یک مطالعه جدید نکات در چگونه غیر زنده توجه coalesced به اولین سلولهای زنده

این سوال که چگونه زندگی شروع شد و زمین است و یکی از اساسی ترین علم و در عین حال آن باقی مانده است یکی از بشریت را رمز و راز است. اولین سلول های پدید آمده نسبتا به سرعت پس از زمین شکل گرفته به معنی زندگی هدر رفته هیچ زمان شروع پس از آن تا به حال تشکیل دهنده حق. در عین حال حتی ساده ترین سلول پیچیده و در کیسه اندام, پروتئین ها, چربی ها و دیگر مولکولی قطعات — و هیچ کس کاملا می داند که چگونه چنین چیز پیچیده تشکیل شده از تصادفی معدنی فرآیندهای.

یکی از عمده سرنخ در درک منشا حیات ممکن است بوجود می آیند در درک چگونه اولین پروتئین تشکیل شده است. پروتئین ها مولکول های آلی ساده تر از سلول های هر چند نه به طور رسمی “زنده” در هر معنی واقعی کلمه. آنها شامل یک یا بیشتر اسیدهای آمینه که ساده مولکولهای آلی که در طبیعت ظاهر می شود که در آن هیچ زندگی مشاهده شده است. اسیدهای آمینه حتی مشاهده شده در فضا — در یک نمونه در یک یخی دنباله دار.

تبلیغات:

در حال حاضر یک مطالعه جدید به ما می دهد یک ایده از آنچه باستان پروتئین ممکن است مانند نگاه و چگونه آنها می تواند ایجاد شده از فرآیندهای معدنی. این مطالعه می تواند نور را در چگونه زود معدنی پروتئین پیشرفت تا زمانی که آنها متوقف بودن بی جان و تشکیل سلولهای زنده — یک فرایند شناخته شده به عنوان abiogenesis.

“اولین پروتئین پدید آمده برخی از 4 میلیارد سال پیش و درک چگونه آنها را در مورد یک چالش دلهره آور” استاد. دن Tawfik از وایزمن موسسه علوم و پروفسور نورمن Metanis از دانشگاه عبری اورشلیم نوشت: در یک مطالعه منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم (PNAS). “بیشتر مسائل پیچیده قوانین ساختار پروتئین و عملکرد مشتق شده از مدرن پروتئین ممکن است بی ربط به خود قدیمیترین اجداد.”

Tawfik و Metanis نشان داد که عملکرد پروتئین می تواند به وجود می آیند “از کوتاه و توالی ساده” از جمله یک اسید آمینه اورنیتین که وجود ندارد در مدرن پروتئین است.

تبلیغات:

سالن رسیده به Tawfik به بحث در مورد مفاهیم مطالعه خود را.

“من نمی خواهم بگویم آن می رود تا آنجا که اثبات [abiogenesis] اما آن را نشانی حداقل یک عنصر بسیار مهم – یعنی می تواند پروتئین های ظهور abiotically” به معنی بدون منشاء بیولوژیکی Tawfik توضیح داد. “ما می تواند بازسازی باستانی DNA binding protein ساخته شده است که تنها از اسیدهای آمینه است که نشان داده شده به شکل خود به خود.”

Tawfik گفت که تحقیقات نشان داد که چگونه یک پروتئین یک جزء حیاتی برای زندگی می تواند از ظهور یک تعداد مختلف از قطعات دیگر همه تولید بدون هیچ گونه فرآیندهای بیولوژیکی. “در اینجا شواهدی وجود دارد که عملکردی پروتئین می تواند ظهور از بلوک های ساختمان (برای مثال اسیدهای آمینه) که تمام شد نشان داده شده است شکل abiotically از جمله شارژ مثبت اسید آمینه” Tawfik گفت: سالن.

تبلیغات:

وی افزود: “در حالی که ما ممکن است هرگز یک توضیح جامع به عنوان به چگونه زندگی پدید آمده از غیر ماده زندگی اساسا هر روز شواهد جدید است که برای جمع آوری امکان مراحل مختلف در این فرایند است.”

پروفسور Jack W. Szostak — که مطالعات شیمی زیست شناسی و ژنتیک در دانشگاه هاروارد و که در ویرایش این مطالعه روشن ساخته است به سالن که “این مقاله نیست آدرس abiogenesis (منشاء زندگی) هر سه به جای آن آدرس یک سوال در مورد تکامل از پروتئین است. این رخ داده است یک بار بیوشیمی برای کدگذاری سنتز پروتئین در حال حاضر تکامل یافته به طوری که ما در حال صحبت کردن نسبتا پیشرفته زندگی, اما هنوز هم بسیار زودتر و سپس جهانی آخرین جد مشترک.”

تبلیغات:

دکتر مورن فرنکل-پینتر یک دانشمند محقق در NSF/ناسا مرکز شیمیایی تکامل و گفت: سالن که “این تحقیقات برجسته توسط Tawfik, Metanis و همکاران ارائه می دهد یک نگاه به عقب در زمان و در محتمل ازلی اشکال اولیه پروتئین است. این اجدادی پپتید حمل اورنیتین نسبتا ساده اسید آمینه است که بوده است و فراوان در, زیستی زمین است اما نه در یافت معاصر پروتئین های نشان داده شده را به ارتباط برقرار کردن با اسیدهای نوکلئیک و فرم coacervate سازه.”

او افزود: “این بازسازی پپتید اجداد امروزی پروتئین می تواند کمک به ما را در درک که چگونه فرم های اولیه از شارژ مثبت پپتید می تواند همکاری با اسیدهای نوکلئیک از مراحل بسیار اولیه از تکامل است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>