یک حقوقی فعال می خواهد به استفاده از IRS برای مجازات اسرائیل صلح گروه


The IRS building in D.C.
تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

دیوید آبرامز یک پسر که دوست دارد به شکایت. عمدتا او را دوست دارد به شکایت اشخاص که وی به عنوان کمک به تروریست ها و تروریسم اغلب بر اساس مسائل او می یابد آنلاین. در سال 2015 برای مثال او شکایت سازمان های بشردوستانه تاسیس شده توسط رئیس جمهور سابق جیمی کارتر تحت ادعاهای دروغین عمل می کنند و ادعا های غیر دولتی تا به حال defrauded دولت آمریکا با حمایت از تروریست ها به دلیل آن برگزار شد حوادث تشویق گفت و گو با فلسطینی های سیاسی احزاب و جناح ها. چرا که در این جلسات مرکز کارتر تا به حال ارائه شده “دارایی های فیزیکی از میوه ها و کوکی ها و آب بطری شده و احتمالا سایر مواد غذایی و نوشیدنی,” آن را به حال, با توجه به, با توجه به داده “کمک های مادی به تروریست ها است.” در سال 2018 یک دادگاه منطقه اعطا وزارت دادگستری حرکت به رد دعوی پیدا کردن که خدمت کوکی ها و آب در گفتگوهای صلح با فلسطینی ها نیست در واقع یک عمل کمک به تروریست ها اما به جای یک شاخص است که آبرامز فقط “اختلاف نظر با مرکز کارتر در مورد چگونه به حل و فصل درگیری ها در خاورمیانه است.”

آبرامز است که قطعا رایگان به ادامه پیگرد نهادهای بیش از این کوکی ها را انتخاب می کنند به خدمت می کنند. اما آیتالله سیستانی هشدار داد در یک شب جمعه در یکی از آخرین پرونده های حقوقی را تهدید می کند هر غیر انتفاعی فعال در هر گونه حقوق مدنی وکالت در هر سیاسی متهم موضوع است.

آبرامز’ هدف این زمان است که جدید اسرائیل صندوق یک سازمان اختصاص داده شده به پیشبرد دموکراسی برابری و آزادی های اساسی در اسرائیل است. آن را افزایش می دهد میلیون ها دلار است که توزیع آن از طریق کمک های مالی به اسرائیل و سازمان های درگیر در ترویج حقوق بشر و مدنی و اجتماعی و عدالت اقتصادی, مذهبی, کثرت گرایی و دموکراسی باعث می شود. آبرامز’ شکایت آشکارا آمده است که به عنوان مورد در مرکز کارتر دادخواهی خود را اصل اعتراض به NIF کار این است که او مخالف با ماموریت خود را. به عنوان شکایت خود ادعا “اگر چه اظهار داشت: هدف از NIF است برای کمک به تقویت اسرائیل دموکراسی” NIF مخالف آنچه وی به عنوان “تامین امنیت اسرائیل” با حمایت سازمان هایی که “به دنبال تضعیف اسرائیل است.”

آبرامز شکایت کرد این گروه در سال 2019 تحت نیویورک ادعاهای دروغین عمل وی از سوی مامورین که جدید اسرائیل صندوق را نقض کرده است و آن را معاف از مالیات 501(c)(3) وضعیت به دلیل برخی از دریافت شرکت در “انتخابات.” در ایالات متحده کد مالیاتی می کند منع 501(c)(3) سازمان از درگیر شدن در برخی از اشکال فعالیت سیاسی اما کمک های مالی IRS قدرت به پلیس این فعالیت ها است. آبرامز آورده کت و شلوار خود را به عنوان یک اصطلاح شبه tam اکشن که در آن یک مهمانی خصوصی را ممکن است اقدام دولت طرف. آبرامز’ شکایت متهم NIF از تقلب و خواسته های بیش از یک صد میلیون دلار در سه برابر کردن خسارت به علاوه مجازات مدنی.

طرح دعوی در دادگاه longshot اما آبرامز نیازی به موفقیت در دادگاه اعلام پیروزی. به عنوان لارا فریدمن دقیق است در ظهر اینجا آبرامز استفاده کرده است مبهم زبان “حمایت مادی” قوانین و مقررات برای “ارعاب و اجبار سازمان های غیر دولتی به ترک اخلاقی و انسانی و سیاسی و مالی برای حمایت از فلسطینی ها است.” در حالی که او به راحتی اجازه آزادی بیان محافظت “حق هر کس به انتقاد از اسرائیل” او به نظر می رسد بدجور علاقه سریال دادخواهی طراحی لرز های غیر دولتی درگیر در هر گونه فعالیت او بداند ضد اسرائیل است. به این ترتیب او شکایت کرد نروژی کمک مردم; پزشکان بدون مرز (برای عامل بیمارستان در غزه); Airbnb; ملی وکلا صنفی (برای امتناع از انتشار یک آگهی در یک مهمانی شام مجله); و آمریکا, انجمن مطالعات به صورت “غیرقانونی انکار” یک گروه اجازه برای پیوستن به (ASA می گوید این خواسته هرگز به عضویت). آبرامز تشبیه این آخرین طرح دعوی در دادگاه به قهوه ای v. هیئت مدیره آموزش و پرورش. برخی از این مناسب (مانند نروژ کمک مردم) در شهرک. دادخواهی است پر هزینه و سنگین.

این NIF طرح دعوی در دادگاه نشان می دهد که آبرامز در تلاش است جدید و خطرناک تاکتیک. جمعه گذشته اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا پیوست جدید اسرائیل صندوق دفاع حقوقی تیم در حال حرکت به اخراج آبرامز’ طرح دعوی در دادگاه. آنها استدلال می کنند که نیویورک ادعاهای دروغین عمل میله qui tam اقدامات زمانی که همه از اتهامات در شکایت هستند “قابل ملاحظه ای همان [به عنوان] اتهامات و یا معاملات” شده اند که “علنا افشا” و همه چیز در اینجا ادعا شده بود در حال حاضر علنا فاش مالیاتی براده و اخبار رسانه ها است. آیتالله سیستانی همچنین استدلال می کند که خصوصی طرفین دعوا نمی توانید اجرا فدرال قوانین مالیاتی تحت پوشش دولت تقلب در اساسنامه. به عنوان حرکت به اخراج یادداشت “این طرح دعوی در دادگاه است که در نتیجه این نوع اشتباه عمل آورده توسط حزب اشتباه در اشتباه دادگاه.” در نهایت حرکت معقول اشاره می کند که رابطه بین NIF خود و انجام یک تعداد انگشت شماری از دریافت هیچ وجه به این معنی است که NIF است که “انتخابات”—و شکایت می کند هرگز بیشتر ثابت کند در غیر این صورت. این درست است که برخی از NIF را دریافت در زمان اقدامات برای به اجرا درآوردن حقوق مدنی تضمین شده تحت اسرائیل قانون اساسی در زمینه بزرگتر از انتخابات کنست. اما تحت آبرامز’ رمان از نظر کد یکی می تواند عطف به ماسبق مجازات قانونی اعمال و موضوع وکالت انجام شده توسط هر گروهی که اعطا شد منابع مالی صرفا به این دلیل که حقوق مدنی کار رخ داده است در چارچوب یک انتخابات.

واقعا ترسناک جنبه ای از طرح دعوی در دادگاه و دلیل ACLU مداخله به آن را متوقف کند که در تلاش است به اهرم فدرال مالیات به سرکوب فعالیت که نشان دهنده هسته سیاسی و رسا و فعالیت است. به عنوان حرکت به اخراج آن قرار می دهد, اگر آبرامز به راه “نیویورک ادعاهای دروغین عمل خواهد تحمیل شدیدی خسارت و مجازات در برابر ثبت موسسات خیریه فعال در حفاظت و مسلما مالیاتی-ترجیحبیان.” و این دقیقا به همین دلیل کنگره تصمیم به IRS و نه خصوصی طرفین دعوا منحصر به فرد قدرت به اجرا درآوردن بخش 501(c)(3). حرکت به اخراج آمده است که اگر احزاب خصوصی “با محور برای خرد کردن می تواند موضوع غیر انتفاعی است که ماموریت آنها دوست ندارند به خطر عظیم عطف به ماسبق مسئولیت بر اساس رمان تفاسیر از قانون مالیات فدرال حفاظت شده بیان خواهد بود سرد و دولت و اجرای قانون مالیات بر بی ثبات خواهد بود.”

برایان Hauss, یکی از ACLU وکلای دادگستری در این مورد گفت: من از طریق ایمیل است که این پتانسیل خرید اینترنتی دلیل است که این مورد بسیار مهم است به ACLU. “آبرامز’ دور از ذهن تفسیر قانون درآمد داخلی را ورشکست غیر سود کار خود را دفاع از زمین قواعد دموکراسی” او نوشت. “ترویج آزادی و برابری و حکومت قانون است نه سیاسی حزبی فعالیت تحت کد مالیاتی است.”

آبرامز رایگان است برای اعتراض به دیدگاه های سیاسی از هر کسی او معتقد است که به عنوان یک تروریست است. او به انتقاد از سیاسی کاری که او معتقد است تضعیف اسرائیل است. او نیز به یک فایل بیهوده و بیمعنی طرح دعوی در دادگاه پس از دیگری. مطمئن بی meritless دادخواهی به نظر می رسد راه زندگی برای کسانی که نمی توانند خود را به طور موثر استدلال در مجامع عمومی. اما دادگاه نیاز به تایید از پرخوری جلوگیری کنیم ؟ از ایالات متحده کد مالیاتی برای تضعیف سخنرانی و فعالیت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>