میوه ترد ملاقات قدیمی از مد افتاده کوکتل: توت فرنگی و ریواس ترد میله دوباره تعریف تابستان دسر

سیب ترد میله پنیر از گراوند بلاندی صاحب Meghan McGarry شد یکی از محبوب ترین دستور العمل های 2019 ویژه در سالن غذا. جدید قبل آشپز شیرینی به سیب ترد در زمان یک دسر کلاسیک افزایش به ارتفاعات جدید. یک چلپ چلوپ از ویسکی اضافه شده اضافی پانچ از سقوط راحتی ایجاد دستی boozy رفتار میکند.

تبلیغات:

McGarry با تابستان چرخش از آنچه تبدیل به یکی از محبوب ترین غذاها تا کنون توسعه یافته توسط گراوند بلاندی. این زمان در اطراف او reimagined سنتی میوه ترد به عنوان دسر تابستان. در حالی که سنتی میوه ترد به معنی خروس بزرگ, شکلات داغ دسر بر روی یک بشقاب میله به معنی ظروف مورد نیاز در این تابستان.

“آنها به من است که نسخه ای از میوه های کلاسیک در نوار فرم” McGarry می گوید در سالن غذا. “من یک تکه کوچک برای صبحانه و یا یک مربع برای میان وعده. آن را کاملا قابل قبول به خوردن دسر در تمام طول روز اگر آن را در فرم مناسب است؟”

مرتبط: این مشخصی سیب ترد کیک پنیر میله ضربه حتی اگر آن را نمی افتد

تبلیغات:

ریواس بازدید بازارهای کشاورزان قبل از هلو و دیگر میوه های سنگ سرقت نور افکن به عنوان آنها رسیدن در اواخر تابستان. این یکی از شیرینی آشپز تمام وقت مورد علاقه میوه ها را به عنوان سمبل به دسر. McGarry دوست دارد به نگه داشتن آن ساده این زمان از سال است و این یک دستور است که اجازه می دهد تا به نفع فصل به درخشش.

“این میله مناسب برای افرادی که ممکن است آشنا با ریواس یا شاید در حصار در مورد آن” McGarry می گوید. “این نویسنده بزرگ دستور العمل چرا که آنها ساخته شده در ترکیب با توت فرنگی که با ارائه یک شیرین مقابل روشنایی ریواس. این واقعا کامل جفت شدن.”

مرتبط با: شما می توانید به پخت این نان را با مواد تشکیل دهنده در دست در شربت خانه خود را به دلیل تعویض آسان

تبلیغات:

McGarry همچنین می افزاید: بوربن به این میله هر چند این بار او با یک ویسکی چاودار جفت شدن. نتیجه نهایی سلیقه اگر به عنوان یک میوه ترد شانس ملاقات با یک کهنه و قدیمی کوکتل.

“من استفاده می شود ویسکی چاودار در اینجا به دلیل آن است یک میوه ای و تقریبا تند کمرنگ که یو پی اس دنج عامل از سمت راست شروع,” او می گوید.

تبلیغات:

مانند سیب ترد بارها این نیز شروع با شکر قهوه ای پوسته کره سالن غذا طرفداران می دانید و عشق است. به عنوان پوسته کره قهوه ای در فر نانوا شیفت به ساخت McGarry کلاسیک ترد شکوه لود شده با کره و جو. بلافاصله پاپ ترد به یخچال قبل از اینکه شما حرکت می کند به پر کردن دلیل این که شما می خواهید آن را به عنوان سرد به عنوان امکان پذیر است هنگامی که آن را در نهایت در ضربات آتش است.

مرتبط با: خندق شیشه ای: ارتقاء رفتن به مارگاریتا برای دسر مناسب تابستان

طعم مخلوط میوه و شکر دانه ریز در توت فرنگی و ریواس پر می گرد با مزه پرتقال و ویسکی چاودار. آخرین قدم این است که به جمع آوری پر و تاکید شده است در گذشته. هنگامی که شما اضافه کردن شکر دانه ریز به میوه آن شروع به انتشار آب. این یک زمان که در آن شما نمی خواهید که به اتفاق می افتد.

تبلیغات:

در حالی که توت فرنگی و ریواس ترد بارها طعم و مزه خوب در وجود خود شما می توانید پا زدن آنها را تا درجه یک با ساخت یک ویسکی چاودار لعاب. این که آیا شما به پایان میله با لعاب و یا فقط آنها را با یک حرکت شبیه چمچه زنی (یا دو یا سه) از بستنی وانیلی زمانی که در خدمت شما آنها را پس از یک وعده غذایی هر دو می گویند تابستان است. بزرگسالان که ممکن است بخواهید پس از شام بنوشید همچنین می توانید جفت آن را با یک قدیمی از مد افتاده. با این دسر واقعا وجود دارد هیچ راهی برای رفتن اشتباه است.

***

در حالی که شما در ظاهر باز کردن یک بطری به این boozy محصولات پخته شده بریزید و خودتان یک نوشیدنی بیش از حد. در سالن غذا, ما طرفداران این فولاد ضد زنگ نوار کوکتل است که فروشگاه ها 11 ابزار در یک مکان. بعدی زمان دوستان خود را به طور غیر منتظره به دست کشیدن بر روی درب خود را, شما قادر خواهید بود به مخلوط کردن یک منحط کوکتل در یک چشم بر هم زدن.

تبلیغات:

***

دستور غذا: توت فرنگی و ریواس ترد میله

بازده 12-16 میله

مواد لازم: شکر قهوه ای کماج پایه

  • 8 اونس (2 چوب) کره بدون نمک دمای اتاق
  • 3/4 فنجان شکر قهوه ای روشن
  • مزه از 1 نارنجی
  • 1/2 قاشق چای خوری نمک
  • 2 قاشق غذاخوری. ویسکی چاودار (نگاه کنید به یادداشت ها برای تعویض)
  • 2 فنجان آرد همه منظوره

دستورالعمل: شکر قهوه ای کماج

  1. فر قبلا گرم به 325 درجه است. اسپری 9 × 13 اینچ ماهیتابه نچسب اسپری خط با کاغذ ترک یک اینچ برآمدگی و با اسپری نچسب دوباره. را کنار بگذارند.
  2. در کاسه همزن برقی خامه و کره و شکر مزه پرتقال و نمک تا نور و کرکی.
  3. اضافه کردن ویسکی چاودار و در ادامه به مخلوط کنید تا ترکیب شده است.

اینجا را کلیک کنید برای دسترسی به مانده از Meghan McGarry توت فرنگی ریواس ترد دستور العمل. و فراموش نکنید که به دنبال @ButtercreamBlondie در Instagram امروز برای نسخه ی نمایشی زنده!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>