سخت درس برای مغلوب ساختن پیشی جستن در تولسا: او نمی تواند ضرب و شتم ویروس و حتی پیروان خود را می دانید آن را

بررسی هستند و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ballyhooed بازگشت به مرحله این آخر هفته گذشته در تولسا بود منفجر نشده. پس از سه ماه وقفه با هیچ چیز اما به طور فزاینده ای فاجعه coronavirus جلسات مطبوعاتی به نگه داشتن او را در شکل رئیس جمهور تبدیل شده است بسیار لرزان عملکرد. حتی خود greatest hits مانند “قفل او را تا” و “ساخت که دیوار” نمی تواند آن را سحر و جادو.

مبارزات انتخاباتی و کاخ سفید تا به حال خستگی ناپذیر به کرات از این بازگشت گفتن رسانه ها که آنها تا به حال یک میلیون RSVPs برای این رویداد و حتی برنامه ریزی شده در فضای سرریز محل که در آن رئیس جمهور بود که میله میله به یک سفر قبل از او وارد مرحله اصلی. اما این جمعیت بزرگ موفق به تحقق و رویداد در فضای باز بود با عجله اوراق آن را به عنوان آشکار شد آنها حتی نمی آیند نزدیک به پر کردن سالن. محلی آتش مارشال برآورد جمعیت در کمی بیش از 6000 کمتر از یک سوم این عرصه ظرفیت و 40000 کوتاه از جمعیت آنها پیش بینی شده خارج است.

تبلیغات:

معلوم اعتیاد به مواد مخدره در واقع ممکن است منجر به از زود باور تهمت کمپین سقوط یک Infinite شوخی که در آن تن از نوجوانان RSVPd برای این تجمع مصنوعی باد رود اعداد. مبارزات انتخاباتی رئیس براد Parscale را تکذیب کرد که البته این کاهش برای آن و پس از آنلاین RSVPs واقعی نیستند بلیط (تظاهرات همیشه اول بیا اول خدمت) این درست است که نمی توانید به طور کامل توضیح دهد که چرا چند تا از مؤمنان نشان داد تا خود را برای قهرمان بزرگ باز گشت.

تهمت بود گزارش discombobulated پایین مردم در انتخابات و به نظر می رسید به یک زمان سخت پیدا کردن ریتم خود را. به گفته نیویورک تایمز او بسیار عصبانی برای اولین بار به دلیل دادستان کل لایحه Barr botched جمعه شب قتل عام شلیک U,S. وکیل از منطقه جنوب نیویورک سرقت بزرگ تجمع اکسیژن و سپس از آنجا که اخبار به بیرون درز کرد که شش نفر از اعضای مبارزات انتخاباتی خود پیشرفت تیم تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. دیدن که تا حد زیادی خالی بود ضربه نهایی.

در طول تجمع خود گفت: بسیاری از نفت خام و کارهای احمقانه ای که او معمولا. او به معترضان حیوانات گفت که جو بایدن خواهد تسلیم این کشور به آنارشیست ها و صرف مقدار فوق العاده ای از زمان و توضیح داد که چگونه او راه می رفت پایین سطح شیب دار و مصرف آب در وست پوینت مراسم فارغ التحصیلی. او همچنین در دفاع از مؤتلفه آثار پیشنهاد شده است که افراد را در زندان برای یک سال برای سوزاندن پرچم آمریکا (که در حال حاضر اعلام شده است که قانون اساسی-حفاظت گفتار) و ادعا کرد که اگر بایدن انتخاب شده است پول را بی ارزش.

تبلیغات:

و پوپولیستی, مرد, مردم یک بار دیگر آورده پیروان خود را به وجد توسط گفتند:

کسی گفت: روز دیگر “آقا نخبگان هستند واقعا کار سخت را به شما از بین ببرد” و من گفتم: “چرا شما آنها را نخبگان ؟ من بهتر از آنها است. خیلی بیشتر خوش تیپ. بهتر از آنها انجام دهد. من بهتر خواص کردم بهتر است در خانه من بهتر است در آپارتمان من بهتر از همه چیز است.”

من هرگز درک خواهد کرد که چرا جمعیت خود عشق چنین کودکانه تمایلات اما آنها انجام دهد. آنها تشویق شدید برای آن است.

البته نفرت انگیز ترین از همه این بود:

تبلیغات:

و با تست, شما می دانید, تست یک شمشیر دو لبه است. ما تست کردم در حال حاضر 25 میلیون نفر است. آن را احتمالا از 20 میلیون نفر بیشتر از هر کس دیگری. … در اینجا بد. هنگامی که شما انجام تست تا حدی که شما در حال رفتن به پیدا کردن بیشتر مردم شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد. بنابراین من گفت: من به مردم آهسته تست کردن لطفا.

کاخ سفید بعد از آن گفت که او شوخی ha ha. آن چیزی بود اما خنده دار. علاوه بر این تهمت روشن ساخته است بارها و بارها از زمان شروع این بیماری همه گیر است که او نمی مانند تمام تست. از آن بدنام عکس-op در CDC که در آن او گفت که او نمی خواست به مردم اجازه دهد که تا به حال آزمایش مثبت کردن یک رشته کشتی کروز به دلیل آن که افزایش خود را “اعداد” به نظر فقط در هفته گذشته زمانی که او گفت که آزمایش شد و “مبالغه” و سپس کل توضیح داد که اگر تست شما لازم نیست که موارد:

این واقعیت است که او هرگز می خواستم برای تست افراد این ویروس به دلیل اعتقاد او از آن ساخته شده او را نگاه بد. در آن CDC رویداد او همچنین گفت: “ما از قصد و به دنبال نقاط. هیچ کس دیگری در حال انجام است که … من حتی نمی دانم اگر من با آن موافقم. شما پیدا کردن آن مناطق فقط عقب نشسته و در انتظار است.”

تبلیغات:

او استدلال کرد که مناطق روستایی نمی نیاز به تست در آوریل جلسه گفت: “شما نمی نیاز به تست وجود دارد, شما می دانید که در آن شما باید یک دولت با تعداد کمی از موارد برخی از ایالت ها با تقریبا هیچ کدام.” در ماه مه او ساخته شده است که صریح و روشن گفت: در طول یک مطبوعات فایده “اگر ما را بسیار کمی تست ما نمی خواهد که در اکثر موارد. بنابراین در راه با انجام همه این تست ما را به خودمان نگاه بد است.”

او بارها و بارها روشن ساخته است که او را درک نمی کنند که چگونه آن را قرار است به کار می کنند. وقتی استفانی میلر دستیار معاون رئیس جمهور پنس (و از کاخ سفید مشاور استفان میلر) آزمایش مثبت تهمت دوباره اخراج تست های غیر ضروری با این صفحه نمایش از استرلینگ منطق:

این است که چرا کل مفهوم آزمون لزوما بزرگ است. آزمون کامل هستند اما چیزی اتفاق می افتد بین یک آزمایش که در آن خوب است و پس از آن چیزی اتفاق می افتد و همه از ناگهانی — او آزمایش بسیار تازگی و آزمایش منفی است. و پس از آن من حدس می زنم برای برخی از این دلیل او آزمایش مثبت است.

اگر او بود گفت: این همه در قبل از این دوربین می تواند وجود داشته باشد شکی نیست که او ساخته شده روشن در پشت صحنه است که او می خواست برای خرد کردن تست و نگه داشتن آن اعداد پایین. وجود شواهد کافی است که او تا به حال عوامل اختصاص داده شده به انجام آن خواسته.

تبلیغات:

روشن شده است که این دولت botched پاسخ به همه گیر است و هزینه های بسیاری زندگی می کند. یک مطالعه اخیر نشان داده است که اگر آمریکا تا به حال در پاسخ با همان نشاط به آلمان و استرالیا و کره جنوبی و سنگاپور, ما می تواند ذخیره شده 70% به 90% از زندگی که از دست داده اند.

این تعداد رسیده 122,000 مردم بیش از آخر هفته. که چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند فقط در چهار ماه. برای برخی از دلیل ما رئیس جمهور به نظر نمی رسد در همه نگران عظیم که از دست دادن زندگی است. او هرگز حتی ذکر آن در این تجمع است.

که رویداد کم حضور داشتند چرا که این کشور هنوز هم در وسط این بحران و آن را گرفتن بسیار بهتر است. به نظر می رسد که برخی از رای دهندگان خود را می دانم که این بیش از حد و تصمیم به ماندن در خانه بدون در نظر گرفتن خود را تشویق به بازگشت وجود دارد به خاطر او. او امیدوار بود به چرخش همه گیر بودن در گذشته و ترویج رونق اقتصادی خود را با او بزرگ باز گشت تور. تمام کسانی که صندلی های خالی در این عرصه را به او نشان داد که آن کار نمی کند. حتی پیروان اختصاص داده شده به خرید آن نیست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>