به عنوان نامزد ریاست جمهوری و سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار افزایش یافته است در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات — او در حال حاضر در مقام سوم در سراسر کشور با توجه به RealClearPolitics’ رای گیری دمای — او را رو افزایش نظارت در مورد گذشته خود را.

در خصوص بلومبرگ به چالش کشیده شده است در مورد اتهامات تبعیض جنسی و آزار و اذیت جنسی در محل کار شده است و سوال در مورد تعداد پرونده های حقوقی علیه او و eponymous خود شرکت در مورد این مسائل. روز شنبه در یک گزارش تحقیقی از واشنگتن پست مایکل Kranish دوباره ظاهر آن.

نقاشی از قبلا منتشر نشده دادگاه اسناد و رسوبات و مصاحبه با شاهدان Kranish گزارش جزئیات اتهامات بی شماری مبتذل و misogynistic نظرات بلومبرگ گفته شده نسبت به زنان است. این گزارش همچنین ویژگی های یک کارمند سابق که می گوید او شنیده می شود یکی از بدنام ترین اتهامات علیه بلومبرگ خود را — که شهردار سابق یک بار به یک حامله وابسته به “کشتن” فرزند متولد نشده (بی بی سی را رد کرده و گفت این).

و در یک هفته که در آن عصر ایران متهم شد نژادپرست بودن با توجه به نظرات مطرح در مورد توقف-و-frisk برنامه او یک بار دفاع و پشتیبانی, Kranish کار نیز برجسته نظرات بلومبرگ گفته شده که startlingly اهانت به آمریکایی های آفریقایی تبار به عنوان یک طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند بلومبرگ پس از توصیه یک کارمند برای پیدا کردن “برخی از افرادی که نمی باید به زبان انگلیسی صحبت می کنند” را به کار به عنوان یک پرستار بچه برای او.

بخش عمده ای از اتهامات از چند دهه پیش زمانی که در رادیو فردا مشغول به کار در خدمات اطلاعات مالی شرکت او تاسیس و ساخته شده است که او یک میلیاردر. اما آنها تبدیل شده ایم به تازگی مربوطه به عنوان او شروع به افزایش در نظر سنجی های ملی و به عنوان یک مدعی واقعی برای نامزدی — به خصوص اگر او به خوبی انجام در روز سه شنبه یک روز هنگامی که یک سوم از اولیه ملی نمایندگان خواهد بود تا برای grabs در سراسر شانزده مسابقات.

اتهامات موجود در این پست گزارش — که بسیاری از بلومبرگ را رد کرده است — به احتمال زیاد برای پیوستن به یک لیست از نگرانی هایی که مطرح شده توسط هر دو خود را مترقی رقبا و برخی از دموکرات رای دهندگان در مورد شخصی خود و تاریخ سیاسی. این منتقدان ادعا می کنند مواضع گذشته خود در توقف-و-frisk خود بی سابقه استفاده از ثروت برای خرید به رسمیت شناختن نام و اتهامات او چهره خود را در مورد درمان زنان به این معنی است که او اساسا در ارتباط با حزب دموکرات است.

و این اتهامات نیز می تواند شدت خواستار بلومبرگ به انتشار کارمندان سابق از عدم اطلاع توافق نامه چیزی ماساچوست ایالت الیزابت وارن به نام در ماه دسامبر.

آیا این نگرانی های به اشتراک گذاشته شده توسط نسیم رای دهندگان آنها بلومبرگ است که هدف خود را با کمپین یک سوال باز است.

بسیاری از آنچه در این پست می گذارد در آن بررسی بلومبرگ است رفتار نامناسب گزارش شده در قبل از, اما وجود دارد برخی از مهم جزئیات جدید.

Sekiko ساکایی پادگان بالا فروشنده که مشغول به کار برای بلومبرگ در کسب و کار خود اطلاعات شرکت شکایت کرد او و شرکت او در 90s برای وجود تبعیض در محل کار. پست منتشر شده برخی از جزئیات تکان دهنده شکایت ذکر شده در پرونده های حقوقی:

در 11 آوریل سال 1995 در حدود 11:20 صبح بلومبرگ داشتن یک عکس گرفته شده با دو شرکت زن فروشندگان و یک گروه از N. U. Y. کسب و کار آموزان در این شرکت اسنک منطقه است. زمانی که بلومبرگ متوجه پادگان ایستاده در نزدیکی او پرسید: “چرا آنها از شما درخواست می شود در تصویر ؟ من حدس می زنم آنها صورت خود را دیدم.” ادامه امادگی برای مسخره به تازگی ازدواج زنان در استخدام بلومبرگ خواسته شاکی “چگونه ازدواج زندگی ؟ شما ازدواج کرده؟” شاکی پاسخ داد که ازدواج او عالی بود و قرار بود برای دریافت بهتر در چند ماه: که او باردار است و کودک به علت زیر سپتامبر. او در پاسخ به او “آن را بکشند!” شاکی خواسته بلومبرگ به خودش را تکرار و دوباره گفت: “آن را بکشند!” و گفتم: “بسیار خوب! شماره 16!” نشان می دهد به شاکی ناخشنودی خود را که شانزده زنان در این شرکت تا به حال مربوط به زنان و زایمان ، سپس او راه می رفت دور.

بلومبرگ اتهامات را رد کرده است که او گفت: او را به “کشتن” جنین را تحت سوگند و به او رسیده محرمانه حل و فصل با پادگان.

اما در این پست مصاحبه سابق بلومبرگ کارمند دیوید Zielenziger که گفت که او شخصا شاهد این گفتگو. Zielenziger نه تنها تایید کرد که او آن را شنیده و او گفت: آن معمولی است. “او صحبت نوع وقاحت در مورد زنان در همه زمان ها,” او گفت: پست.

این پست نیز به دست آمده و منتشر شده بدنام جزوه گردآوری شده توسط بلومبرگ کارمند که گفته شده برخی از ترین اهانت آمیز و بی حرمتی نظرات در اطراف محل کار. تحت عنوان “شوخ طبعی و حکمت از مایکل بلومبرگ” در 32 صفحه جزوه شامل نفت خام خود می بالد و جوک مانند این ادعا که معروف خود سیستم های کامپیوتری “را انجام خواهد داد همه چیز از جمله شما [دهان]. من حدس می زنم که بسیاری از شما دختران از کسب و کار.”

در سال 2001 یک بلومبرگ سخنگوی اعتراف کرد که این جزوه شامل “برخی از چیزهایی که ممکن است او گفت:” و بلومبرگ دارای عذرخواهی به مردم جرم جزوه. اما آنچه قابل توجه است که بلومبرگ انتخاباتی امروز طول می کشد موضع است که او گفت: هرگز هر چیزی که در جزوه. “مایک به سادگی نمی گویند چیزهایی کسی نوشت: در این تهوع هدیه” بلومبرگ سخنگوی استو Loeser گفت: پست.

Loeser همچنین اضافه شده یک کلی پتو بیانیه ای در مورد بلومبرگ گذشته اظهارات که باید هم زده بحث: “مایک آشکارا اذعان می کند که کلمات خود را باید همیشه در تراز وسط قرار دارد با ارزش خود را و راه او باعث شده است که زندگی او و برخی از آنچه او گفته است بی احترامی و اشتباه است.” ارزش آن اشاره کرد عدم وجود ویژگی این بیانیه با توجه به تعداد اتهامات که ساخته شده اند در برابر بلومبرگ و این واقعیت است که آن است که یک عذرخواهی به گذشته خود رفتار است.

به بلومبرگ کمپین, پاسخ به یک درخواست برای نظر از Vox.

در یک شنبه جیر که به نظر می رسید به آدرس این مقاله, اما, ایسنا نوشت:, “من نمی خواهد که من امروز بدون استعداد زنان در اطراف من. من وابسته به خود را رهبری, توصیه های خود را و کمک به آنها. به من نشان داد در طول زندگی حرفه ای من, من همیشه یک قهرمان برای زنان در محل کار است.”

پادگان شکایت نیز گزارش شامل برخی از اتهامات بلومبرگ ساخته اظهارات نژادپرستانه در حالی که در دفتر و همچنین از جمله سخن گفتن در مورد پیدا کردن “سیاه و سفید” به عنوان یک پرستار بچه است و شهردار سابق با اشاره به مکزیک مشتریان به عنوان “پریدن لوبیا.”

بلومبرگ رفتار نسبت به زنان است تنها یکی از بسیاری از جبهه ها که در آن او را در مواجهه با پرسش بر این که آیا آن را مناسب برای او به دنبال نامزدی حزب دموکرات.

او همچنین به عنوان نیویورک تایمز ” الکساندر برنز نیکلاس Kulish لازارو Gamio و کارل راسل گزارش داده اند که در مواجهه با سوال در مورد تناسب خود خیریه و مشارکت سیاسی و تاثیر آن هدیه به او داده اند. کسانی خبرنگاران اشاره کرد: بلومبرگ را “سیاسی و بشردوستانه صرف نیز امن وفاداری و همکاری نهادهای قدرتمند و رهبران در درون حزب دموکرات که ممکن است موضوع را با بخش هایی از رکورد خود آنها نیست بنابراین متکی به خود largess.”

و در روزهای اخیر نامزد تا به حال به دفاع از خود در برابر اتهامات او نژادپرستانه زیر مترقی podcaster متداول شدن یک 2015 سخنرانی بلومبرگ به دفاع از نیویورک توقف-و-frisk برنامه بود که اعلام کرد بر خلاف قانون اساسی در سال 2013) که در آن او گفت: “نود و پنج درصد از قتل خود را قاتلان و قربانیان قتل — مناسب یکی M. O. شما فقط می توانید توضیحات زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس است. آنها مرد و اقلیت های 16 تا 25.”

یک کلیپ از سخنرانی ویروسی رفت و منجر به #BloombergIsRacist روند برای بسیاری از روز شنبه.

بلومبرگ دارای عذرخواهی کرد برای حمایت از این برنامه در ماه های اخیر و بنابراین دوباره پنج شنبه و گفت: “من از آن دفاع کرد به دنبال بازگشت بیش از حد طولانی به این دلیل که من را درک نمی کنند و سپس ناخواسته درد آن باعث شد به جوان سیاه و سفید و قهوه ای و خانواده ها و بچه های خود را. … عذرخواهی می کنم.”

اثربخشی این عذر خواهی — و اگر هر گونه آسیب به بلومبرگ انتخاباتی این مجادلات در حال تحمیل — باقی مانده است دیده می شود.

در حال حاضر, عصر ایران باقی مانده است کاملا محبوب در میان رای دهندگان سیاه; های اخیر کلمبیا کلمبیا, نظرسنجی برای مثال در بر داشت او دوم محبوب ترین نامزد در میان است که جمعیتی گروه پشت تنها سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. و او موفق به کسب تاییدیه از تعدادی از برجسته و سیاستمداران از جمله Rep. لوسی می کنند, سان فرانسیسکو, شهردار لندن, نژاد, و, واشنگتن, DC شهردار موریل Bowser خود.

بعلاوه بسیاری از نگرانی ها در مورد شهردار سابق به نظر می رسد آمده مترقی نامزدها (مانند وارن تماس برای بلومبرگ به انتشار آن محدود NDAs) و عملیاتی (مانند ساندرز جانشین شان کینگ انتقادات بلومبرگ در نژاد و جنسیت و مذهب). آن است که روشن نیست که در حد متوسط رای دهندگان به اشتراک گذاری این نگرانی ها — به خصوص با توجه بلومبرگ نظرسنجی شماره — معنی نامزد حاضر در حقیقت به احتمال زیاد در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی