یک “Led Zeppelin IV” گوش دادن راهنمای: مواد غذایی راحتی برای گوش خود را

وقتی که می آید به پناه در محل ما همه نیاز ما به راحتی مواد غذایی در حال حاضر و دوباره. Led Zeppelin چهارم طولانی بازیکن شناخته شده گوناگون به عنوان “Led Zeppelin IV” “چهارمین آلبوم” “رونز آلبوم” و حتی “بدون عنوان” کاملا متناسب با این لایحه.

با گروه چهارم تلاش Led Zeppelin در خدمت یک پرده نقش دار غنی از صدای ضبط شده. گروه موسیقی مسيري در این آلبوم چیزی به ناگهان اعم از مذاب فلزات سنگین و سلتیک جیغ وداد بازی کردن به زمان rock ‘n’ roll در کنار لحظات زیبایی مطلق و فضل است.

تبلیغات:

در سراسر زندگی حرفه ای خود Led Zeppelin خواهد ادغام راک و عجول و بی پروا تمایلات جنسی در منحصر به فرد و ابتکاری. شاید هیچ مثالی بهتر از این میل شدید از “سگ سیاه” که ویژگی های خواننده Robert Plant ریختن جلو نفسانی effusions در cappella سبک فلیتوود مک “خیلی خوب.” آهنگ موسیقی پالت پر شده است با روحیه گروه از جیمی پیج گیتاریست نوازنده بیس جان پل جونز و درامر جان بونهام.

گوش دادن به “سگ سیاه”:

تبلیغات:

در یک نقطه و یا دیگر هر راک کلاسیک طول می کشد یک چاقو در تجلیل سبک خود (نگاه کنید بیتلز جلد از “راک اند رول موسیقی” سنگ’ “این تنها راک اند رول” و این که “Long Live Rock” و شما ایده را دریافت کنید). Led Zeppelin را “راک اند رول” است مسلما بهترین از بسیاری. با صفحه هدایت درونی خود را چاک بری و گیاه آوازی لادن با اکو آهنگ ویژگی های یک ظاهر مهمان توسط رولینگ استونز تور پیانیست ایان استوارت که فراهم می کند یک دوز Jerry Lee Lewis کامل مخلوط.

گوش دادن به “راک اند رول”:

تبلیغات:

تقریبا هر کسی که deigned به انتخاب کنید تا یک گیتار آکوستیک تلاش دست خود را در “Stairway to Heaven” اگر چه این آهنگ به مراتب بیشتر از یک تازه کار گیتاریست باز gambit. به عنوان حماسه داستان حرص و طمع و بیش از حد رفته اشتباه “Stairway to Heaven” هرگز نتواند به بسته پانچ عاطفی. یک تغزلی و موسیقی tour-de-نیروی “Stairway to Heaven” فراهم Led Zeppelin با اول خود را واجد شرایط آرنا-آماده کلاسیک. فقط در هفته گذشته Led Zeppelin لذت می برد, پیروزی حقوقی زمانی که ما در دادگاه تجدید نظر حکومت در این گروه به نفع یک در حال اجرا کپی رایت اختلاف است. و چرا که نه ؟ “Stairway to Heaven” یکی از این گروه اصلی ترین تلاش ها و شاید مسلم خود را امضا لحن.

گوش دادن به “Stairway to Heaven”:

تبلیغات:

محض ترور آهنگ های مانند “زمانی که Levee Breaks” با آن رو به رشد, گیتار و foreboding, شعر و متعادل کننده شده توسط “رفتن به کالیفرنیا.” در ابتدا نوشته شده است به عنوان یک paean به ریزش و ویرانی از محو شدن فرهنگ هیپی در اوایل دهه 1970 “رفتن به کالیفرنیا” طول می کشد در رنگ غربت و خوش بینی در روز ما را از قرنطینه و اجتماعی فاصله. با آن قوم آغشته ملودی “رفتن به کالیفرنیا” به ما یادآوری می کند که حتی در روز از تردید و ناامیدی و نور و کشف هنوز هم ممکن است در این شکست بی سابقه بار. ممکن است ما نمی دانیم چه چیزی در طرف دیگر اما ما می توانیم این کار را انجام. ما حتی ممکن است بهتر از آن را به عنوان دور از ذهن است که به عنوان ممکن است به نظر می رسد در حقيقت يک نوع بشر را بیشتر سردرگم لحظات.

گوش دادن به “رفتن به کالیفرنیا”:

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>