“سابقه برنده”: تهمت نمی خواهد “حتی در نظر گرفتن” تغییر نام پایگاه نام بعد از مؤتلفه ژنرال

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست با مقامات پنتاگون روز چهارشنبه تعهد است که دولت در مخالفت با هر گونه تلاش برای تغییر نام پایگاه نظامی تحمل نام مؤتلفه ژنرال که در مبارزه علیه ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن “شوکه” رهبران نظامی با یک صدای جیر جیر پس از وزیر دفاع علامت Esper و ارتش, منشی, رایان مک کارتی با بیان میدین تغییر نام 10 پایگاه سیاسی شده است.

تبلیغات:

“پیشنهاد شده است که ما باید با تغییر نام به عنوان بسیاری از 10 افسانه ای ما پایگاه های نظامی مانند فورت براگ در کارولینای شمالی فورت هود در تگزاس, Fort Benning در گرجستان و غیره” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی با استناد به پایگاه های پس از نام ژنرال به شدت شکست خورده در جنگ و در طول جنگ خود را علیه آمریکا

“این به یاد ماندنی و بسیار قدرتمند پایگاه باید تبدیل به بخشی از یک آمریکایی میراث فرهنگی و سابقه پیروزی, پیروزی و آزادی” به رئیس جمهور نوشت: پایگاه پس از نام ژنرال که از جنگ داخلی آغاز شد که پس از تلاش آنها برای جدایی از ایالات متحده به طوری که آنها در تلاش برای ادامه بردگی مردم سیاه و سفید.

“بنابراین دولت من حتی نمی خواهد در نظر گرفتن تغییر نام از این شکوه و افسانه تاسیسات نظامی. تاریخ ما به عنوان بزرگترین کشور در جهان را نمی توان با دستکاری. احترام نظامی ما!” او گفت: واقعی نظامی ایالات متحده که برنده جنگ داخلی با وجود مؤتلفه ارتش, کشته شدن بیش از 360,000 سربازان آمریکایی.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان در آمد که حتی نسکار اعلام ممنوعیت مؤتلفه پرچم در همه آن حوادث در پاسخ به یک درخواست تجدید نظر از آن تنهاست تمام وقت, سیاه, راننده. مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا نیز نامیده می شود برای حذف تمام 11 مؤتلفه مجسمه از کنگره.

کمیته نیروهای مسلح سنا رای دادند در روز چهارشنبه به نیاز پنتاگون به تغییر نام پایگاه نام بعد از مؤتلفه ژنرال به عنوان بخشی از سیاست سالانه لایحه که همچنین ارائه پرداخت حقوق سربازان است. دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن حق وتو هر قانونی که تغییر نام پایگاه.

سناتور. Tammy Duckworth, D-Ill., یک جنگ عراق کهنه که در خدمت در کمیته خدمات مسلح گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را امضاء این لایحه اگر او در واقع می خواستم به احترام نظامی است.

تبلیغات:

“این امر می تواند شرم آور به اندازه کافی برای زمان مستاجر از دفتر بیضی حاضر به حتی در نظر داشتن ارتش ایالات متحده متوقف تجلیل خائن که در زمان دست به اسلحه در برابر امریکا به دفاع از خود و توانایی خود را به فروش و کشتن سیاه آمریکایی,” او هنوز توییتی. “اما برای مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید به تهدید vetoing افزایش دستمزد برای نیروهای ما بیش از این است که کاملا نفرت.

تهمت نیست Esper و مک کارتی با بیان باز بودن به یک “دو حزبی بحث” در مورد تغییر نام پایگاه. Duckworth با ارسال نامه ای به مک کارتی دعوت از ارتش به ممنوعیت مؤتلفه پرچم و “از بین بردن هر گونه افتخارات است که می تواند منطقی تفسیر شود به عنوان بزرگداشت و یا جشن هر نیروی دشمن خارجی یا داخلی که درگیر در درگیری های مسلحانه در برابر نیروهای مسلح و به دنبال از بین بردن ایالات متحده آمریکا است.”

تبلیغات:

“تجلیل از دست رفته به علت از کسانی که برپا جنگ علیه ایالات متحده آمریکا و یا دفاع از حق یک فرد به خود اجازه می دهد تا ساکنان به خود فروش و کشتن شهروندان آمریکایی به عنوان ملک هیچ جایی در کشور ما به خصوص نیروهای مسلح که برپا مرگبار جنگ برای از بین بردن وحشیانه برده داری,” او نوشت.

McEnany روز چهارشنبه استدلال کرد که این امر می تواند یک توهین به نظامی به رها کردن نام ژنرال که در مبارزه علیه آن است.

“فورت براگ است که شناخته شده برای قهرمانان در درون آن است که قطار وجود دارد که مستقر از وجود دارد و این یک توهین به می گویند به مردان و زنانی که در سمت چپ وجود دارد که آخرین چیزی که دیدم در خاک آمریکا قبل از رفتن خارج از کشور و در برخی موارد از دست دادن زندگی خود را به آنها بگویید که چه چیزی آنها را به سمت چپ بود ذاتا یک نژادپرست موسسه به دلیل نام” او گفت:.

تبلیغات:

مقامات نظامی نیز تحت فشار قرار دادند در آن روایت است.

“پس از آخرین هفته از تظاهرات و شاهد نظامی گرد هم می آیند و شنیدن رهبران می گویند: “ما اینجا هستیم تا به گوش’ به رئیس جمهور ارسال چیزی شبیه به آن است که مضر” یک مقام سیاسی. “این احساس که ما در زمان دو گام به جلو و شش گام به عقب. فقط به یک گفتگو — که همه ما می خواستیم.”

بازنشسته ارتش ژنرال ژنرال دیوید پترائوس, سابق سازمان سیا, مدیر و رئیس فرماندهی مرکزی ایالات متحده خواستار نظامی به “حذف نام خائن مانند Benning و برگ از کشور ما مهم ترین تاسیسات نظامی.”

تبلیغات:

نام انتخاب شده بودند به “ارضاء” نظامی با “جنوبی کشور است که در آن قلعه واقع شد,” او توضیح داد که در یک op-ed برای اطلس. “طنز از آموزش در پایگاه نام برای کسانی که در زمان دست به اسلحه در برابر ایالات متحده و برای حق به بردگی دیگران غیر قابل اجتناب است برای هر کسی با توجه. در حال حاضر دیر است, لحظه ای برای ما به پرداخت چنین توجه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی