یک شهردار تنها مبارزه با کروناویروس در حالت اجرا توسط جمهوری خواهان


Jane Castor

شهردار Jane کرچک به نظر می رسد در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در فلوریدا وزارت بهداشت تمپا شعبه آزمایشگاهی در تمپا, فلوریدا, در مارس 2.

اوکتاویو جونز/Tampa Bay Times طریق AP

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

حتی به عنوان فلوریدا coronavirus موارد سر به فلک کشید, دولت اقدام شده است بیش از حد به آرامی. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis است که مصرف تاخیر اقدامات در حالی که سرزنش خارجی ها برای COVID-19 انتقال و ساکنان در ادامه به بسته هنوز باز و فضاهای عمومی. اما یک رهبر محلی است که منجر به اتهام به محافظت از او ترکیبات: تمپا شهردار Jane کرچک. او پیشنهاد یک پناهگاه در محل سفارش برای شهرستان خود را هنگامی که مقامات شهرستان نیست و حتی با توجه به آن و او در نهایت موفق به دریافت آن گذشت. در حال حاضر او را به مصرف بیشتر مراحل را به مطمئن شوید فلوریدا دریافت تست و درمان آنها نیاز به حتی به عنوان دولت فدرال نتواند به منابع کافی.

من با صحبت کرچک در روز سه شنبه قسمت از چه بعدی به دریافت احساس از آنچه آن را مانند به او منجر شهرستان در طول این بحران است. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

مریم هریس: ما در حال صحبت کردن چهار شنبه, مارس 30. چه شده است که وضعیت در حال حاضر ؟

جین کرچک: در این تست جلوی من احساس می کنم مثل ما محزون می خوانی underprepared و گرفتار نیست. اگر شما نگاهی به ادبیات, از, تایوان, دولت شد تست 20000 نفر در روز است. در اینجا در Hillsborough County ما دریافت فقط 900 مجموعه کیت بیش از یک هفته پیش. ما را از طریق کسانی که در دو روز. ما فقط دریافت یکی دیگر از هزار, و ما از طریق کسانی که در دو روز به عنوان به خوبی.

چگونه نا امید کننده است این برای شما به عنوان یک رهبر جامعه? آن را برای تلفن های موبایل مثل شما که پاپ تا یک مرکز آزمایش و پس از آن باید آن را تعطیل چند روز بعد. باید آن را رانده اند شما آجیل به عنوان کسی که کار است که به ارائه اطلاعات شفاف به مردم است.

“من هرگز دیده می شود این نوع از unpreparedness از فدرال دولت است.” — جین کرچک

شما واقعا نمی توانید روی آن تمرکز کنید. شما فقط باید به درک این مراحل است که باید انجام شود و سپس روی آن تمرکز کنید. رها کردن سر خود را و حرکت رو به جلو است. اگر شما در حال اتلاف وقت نا امید بودن, سپس شما در حال اتلاف وقت.

شما در حال صحبت کردن با دیگر شهرداران و یا مقامات شهرستان و یا حتی فرماندار?

من یک عضو از ایالات متحده در کنفرانس شهرداران و من نیز به اندازه کافی خوش شانس به در بلومبرگ هاروارد شهرداران’ گروه که شامل 41 شهرداران از سراسر جهان است. ما در ارتباط ثابت به طوری که بسیار مفید است.

آن می ایستد به من که شما ذکر این ائتلاف از شهرداران که با هماهنگی دولت فدرال یا دولت خود را دولت. آن انجام می شود از طریق یک سیستم کاملا متفاوت است. می کند که ایستادگی کردن برای شما بیش از حد ؟

من نمی خواهم برای رفتن بیش از حد عمیق به آن است. اما یکی از چیزهایی که من می گویم این است که در 31 سال از اجرای قانون کار در اورژانس, مدیریت, من را دیده اند هرگز به این سطح از unpreparedness از دولت فدرال است. به درجه هر کس به نوعی گرفتار کردن گارد توسط این. اما واقعیت این است که واقعا وجود دارد نبوده است هر گونه تلاش برای گرفتن—پس از این همه سال ما هنوز هم ندارد سواب برای مجموعه کیت و همه را در حال اجرا کوتاه در PPE. در سطح دولت من صحبت کردن به دیگر فلوریدا شهرداران. ما برخی از این پناهگاه در محل سفارشات اساسا در همان زمان.

کسی که شما ذکر در اینجا این است که خود را فرماندار ران DeSantis. شما گفته اید که می خواهید خود را پناهگاه در محل منظور شده بود یک ایالت منظور است که شما برای شما آرزو ندارد به آن می گویند به عنوان شهردار. من تعجب اگر شما متوجه هر حزبی تفاوت از نظر چگونه رهبران در پاسخ به این بیماری همه گیر.

من احساس نمی کنم که آن را در حال نزدیک شدن در یک حزبی به شیوه ای. ما احتمالا جلوتر از منحنی در نظر واکنش به این فاجعه از آنجا که ما در برخورد با طوفان به طور منظم. اعطا شده, این اولین بار در این ولایت از طریق آن بوده است. چه جهنم از این تست است.

من فکر می کنم دولت در حال کار به عنوان سخت به عنوان آن را می توانید برای به دست آوردن منابع کردن زمانی که آن را دریافت آنها. این درست است که وجود دارد 50 کشورهای دیگر همه رقابت برای همان منابع.

هنگامی که شما نگاه در آنچه اتفاق می افتد در نیویورک و سیاتل شما به چه چیزی تلاش برای جلوگیری از اتفاق می افتد در تمپا?

این ویروس در حال گسترش به آن دسته از افرادی که حداقل می توانیم به آن: کسانی که بیماریهای همراه و افراد مسن. اطلاعاتی که در آینده از مراقبت های بهداشتی جامعه و از دانشمندان می گوید: وجود دارد بسیاری از مردم که در حال حاضر این و بدست بیش از آن. من فکر می کنم که اطلاعات ما نیاز به تمرکز بر روی در حال حاضر به دلیل وجود است توانایی برای تست. که باعث از دست داده. ما نیاز به ادامه به انجام این کار است. من هم فکر می کنم به دنبال آنتی بادی درمان خواهد شد تمرکز در چند هفته آینده.

من در تلفن با سران محلی ما بیمارستان ها به طور منظم. من بسیار نگران افزایش—من هیچ شکی ندارم که در آینده. و من در تلاش برای واقع بینانه باشد. من نقاشی نیست هر نوع گلگون چشم انداز برای شهرستان. این واقعی است. مردم در حال رفتن برای مردن. ما باید برای مقابله با این و سعی کنید به دفن سر ما در شن و ماسه.

با عدم تست چگونه شما در حال تلاش برای گرفتن به عنوان اطلاعات زیادی از شهرستان خود را به عنوان شما می توانید ؟

در دانشگاه فلوریدای جنوبی برخی از دانشجویان و محققان در بیماری های عفونی در منطقه در حال کنار هم قرار دادن داشبورد اطلاعات نیاز داریم. آنها در حال جمع آوری سنین و موقعیت های جغرافیایی از تمام افرادی که در تماس سعی کنید برای تست. ما پس از آن می تواند نگاه و اندازه گیری که در آن تست مثبت هستند که از, و که در آن نقاط داغ هستند.

که واقعا خارج از غرفه را برای من به دلیل آنچه که شما می گویید این است که خود را فردی شهرداری در این داده های بزرگ خرد چیزی است. به طور معمول, که نمی توان در شهر تمپا را انجام دهد.

واقعا هر انسان برای خود در این کوروناویروس. این یک وضعیت طبیعی نیست. این قلمرو جدید uncharted waters برای همه در سراسر کشور. بنابراین ما در حال تلاش برای ضربه زدن به آن از به عنوان بسیاری از زوایای همانطور که ما احتمالا می تواند. داده ها و تجزیه و تحلیل زاویه چیزی است که من را دیده اند می تواند بسیار موفق در گذشته است. من فکر می کنم آن را در اینجا موفق باشد و همچنین. ما فقط باید مطمئن شوید که ما در حال گرفتن حق داده است.

شما می گویید در آن هر انسان برای خود است که من اعتصاب به عنوان درست است. اما وجود دارد به جمعی راه حل است. درست است ؟

راست. اما گاهی اوقات آن را سخت برای به دست آوردن افراد به گوش دادن. اگر شما می توانید آنها را نشان می دهد عملی داده و سپس آنها ممکن است گوش دادن.

وضعیت تغییرات هر روز. زمانی که من برای اولین بار پیشنهاد اقامت در خانه سفارش اورژانس سیاست گروه نمی خواهد حتی رای به بحث در مورد آن. روز بعد ما رای گیری در آن برای کل شهرستان است.

که سریع است.

آن را سریع آره. اما این چیزی است که من به همه: آنها گفت: آهسته پایین و من گفتم نه شما نیاز به نگه دارید تا. هر کس نیاز به درک شدت از این: سرعت که با آن گسترش می یابد و نیاز به اقدام در حال حاضر نه فردا.

چگونه آیا شما شده است به مقابله در زمان coronavirus? تماس با چه تیم بعدی و مورد آن به ما بگویید. تعداد ما 202-888-2588. و یا شما می توانید صدای جیر جیر در من @marysdesk.

گوش دادن به کامل قسمت با استفاده از بازیکن های زیر و یا اشتراک به چه بعدی در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>