یک کشتی نیروی دریایی که عازم نیویورک برای کمک به بیمارستان های تیره و تار توسط coronavirus بیماران

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال نیروی دریایی بیمارستان کشتی — USNS راحتی به شهر نیویورک بعد از ظهر شنبه به منظور کمک به بیمارستان سبب شده توسط coronavirus بیماران.

در سخنرانی خود در ویرجینیا نیروی دریایی ایستگاه Norfolk مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کشتی خواهد رسید در شهر نیویورک در روز دوشنبه. بیمارستان کشتی شد “با عجله از طریق” برنامه ریزی تعمیر و نگهداری در چهار روز با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن و تقویت مراقبت های بهداشتی تلاش در نیویورک که در آن بیش از 23,000 Covid-19 موارد تایید شده اند و حداقل 517 نفر فوت کرده اند که از مارس 28.

در طول سخنان خود تهمت همچنین پیشنهاد کرد که به شدت از نیویورک Covid-19 شیوع بیماری می تواند منجر او را به جای دولت — همراه با همسایه های خود در نیوجرسی و کانکتیکات — تحت قرنطینه چیزی که به عنوان بورسی را ایان Millhiser توضیح داده شده است در داخل دولت فدرال قدرت.

رئيس جمهور نبود قطعی گفت که آیا او را به این مرحله تنها حاکی از این است که او قصد دارد برای ایجاد یک اطلاعیه در مورد پتانسیل قرنطینه “یک راه یا دیگری نسبتا به زودی.” تهمت نیز نمی دهد جزئیات در مورد آنچه که یک قرنطینه برای این کشورها خواهد بود اما گفت: اقدامات قرنطینه نمی خواهد به مردم اعمال می شود عبور از این کشورها است. به عنوان از آوریل 28 ایالت نیویورک بیش از 52,000 تایید coronavirus موارد; New Jersey در مورد 8,800 و کانکتیکات در حدود 1,300 موارد است.

ایالت نیویورک دارای بزرگترین جمعیت — تقریبا 50 درصد از تایید coronavirus موارد در کشور و حداقل 728 که مردم از Covid-19-علل مربوط به مارس 28. بیش از 500 از این مرگ و میر شده است در شهر نیویورک است.

این مورد تایید شده تعداد همین راحتی است که به شدت مورد نیاز در نیویورک — به عنوان کارولین هاپکینز گزارش شده برای Vox, New York رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: او معتقد است دولت را ادامه خواهد داد را افزایش می دهد در موارد تایید شده به صورت سه بعدی هفته. و بیمارستان در کشور در حال حاضر ضعف: اقامت در کلمبیا/نیویورک-پروتستان بیمارستان گفت: این بیمارستان در بخش مراقبتهای ويژه (ICU) در ظرفیت با توجه به کروناویروس بیماران از مارس 25 و تعدادی از بیمارستان هاپکینز نوشت: شروع به ایجاد برنامه های حاکم بر آن Covid-19 بيمار را دریافت مراقبت و آن را نمی خواهد.

آسایش در نقش خواهد بود به ارائه مراقبت اورژانس برای کسانی که با غیر Covid-19-بیماری های مربوط به منظور باز کردن تخت ICU برای افراد آلوده به ویروس coronavirus. و انتظار می رود برای شروع به دریافت بيماران در روز سه شنبه.

“ما در اینجا برای شما, ما در حال مبارزه برای شما و ما با شما تمام راه را و ما همیشه خواهد بود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پرداختن به نیویورک.

تهمت نیز گفت: آسایش و خواهر کشتی USNS Mercy بود مستقر در سواحل غرب برای حمایت از لس آنجلس ساکنان و ارائه آنها به 1000 تختخوابی پزشکی پزشکی, آزمایشگاه و داروخانه, در میان دیگر توابع پزشکی.

ایالات متحده رسیده ترسناک یک نقطه عطف در روز پنج شنبه زمانی که اعلام شد که وجود دارد بیشتر فعال coronavirus موارد در اینجا بیش از هر کشور دیگری در جهان است. که اعلام می آید در پی ramped تا تست اقدامات اگر چه تست های تشخیصی هنوز در تامین کوتاه مدت — چیزی است که می تواند رفع, در بخش, توسط, جدید, سریع coronavirus آزمون به تازگی تایید شده توسط اداره غذا و دارو.

بیماران و پزشکان نیز مواجه رشد با کمبود تجهیزات اضطراری از قبیل ماسک صورت و هواکش و مردم با غیر-ویروس-پزشکی مرتبط نیاز دارد ممکن است در خطر قرار گرفتن در معرض این ویروس به سادگی با وارد کردن یک, بیمارستان, پزشکی, مقامات گفت.

در صورت ضعف بیمارستان های محلی و مقامات دولتی باید اجرا خود را جزئی قرنطینه یا انزوا اقدامات بسته شدن مدارس و موسسات سرگرمی و رستوران ها و محرومیت های زیادی کرده است.

بسیاری از فرمانداران شروع به سفارش مسافران از مناطق ضربه به ویژه در نیویورک و نیوجرسی به خود منزوی برای چهارده روز پس از ورود در جای دیگر.

اما به عنوان بورسی را Dylan اسکات توضیح داد: “حتی تهاجمی ترین استراتژی کاهش — اجتماعی عمومی فاصله, قرنطينه, بسته شدن مدارس — نمی خواهد به اندازه کافی به ما جلوگیری از بیمارستان غرق در نهایت مگر اینکه ما متعهد به اقدامات شدید تا یک واکسن در دسترس می شود” یک فرایند است که می تواند تا 18 ماه.

به عنوان Zeeshan عالم نوشته شده است برای بورسی:

ایالات متحده آمریکا امروز گفت که بیشتر خود را “محافظه کار” تجزیه و تحلیل بر اساس داده ها از بیمارستان های آمریکا انجمن آمار آمریکا CDC و سازمان بهداشت جهانی نشان داد که “می تواند وجود داشته باشد تقریبا شش بیماران به طور جدی بیمار برای هر موجود تخت بیمارستان.” اما این برآورد که فرض عفونت نرخ مشابه برای عادی عفونت نرخ آنفولانزا است بر اساس این ایده است که تمام بیمارستان تخت خالی خواهد بود. در واقع دو سوم به طور کلی ، با این که نرخ اشغال به حساب گرفته شود وجود دارد خواهد بود 17 نفر در هر باز تخت.

آرامش و رحمت را حل نمی کند این مشکل با خود, اما قطعا کمک خواهد کرد در کالیفرنیا و نیویورک هر دو در میان کشورهای در سخت ترین ضربه تا کنون توسط coronavirus.

و مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان ذکر شده در شنبه وجود دارد چیزهای دیگر نظامی توانید انجام دهید به منظور کاهش فشار در بیمارستان های سراسر کشور امیدوار کننده “ما marshaling کامل قدرت از ملت آمریکا — اقتصادی علمی پزشکی و نظامی — برای پیروز شدن به این ویروس و ما را به انجام این کار است.”

رئیس جمهور تبلیغ چهار بیمارستان ارتش آمریکا سپاه مهندسین و FEMA ساخته شده در نیویورک و کالیفرنیا و ایلینویز. بیشتر از این بیمارستان می تواند مورد نیاز در روز را به آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>