یک پلاستیک شرکت در تلاش برای متوقف کردن یک Juneteenth بزرگداشت در یک سایت دفن

یک گروه از ساکنان سیاه از سنت جیمز Parish, Louisiana کردم چراغ سبز در روز پنج شنبه برای برگزاری یک ساعته Juneteenth نماز در یک طرح دفن حاوی بقایای قبلا بردگی مردم است. در این مراسم برنامه ریزی شده برای روز جمعه شده است یک نقطه از مشاجره — و نه به دلیل ترس بیش از کروناویروس که آمار جامعه به خصوص سخت اما چون این سایت از لحاظ فنی متعلق به تایوانی پلاستیک تولید کننده Formosa.

این تصمیم در آخرین حادثه در یک سری طولانی از جنگ حقوقی بین شرکت و جامعه است. هنگامی که آنها پیدا کردن در مورد باقی می ماند, در سال گذشته, افزایش, St. James — مردمی زیست محیطی عدالت گروه شده است که در تلاش برای متوقف کردن پلاستیک شرکت از راه اندازی فروشگاه پس از 2018 — تا به حال اعضای پرداخت بازدیدکننده داشته است به سایت که بخشی از سابق نیشکر کشت و زرع به دعا خواندن و محل گل. اما این همه را در ژانویه هنگامی که Louisiana Department of کیفیت محیط زیست تایید مجوز این شرکت برای ساخت یک $9.4 میلیارد مجتمع پتروشیمی در محل.

تبلیغات:

شارون لوین رئیس جمهور از افزایش St. James گفت گریست که آخرین بار او در بازدید از محل مقامات به او گفت که Formosa نمی اعطای مجوز دسترسی به سایت و این که اگر او تا به حال بازگشت او خواهد بود دستگیر شد.

فورموسا گفت گریست که این شرکت هنوز در حال کار برای برقراری ارتباط با آژانس برای انجام تحقیقات و کسب اطلاعات بیشتر در مورد هویت افراد دفن شده در اموال خود را. داخلی اسناد و مدارک به دست آمده با افزایش سنت جیمز از طریق یک درخواست سوابق, اما نشان می دهد Formosa خود یافته های باستان شناسی به این نتیجه رسیدند این سایت در واقع یک زمین دفن. اما در یک ایمیل به قسمت جیم هریس شرکت سخنگو گفت “هیچ باستان شناس بوده و قادر به تایید هویت و قومیت از بقایای کشف شده در [Formosa] اموال.”

مطابق با قوانین این شرکت گفت که آنها در حال کار برای شناسایی هر گونه فرزندان در ارتباط با باقی می ماند و در نهایت جمع آوری جامعه در ورودی مرحوم هویت. “هنگامی که این فرایند کامل است” این شرکت گفت: آن را به “همکاری با دولت شناس و هر گونه شناسایی بستگان به باقی می ماند با احترام مجدد دفن مناسب گورستان.”

تبلیغات:

در روز دوشنبه افزایش St. James دریافت نامه ای از Formosa کاهش به آنها دسترسی به سایت دفن در Juneteenth — تعطیلات می افتد که سالانه در ماه ژوئن 19 و جشن پایان برده داری در ایالات متحده است. اما بعد که روز به روز دولت قاضی اعطا سازمان موقت سفارش محدود اجازه می دهد آنها را به حرکت به جلو با نماز مراسم است. قاضی امیل R. St. Pierre نوشت که Formosa نمی خواهد رنج می برند هر گونه آسیب به عنوان یک نتیجه مسالمت آمیز نماز و اضافه کرد که برگزاری این رویداد در دستياران حقوق اساسی.

فورموسا سپس به ارائه یک حرکت به اخراج سفارش محدود است که منجر به محاکمه درخواست برای یک بار قاضی به تجدید نظر در تصمیم خود و توقف Juneteenth نماز با توجه حداقل در بخش ایمنی و مسئولیت نگرانی از ساخت و ساز آشکارا اتفاق می افتد در سایت. لوین رقابت که او دیده نمی شود هر گونه ساخت و ساز فعال اتفاق می افتد در سایت.

“[Formosa] به رسمیت می شناسد اهمیت تصدیق این تاریخی و معنی دار روز” هریس گفت. “هنگامی که قاضی یک فرصت برای در نظر گرفتن تمام عوامل در این موضوع به اعتقاد ما او را تعیین خواهد کرد که ایمنی و مسئولیت نگرانی از یک سایت ساخت و ساز فعال هستند و قابل توجهی به اندازه کافی برای محدود کردن دسترسی غیر مجاز به ملک.”

تبلیغات:

تنش میان سنت جیمز محله سیاه ساکنان و شرکت هایی مانند Formosa مطلع منطقه دیرینه میراث آلودگی های صنعتی. سنت جیمز محله بخشی از لوئیزیانا “سرطان کوچه” 85 مایل صنعتی راهرو در امتداد رودخانه می سی سی پی بین نیواورلئان و باتون روژ. منطقه سیاه جمعیت شده است به خصوص سخت-آمار COVID-19 بیماری همه گیر. بسیاری از ساکنان در حال حاضر شرایط بهداشتی اساسی از صنعت-ارتباط آلودگی قرار داده است که آنها را در خطر ابتلا به ویروس. تحقیقات از دانشگاه Tulane حقوق محیط زیست, کلینیک شناسایی سطوح بالایی از ذرات ریز متمرکز در جنوب شرقی لوئیزیانا صنعتی راهرو که کارشناسان می گویند نیز می تواند تاثیر شدت COVID-19 موارد است.

روز پنج شنبه دولت قاضی مجددا افزایش St. James توانایی برگزاری یک Juneteenth مراسم اما Formosa هنوز راهپیمایی به دولت سرمایه در باتون روژ به درخواست فایل که دادگاه نیز رد کرد.

تبلیغات:

بدون در نظر گرفتن لوین گفت گریست که او مصمم است روز جمعه Juneteenth رویداد اتفاق می افتد بدون توجه به آنچه. “قاضی در حال حاضر تصمیم خود را احساس می کنم مثل پیروزی از آن من است” لوین گفت. “ما در حال رفتن به آنها را ضرب و شتم و من می توانم آن را احساس در روح من است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>