یک مطالعه جدید نشان می دهد ما شاهد یک افت باروری

یک مطالعه جدید نشان می دهد که کاهش باروری انسان می تواند جمعیت انسانی به رها کردن به شدت با پایان قرن.

تقریبا در هر کشور در حال تجربه سقوط نرخ باروری و, به عنوان یک نتیجه از جمعیت انسانی است که انتظار می رود به اوج در 9.7 میلیارد حدود 2064 قبل از سقوط به 8.8 میلیارد دلار 2100, با توجه به مطالعه توسط محققان در دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (و با حمایت مالی بنیاد بیل و ملیندا گیتس) که به تازگی در مجله لانست منتشر شده. مطالعه پیش بینی می کند که پرجمعیت ترین کشورهای جهان در آن زمان خواهد بود و هند با 1.09 میلیارد نفر از مردم نیجریه با 791 میلیون نفر از مردم چین با 732 میلیون نفر از مردم ایالات متحده با 336 میلیون نفر و پاکستان با 248 میلیون نفر است. در مقابل, 23 کشور از جمله ژاپن پرتغال, کره جنوبی, اسپانیا و تایلند — انتظار می رود که جمعیت خود را کاهش دهد بیش از نیمی از بین 2017 و 2100.

تبلیغات:

اولیه توضیح برای کاهش باروری است refreshingly چیزی مثبت: زنان توانمند.

“یافته های ما نشان می دهد که ادامه روند در دستیابی به امکانات آموزشی و دسترسی به پیشگیری از بارداری را تسریع و کاهش باروری و کاهش رشد جمعیت” نویسندگان نوشتن. “پایدار TFR [مجموع نرخ باروری] پایین تر از سطح جایگزینی در بسیاری از کشورها از جمله چین و هند را, اقتصادی, اجتماعی, محیط زیست و ژئوپولیتیک عواقب. گزینه های سیاست برای انطباق با ادامه کم باروری در حالی که حفظ و افزایش باروری, سلامت بسیار مهم خواهد بود, در سال به آمده است.”

به عنوان یک نتیجه از این عوامل 183 از 195 کشور انتظار می رود که مجموع نرخ باروری کمتر از 2.1 تولد به ازای هر زن در 2100. نرخ 2.1 تولد به ازای هر زن است که حداقل لازم برای حفظ رشد جمعیت. بسیاری از کاهش جمعیت است و انتظار می رود رخ می دهد در کشورهای جنوب صحرای آفریقا اگر چه مردم این منطقه است که هنوز هم انتظار می رود به سه گانه از 1.03 میلیارد دلار در سال 2017 به 3.07 میلیارد دلار 2100.

تبلیغات:

در حالی که این ممکن است خوب برای مصرف منابع برای جمعیت جهان به سقوط یک مشکل جدی بوجود می آیند در توزیع سن انسان است. توسط 2100 تعداد زیادی از مردم زیر پنج سال کاهش خواهد یافت به 401 میلیون دلار (در مقایسه با 681 میلیون در سال 2017) در حالی که تعداد زیادی از مردم بیش از 80 افزایش خواهد یافت از 141 میلیون دلار به 866 میلیون در همان دوره است. ميانگين سن را نیز به شدت افزایش می دهد و از 32.6 سال 2017 به 46.2 در سال 2100. این خواهد شد که عواقب قابل توجهی از نظر سیاست های دولت در مورد مسائل مانند سیاست های اقتصادی و رفاه اجتماعی.

پیش بینی کاهش در جمعیت انسانی را از دیگر عمیق مفاهیم سیاست. نویسندگان این مقاله توجه داشته باشید که دولت باید پیش بینی جمعیت به “کوتاه مدت و میان مدت سناریو برای برآورد نیاز برای مدارس و بیمارستان و سایر خدمات عمومی; برای کمک به اطلاع رسانی سرمایه گذاری زیرساخت با منافع دراز مدت; به برنامه ریزی برای مهارت و دانش لازم را برای آینده نیروی کار و سرمایه گذاری عاقلانه در سلامت پژوهش و توسعه منابع است.”

آنها افزود: “جمعیت حالات هستند به همان اندازه مهم است برای کسب و کار است که درگیر در سرمایه گذاری با بازده بلند مدت مانند کسانی که در صنعت داروسازی و صنایع مرتبط سنگین پروژه های زیربنایی.”

تبلیغات:

نویسندگان همچنین توجه داشته باشید که وجود ملاحظات سیاسی برای پیری جمعیت از جمله این که آیا وجود خواهد داشت به اندازه کافی کارگران را به حمایت از مزایای بهداشت و درمان و حقوق بازنشستگی سالمندان و اینکه آیا جوامع تبدیل خواهد شد بیشتر ناپایدار به عنوان سن نسبتهای نکته نسبت به افراد مسن. آنها همچنین اشاره کرد که اگر رشد جمعیت/کاهش نرخ مهاجرت و نرخ باقی می ماند تقریبا همان ایالات متحده می تواند به اصلاح وضعیت خود را به عنوان بزرگترین اقتصاد 2098. (چین است که انتظار می رود تا جایگزین ایالات متحده در سال 2035.)

“این مهم تحقیق نمودار های آینده ما نیاز به برنامه ریزی برای فوریت” دکتر ریچارد هورتون, editor-in-chief لانست گفت: علم روز است. “این ارائه می دهد یک چشم انداز برای رادیکال تغییر در جغرافیای سیاسی قدرت چالش های اسطوره ها در مورد مهاجرت و تاکید بر اهمیت حفظ و تقویت جنسی و حقوق باروری زنان است. قرن 21 را ببینید یک انقلاب در داستان ما تمدن بشری.”

تبلیغات:

دیگر علمی اخیر و مطالعات جمعیتی اشاره به احتمال کاهش جمعیت بشر را تا پایان قرن بیست و یکم. بیش از 80 سال گذشته است و 50 درصد کاهش در جهانی کیفیت اسپرم با برخی از دانشمندان استدلال می کند که مقصر می تواند انسان ساخته شده از مواد شیمیایی PBB-153 و diethylhexyl فتالات (DEHP). کسانی که مواد شیمیایی را می توان در, اسباب بازی, دوش پرده و فرش و کاشی های کف و مبلمان و اثاثه یا لوازم داخلی, rainwear, سفره و کفش. مطالعات دیگر نشان داده است که ناباروری در مردان مرتبط است به چاقی و یا وجود بیماری های مقاربتی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>