بحث فوران این هفته در ایالت تنسی مقننه بیش از خطر زنان خرید بیش از حد بسیاری از تامپون.

نگرانی آمد تا در جلسه سهشنبه در مورد مالیات از محصولات. به طور خاص قانونگذاران دموکرات در دولت پیشنهاد لایحه شامل تامپون و دیگر قاعدگی محصولات در تنسی سالانه مالیات بر فروش تعطیلات آخر هفته سه روز هنگامی که ساکنان می توانند خرید معاف از مالیات.

اما دولت بهداشت ، جوی Hensley یک جمهوری خواه نگران است که این ممکن است منجر به از کنترل تامپون-خرید.

“من فکر می کنم پس از آن مالیات بر فروش, تعطیلات, واقعا وجود دارد هیچ محدودیتی در تعداد آیتم های هر کسی می تواند خرید,” او گفت: با توجه به آسوشیتد پرس. “من نمی دانم چگونه شما را محدود کردن تعداد آیتم ها کسی می خرید.”

Hensley سخنان را بدست پوشش در سراسر کشور با برخی از پرسش های خود را درک بشر از چرخه قاعدگی است. آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار Kimberlee Kruesi اشاره کرد که نظر او را به یاد “زمان ناسا فکر یک زن نیاز 100 تامپون برای یک هفته در فضا.”

این نماینده مجلس گفت: Vox در یک ایمیل که او در واقع در برابر اضافه کردن تامپون به دولت مالیات تعطیلات و نگرانی خود را صرفا “گرفتن حقایق در مورد هزینه های این لایحه است.”

هر چه اتفاق می افتد در تنسی شنوایی نیز بخشی از یک بزرگتر بحث در اطراف هزینه تامپون و قاعدگی, پد است که می تواند قرار داده و آنها را خارج از دسترس برای افراد کم درآمد است. وقتی کسی نمی تواند استطاعت قاعدگی لوازم آنها گاهی اوقات مجبور به دست به محل کار یا مدرسه — به عنوان جنیفر ویس-Wolf, نویسنده کتاب دوره رفته عمومی: موضع برای قاعدگی حقوق صاحبان سهامقرار می دهد آن راشما خواهد بود قادر به راه رفتن پایین خیابان اگر شما یک پد یا تامپون?”

قانونگذاران در سراسر کشور سعی کرده اند تا تامپون بیشتر مقرون به صرفه با بلند کردن فروش مالیات بر محصولات ذکر است که بسیاری از دیگر ضروریات مانند باند در حال حاضر مالیات معاف. دیگران رفته اند بیشتر با ارائه محصولات به صورت رایگان در مکان هایی مانند مدارس و پناهگاه های بی خانمان و زندان.

اما تنسی است که هنوز بخشی از این جنبش است. اندازه گیری برای بلند کردن مالیات بر فروش در تامپون به طور کامل در دولت شکست خورده در مجلس در سال گذشته حتی اگر دولت در حال حاضر معاف درآمد حاصل از تفنگ نشان می دهد هزینه برای تبلیغات خصوصی و ورزشگاه و ورود به شهرستان نمایشگاه ویس-گرگ گفت.

“این یک سوال از قیمت آن یک سوال از اولویت” براندون Puttbrese یک سخنگوی ایالتی تنسی سناتور. سارا کایل که حمایت تعطیلات مالیاتی لایحه گفت: Vox در ایمیل اشاره کرد که در سال گذشته دولت قوه مقننه به معافیت های مالیاتی به عوامل ورزشی معماران و حسابداران در میان گروه های دیگر.

جنجال بر سر کایل را اندازه گیری نشان می دهد که حتی اگر بیش از نیمی از آمریکایی ها باید یک دوره در برخی از نقطه در زندگی خود نیاز به مقرون به صرفه قاعدگی محصولات است که گاهی اوقات درک ضعیف. Hensley نظرات یک یادآوری از “آنچه در آن به معنی و احساس را نمی توان به طور کامل نشان داده شده در سالن از حکومت” ویس-گرگ گفت.

تنسی فروش سالانه مالیات تعطیلات اجازه می دهد تا ساکنان به خرید اقلام از لباس به کامپیوتر بدون پرداخت معمول 7 درصد فروش مالیات Kruesi گزارش. برگزار شد در پایان ماه ژوئیه آن را اغلب زمانی که خانواده ها برای خرید.

در این سال کایل یک دموکرات معرفی یک لایحه شامل تامپون و قاعدگی پد در لیستی از آیتم های Tennesseans می توانید خرید معاف از مالیات در طول تعطیلات. این به ویژه مهم است که شامل این محصولات در تعطیلات با هدف بازگشت به مدرسه خرید ویس-گرگ گفت: پس از “آنها به آنچه که مردم نیاز به مولد و در حال حاضر در مدرسه” فقط تا آنجا که نوت بوک و یا مداد.

اما در جلسه سه شنبه این لایحه مواجه پوش بک از جمهوری خواهان از جمله Hensley. “من درک اهمیت این محصولات برای زنان” قانونگذار از Hohenwald تنسی گفت: Vox. اما او گفت: او می خواهد کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های این لایحه است.

با توجه به AP Tennesseans که استفاده از تامپون و دیگر قاعدگی محصولات صرف حدود 120 دلار در یک سال بر روی آنها و هزینه این لایحه به دولت خواهد بود در مورد $132,700 سالانه است.

البته این امکان وجود دارد که مردم را به خرید بیش از یک سال عرضه تامپون اما روشن نیست چرا که می تواند یک نگرانی بیشتر از مثلا ساکنان خرید بیش از یک سال و عرضه لباس و یا کامپیوتر.

Hensley نظرات یک مثال از “بی احترامی و زن ستیزی آشکار به نوعی فقط فرض کنیم بدترین مورد زنان” وایس-گرگ گفت: ترک او را با “ناامیدی و نفرت که این چیزی است که ما نمایندگان منتخب از ما فکر می کنم.”

تنسی اندازه گیری بخشی از یک بزرگتر جنبش در سراسر کشور نسبت به “قاعدگی حقوق صاحبان سهام” و یا تامپون و دوره دیگر محصولات مقرون به صرفه و قابل دسترس برای همه. آن را به رسمیت شناختن است که مردم به سادگی نمی تواند در مورد زندگی روزانه خود و یا شرکت در اقتصاد یا جامعه اگر آنها اصلا قابل اعتماد دسترسی به قاعدگی محصولات ویس-گرگ گفت.

در سال های اخیر نه ایالت از جمله نیویورک و نوادا گرفته اند را نسبت به قاعدگی عدالت با از بین بردن به اصطلاح “تامپون مالیات” یا مالیات بر فروش در تامپون و لنت ها است. دیگران مانند ویرجینیا مشغول به کار هستند و اقدامات لازم برای انجام این کار است.

پنج کشور از جمله نیویورک و کالیفرنیا در گذشت مردی که تامپون و پد ارائه می شود رایگان در مدارس دولتی به رسمیت شناختن است که دانش آموزان نیاز به دسترسی قابل اطمینان به محصولات به منظور حضور و مشارکت کامل در کلاس. علاوه بر این چندین ایالت را به تصویب لوایح نیاز است که محصولات ساخته شده در دسترس رایگان به افرادی که زندانی هستند.

طرفداران لغو “تامپون مالیاتی” استدلال می کنند که مالیات نه تنها مخل به سلامت و رفاه کسانی که عادت ماهانه آنها نیز خلاف قانون اساسی است. گروه دوره حقوق صاحبان سهام که ویس-Wolf شرکت تاسیس کرد که راه اندازی یک ابتکار سال گذشته برای فشار بیشتر متحده به لغو تامپون مالیات با این استدلال که آنها را غیر قانونی و تبعیض علیه افرادی که عادت ماهانه.

تنسی اما یکی از 31 متحده که هنوز هم اعمال مالیات بر فروش در تامپون و لنت ها است. اندازه گیری برای لغو آن شکست خورده در سال گذشته در میان سوال در مورد چگونه دولت را تشکیل می دهند و در نتیجه از دست دادن درآمد. اما در واقع در ایالت تنسی آمریکا به پایان رسید در این سال با بودجه مازاد ویس-گرگ گفت: — و تصمیم به استفاده از آن را به ساکنان فرار مالیاتی در مهمات.

به طور کلی او و دیگران می گویند, سوال در مورد هزینه لغو تامپون مالیات دست نقطه که قاعدگی محصولات نیازهای اساسی برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. شهر نیویورک عضو شورای Julissa Ferreras-Copeland که با حمایت یک اندازه گیری به محصولات رایگان در مدارس شهرستان پناهگاه و زندان های ساخته شده در این نقطه در سال 2016 با مقايسه تامپون به یک محصول است که هزینه قانونگذاران اغلب نمی نگران است. “آنها در صورت لزوم به عنوان کاغذ توالت” Ferreras-Copeland گفت: “به طوری که آنها باید فقط به عنوان آزادانه در دسترس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی