فلوریدا بار در گرفتن تعطیل بازگشایی و بسته شد دوباره


Hand sanitizer is seen between a cocktail and a beer tab.
دو نوع الکل نیاز شما را در یک بیماری همه گیر.
کای Schwoerer/گتی ایماژ

روز جمعه برای دومین بار در این بیماری همه گیر فلوریدا دستور داد بارها را تعطیل پس از دولت تقریبا دو برابر آن تنها-روز رکورد جدید عفونت. مقامات ادعا می کنند که سنبله تا حد زیادی با توجه به جوان مردم زیاد نوشیدن موسسات. تگزاس و کالیفرنیا نیز تحمیل دوم خاموش کردن میله در روزهای اخیر.

فلوریدا فکر آن گذشته بود این. دولت برقرار اولین مستند که شامل میله در آغاز ماه آوریل و در حالی که در فلوریدا به نظر می رسد برای اجتناب از بدترین با وجود آن نسبتا سهل انگاری تلاش برای جلوگیری از coronavirus. در هفته اول ماه ژوئن رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام کرد دولت خواهد حرکت به فاز دو از بازگشایی برنامه اجازه می دهد بارها برای خدمت به نوشیدنی های خود را در محل. “بروید و لذت ببرید. یک نوشیدنی. آن را خوب” DeSantis گفت: در آن زمان. چند هفته بعد در اینجا ما هستند.

چه چیزی آن را مانند به تعطیل, بازگشایی و پس از آن تعطیل و دوباره ؟ برای دریافت احساس از آنچه همه گیر و فلوریدا پاسخ خود را برای شب زنده داری و کسب و کار من صحبت با حنا فرگوسن بازاریابی مدیر برای Volstead بار در جکسون ویل فلوریدا. با وجود اینکه پس از ممنوعیت دوران Volstead عمل و مدل دهید مانند یک speakeasy نوار بسیار بسته و مانند بسیاری از موسسات در فلوریدا در حال حاضر چهره و حتی بیشتر در آینده.

هارون Mak: آنچه در آن مانند به نوار زمانی که فلوریدا برقرار اولین مستند نظم در آوریل ؟

Hana فرگوسن: آن را بسیار دشوار است برای ما که در مرکز شهر جکسون ویل. بسیاری از کسب و کار ما این است که وکلا و مسئولان شهرستان و دیگر صاحبان کسب و کار. ما واقعا تکیه بر این نوع از مهمانان به ما میاره. با خاموش کردن و همه حال موظف به کار از خانه این واقعا ما را کاملا در یک مخمصه تا آنجا که قادر به خدمت به الکل در داخل نوار و تلاش برای پیدا کردن راه های خلاقانه برای نگه داشتن بار رفتن در طول خاموش کردن. بنابراین ما تا به حال به سوئیچ بیش به به برو کوکتل و تحت بسته بندی ما مجوز درمان به عنوان یک مشروب فروشی. آن را به ما کمک کرده تا از طریق اول برو-اما فقط به سختی.

آیا شما آماده برای بازگشایی?

آنها در ماه ژوئن اعلام کرد 5 است که ما می تواند به زودی باز بود که تنها چند روز اطلاع. آن واقعا یک مقدار زیادی از زمان برای ما از طریق رفتن و تمیز کردن نوار و سهام تمام موجودی ما از دست داده بود—که آیا آن را فقط با تلاش برای فروش آن و یا به دلیل بسیاری از تولید ما دچار پوسیدگی می گردند. بنابراین ما نیاز به تمیز کردن میله سهام نوار را تا موجودی ما و ایجاد یک منوی جدید. ما آن را ما COVID منو فقط کوچکتر منو ارائه خاص و کلاسیک و سپس برخی از کوکتل که بار من تا به حال ساخته شده است.

حتی با بازگشایی ما واقعا فقط برای دو هفته قبل از اینکه ما تصمیم گرفتیم به طور داوطلبانه تعطیل اجباری کارمند تست و سپس یکی دیگر از تمیز کردن. و پس از آن روز ما مایل به بازگشایی پس از تست به حال پاک است که [فلوریدا] اعلام کرد که ما تا به حال به پایین دوباره.

چرا تصمیم گرفتید به طور داوطلبانه تعطیل دو هفته پس از بازگشایی?

ما متوجه بسیاری از میله های زندان در جکسون اعلام شد که کارمندان خود شد تست مثبت یا مشتری تا به حال آزمایش مثبت است. ما نمی خواهم به نگاهی که خطر است. ما فکر کردیم که آن را احتمالا هوشمند فقط پیش بروید و مطمئن شوید که همه تست شده و پاک شده است. همچنین در حالی که ما بسته شد, ما فقط یکی دیگر از کامل پاک برای بار چون ما نمی خواهیم که برای ما اتفاق می افتد.

ما به طور داوطلبانه تعطیل به مدت پنج روز و پس از آن ما شد و برنامه ریزی برای بازگشایی این جمعه گذشته. اما زمانی که فلوریدا اعلام کرد از طریق توییت که ما مجبور به تعطیل کردن دوباره. بنابراین این بار سوم ما.

در این مختصر پنجره در حالی که شما باز کردن چه نوع از اقدامات احتیاطی شما در نظر گرفتن ؟

ما البته تنظیم تعداد زیادی از مردم که در آمد اما ما تا به حال هرگز یک نقطه رسیده به جایی که آن را ظالمانه بسته بندی شده در داخل نوار. بودن speakeasy, ما تمایل به آرامش بیشتر فضای آرامش بخش. ما bartenders عینک ماسک تمام وقت آنها مشغول به کار بودند. ما تا به حال کمی دست عفونی گسترش از طریق کل نوار برای مهمانان ما به استفاده از زمانی که آنها در آمد. همه ما صندلی بود پخش و پراکنده شده است. ما همچنین به طور مداوم تمیز کانتر و همه ما جداول در طول شب در حالی که ما باز شد.

چه شد همه واکنش ها به منظور نزدیک همه چیز را دوباره ؟

آن را صادقانه واقعا خسته کننده است. ما نوع رفتن به عقب و جلو. آیا ما نزدیک است ؟ ما چه کنیم ؟ از آنجا که ما تا به حال تنها دیده می شود آن را در یک صدای جیر جیر. ما تا به حال دیده یک مقام اجرایی نشده است. دوم shutdown است که تنها هدف قرار داده به سمت میله های زندان. آن را بارها و رستوران ها. آن را هر اجتماعی دیگر-محل تجمع. ما به نوعی دیده می شود که فقط آنهایی که عجیب و غریب در کل این سناریو.

چه شد به چالش کشیدن در مورد بسته شدن دوباره ؟

ما هنوز هم مجبور به پرداخت آب و برق و هنوز هم مجبور به پرداخت اجاره بها فقط همه چیز را به نگه داشتن در حال اجرا به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده است. ما اساسا فقط از دست دادن پول در هر روز است که ما بسته است. در اولین shutdown ما دریافت PPP وام, اما این تنها می تواند ما را برای مدت طولانی. و در حال حاضر ما فقط بازگشت به جایی که ما آغاز شده و با از دست دادن موجودی و درآمد.

بسیاری از ما کوکتل است که ما را به خصوص ما امضا کوکتل همه یا prebatched و یا نیاز به مواد تازه. تمام میوه ها و تمام گیاهان—ما ذخیره کرده بود تا بر روی همه چیز که ما ramped تا بازگشت به باز دوباره. ما تا به حال فقط خریداری شده و همه چیز را با نام تجاری جدید. ما در حال از دست دادن همه که. این یک مقدار زیادی از کار ما فقط از دست دادن.

آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟

ما در حال تلاش برای کشف کردن استراتژی های مختلف در حال حاضر تا آنجا که چگونه به نگه داشتن بار رفتن اما من مطمئن هستم که ما می توانیم نگه داشتن رفتن مثل این برای بسیاری دیگر. ما در حال انجام به کوکتل. نکته دیگر این است که ما در حال تلاش برای همکاری با فروشندگان مواد غذایی محلی به عنوان یکی دیگر انگیزه ای برای تشویق مردم به حمایت از کسب و کارهای محلی – گرفتن مواد غذایی خود را برای رفتن و گرفتن یک نوشیدنی آن را یک وعده غذایی کامل.

بود و از آن بدتر به بار اول و یا دوم ؟

آه ، من احساس می کنم هر دو بار فقط به عنوان دشوار است. من فکر می کنم با خاموش کردن آنها بیش از حد طولانی منتظر به بسته همه چیز را و سپس باز کردن بیش از حد به زودی. و سپس آنها را دوباره باز و بسته ما را برای بار دوم اما واقعا به ما در هر زمان آماده است. اگر ما می دانستیم که ما برای رفتن به مجبور به تعطیل کردن دوباره شاید که می توانست متوقف شد و ما از قرار دادن تمام این سفارشات و صرف این همه پول در چیزهایی که ما می دانستم که رفتن بد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>