یک چالش عمده به محور اصلاحات: عدم وجود اطلاعات خوبی


Police in massive armor and by an armored vehicle on a street in Minneapolis
دولت افسران گشت ایستاده توسط یک کلانتر نقلیه زره پوش در اعتراض به مرگ جورج فلوید در مه 31 در مینیاپولیس.
Chandan Khanna/خبرگزاری گتی ایماژ

پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس به هر طریقی یک جنبش اعتراضی که بی سابقه است در آن مقیاس ، اما پرداختن به مشکلات و بی عدالتی است که بسیاری از آنها شده است دفاع در برابر, و است که کارشناسان در حال مطالعه برای سال.

یک محقق است بری فریدمن حقوقی, پژوهشگر و نویسنده و بنیانگذار پلیس پروژه در مدرسه NYU Law. در ماه ژوئن در ایالت نیویورک دادستان کل Letitia جیمز منصوب فریدمن در کنار دولت اوباما دادستان کل Loretta Lynch, بررسی NYPD اقدامات علیه معترضان. در یک مصاحبه دو قسمتی بر روی تخته سنگ پادکست جان کلام فریدمن پیوست میزبان مایک پسکا به بحث در مورد پژوهش خود را به اتهام استفاده از زور و پاسخگویی و اصلاحات. در بخشی از این مصاحبه با فریدمن منتشر شد پنج شنبه در دو مورد بحث جنجال بر ادارات پلیس’ تجهیزات نظامی شکاف در اطلاعات در مورد خشونت پلیس و مشکل با شناسایی چه چیزی باعث خوب اداره پلیس.

بخشی از این بحث این است که رونویسی زیر. آن ویرایش شده و تغلیظ شده برای طول و وضوح.

مایک پسکا: در طول این بحث را می شنوید مردم استدلال می کنند که آنچه که ما نیاز به انجام است demilitarize پلیس—که ما آنها را بیش از حد سلاح های نظامی اساسا. و آنها نشان می دهد تا در خیابان های ما در چیزهایی که شبیه تانک—کسانی که BearCat خودروهای زرهی مانند تانک. پلیس و ماموران لباس مانند آنها آماده برای جنگ. آنها مانند برخی از نسخه Iron Man.

من دلسوز به آن است. من فکر نمی کنم که خواهد بود که بد اصلاحات. من فقط فکر نمی کنم که به هر چیزی در نزدیکی هسته ای از آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد [از نظر حل مشکلات در دست]. اما چه تحقیقات خود را نشان می دهد ؟

بری فریدمن: پس در واقع من قصد دارم به عقب براند ،

خوب.

بحث ما گاهی اوقات در مورد جامعه محور و در مورد رابطه بین پلیس و جامعه است. اما آن را سخت به مربوط به کسی است که decked مانند آنها در حال رفتن به جنگ. شما نمی خواهید به توسعه بسیاری از رابطه با آن شخص است; شما در حال رفتن به می خواهید به راه رفتن در اطراف آنها.

من به یاد داشته باشید یک بار زمانی که من در بازدید از پاریس با من و بچه ها رفتیم به موزه لوور و این افسران آمد با جدی سلاح و همه من فکر کردم “من می خواهم به بچه های من جهنم از وجود دارد.” و بنابراین من فکر می کنم که اگر شما می خواهید برای توسعه روابط بین جامعه و پلیس پس از آن شما باید برای جلوگیری از راه رفتن در اطراف به دنبال مانند شما به رهبری جنگ. بنابراین من فکر می کنم که مهم است.

بسیاری از این تجهیزات است که از نظامی, اما نه همه تجهیزات نظامی. آنها مقدار زیادی از فایل کابینت و کامپیوتر و چیزهای شبیه به آن. و حتی برخی از چیزهایی که مانند تجهیزات نظامی—مانند برخی از خودروهای زرهی در واقع ممکن است یک نقش به بازی در شرایط خاص از جمله اگر شما یک تیرانداز در جایی. اما آنچه مهم است این است چگونه تجهیزات مستقر می شود.

برای من که دقیقا درست است. که استقرار موضوع را به عنوان مخالف به من اجازه دهید به شما می گویند, آن, اما آن را خوب است برای یک بخش به یکی از این tanklike عملیات, اما این بدان معنا نیست که آنها باید مورد استفاده قرار گیرد به رول را به یک مجتمع مسکونی به تلاش برای nab برخی از مرد قبل از او گر خود مواد مخدر را در توالت.

آره. ما دیوانه در مورد آنچه به آنها تماس بگیرید تاکتیکی تیم و تاکتیکی نیروهای. و یکی از فصل های کتاب من—هر فصل از این کتاب شروع می شود با چیزی که رفت horrifically اشتباه در انجام ندادی. و یکی از این داستان در مورد یک شهردار در پرنس جورج ایالت مریلند که سگ کشته شده توسط پلیس در برخی از raid که در آن آنها فقط اشک تا خانه اش که کاملا بر اساس یک اشتباه است. و ما این کار را بارها هر روز کاملا رک و پوست کنده از آنجا که ما آغاز شده با این ایده از تیم SWAT تیرانداز از خفا برج که در آن وجود دارد یک مشکل واقعی در لاس وگاس که در آن شما فقط قادر به دریافت در آن وجود دارد و صرفه جویی در زندگی مردم است. و سپس همه ناگهانی هر گروه می خواهد یک. و زمان هر بخش رو یک تیم تاکتیکی آنها مهر و موم نیروی دریایی و آنها در حال گرفتن مهر و موم نیروی دریایی آموزش, اما آنها در حال گرفتن سلاح.

و این فقط یک اشتباه است. به من بگو در این کتاب و به من می گویند به مردم در همه زمان ها هر اتفاقی افتاد به بیرون آمده و خود را با دست تاکه بیشتر مردم در حال رفتن به انجام این کار ؟ آنها آن است که آنها outgunned و آنها واقعا نمی خواهید به از بین برود. یکی دیگر از وضعیت گاهی اوقات ممکن است هنگامی که شما ببینید [تجهیزات نظامی] استفاده می شود در تظاهرات. این مشکل به دلیل آن را فقط بیش از حد سلاح برای این کار است. و بنابراین من موافقت می کنم که شرایط وجود دارد که در آن بخش ممکن است نیاز به برخی از این تجهیزات و من فکر می کنم من با شما در آن است.

من یک رکورد شکسته: اگر هیچ چیز دیگری به دنبال قوانین ایالتی که تنظیم تیم SWAT استفاده کنید. آیا شما می خواهید من به شما بگویم که چگونه بسیاری از وجود دارد? نگاهی به حدس می زنم.

اگر پاسخ این است که 48 آن را نمی شود خوب لفظی نقطه. من قصد دارم برای گفتن 10.

آره. جواب این خواهد بود یک یا صفر است.

مرسی.

یوتا یک قانون است که مریلند یک بار بود که نیاز به نگه داشتن سوابق در زمانی که با مگس کش زدن تیم مورد استفاده قرار گرفت اما پلیس رفت و اتحادیه آجیل مورد که پس مریلند دیگر وجود ندارد. وجود دارد و شما آن را کردم.

Jeez. اجازه دهید بحث در مورد آمار. نقشه برداری خشونت های پلیس و برخی دیگر از رسانه ها می گویند که وجود دارد حدود یک هزار و کشنده تیراندازی پلیس در سال است. آیا شما هر گونه راهی برای دانستن اینکه در صورتی که دقیق است ؟

“دولت فدرال به تازگی موفق همه ما به طور کامل. ما فقط نمی داده است که ما نیاز به تنظیم پلیس.” — بری فریدمن

خوب با تشکر از گاردین و واشنگتن پست من فکر می کنم ما می آیند و نزدیک به واقعیت است. ما یک بحران در داده در اطراف پلیس در این کشور است. من یک قانون مقاله مروری که خواهد آمد از تگزاس نقد و بررسی این قانون در سال آینده است که فقط در مورد این پلیس اطلاعات مشکل است. و نکته این است که این عصر بزرگ داده است. ما فکر نمی کنم برای تنظیم هر چیزی—من معنی بی اهمیت ترین چیز—بدون دیتا; ما در حال غرق شدن در داده ها. و در عین حال در اطراف پلیس ، وجود دارد تعدادی از دلایل که چرا این مورد است. من به نام سه, اما آن را قابل دفاع است. اگر امنیت عمومی است و چیزی که ما در مورد مراقبت بیشتر و مردم می گویند که آنها انجام و سپس شما می خواهم فکر می کنم که ما می خواهم می خواهم برخی از اطلاعات و, ما می خواهم می خواهم به تنظیم بر اساس آن اطلاعات است.

بنابراین یکی از دلایل این است که همه می رود به سمت راست دور—است که پلیس می خواهید پنهان کاری. در حال حاضر وجود دارد برخی از حقیقت است که بدون هیچ شکی نیست اما در تجربه خود من که بزرگترین مشکل این نیست. دوم این است که در ادارات پلیس با اجرای درست مثل آن خواهد ترساندن شما—میراث تجهیزات فناوری اطلاعات. به طوری که آنها ممکن است علاقه داشتن به تجهیزات نظارت اما وقتی که می آید به نگه داشتن ثبت و ضبط و مدیریت نه چندان خوب! ما کار می کرد به عنوان مثال با یک شرکت Mark43 است که تلاش برای تغییر برخی از آن به عنوان دیگران است. اما ما به شدت نیاز به مکانیسم برای نگه داشتن داده ها. و سپس مشکل سوم این است که ما باید 18,000 ادارات پلیس در این کشور است. بنابراین حتی اگر همه آنها گفت: “ما در حال رفتن به واقعا خوب در مورد نگه داشتن داده ها.” همه آنها می خواهم نگه داشتن داده های مختلف به دلیل وجود دارد می تواند هیچ یکنواختی. و شما در حال رفتن به دریافت کنید که یکنواختی مگر اینکه حکم یا در سطح دولت و یا سطح فدرال. و در اینجا دولت فدرال به تازگی موفق همه ما به طور کامل. من تند برخی از دلایل که چرا اگر شما می خواهید به آنها را بشنود اما ما فقط نمی داده است که ما نیاز به تنظیم پلیس.

و راه آن را نه فقط در تیراندازی پلیس است که در آن مردم تمرکز می کنند. در پلیس پروژه ما رو شفافیت چک لیست که من فکر می کنم تا در وب سایت ما. آن همه نوع از اطلاعات است که می تواند مفید باشد. آن چه مردم را متوقف کنید و چه نوع از نظارت فن آوری ها استفاده می شود و چگونه مولد هستند کسانی که نظارت تکنولوژی ؟ برای مثال در ادارات پلیس در حال مست بر خوانندگان پلاک و من مطالعه کرده ام آنها را برای مدت زمان طولانی. و من هنوز در انتظار برای دیدن داده ها که به من می گوید که آنها پرداخت. ما فقط نمی دانم که ما نادان. ما در حال انجام این کار کور کنید.

سوال من با قتل است که برای اولین بار به اذعان کرد: ما حتی نمی دانیم چه تعداد واقعی است اما ما در یک جامعه ای که غرق در اسلحه. اگر شما به عنوان خوانده شده یادداشت سردبیر واشنگتن پست پروژه آنها استناد بسیار بالا تعداد تیراندازی که در آن پلیس به طور فعال ضربه بودن در زمان و بازگشت آتش چیزی حدود 30 درصد است. بنابراین وجود دارد به برخی از سطح از—من نمی دانم آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید—”عدم غفلت” تیراندازی پلیس. آیا شما هر گونه حدس می زنم آنچه که ممکن است و یا اگر ما می تواند تیراندازی پلیس به تاسف اما غیر غفلت تعداد چه خواهد دلتا بود بین که در آن ما در حال حاضر و آنچه که شماره خواهد بود ؟

آره که یک سوال فوق العاده. من می خواهم به مقدمه من در جواب فقط گفت: مردم تمرکز در تیراندازی. و هزار راه بیش از حد بسیاری از هر چند آن را بسیار بزرگ کشور است. آنچه که ما نیاز به تمرکز بر روی استفاده از نیروی همه گفت. که حق سوال. این چیزی است که ما باید به دنبال در. اما اگر شما را به هر بخش از آن استفاده از نیروی هر نوع مختلف از استفاده از زور از جمله تیراندازی پاسخ اشتباه است که می گویند: “خب فرد مسلح شد. بنابراین تیراندازی خوب بود.” چرا که فراموش همه چیز ما در مورد صحبت در آغاز در اینجا در مورد حتی اگر آنها مسلح بودند می تواند شما بدست از راه است ؟ می تواند شما را به حل این وضعیت در راه های مختلف ؟

بسیاری از حوادث غم انگیز است. آنها آنچه ما تماس بگیرید “مرگ توسط پلیس” است که کسی که درد و رنج برخی از وحشتناک ضربه عاطفی و آنها می خواهند برای پایان دادن به زندگی خود و یک راه برای انجام آن است به تهدید پلیس و گرفتن شات. خوب من در یک بسیار تند و تلخ ارائه در این مورد در پلیس اجرایی تحقیقات فروم و [شنیدن] راه به سعی کنید به اجتناب از آن, چرا که نه چیزی است که هر کسی می خواهد به اتفاق می افتد. و بنابراین من می دانم که شما می خواهید مانند یک پاسخ ساده مانند پاسخ مناسب خواهد بود 237. اما شما رو به نگاه در هر مورد و می گویند “وجود دارد یک راه خروج از این وضعیت؟” و حق با تو بود ما یک جامعه غرق در اسلحه و این باعث می شود یک پلیس کار دشوار و خطرناک است. اما با آموزش و تاکتیک وجود دارد راه برای رسیدگی به این مشکلات نه صحبت از تلاش برای انجام کاری در مورد اسلحه.

اغلب وجود دارد موارد که در آن یک پلیس قرار داده است تحت بررسی و یا دولت فدرال ارائه می دهد نظارت وجود دارد که فدرال یا ایالتی یا الگوی عمل بررسی است. و گاهی اوقات آنها را پیدا کنید شاید از طریق استفاده از یک متخصص مانند خودتان که پلیس در حال نگهبانی در یک خلاف قانون اساسی است. و کسانی که خلاف قانون اساسی ابزارهای گرفته شده و دور از آنها.

اما آنها نمی جایگزین ابزار بهتر و من شنیده ام یک تجزیه و تحلیل از بالتیمور که در اصل استدلال این اتفاق افتاده است وجود دارد. پلیس فقط می دانست که چگونه به انجام شغل خود را (و نه حتی که هست) واقعا brutalizing مردم ، آنها گفت که آنها نمی تواند انجام دهد که در حال حاضر چه ؟ این اقتصاددان رولاند سرخ کن دارای یک مقاله است که در نگاه و الگوی عمل و تحقیقات دریافتند که هنگامی که وجود دارد یک بررسی پس از یک ویروسی حادثه پلیس واقعا جلو و عقب. و این است که در یک حس قابل درک داده شده طبیعت انسان و در معنای دیگر غیر قابل توجیه اما او در بر داشت 893 بیشتر قتل در مکان های که در آن وجود دارد ویروسی حادثه و پس از آن تحقیق و تفحص است.

چه ما در مورد پیدا کردن این بخش که در حال انجام شغل خود را از راه اشتباه بلکه حداقل در این فاصله آنها به اندازه کافی ابزار برای انجام آن راه درست است ؟

من فکر می کنم الگو و عمل تحقیقات مهم هستند. نیز وجود دارد چیزی به نام مشترک اصلاحات که برگ برنده دولت برای پایان دادن به آن شد: یک بخش بود که هنوز در بحران اما فکری به حال مشکلات در واقع می تواند به DOJ به طور داوطلبانه و می گویند “شما می توانید به ما کمک کند؟” شما می دانید که مردم نیاز به کمک. و گاهی اوقات این بخش نیاز به کمک رک و پوست کنده از خارجی ها فقط قادر به دریافت خود را از شهرداری دولت به آنها منابع است که آنها نیاز به, برای مثال, برای پرداخت حق نوع از آموزش است. و من نیز به شما یادآوری می کنند ضمنا اگر دولت به بررسی این واقعیت است که شما در حال ملاقات با استانداردهای قانون اساسی—پس ما در مورد صحبت های قبلی در مورد چگونگی کم کسانی که قانون اساسی استاندارد هستند. بنابراین سوال شما می خواهید به درخواست و که من به شما درخواست می شود این است که چگونه ما خوب ادارات پلیس? و این سوال درست.

ما می تواند برای همیشه لطفا برای بحث اما من ذکر دو چیز است. یکی این که بریتانیا کردم یک چیزی به نام دانشکده پلیس و کامل نیست. من می خواهم که به می گویند این عالی است, اما آن است که یک بدن تا حدودی مستقل از دولت است که شامل پلیس است که مجموعه استانداردهای ملی و سپس انتظار دارد که مردم به آموزش و انجام به آنها. و ما هیچ چیز مانند است که در این کشور در همه. و در واقع هر زمان که ما استانداردهای آنها می آیند از DOJ که خود را در تضاد دلیل آن نیز اجرای قانون بدن. و بنابراین ما نیاز به کسی که می خواهم. دیگر این است که ما در پلیس پروژه در حال توسعه چیزی است که من احتمالا حتی نمی باید در مورد بحث در هوا به دلیل آن را بیش از حد نوپای اما من اینجا بروید. من پا را در دهان من شاید اما: آن را بررسی سلامت این است که ما در حال تلاش به منظور توسعه یک مجموعه ای از معیارهای به طوری که این بخش خود به خود جامعه به مقامات شهرداری می تواند در بخش خود و در پاسخ به این سوال, این است, خوب بخش?

و من می دانم که شما در واقع صحبت به متی بارج که با این نسخهها کار در تیم ما و آن آمد یک روز چون ما دور میز نشسته و کسی گفت: “چگونه می توانم به شما می دانم که اگر چیزی را خوب اداره پلیس?” و ما فکر می کنم ما می دانیم که برخی خوب هستند اما ما مطمئن هستیم. فکر می کنم در مورد که در اینجا در سال 2020: که ما فقط نمی در واقع پاسخ به این سوال است.

گوش دادن به این مکالمه بین مایک پسکا و بری فریدمن زیر و عضویت در جان کلام را در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. پیوستن به تخته سنگ به همراه و لذت بردن از آگهی رایگان قسمت از نشان می دهد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>