نامه ای به همه ما ارزش کارکنان در گلندیل خانواده سرگرم کننده و مرکز لیزر تگ سالن بزرگ


Women try out driving go-karts at an outdoor educational driving event for women on June 21, 2018 in Jeddah, Saudi Arabia.

توکیو رانش البته در حال حاضر خواهد شد شستشو با آب ژاول دو بار در روز.

Sean گالوپ/گتی ایماژ

ارزش دوستان و همکاران

همانطور که می دانید کشور ما در مواجهه با یک چالش بی سابقه از coronavirus. به عنوان مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره رئیس منابع انسانی و بهداشت عمومی رابط و تنها حقوق و مزایای کارمند گلندیل خانواده سرگرم کننده و مرکز لیزر تگ سالن بزرگ من می خواستم به گام به دور از خط مقدم مبارزه با COVID-19 برای یک لحظه برای رسیدن به همه شرکت ما ارزشمند همکاران تحت همکاران sub-تحت-همکاران و کارکنان پشتیبانی و به روز رسانی هر یک از شما (تمام وقت کارکنان تنها) در مراحل این شرکت با در نظر گرفتن به مطمئن شوید که آریزونا منبع برتر برای go kart racing, mini, بازی بولینگ, بازی های آنلاین, بازی لیزر تگ و خانواده سرگرم کننده از تمام انواع همچنان به رشد و رونق در این زمان مشکل.

لطفا توجه داشته باشید که صبح روز دوشنبه را سرگرم کننده خانواده مرکز تفریح تیم هفتگی تیم ساختمان جلسه لغو شده است در حالی که من و خانواده ام را نیز به دست آورده که قبلا برنامه ریزی شده تعطیلات. در جای خود من مرتب تکرار غربالگری از “اتحادیه های کارگری: در حال حاضر کمتر از همیشه” در کارکنان اتاق استراحت. به من گفته است که تهویه هوا ثابت شده است.

در زمان هایی از این, من این اطمینان را به دیگران یادآوری است که امریکا افزایش یافته است به هر چالش مشیت تا به حال قرار داده شده در راه خود را از سواحل نورماندی به مراکز از 11 سپتامبر است. در حال حاضر که coronavirus شمار یک چالش جدید ما باید آن را همراه با همان روحیه شجاعت و از خود گذشتگی است که ساخته شده است این ملت بزرگ است. اگر هر یک از شما شروع به احساس “snowflake-y” در مورد نمایش خود را به طور منظم برنامه ریزی شیفت, من شما را تشویق به گرفتن سریع دوره بازآموزی در شجاعت و فداکاری با بهره گیری از یک دور از تسخیر پرچم در “ساحل اوماها حزب” لیزر تگ آرنا (خارج از ساعت کار تنها). به عنوان یک ویژه تشویقی برای ما ارزشمند همکاران ما در حال افزایش تخفیف کارمند در لیزر تگ بازی های انجام شده در این عرصه به 20 درصد حد یک جلسه در هر روز و پیمانکاران مستقل از مطالعه خارج شدند.

بسیاری از شما ابراز نگرانی در مورد من تصمیم به نگه داشتن گلندیل خانواده سرگرم کننده و مرکز لیزر تگ سالن بزرگ باز در طول یک بیماری همه گیر. با توجه به محصولات ما حمل است که فعال کردن و افزایش مشتریان, خانواده, سرگرم کننده, اعتقاد ما این است که طبقه بندی به عنوان “ضروری خرده فروشی است.” برای مثال کارگران در کمتر مهم بخش از اقتصاد که در حال حاضر از راه دور می توانید خود را در خانه و دفاتر و اجرای موثرتر با نصب یک غول تازگی ساعت مچی ساعت دیواری در دسترس برای تنها 50,000 Skee-ball بلیط در جایزه منطقه. (من نصب کردم یکی در تعطیلات دفتر خانه/Coronavirus پاسخ جنگ و آن بالا بردن روح من در حالی که به من گفتن حدود آن زمان است که من نوشتن این ایمیل!) تغییر کاپیتان مجاز به ارائه این اطلاعات به اجرای قانون به عنوان مورد نیاز است. اگر لازم است آنها نیز می تواند اجرای قانون با یک جایزه و یا دو نفر از این جایزه منطقه.

هیچ چیز برای من مهم تر از سلامت و رفاه ما ارزشمند همکاران. که پایان من می خواهم به طرح برخی از روش های ما در حال انجام به نگه داشتن گلندیل خانواده سرگرم کننده و مرکز لیزر تگ سالن بزرگ سالم و تمیز و مهمتر از همه باز:

• بلافاصله موثر تمام خانواده سرگرم کننده مرکز را هر شب تمیز. Sub-تحت-همکاران: لطفا برای پیدا کردن این به چه معناست و چگونه آن را انجام دهد و سپس اضافه کردن آن به عادی خود را پایان شیفت معمول است. لطفا به یاد داشته باشید که طرف کار است که باید انجام شود تنها پس از مشکلات ناسازگار بودن.

• هر کارمند تمام وقت در حال حاضر واجد شرایط تا 16 ساعت بدون حقوق مرخصی استعلاجی در سال است. اگر شما احساس بیمار لطفا فراموش نمی آید به کار برای ایمنی ما و شماست. به جای به سادگی متوقف کردن توسط سرگرم کننده خانواده مرکز حداقل پانزده دقیقه قبل از shift خود را برنامه ریزی شده است برای شروع و تحویل خود را تغییر کاپیتان امضا و نامه محضری از رئیس بخش جراحی یک بیمارستان محلی خود را انتخاب توضیح در جزئیات به همین دلیل وضعیت پزشکی شما باعث می شود آن را غیر ممکن را برای شما به انجام وظایف خود را در گلندیل خانواده سرگرم کننده و مرکز لیزر تگ سالن بزرگ است.

• همه رفتن چرخ دستی های برچسب لیزری اسلحه لیزری, برچسب, جلیقه, برچسب لیزری, کلاه لیزری برچسب ماسک صورت با لیزر برچسب دندان, نگهبانان, بازی های آنلاین کنسول های مینی بولینگ توپ Skee-توپ هاکی هوایی تعطیل و مینیاتور گلف در حال حاضر خواهد شد به طور کامل ضد عفونی بین دور. تغییر Lieutenants مسئول کار کردن جزئیات.

• پس از گلندیل خانواده سرگرم کننده و مرکز لیزر تگ سالن بزرگ را تکمیل انبار از مواد ضد عفونی کننده و الکل و دستمال مرطوب دستمال کاغذی حوله کاغذی و کاغذ توالت به طرز مرموزی ناپدید شد در آخرین روز من در دفتر شیفت دریاسالار کارلا خواسته شده است به امن تر منابع. در عین حال همه چیز را یک بار با یک مو خشک کن.

• وان آب داغ بسته است.

اگر شما هر گونه سوال در مورد هر یک از این تغییرات درب دفتر من همیشه به روی همه باز از کارکنان یک بار من اعتقاد دارم که آن را بی خطر است برای من به بازگشت به دفتر من. من می دانم که این بار به چالش کشیدن برای تمام گلندیل خانواده سرگرم کننده و مرکز لیزر تگ سالن بزرگ خانواده است. اما من مطمئن هستم که اگر همه ما انجام بخشی از ما شرکت ما کشور ما و خانواده واقعی ظهور خواهد کرد از این بیماری همه گیر قوی تر و غنی تر از همیشه است.

به یاد داشته باشید که همه ما در این با هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>