یک تحقیق جدید نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن نادیده گرفته و کارشناسان در Covid-19 ماه

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس اسپرد جزئیات جدید ادامه به ظهور در مورد راه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سنن و ایالات متحده’ پاسخ.

تحقیقات توسط نیویورک تایمز نشان داده است که کارشناسان و مقامات دولت سعی در هشدار دادن نسبت ناروا از طبیعت جدی از این بیماری همه گیر کوروناویروس در اوایل. هشدار از بالا رتبه بندی کارشناسان دولت آغاز شد به عنوان دور برگشت به عنوان ژانویه شش هفته قبل از دولت او در نهایت بر خاست به عمل در مارس 16, زمانی که او صادر بتن راهنمای عمومی است.

گزارش exhaustively به تشریح روش های متعدد که در آن تهمت اجتناب از گوش دادن به مقامات دولتی آنها به عنوان استراتژی های پیشنهاد شده برای مقابله با این بیماری همه گیر. همچنین جزئیات یک دولت فرو رفته در مجادله سیاسی که مقامات صالح در هر مرحله پاسخ خود را. این گزارش باعث اپیدمیولوژی Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به پاسخ که “بدیهی است که” زندگی می تواند ذخیره شده در صورتی که دولت گرفته بود این هشدار ها را جدی بگیرند.

این گزارش رنگ یک پرتره از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تحت تأثیر چیزهایی مانند خرده سیاست پیش گیری و مشاوره از خود بی اطلاع همکاران کسب و کار و دلخوری در اهمیت تئوری های توطئه به جای شدید و پایدار مشاوره از کارشناسان است که نادیده گرفته شده برای هفته ها. این تاخیر منجر به عدم موثر quarantining اقدامات کمبود مراکز تست و تجهیزات و یک شکست به reallocate منابع موجود و گسترده سردرگمی در مورد چگونه به طور جدی عمومی باید مصرف این بیماری است.

در اینجا چند از آشکار ترین هشدار که تهمت نادیده گرفته یا رد کرد.

اولین گزارش نمونه ای از یک Covid-19 مورد در ایالات متحده تایید شد در ژانویه 21. در ژانویه 31 مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد محدودیت در تمام تماس های دریافتی سفر از چین موثر در فوریه 2.

اما با توجه به بار حتی اگر خود را اعلام اعلام کرد که “مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) تعیین کرده است که این ویروس ارائه یک تهدید جدی برای بهداشت عمومی,” مغلوب ساختن پیشی جستن خود را به طور همزمان گفتن مقامات دولت نه به “وحشت” بیش از Covid-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش تحویل این بیانیه به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر آذر پس از محاکمه به او هشدار می دهند که Covid-19 تشدید می تواند به یک بیماری همه گیر شب قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن صادر بان. آن دوم خود را چنین هشدار اما تهمت بی اعتنا بود:

آقای آذر بود بلانت هشدار داد که این ویروس می تواند به یک بیماری همه گیر و با این استدلال که چین باید برای عدم انتقاد به شفاف است.

آقای ترامپ رد این ایده از انتقاد چین گفت: این کشور تا به حال به اندازه کافی برای مقابله با. و اگر رئیس جمهور تصمیم در مورد محدودیت های مسافرتی و پیشنهاد کرد که او به طور کامل درک جدی از وضعیت خود در پاسخ به آقای آذر در غیر این صورت نشان داد.

جلوگیری از وحشت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن را بارها و بارها نمایش این نگرش در طول این بیماری همه گیر را گسترش. تقریبا یک ماه بعد او ادامه داد: به ادعا به خبرنگاران گفت که coronavirus را به سادگی ناپدید شده توسط مارس: “یک روز آن را مانند یک معجزه آن ناپدید خواهد شد.”

گروه های متعدد کار با هم و به طور مستقل اقدام به هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن به نیاز شدید اقدام گرفته شود. در اوایل ژانویه 29, مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت یک یادداشت از تجارت رسمی پیتر ناوارو خواستار اقدام جدی برای مبارزه با ویروس و یا “ترک آمریکایی ها دفاع کنیم.” در فوریه 14, یکی دیگر از یادداشت های منتشر شده توسط یک گروه از کارشناسان اداره خواست اجتماعی فاصله, quarantining و آمادگی.

کاخ سفید را coronavirus نیروی کار شامل تعدادی از رتبه مقامات بودند که برگزاری به roleplay پاسخ آمادگی حالات حتی قبل از آن به طور گسترده ای شناخته شده است که Covid-19 اغلب بدون علامت به معنی گسترش آن می تواند قبل از اینکه علائم بیماری تشخیص داده شد. سپس led توسط آذر در کارگروه شامل نمایندگان از CDC و وزارت بهداشت و خدمات انسانی و همچنین Fauci به نمایندگی از موسسه ملی بهداشت.

در فوریه 24, اعضای کارگروه تصمیم گرفت تا به مغلوب ساختن پیشی جستن یک طرح برای کاهش — یک استراتژی جامع برای حاوی اثرات ویروس ها پس از آن شروع به گسترش در کشور است. این طرح به نام “چهار مرحله برای کاهش” به نام “مدرسه اخراج و لغو تجمع جمعی” را به عنوان به خوبی به عنوان مهاجم تست quarantining و اجتماعی فاصله تلاش.

اما این گروه هرگز به در حال حاضر این طرح به دلیل تهمت بود به طور همزمان خشم بیش از یک CDC بیانیه. دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در فوریه 26 که این ویروس در اینجا بود و از آن پخش شد. او همچنین اعلام کرد یک نسخه از این طرح که هنوز برای ارائه به ناروا به نام “جامعه کاهش دستورالعمل برای جلوگیری از همه گیر آنفلوآنزا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خشم در زمان اعلام این دستورالعمل و اثر آن تا به حال در یک سقوط بازار سهام او را وادار به تنزل رتبه آذر به عنوان رهبر در کاخ سفید پاسخ جایگزینی او با معاون رئیس جمهور مایک پنس. او سپس متوقف کاخ سفید را به تلاش برای تصویب اجتماعی فاصله اقدامات و دیگر در سطح جامعه اقدامات تا مارس 16.

معاون مشاور امنیت ملی متی Pottinger تا به حال بررسی شده است خبر شیوع بیماری از اوایل ژانویه مشکوک به درستی که چین را محدود گزارش از شیوع این بیماری را شدت و گسترش یافته است.

اما تلاش های خود را برای دریافت اخبار و به روز رسانی در مورد شیوع بیماری از طریق به مقامات ارشد و بهداشت مقامات دولت به طور مداوم ملاقات با موانع سیاسی. مقامات بهداشت عنوان اطلاعات خود را و سیاستمداران اقدام به چرخش اطلاعات به نفع ما در جریان آن روابط پیچیده با چین است.

نتیجه این شد که Pottinger هشدار یکی از اولین روشن هشدارهای درون دولت در مورد coronavirus رفت و توجهی نشد و همچنین به عنوان هشدار از شورای امنیت ملی. کارشناسان امنیتی رفت رد کرد و حتی به عنوان یک بی اساس تئوری توطئه در مورد ویروس منشاء گسترش در میان برخی از مقامات و مشاوران اقتصادی تحت فشار قرار دادند در برابر گرفتن اقدامات شدید برای خنثی کردن چین است.

جالب اینجاست که یکی دیگر از تئوری توطئه است که این ویروس تا به حال از ما شناور در یک صدای جیر جیر با یک تصادفی چینی, رسمی, خشم مغلوب ساختن پیشی جستن به طوری که آن را ظاهرا خود را تغییر داده و کل رویکرد به سمت چین است. پس از توییت او منتقل شده از آزمایشی ستایش این کشور در پاسخ به تماس Covid-19 “چینی ویروس” در کنفرانس های مطبوعاتی.

داخلی مبارزه و سیاسی در میان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان به خوبی به عنوان برگ برنده خود capriciousness, wreaked ویران کردن این کشور توانایی کافی برای آماده سازی ویروس در زمان به بهبود از دست زندگی و گسترده آسیب.

گزارش تایمز راستا با پیش بینی قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس که رئیس جمهور تهمت تنظیم شد که ما تا به سرهم بندی کردن آن در واکنش به فرضی آینده شیوع و همچنین انتقادات یک بار Covid-19 شروع به گسترش کرد. “اگر ما می خواهم شروع به پریدن کرد به قرارداد ردیابی و آزمایش اجتماعی فاصله و سیستم بهداشت و درمان آمادگی به عنوان به زودی به عنوان ما شنیده می شود گزارش ها از چین, ما می تواند در وضعیت های مختلف در حال حاضر” Céline Gounder متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه نیویورک گفت: Vox آلمان لوپز در اوایل ماه آوریل.

در پی فردا, گزارش, مقامات پزشکی تکرار نظرات کارشناسان ابراز شده از ابتدا. امروز صبح Fauci که در حال حاضر معروف اپیدمیولوژی در coronavirus نیروی کار گفت: سی ان ان جیک Tapper که ما “بدیهی است که” می تواند زندگی را نجات داد و اگر آن را به حال “شروع به کاهش پیش از آن.”

“می تواند شما را از انجام کاری کمی زودتر ؟ آن را به حال تاثیر? بدیهی است.”

Fauci در ادامه به استرس است که بسیاری از عوامل درگیر شدند در ما پاسخ. اما زمانی که دق الباب پرسید اگر شدید تر ما پاسخ می تواند به نجات جان او تصریح کرد: “بدیهی است” و افزود: “بسیاری از پوش بک در مورد بستن همه چیز را در آن.”

Fauci تاکید کرد که تعداد زیادی از ملاحظات اقتصادی به لجستیکی نگرانی مانع تلاش هیچ یک از آن ها تحت مغلوب ساختن پیشی جستن را کنترل مستقیم.

اما تهمت نیز به طور مستقیم مانع تلاش ها برای مبارزه با این بیماری آغاز سال قبل از وقوع زمانی که او حذف گروه از شورای امنیت ملی که مسئول همه گیر مصلی. او نیز کار می کرد به تضعیف CDC بودجه و استقلال و هنگامی که شیوع بیماری او اجازه خرده اختلافات داخلی را مقدم بر سریع و موثر پاسخ.

برخی از این شناخته شده بود قبل از زمان گزارش. اما این بار گزارش روشن می سازد که چگونه بسیاری از مردم در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را درک و به درستی پیش بینی نیاز به عمل به آماده شدن برای این بیماری همه گیر. این نشان می دهد که چقدر فرصت وجود دارد که البته تغییر بسیار زودتر. به جای تهمت را به تاخیر می اندازد و امتناع از گوش دادن به کارشناسان ممکن است به رهبری این کشور به بدترین سناریو — که هنوز رتبهدهی نشده است.

خواندن کامل گزارش تایمز در اینجا.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>