژی “چون شعله نیست, شیمیایی پیوند به فوم [در محصولات که در آن آنها استفاده می شود] آنها قادر به فرار به محیط اطراف است.” این است که چرا مردم به خصوص به احتمال زیاد به معرض خطرناک شعله عقب انداز مواد شیمیایی زمانی که آنها در داخل خانه و یا لمس کردن, مسن, تخت که ممکن است فوم پد است که به احتمال زیاد به درمان شده اند با PBB-153 یا مواد شیمیایی مشابه.

تبلیغات:

این مطالعه اخیر در PBB-153, که, منتشر شده در مجله علمی, علمی گزارش و نوشته شده توسط دانشگاه جورجیا بهداشت محیط علوم دانشجوی دکتری کاترین واتکینز Greeson شرح زیر در یک رسوایی رخ داده است که در سال 1973. در یک حادثه شناخته شده به عنوان “Cattlegate” یک بازدارنده شناخته شده به عنوان FireMaster که شامل PBB-153 بود به طور تصادفی فرستاده شده به وزارت امور خارجه دانه میلز در میشیگان و در نهایت وارد محلی عرضه مواد غذایی. این شرکت که تولید FireMaster, Velsicol شرکت شیمیایی و نیز تولید یک مکمل غذایی به نام NutriMaster و دو اشتباه در کارخانه.

کارشناسان بر این باورند که به عنوان بسیاری از 6.5 میلیون Michiganders به معرض PBB-153 به عنوان یک نتیجه از این حادثه و دانشمندان فرض است که بیماری هایی مانند سرطان پوست, تغییر رنگ, درد مفاصل و سردرد و سرگیجه ناشی از آن است. نیز وجود دارد تعدادی از نقص به نظر می رسید که مرتبط با شیمی از جمله فتق و بیضه تجمع برای پسران و یک نرخ بالاتر از سقط جنین و یا مرده تولد برای دختران.

“هر چند از آن شده است نزدیک به 45 سال پس از حادثه افرادی که در معرض از طریق مصرف محصولات حیوانی آلوده و کسانی که در معرض در دوران جنینی و از طریق شیر مادر هنوز هم در گردش سطح PBBs” نویسندگان این مطالعه نوشت. “به تازگی به عنوان 2015, 60% تست شده اعضای PBB رجیستری را افزايش سطح PBB بالای نود-صدک پنجم از جمعیت ایالات متحده. نیمه عمر PBB تخمین زده می شود بین 10 و 29 سال است که ممکن است توضیح دهد که چرا مردم هنوز هم در حال تجربه مسائل بهداشتی مرتبط با این حادثه است.”

تبلیغات:

نویسندگان اضافه شده که از طریق تحقیقات خود را به آنها آموخته بود که PBBs تغییر اسپرم در راه است که “پتانسیل به علت بیماری در فرزندان” از جمله “نامناسب پدر و مادر-از-منبع ژن نقش پذیری در فرزندان” است که می تواند باعث بیماری هایی مانند نقره-سندرم راسل. آنها همچنین با اشاره به روش های خاص است که اسپرم ها به خطر بیافتد توسط مواد شیمیایی به عنوان توضیحی برای اینکه چرا “فرزندان مردم به طور مستقیم در معرض PBB طول اولیه قرار گرفتن در معرض مختلف اثرات بهداشتی نسبت به پدر و مادر خود را از جمله مشکلات باروری.”

صحبت کردن به یک خروجی اخبار برای دانشگاه گرجستان Greeson توضیح داد که “امیدوارم این کار منجر به مطالعات بیشتر ترکیب اپیدمیولوژی و نیمکت علم در آینده خواهد شد که به ما بگویید بیشتر در مورد به همین دلیل ما شاهد یک اثر از قرار گرفتن در معرض محیط زیست در جمعیت های انسانی و تشویق مطالعات تجربی به بیشتر از نزدیک شبیه انسان قرار گرفتن در معرض.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی