تاریخی متمم دوم مرحله نهایی مسابقات در دیوان عالی کشور به پایان می رسد با یک زار زار گریه کردن

ایالت نیویورک تفنگ & تپانچه انجمن v. شهر نیویورک شد و یک دادگاه عالی در مورد که در یک نقطه به نظر می رسید به احتمال زیاد به طور قابل توجهی گسترش متمم دوم و دست یک پیروزی به تفنگ شدند.

اما در صبح روز دوشنبه دیوان عالی کشور پایین دست آن نظر و ایالت نیویورک تفنگ به پایان رسید در پاسخ می دهد. دادگاه با 6-3 رای تعیین می شود که این مورد حداقل به عنوان آن می ایستد در حال حاضر مسئله این معنی است که دیگر زندگی می کنند اختلاف بین دو طرف است. و به قضات فرستاده و پرونده را به دادگاه بدوی برای تعیین اینکه آیا وجود دارد هر خفته مسائل در این طرح دعوی در دادگاه است که می تواند زنده کرد.

عدالت ساموئل Alito نوشت: یک نظر مخالف که پیوست شده توسط عدالت نیل Gorsuch و تا حد زیادی با عدالت کلارنس توماس.

به عنوان یک موضوع عملی تصمیم دادگاه به این معنی است که آن را جلوگیری از — در حال حاضر — این سوال که آیا به گسترش متمم دوم.

در این مورد حداقل به آن وارد شده و در دیوان عالی کشور درگیر بسیار باریک مسئله است.

شهر نیویورک ارائه می دهد دو نوع مجوز به صاحبان اسلحه. یک “حمل” مجوز به آنها اجازه می دهد برای حمل یک تفنگ برای “هدف تمرین و شکار و یا دفاع از خود.” کمتر مجاز “محل” مجوز در ضمن مجوز اسلحه صاحب به “باید و دارای در خانه خود را” یک تفنگ دستی. تحت یک شرکت-لغو قانون فرض دارندگان مجوز تنها اجازه را به تفنگ از خانه خود را برای اهداف محدود از جمله برای تمرین تیراندازی در هفت تفنگ محدوده.

شاکیان در ایالت نیویورک تفنگ آورده باریک چالش به این چارچوب است. به عنوان یک دادگاه تجدید نظر فدرال توضیح داد: در یک نظر تایید این شهر لغو قانون برخی از شاکیان “به دنبال حمل و نقل اسلحه خود را به محدوده عکسبرداری و مسابقات خارج از شهر نیویورک است.” یکی شاکی نیز صاحب دو خانه و او می خواهد قادر به حمل و نقل همان تفنگ بین این دو خانه.

پس از دیوان عالی کشور به توافق شنیدن این مورد ایالت نیویورک تصویب یک قانون اجازه مردم با محل مجوز برای انجام چیزهای بسیار این شاکیان گفت: آنها بنگريد به: آوردن اسلحه های خود را به محدوده عکسبرداری و مسابقات خارج از شهر و حمل و نقل اسلحه بین دو خانه.

به عنوان یک قاعده کلی باید وجود داشته باشد یک زندگی می کنند اختلاف بین دو طرف برای طرح دعوی در دادگاه فدرال به ادامه. بنابراین اگر شاکیان به دنبال حق به X و متهم است که در حال حاضر از نظر قانونی ملزم به اجازه می دهد شاکیان برای انجام X در این مورد در نظر گرفته شده است “مسئله” و باید آن را رد کرد.

دیوان عالی کشور نظر در ایالت نیویورک تفنگنه کاملا تا آنجا که به اخراج این مورد را در تمامیت آن. “ما عادی عمل در خلاصی از یک مورد است که تبدیل به مسئله در دادگاه تجدید نظر است به تخلیه قضاوت با جهت به اخراج” دادگاه توضیح می دهد. “با این حال در موارد که در آن mootness است مربوط به تغییر در چارچوب حقوقی حاکم بر این مورد که در آن شاکی ممکن است برخی ادعا باقی مانده تحت چارچوب جدید است که قابل درک نیست اظهار قبلا ما عمل به تخلیه قضاوت و بازداشتگاه بیشتر رسیدگی است که در آن طرفین ممکن است در صورت لزوم اصلاح خود تقریرات و یا توسعه این رکورد به طور کامل.”

نتیجه این است که این مورد را به دادگاه پایین تر است که به بررسی برخی از مسائل باقی مانده که دیوان عالی کشور را حل و فصل نیست مانند اینکه آیا شاکیان “ممکن است اجازه داده شود برای جلوگیری از, قهوه, گاز, مواد غذایی یا بهداشتی می شکند در راه خود را به خانه دوم و یا تیراندازی محدوده خارج از شهر است.” اما به عنوان یک موضوع عملی تاثیر دادگاه ایالتی نیویورک تفنگ تصمیم گیری است که آن را به احتمال زیاد تاخیر حداقل تا سال آینده به دیوان عالی کشور توانایی به دست کردن هر گونه عمده اظهارات در مورد متمم دوم.

دیوان عالی کشور است و نه به حال بسیار به مورد دوم متمم پس از District of Columbia v. هلر (2008) برای نخستین بار تصمیم برگزاری است که متمم دوم محافظت از یک فرد حق حمل سلاح است. هر چند عدالت آنتونی کندی پیوست دادگاه عالی 5-4 اکثریت در هلراو همچنین اصرار بر “برخی از تغییرات مهم” به آن نظر قرار می گیرد که برخی از محدودیت های قابل توجهی در حقوق تفنگ.

اما کندی است و دیگر در دیوان عالی کشور و جایگزینی عدالت برت Kavanaugh است نشان داد که او را بخوانید متمم دوم خیلی بیشتر expansively از کندی.

این احتمال وجود دارد, به عبارت دیگر, که تفنگ گروههای حقوق هنوز هم می تواند به جلو نگاه به یک پیروزی بزرگ. آن را فقط اتفاق نمی افتد امروز.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>