یک مکث در آمازون پلیس مشارکت کافی نیست


An Amazon logo bookended by bright lights.

آمازون لوگو در دهلی نو در Jan. 15

سجاد حسین/گتی ایماژ

روز چهارشنبه در یک مختصر, وبلاگ, پست, آمازون ساخته شده تعجب آور اعلام: که این امر پیاده سازی یک سال توقف در پلیس استفاده از آن در صورت به رسمیت شناختن خدمات Rekognition. پست اشاره نمی کند خشمگین در سراسر کشور تقاضا برای اصلاحات در پاسخ به قتل جورج فلوید Breonna تیلور و بیش از حد بسیاری دیگر از مردم سیاه و سفید. اما استناد به تحولات “در روزهای اخیر” نشان می دهد که کنگره به نظر می رسید آماده اجرای “قوی تر مقررات حاکم بر اخلاقی استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره”—قوانین و مقررات است که آمازون ادعا می کند به دفاع و آماده برای کمک به شکل دادن به در سال آینده است.

اما آمازون ناگهانی تعهد به ظاهر تحول اصلاحات باید با یک دانه نمک سنگین به اندازه کافی برای سرنگون کردن یک Confederate monument از آن سنگ جامد پایه. یک مکث در پلیس مشارکت کافی نیست. آمریکایی ها دریافت نمی حریم خصوصی و حقوق مدنی حمایت آنها نیاز به دلیل یک شرکت مانند آمازون تصمیم می گیرد به آنها را به ما بدهد. ما نیاز به کسانی که حمایت تضمین شده معنی دار قوانین و مقررات کاربردی اجرای مکانیزم—قوانین و مقررات است که سیراب توسط آمازون. اما واقعیت این است که یک شرکت به عنوان قدرتمند و عاقل و سنگ دل به آمازون احساس نیاز به ما را بر این باورند که آن را می خواهد به ما عطا کند حریم خصوصی و حقوق مدنی حمایت می دهد و من امیدوارم که: این معنی است که آنها در حال از دست دادن.

در حالی که تعدادی از آمازون محصولات و خدمات بوده است انتقاد برای سوخت رسانی نهادی نژادپرستی Rekognition شده است موضوع خاص تمرکز می کنند. محلی و ایالتی و فدرال و سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور با استفاده از تشخیص چهره برنامه—از آمازون و جاهای دیگر برای شناسایی افراد در عکس ها و فیلم های تقریبا همیشه بدون اطلاع یا رضایت آنها. استفاده از تکنولوژی منوط به چند قوانین و یا معنی دار نظارت با وجود ثابت داستان عمیقا ناقص سیستم های اغلب استفاده می شود اشتباه است. پلیس را در آغوش تشخیص چهره تکنولوژی اخلال مفاهیم امنیت و آزادی مردم surveilled زمانی که نادرست مسابقات می تواند به معنای یک سرزده بررسی گنجاندن در لیست سازمان دیده بان و یا حتی بازداشت. اصطلاح “احساسات تجزیه و تحلیل” قابلیت های که Rekognition نیز ارائه می دهد (هر چند که مشخص نیست چگونه به طور گسترده ای Rekognition احساسات تجزیه و تحلیل ابزار در حال حاضر در حال استفاده توسط اجرای قانون) ادعا به ارزیابی وضعیت احساسی از موضوع و اضافه کردن اضافی بالقوه ناخواسته علم به تهدید حریم خصوصی ساییده شدن فرآیند توجه قرار داده و زندگی مردم در خطر است. آمازون خودداری کرده است به افشای چگونه بسیاری از اجرای قانون بخش با استفاده از Rekognition اما آن متصل مفت شرکت حلقه است که توسط 1,300 سازمان های اجرای قانون و شمارش.

به مسائل بدتر مطالعات نشان داده اند که در صورت به رسمیت شناختن فناوری مبارزات به دقت شناسایی و ارزیابی غیر سفید و چهره ها بخصوص چهره های سیاه و سفید از جمله برجسته مطالعه در Rekognition به طور خاص. در دست سازمان های اجرای قانون با استفاده از تشخیص چهره برای نظارت بر جمعیت شناسایی ممکن است مظنون جنایی و (ظاهرا) بررسی یک موضوع عاطفی یک ابزار است که مبارزات به دقت شناسایی و یا ارزیابی سیاه چهره را تشدید نژادپرستی نهادی که در حال حاضر آفت آمریکایی پلیس. آمازون است که در نتیجه بهره سخاوتمندانه از شیوه های است که مردم در سراسر کشور و خارج از کشور) شده اند, نشان دادن در برابر.

تحقیقات دانشمندان حریم خصوصی و حقوق مدنی طرفداران سیاستگذاران از هر دو طرف و حتی بسیاری از خود شرکت و سهامداران و کارکنان را مورد Rekognition حریم خصوصی نقض سرد اثرات آن بر آزادی بیان تبعیض آمیز مضرات و تهدیدات ناشی از فرایند. در علاوه بر این به تشخیص صورت را تثبیت تعصب مشکلات آن را قادر می سازد عملکرد غیر قابل اجتناب نظارت مردم در تمام زمینه های است که باعث گم شدن در یک جمعیت از جمله در طول یک اعتراض سیاسی یک چیزی از گذشته.

تماس های اخیر برای ضد نژادپرستانه اصلاحات بر روی پاشنه از یک موج خشم نسبت استثماری شرکت های با تکنولوژی همراه با اوج حمایت برای تنظیم و منع (به طور موقت یا دائم) استفاده از تشخیص چهره. در پاسخ آمازون ریخته میلیون دلار به لابی قانونگذاران ایالتی و کنگره در حمایت از ضعیف تشخیص چهره و قوانین حفظ حریم خصوصی و در برابر قوی ، فقط به عنوان Facebook, Google, AT&T و خود را رابط اقدام به صیقل دادن حریم خصوصی خود را اعتبار تماس برای قوانین حفظ حریم خصوصی است که می ossify یک استثماری وضعیت موجود آمازون دیده است نوشتن بر روی دیوار.

حتی قبل از جورج فلوید تظاهرات آمازون رقبای تغییر کردند خود را از مواضع خود در فناوری. در فوریه 2019 مایکروسافت به نام برای تشخیص صورت و مقررات و در اوایل سال جاری مدیر عامل گوگل Sundar Pichai علنا به حمایت از مفهوم توقیف موقت. سپس آمد در این هفته. آی بی ام روز دوشنبه اعلام کرد که آن را دیگر نمی خواهد پیشنهاد “هدف کلی” تشخیص صورت و یا فن آوری تجزیه و تحلیل. آمازون توقف آمد چهارشنبه. در روز پنج شنبه, مایکروسافت به دنبال کت و شلوار خود اعلام کرد که آن را نمی خواهد به فروش برساند تشخیص چهره تکنولوژی به اجرای قانون تا زمانی که یک قانون فدرال “مبتنی بر حقوق بشر است.”

شرکت های فن آوری در آغوش تنظیم صدا ممکن است امیدوار کننده و در برخی از راه های آن است— اما من هیچ اعتماد به نفس است که مایکروسافت و من به همان تعریف آنچه در آن به معنی برای یک قانون به “ریشه در حقوق بشر” یا که آمازون تعریف “اخلاقی” قوانین و مقررات است که به معنی محدود کردن توانایی خود را برای جاسوسی بر روی مردم است. به زودی پس از مایکروسافت اعلام کرد پشتیبانی از تنظیم به عنوان مثال از آن بیرون آمد و در برابر واشنگتن دولت قانون در مورد تشخیص چهره تکنولوژی. شرکت ها می خواهند به تصویب متخلخل قوانین فدرال است که اجازه خواهد داد که آنها را برای منحرف کردن انتقاد در حالی که عملکرد اجازه می دهد خود را در مدل های کسب و کار به کار بدون تغییر در حالی که همه preempting احتمال قوی دولت حمایت. چنین بی اثر قوانین ممکن است محدود صورت ردیابی (توانایی برای سیستم به دنبال چهره خود را از یک مکان به مکان دیگر) اما هنوز هم اجازه می دهد تا سیستم به ID شما بدون محدودیت است. آنها ممکن است تنها نیاز به یک حکم برای بالا آستانه دسته از جستجوهای مانند ردیابی محل یک شخص به مدت 72 ساعت یا بیشتر. و یا آنها می تواند ارائه وسیع استثنا برای شرایط بحرانی و یا “جرائم جدی.” یک قانون است که تنها اعمال می شود به استفاده از تشخیص چهره در پلیس دوربین بدن خواهد بود حتی کمتر موثر است. و یک قانون است که بر روی پلیس خواهد غفلت قابل توجهی نظارت و انصاف نگرانی های ناشی از آن استقرار با عدم اجرای قانون و شرکت های خصوصی. هیچ کدام از این چیزها را متوقف خواهد کرد بدترین سوء استفاده, اما آنها اجازه می دهد آمازون برای اعلام مشکلات ثابت شده است.

در سال آینده آمازون ممکن است سعی کنید به بهبود تعصب مشکلات در آن الگوریتم های تشخیص صورت از طریق هر وسیله ممکن است. آن را نیز ممکن است سعی کنید به سنگ فرش با هم برخی از مرتب کردن بر اساس از خود نظارتی کد که آن را (ظاهرا) نیاز به سازمان های اجرای قانون است که با استفاده از Rekognition به رعایت. یا استراتژی و یا هر دو را فراهم آمازون با محتمل دفاع برای بازگشت به اجرای قانون مشتریان حتی غایب جدید فدرال حمایت. علاوه بر این که مکث می کند را شامل نمی شود به طور مشابه, خطرناک عدم اجرای قانون استفاده از تشخیص چهره-تکنولوژی که ما نمی دانیم که آیا آمازون خواهد شد با استفاده از آن مکث به آن حلقه مشارکت به کار خود را با مهاجرت و گمرک و یا چگونه آن را برنامه ای برای اجرای موقت بان خوب هستند یادآوری است که حقوق مدنی پیروزی را نمی توان تعریف شده در نظر شرکت های بزرگ. آمازون همچنین ممکن است نتیجه گیری کرد که شهرت افتخاراتی رها اجرای قانون بخش به اندازه کافی به ارزش garnering با توجه به جزر و مد تبدیل در برابر آن را به عنوان یک شرکت با تکنولوژی به عنوان یک ارائه دهنده نژادپرستانه تکنولوژی به پلیس و به عنوان یک تشخیص صورت فروشنده به خصوص به عنوان انتقادات خود را از کار و رقابت شیوه نیز باقی بماند و کوه.

اگر من صدا تردید از آمازون تعهد به حفظ حریم خصوصی و حقوق مدنی این دلیل است که من هستم. اما در حالی که جزئیات کلیدی و نهایی اثر از آمازون اعلام می شود, دیده می شود, آن را هنوز هم یک نشانه دلگرم کننده چقدر افکار عمومی شده است تحت فشار قرار دادند خستگی ناپذیر حریم خصوصی و حقوق مدنی طرفداران. آن را شبیه به میت رامنی پیوستن به معترضان و علنا بیان کرد که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. رامنی را در حال رفتن برای رای دادن به پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس هر زمان به زودی, اما مشارکت خود را نشان می دهد که اساسا اجماع منتقل شده است و نشان می دهد نرم زمین برای اصلاحات است. و ضمنی در آمازون اعلام به توقف اجرای قانون مشارکت در پی اعتراضات است که پذیرش آن است که همدست در مشتاق بی اعتنایی به صورت سیاه و سفید زندگی می کند با اجرای قانون که معترضان در حال تلاش برای از بین بردن.

قابل توجه امتیازات برنده توسط معترضان در حال پرقدرت یادآوری است که خوشنودی نژادپرستانه موسسات است به اندازه کافی برای حفظ شرم آور وضعیت موجود آن دسته از موسسات فرض بر این بود که تغییر ناپذیر است. نژادپرستانه و خشونت توسط اجرای قانون است و نه قابل قبول است و نه اجتناب ناپذیر است. و نه غیر قابل اجتناب است نظارت است.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>