میلیاردرهای باید تاثیر زیادی در جامعه آمریکا که آیا ما آن را دوست دارم یا نه. آیا آنها واقعا نیاز به یکی دیگر از تصادف تعقیب درهم bullhorn برای صحبت کردن به غیر میلیاردر ،

که یکی از هسته سوالات اطراف ستون یک کار در حال پیشرفت شبکه های اجتماعی به نظر می رسد که محور اعمال نفوذ قصار از دره سیلیکون میلیاردرهای (فکر می کنم Peter Thiel, Marc Benioff) را به نفع خود توجه از طرفداران megarich.

ستون یک پیشنهاد برای “دموکراتیک” نسخه ای از یک پلت فرم رسانه های اجتماعی مانند Facebook, که در آن افراد با نفوذ مانند Thiel — که ستون ادعا کرده است به عنوان یک حامی — می تواند گسترش افکار خود را به توده ها که ثبت نام برای عضویت در انجمن ها که آنها را سازماندهی کنند.

در اینجا در ایالات متحده آمریکا ما سابقه طولانی بودن مجذوب کشور ما میلیاردرهای. ما می خواهم به دانستن آنچه که آنها برای صبحانه خوردن آنها چه درایو و فیلم مربع از خانه های خود.

اما مهمتر از ما می خواهند بدانند که چگونه ما می تواند مانند آنها. خود را بارها یکسان اخبار-رایگان زندگی می کنند-مثل-من زندگی نامه — کتاب با عناوین مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کنم مثل یک میلیاردر: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد موفقیت املاک و مستغلات و یا زندگی — فروش خوبی در کتابفروشی ها و فرودگاه ها. این تیتان زمین خود را به عنوان رهبران فکری ارائه یک پیام در شروع سخنرانی در کنفرانس مدار و در توییتر به عنوان نه فقط ما ثروتمندترین مردم بلکه ما باهوش ترین.

اما من نمی دانم اگر ما چسبیدن کلمات ultrarich راه ما یک بار انجام داد. امریکا حساب با یک میلیاردر کلاس که تشدید نابرابری درآمد. خود بشردوستانه دادن برگ زیادی به دلخواه می شود. سیاسی خود را به کنترل بیش از هر دو طرف در حال حاضر دهید سوال در کمپین بلیزرز در مورد اینکه آیا آنها باید حتی وجود داشته باشد. و مطالعات نشان داده است که ما احساس می کنیم که به شدت مورد میلیاردرهای امروز به عنوان ما در اعماق بحران مالی 2008.

که چه چیزی باعث می شود ستون چنین بحث برانگیز حتی کهنه شرط می بندم. این عمل بر روی یک فرض است که میلیاردرهای باقی می ماند در اثر برخی از تاثیرگذاران اصلی. این سرویس به طور گسترده ای به تمسخر آنلاین روز گذشته پس از اخبار آن را برای اولین بار شکست.

ستون است که به درخواست برخی از دره سیلیکون ثروتمندترین مردم به حمایت از یک شبکه اجتماعی جدید است که اجازه می دهد آنها را اگر آنها را انتخاب کنید به میزبان خود را خصوصی چت روم. اولیه پیش نویس عرشه که به دست آمده توسط MIT Technology Review پیشنهاد کرد که 500 tech میلیاردرهای خواهد پرداخت 100.000 دلار به میزبان یک “ستون” به اشتراک گذاری تفسیر با طرفداران خود است.

اما صحبت من با سارا مخروط ستون بنیانگذار و مدیر اجرایی و او می گوید که یک ماهه عرشه منسوخ شده است — و این که به جای آن که صرفا یک گزینه برای میزبانی یکی از این خصوصی سیستم عامل است. ($100,000 اقدام به خرید آنها حداقل سرمایه گذاری در این شرکت است.) مخروط گفت که در حالی که برخی از این میلیاردرهای خواهد بود آن اولین حامیان و موثر لنگر برخی از اوایل محتوا در سایت — او امیدوار است که تنها حدود 2 درصد از این ستون خواهد بود به میزبانی میلیاردرهای.

این صدا مانند مخروط هنوز تعیین اینکه آیا این میلیاردرهای ثابت خواهد کرد سایت ستاره و یا صرفا آن زیور آلات زرق و برق دار. اما چه چیزی ساخته شده است پیشنهاد خود را به طوری غیر معمول — و تفرقه در اینترنت پس از اولیه عرشه به بیرون درز کرد — این است که آن را پوست کنده و پشت پرده چگونه lusted-پس از این دره سیلیکون میلیاردرهای تبدیل شده اند, در سیاست, در انسان دوستی و راه اندازی است.

حتی به عنوان آنها علنا denigrated بخش خصوصی میلیاردرهای’ برکت است که هنوز استراتژیک به دنبال.

“ما در حال هدف قرار دادن هر یک میلیاردر. ما در حال هدف قرار دادن مکان های فکری میلیاردر که مخفف چیزی” مخروط به من گفت. “آنها در حال تولید محتوا اما آنها شبیه به تولید محتوا که در آنها ایجاد یک بسیار متمایز جامعه اطراف آنها را.”

بله برخی از امروز دزد بارون باید موارد زیر: Thiel که ذکر شده بود به عنوان یک اولیه حامی از ستون است اما در حال حاضر انتظار می رود به برداشت خود حمایت مالی در حال حاضر دارای یک لژیون جوان آزادیخواه همراهی دستیارش که او را به عنوان یک مدل نقش است. Benioff توسعه یافته معمول به عنوان یک سیار برای یک دوره جدید از سرمایه داری با یک نسل مدنی-رهبران فکر که خوردن کون-دل چشم انداز برای دولت و کسب و کار با هم.

آیا دیگران وجود دارد? مورد کمتر قانع کننده ای که وجود دارد هزاران نفر از آمریکایی ها حاضر به دنبال جیمی Dimon به یک پلت فرم رسانه های اجتماعی. یا مایک Ovitz. یا Barry Diller. یا جیمز مرداک. (اینها برخی از میلیاردرهای بودن هدفمند توسط ستون.)

میلیاردرهای نیست ستاره های ورزشی و یا fashionistas یا Instagram ستاره. اما ستون به نظر می رسد که فرض کنیم که وجود دارد این است که هنوز بکر تقاضا برای عقل خود را در سال 2020 — تقاضا به اندازه کافی است که این غنی عقل از سر فرزانگان خواهد پرداخت برای به دست آوردن دسترسی به مخاطبان در رسانه های اجتماعی پلت فرم. مخروط به من می گوید که او در واقع دوست دارد بیشتر میلیاردرهای با وجود این زمانه. “میلیاردرهای مردم,” او گفت: در یک نقطه.

مخروط همچنین گفت که او نگران است که منسوخ شده نسخه از برنامه باعث می شود آن را به نظر می رسد مثل این است که برای میلیاردرهای و میلیاردر-strivers تنها. او تلاش او اصرار دارد که فقط به جالب ترین صداها به جلو غنی یا فقیر.

“من فکر می کنم بسیاری از میلیونرها افکار مهم نیست و من فکر می کنم بسیاری از مردم فقیر افکار مهم نیست,” مخروط می گوید. “اگر شما یک فقیر مامان $20,000 در اکران و شما می توانید توصیف افکار خود را در عبارت” او ادامه داد: “ما می خواهیم شما در شبکه است.”

در حال حاضر هر چند که شبکه به مخاطره می انداخت. مخروط گفت که او برنامه ریزی شده برای راه اندازی ستون در حدود دو ماه اما جالب اینجاست که این شبکه اجتماعی جدید را فاقد بسیاری از میلیاردر حمایت است که تا کنون تعریف آن به دلیل از اوایل عرشه توصیف ستون که به بیرون درز آنلاین کشید و تمسخر به ستون.

“هیچ یک از میلیاردرهای جهان در حال صحبت کردن به من نمی گفت:” مخروط که تنش او نمی نشت عرشه. “همه آنها فوق العاده نگران آنها برندها و زندگی خود و خطرات — و آنها نمی خواهید به صحبت با کسی که آنها نمی توانند اعتماد کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی