یک تعداد انگشت شماری از جمهوری خواهان مجلس سنا فکر می کنم coronavirus محرک است که بیش از حد سخاوتمندانه به کارگران

یک تعداد انگشت شماری از جمهوری خواهان مجلس سنا فکر می کنم بیمه بیکاری ارائه شده در coronavirus محرک است که بیش از حد سخاوتمندانه به گذاشته شدن کارگران — و آنها در حال حاضر هل دادن یک اصلاح است که می تواند کلاه آن است.

این یک حرکت است که می تواند بیشتر به تاخیر عبور از 2 تریلیون دلار بسته است که سناتورها و کاخ سفید مذاکره در جلسات ماراتن بیش از پنج روز به ارائه سریع کمک مالی برای کارگران, کسب و کارهای کوچک و صنایع.

هسته هستهای با شکایت چیزی است که آنها با اشاره به عنوان “پیش نویس خطا”, حتی اگر آن را عمدا دستکاری شده بخشی از این قانون است. آنها نگران هستند که این مقدار پول تضمین شده توسط این لایحه گسترش بیمه بیکاری پیشی چقدر برخی از کارگران را بر اساس این هفته در شغل فعلی خود را.

آنها می گویند که گسترش بودجه — اگر آنها را به طور موقت — disincentivize کارگران از حفظ و یا بازگشت به آن شغل است. (شایان ذکر است که افرادی که ترک شغل خود را به طور داوطلبانه و بدون علت خوب نخواهد بود واجد شرایط برای بیمه بیکاری در وهله اول است.)

“این لایحه می پردازد و شما را بیشتر به کار از اگر شما مشغول به کار بودند” گفت: سناتور. لیندزی گراهام (R-SC) که همراه با حزب جمهوری خواه Sens. بن Sasse (NE), Tim Scott (SC) و ریک اسکات (FL) و ابراز نگرانی در مورد مقدار پول کارگران را قادر به امن از بیمه بیکاری. آنها در حال هل دادن یک رای در اصلاحیه که درپوش میزان بیکاری حمایت از کارگران دریافت می تواند پس از آن محدود به 100 درصد قبلی خود حقوق.

به عنوان در حال حاضر توافق بر بیمه بیکاری ارائه لایحه تضمین گسترش عمده ای از این برنامه یک حرکت است که قانونگذاران را به عنوان لازم است با توجه به قابل ملاحظه اخراج که در حال حاضر گرفته شده به عنوان یک نتیجه از کسب و کار سازندگان: برای مبارزه با کروناویروس و بسیاری دیگر که می تواند به دنبال. با توجه به مودی آنالیز و برآورد ارائه شده به ثروت وجود دارد می تواند به عنوان بسیاری از 6 میلیون نفر از کارگران که بیکار در ماه مارس به تنهایی.

به عنوان بورسی را Dylan ماتیوز گزارش بیمه بیکاری در مجلس سنا مقابله خواهد اطمینان حاصل شود که هر گیرنده دریافت اضافی 600 $در هفته. به طور متوسط یک فرد در بیمه بیکاری در حال حاضر دریافت 385 $در هر هفته پس از این افزایش قابل توجه است. کسانی که ادعا بیمه بیکاری خواهد بود قادر به تامین امنیت این گسترش پشتیبانی از چهار ماه.

گراهام و دیگر مخالفان جمهوری خواه از ترس که این وجوه — هر چند آنها می تواند موقت خواهد بود به اندازه کافی به disincentivize کارگران از هم ماندن و یا بازگشت به شغل خود را هنگامی که coronavirus بحران است.

به عنوان یک جمهوری خواه دستیار هیل گفت: قانونگذاران تصمیم به انجام در سراسر-هیئت مدیره افزایش بیمه بیکاری زیرا هر دولت دارای مجموعه ای متفاوت برای نحوه پیاده سازی آن برنامه و پیشنهاد سیاست — اگر جهانی — می تواند اجرا شود به سرعت بیشتر. علاوه بر این مشاور با اشاره یک فرد است که به طور داوطلبانه برگ است کار خود را واجد شرایط برای بیمه بیکاری که مردم تنها می تواند ادعا می کنند اگر آنها شده است “بیکار از طریق هیچ گسل از خود را” با توجه به وزارت کار.

موقعیت این گروه از جمهوری خواهان نیز یکی است که نتواند به در نظر گرفتن چقدر کارگران در حال صدمه زدن به دلیل اقتصادی خرید اینترنتی که ناشی از کروناویروس و بسیار مورد نیاز بهداشت عمومی اقدامات است که در حال گرفته برای جلوگیری از گسترش آن. همچنین یکی که به نظر می رسد به بی اعتنایی به ماهیت موقت برنامه طراحی شده است که به صراحت به مطمئن شوید که کارگران می تواند همچنان به پوشش هزینه های اولیه اگر آنها گذاشته شده است و یا اگر آنها نیاز به ماندن در خانه و قادر به کار به دلیل coronavirus در طول این زمان خاص است.

سناتور’ تلاش می تواند باعث تاخیر در اتاق بالایی را عبور از coronavirus محرک. آنها به نظر نمی رسد که آرای لازم به واقع توقف محرک از گذشت اما در حال حاضر نمایندگان مجلس می گویند که آنها می خواهم نظر خود را در اصلاحیه قبل از رأی گیری در بسته نهایی یک حرکت است که می تواند به معنای این لایحه نیست و قادر به دریافت سریع-ردیابی از طریق مجلس سنا فقط رتبهدهی نشده است.

سناتور. برنی ساندرز (I-VT) نیز گفت: او شما را نگه دارید در قانون مطبوعات برای محدودیت های سختگیرانه تر در شرکت های بزرگ کمک که شامل محرک, اگر خواهان رها نمی کند مخالفان خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>